Як отримати IP-адресу в Сінгапурі: Почувши рев Лева у 2020 році

Інтернет у Сінгапурі є одним із найбільш цензурованих та моніторингових у світі. Для приблизно 11 мільйонів сінгапурських користувачів Інтернету є лише три основні Інтернет-провайдери: Singtel, StarHub та M1, при цьому кілька менших Інтернет-провайдерів намагаються отримати тягу. Є багато причин уникнути сингапурської твердині в Інтернеті, але не так багато, щоб увійти.


Однак, є кілька причин, з яких ви хочете здатися, що ви були в Сінгапурі. Окрім отримання веб-сайтів, таких як Yahoo, які відповідають Сингапурському органу розвитку засобів масової інформації, використання сінгапурської ІР-адреси може забезпечити доступ, скажімо, до сінгапурського видання NewsAsia.

Ми розповімо, як отримати IP-адресу в Сінгапурі та зробити це безпечно. Сінгапур переповнений цензурою та моніторингом в Інтернеті, тому ми запропонуємо вам найкращі методи для тунелювання, не піддаючи себе небезпеці.

Як отримати IP-адресу в Сінгапурі

Сінгапур – це переважно вільна країна. Freedom House заявила, що вона була “частково вільною” у 2015 році, надавши їй чотири із семи за політичну свободу та громадянські свободи. Це означає, що громадяни можуть значною мірою бажати, включаючи налаштування служб обходу для Інтернету. 

Якщо ви намагаєтесь увійти в Сінгапур замість нього, варіанти здебільшого однакові. Ви можете використовувати Tor – це анонімну мережу серверів, яка приховує ваше первісне з’єднання, або навіть вибір з нашого найкращого безкоштовного довідника проксі. Хоча вони отримають вам сінгапурську IP-адресу, але це не найкраще рішення для швидкості та безпеки.

Наш посібник VPN vs. proxy vs. Tor добре допомагає пояснити особливості, але, коротше кажучи, проксі-сервери та Tor вразливі до низьких швидкостей та кіберзлочинності. Оскільки місця розташування пінгу в мережі Tor є приватною власністю і не йдеться про те, які дані збирає ваш потік, чи за ним контролюється. Проксі-агенти стають жертвою одного і того ж питання, але лише в одному місці.

Це залишає нас віртуальними приватними мережами, які є найкращим рішенням для отримання сингапурської IP-адреси. Як і проксі-сервер, VPN буде стояти посередині вашого з’єднання і відображатиметься, ніби ви перебуваєте в іншому місці. Використовуючи протоколи VPN, він також зашифрує ваше початкове з’єднання, зробивши майже неможливим побачити, де ви справді розташовані.

Немає підходящої заміни VPN, якщо ви намагаєтеся отримати іншу IP-адресу, особливо в Сінгапурі. Нижче ви знайдете наші основні рекомендації для постачальників VPN, які мають місцезнаходження в Сінгапурі.

ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN, який ми протестували. Окрім того, що він є найшвидшим VPN, він забезпечує найкращий баланс продуктивності, безпеки та функцій. На щастя, у Сінгапурі є три локації – Центральний діловий район, Джуронг та Марина Бей – тому тунель до країни не є проблемою..

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Як ми побачимо в наступному розділі, існує певна ступінь небезпеки при використанні сингапурської IP-адреси, тому тунелювання з постачальником, який пропонує найкраще в безпеці VPN, є важливим. ExpressVPN є втіленням цього, про який ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN має велику мережу серверів, тому не дивно, що вона присутня в Сінгапурі. Там є 80 серверів, і на відміну від ExpressVPN, ви можете вибрати конкретний сервер, який ви хочете використовувати. Сервери в Сінгапурі підтримують затуманення пакетів і однорангові з’єднання, тому торент також чудово.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Хоча не настільки послідовний, як ExpressVPN, коли мова йде про швидкість, NordVPN компенсує свої помилки з можливостями. У ньому є безліч спеціалізованих серверів та інструмент блокування реклами, вбудований у додаток безкоштовно. Ви можете дізнатися більше про них у нашому огляді NordVPN.

CyberGhost

CyberGhost має 36 серверів у Сінгапурі, але, як і у ExpressVPN, ви не можете вибрати конкретний сервер, до якого потрібно підключитися. Вибір за замовчуванням для Сінгапуру не є тим, що він встановлюється за допомогою нижчого протоколу IKEv2, але ви можете змінити це на OpenVPN – протокол NordVPN та ExpressVPN – у налаштуваннях.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Це не ідеальний сервіс, але CyberGhost висловлює вагомий аргумент щодо того, наскільки це дешево. Зважаючи на ціну, це одна з найкращих цінностей на ринку, незважаючи на нещасні помилки в швидкості. Ви можете дізнатися більше про це, а також про решту послуг у нашому огляді CyberGhost.

Небезпеки використання сінгапурської IP-адреси

Як було зазначено в нашому найкращому VPN для Сінгапуру, Інтернет в Сінгапурі контролюється та цензурується Органом розвитку засобів масової інформації. Багато заблокованих веб-сайтів – це порно або веб-сайти, які дають інформацію про наркотики, які, хоча й досі цензура, не є новиною для країни, яка, як відомо, розповсюджується в Інтернеті..

Хоча наш кращий VPN для порно дасть вам ногу проти відомих заблокованих веб-сайтів, у Сінгапурі є більш небезпечна цензура, ніж ця.

Зокрема, журналістів ретельно перевіряє уряд Сінгапуру. Міністр інформації, комунікацій та мистецтв у Сінгапурі написав листа, в якому заявив, що “не роль журналістів чи газет в Сінгапурі для вирішення питань, а також агітації за чи проти уряду”.

Сінгапур пильно стежить за тим, хто робить що в Інтернеті в межах своїх кордонів. Якщо ви використовуєте сінгапурську IP-адресу, за вами буде здійснюватися моніторинг, тому ви не повинні робити нічого, що може викликати сумніви для сингапурського уряду. Хоча ми зазвичай рекомендуємо VPN, щоб пройти цензуру, ви тунелюєте в живіт звіра, фактично подорожуючи до Сінгапуру.

На щастя, ви можете випити свій торт і з’їсти його теж. Наведені вище рекомендації VPN надають сервери по всьому світу, тому ви можете підключитися до сервера в Сінгапурі, щоб управляти своїм бізнесом і швидко виїхати. Вони також мають чудову безпеку, що робить навіть найсуворіший контроль увагою.

Фінальні думки

Здається, є більше причин, по яких ви хочете практично виїхати з Сінгапуру, ніж їхати туди, але для доступу до інших версій міжнародних новинних веб-сайтів або для перегляду ексклюзивів у країні вам знадобиться отримати сінгапурську IP-адресу. Хоча проксі чи Тор можуть це зробити для вас, вони піддають вас ризику, враховуючи, наскільки суворий уряд Сінгапуру.

Найкраще рішення – це VPN. Наші три рекомендації містять місця в Сінгапурі, а також довгу історію постійних та безпечних показників роботи. Якщо жоден з них вам не підходить, ви можете переглянути наші огляди VPN щодо альтернатив.

Для чого потрібна сінгапурська IP-адреса? Повідомте нас, як ви отримаєте його в коментарях нижче, і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map