Як отримати IP-адресу США у 2020 році, простий шлях

Ваша IP-адреса – це більше, ніж купа цифр. Він повідомляє веб-сайтам та інтернет-службам про ваше місцезнаходження, що може призвести до заблокування вашого вмісту, який ви хочете переглянути. Існує ряд переваг отримання IP-адреси в США для жителів інших країн та американських громадян за кордоном. У цій статті ми покажемо вам, як.


Можливо, ви захочете переглянути фільм, телешоу або спортивну подію, але виявите, що вони доступні лише тим, хто знаходиться в США через закони про обмеження вмісту та геоблоки. Деякі послуги є ексклюзивними для США, наприклад, США Netflix, до якого багато людей хочуть підключитися, оскільки версія їхньої країни обмежена. У нашому творі про заборону Netflix VPN є додаткова інформація.

У США Netflix є безліч шоу та фільмів, яких немає в інших місцях, і багато людей, які користуються послугою, відчувають, що їх забруднили. Перегляньте наші найкращі VPN для Netflix, щоб отримати рекомендації, якщо це ваша головна проблема.

Однак у вас може бути інша причина, коли ви хочете отримати IP-адресу США. Деякі ігри, що завантажуються, випускаються в США раніше, ніж інші регіони, а деякі з них ніколи не випускають з неї. Соціальні медіа та інші сервіси в Інтернеті заборонені в деяких країнах. Крім того, якщо ви перебуваєте у відпустці, деякі американські банки дозволяють доступ до Інтернету лише через ІР-адреси, розташовані в Штатах.

Як отримати IP-адресу США

Є кілька способів отримати IP-адресу США. Один із способів – через проксі, і, якщо чесно, це найпростіше. Але це не означає, що це найкращий спосіб. Багато разів вони не працюють і залишають ваш зв’язок незахищеним. Навіть наш найкращий безкоштовний проксі можна відстежити, щоб дізнатися вашу справжню IP-адресу. Докладніше читайте нашу статтю VPN vs. proxy vs. Tor.

Найбільш надійний і безпечний метод – це використання віртуальної приватної мережі. Це забезпечить безпеку вашого зв’язку і ви залишитеся анонімним. Багато наших кращих VPN отримають вам IP-адресу в США, але деякі можуть не отримати вас в потрібні послуги.

Netflix, мабуть, має найкращу в світі систему виявлення VPN, і деякі VPN просто не можуть його обійти (читайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix). Однак є кілька прихильників, які довели, що вони мають те, що потрібно.

ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найкращих доступних послуг. Він не тільки забезпечує чудову безпеку та конфіденційність, але також є і найшвидшим VPN. Це, плюс необмежена пропускна здатність, робить його найкращим VPN для потокового передавання, якщо це саме ви хочете. Ви без проблем увійдете в Netflix та інші потокові сервіси.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN має більше 30 серверів у США, тому у вас не повинно виникнути проблем із підробкою вашої IP-адреси. Він працює з усіма операційними системами і його легко використовувати, навіть для тих, хто не має досвіду роботи з VPN. Крім того, з 30-денною гарантією повернення грошей вам нічого втрачати. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN – ще один чудовий постачальник, який пишається безпекою та конфіденційністю. ExpressVPN лише перемагає його, оскільки він може отримувати повільний шлях на великі відстані, але обидва – найкращі кандидати, як ви можете прочитати в нашій статті порівняння.

Попередній

Далі

У NordVPN є понад 5000 серверів, причому трохи більше 1900 з них перебувають у США. Немає обмежень пропускної здатності, і це дозволить вам дивитись улюбленого шоу на Netflix. Доступно також 30-денне повернення коштів, тож ви можете перевірити це самостійно. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – ще один хороший варіант отримання IP-адреси США. За замовчуванням він має надійну безпеку, і його можна вручну збільшити до більш безпечного 256-бітного шифрування AES. Він не веде журнал вашої діяльності, і немає обмеження на кількість пропускної здатності, яку ви можете використовувати. Загалом у ньому понад 3000 серверів, майже половина з яких знаходиться в США.

Попередній

Далі

Слід зазначити, що PIA базується в США, тому ті, хто шукає повної конфіденційності, можуть захотіти поїхати в інше місце. Прочитайте наш фрагмент про державне спостереження, щоб з’ясувати, чому. PIA має семиденну гарантію повернення грошей, тому ви можете переконатися, що вам сподобається, перш ніж здійснити. Прочитайте наш огляд PIA для отримання додаткової інформації про послугу.

Небезпеки використання американської IP-адреси

Отримати американську IP-адресу не особливо небезпечно, якщо ви впевнені, що ваш зв’язок захищений. Однак, хороша ідея – перевірити, де розташований постачальник VPN. Наші дві найкращі рекомендації містяться в дружніх країнах, але, як ми вже згадували, PIA базується в США.

У США спостерігається багато спостережень, і ви, мабуть, навіть не здогадуєтесь, що це відбувається. Використання VPN, що базується там, означає, що воно підпадає під юрисдикцію США, що не добре. Перегляньте нашу статтю про закони про конфіденційність, щоб дізнатися, які країни найкращі, і прочитайте кращі VPN для США, щоб дізнатися більше про країну..

Відсутність нейтральності мережі також є проблемою в США. Без цього постачальники послуг Інтернету можуть пришвидшити вподобані веб-сайти та сповільнити інші. У нас також є деталь щодо нейтральності мережі, щоб ви могли зрозуміти свої знання.

Фінальні думки

Сподіваємось, тепер ви знаєте найкращий спосіб отримати IP-адресу США та замаскувати своє справжнє місцеположення. Незалежно від того, чи хочете ви для трансляції останнього фільму чи використання інших онлайн-служб, використання VPN – найкраще рішення.

Вони прості у використанні, і ви можете бути впевнені, знаючи, що ви також захищені. ExpressVPN – найкращий варіант для використання в США, і, маючи 30-денну гарантію повернення грошей, ви можете також спробувати..

Якщо у вас є поради щодо отримання IP-адреси США, повідомте нас у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me