Як отримати IP-адресу Шрі-Ланки в 2020 році

Шрі-Ланка – прекрасна острівна країна в Південній Азії, яка є домом для бурхливої ​​інтернет-інфраструктури. Якщо ви їдете за межі країни на роботу чи на відпочинок і вам потрібен доступ до інтернет-банкінгу, урядових веб-сайтів чи телевізійних програм, ви зіткнетесь із геоблоками, якщо у вас немає IP-адреси Шрі-Ланки. Ми покажемо вам, як його отримати.


IP-адреса – це унікальний набір випадкових чисел, який допомагає онлайн-службам та веб-сайтам ідентифікувати ваш пристрій та місцезнаходження, Інтернет-провайдера та інформацію про браузер. Якщо ви перебуваєте за кордоном та намагаєтесь отримати доступ до потокових служб або веб-сайтів на Шрі-Ланкі, таких як ті, якими керує уряд чи Інтернет-банкінг, ви не зможете через регіональні обмеження.

Банки та уряди використовують географічні обмеження для запобігання шахрайській діяльності, в той час як телеканали та послуги передачі засобів масової інформації, такі як Netflix, роблять це для дотримання умов законів про авторське право та обмеження територіального ліцензування. Ми це детально висвітлювали в тому, як перемогти статтю про заборону VPN Netflix.

Netflix має складну та посилену систему скринінгу, яка підключатиметься до будь-якого проксі або віртуальної приватної мережі, яка не може обійти свої геоблоки та фільтри. IP-адреса Шрі-Ланки зможе підробити ваше місцезнаходження та підманути веб-сайти та інші онлайн-сервіси, включаючи Netflix, думати, що ви переглядаєте або передаєте потоковий веб-сайт із Шрі-Ланки.

Незалежно від вашої причини отримання IP-адреси в Шрі-Ланці, найкращим методом є використання VPN. Цей посібник пояснить, чому VPN важливий, і порекомендує декілька наших улюблених, які також можна знайти в наших найкращих оглядах VPN.

Як отримати IP-адресу Шрі-Ланки

Один із способів змінити вашу IP-адресу – використовувати проксі. Наш найкращий посібник із безкоштовного проксі-сервера пояснює, як його використовувати, та пропонує рекомендації. Проксі-сервери не шифрують ваше з’єднання, тому вони залишать вас відкритими для зловмисного програмного забезпечення та кіберзлочинності, оскільки видно справжній IP-адресу. Крім того, вони ненадійні та легко виявити та заблокувати.

Тут використовується VPN. Він буде функціонувати як проксі, під’єднуючи вас до віддаленого сервера, який замінює вашу справжню IP-адресу, але також зашифрує ваше з’єднання протоколом VPN, щоб приховати його джерело. Перегляньте наше порівняння VPN vs. proxy vs. Tor для отримання додаткової інформації.

VPN унеможливлює відстеження маршруту. Наш вибір найкращих постачальників VPN забезпечить, щоб вас не заблокували системи виявлення та ви залишилися анонімними в Інтернеті.

Далі ми дамо вам три рекомендації щодо розташування серверів у Шрі-Ланці, за допомогою яких можна отримати IP-адресу Шрі-Ланки та отримати доступ до потрібного вмісту..

ExpressVPN

Ми рекомендуємо ExpressVPN для зміни Вашої IP-адреси на Шрі-Ланку. Це найкращий і найшвидший VPN, з чудовою безпекою, масовою серверною мережею, що включає Шрі-Ланку та сувору політику без реєстрації. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN також забезпечує необмежену пропускну спроможність і потрапляє в Netflix, тому це найкращий VPN для потокового передачі. Він працює у всіх основних операційних системах, і його легко встановлювати та використовувати. Доступна семиденна безкоштовна пробна версія, а гарантія повернення грошей – 30 днів, окрім цього – ви можете перейти до передплати.

HideMyAss

HideMyAss також може отримати IP-адресу Шрі-Ланки. Він має масову серверну мережу, поширену в 190 країнах, включаючи Шрі-Ланку. Він також забезпечує хорошу безпеку, але зберігає журнали до 30 днів. Наш огляд HideMyAss містить більше інформації про сервіс.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Швидкість HideMyAss для більшості видів діяльності нормальна, і вона не ставить обмеження на пропускну здатність. Крім того, він може потрапити в більшість потокових служб. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, а також можна підключити до п’яти пристроїв одночасно. Доступна семиденна пробна версія, а також 30-денна гарантія повернення грошей.

PureVPN

З часу нашого останнього огляду PureVPN значно покращився, але в кількох критичних областях він все ще не вистачає. Насправді, якби не шість серверів у Шрі-Ланці, цей список не був би внесений. Однак, це справедливий вибір, якщо ваша діяльність не є чутливою, але для будь-яких інших цілей використовуйте інші два варіанти. Прочитайте наш огляд PureVPN, щоб дізнатися чому.

PureVPN-домашня сторінка-2018

Його серверна мережа хороша, швидкість пристойна, і вона не встановлює обмеження пропускної здатності. Безпека також нормальна, але вам потрібно встановити 256-бітове шифрування. Він також має перемикач на знищення та політику конфіденційності, але він дає суперечливу інформацію про те, як він зберігає журнали.

PureVPN працює з Windows, macOS, Android та iOS. Підтримка доступна через чат, який проходить швидко, та електронною поштою, але це може бути і краще. Доступна 31-денна гарантія повернення грошей. Послуга набагато дешевша, ніж більшість постачальників, але ви не повинні базувати своє рішення на ціні.

Небезпеки використання IP-адреси Шрі-Ланки

Використовувати IP-адресу Шрі-Ланки вам не загрожує небезпека, але потрібно пам’ятати про кілька речей. Є країни, які мають чіткі правила щодо свободи слова, не дотримуються конфіденційності та під суворим наглядом.

Загальний показник свободи Інтернету в Шрі-Ланці не на рівні західних стандартів, але країна за останні кілька років вдосконалилася. Після комунального насильства у лютому та березні 2018 року уряд Шрі-Ланки заборонив веб-сайти соціальних медіа, таких як Facebook, Instagram, WhatsApp та Viber, заявивши, що платформи поширюють та посилюють мову ненависті..

За даними Freedom House, у країні також є тривожна історія арештів та ув’язнень журналістів в Інтернеті з використанням попереднього законодавства, такого як Закон про запобігання тероризму. Закони були замінені новою рамкою боротьби з тероризмом, але активісти та вчені-правознавці стверджують, що він також містить положення, які можуть обмежувати свободу вираження поглядів.

Через те, вам слід розглянути можливість використання VPN, намагаючись перейти на веб-сайти або вміст Шрі-Ланки через платформи потокового передавання інформації. Це дозволить не тільки обійти цензуру, але й захистить вашу конфіденційність, забезпечить зв’язок і розблокує безліч геоблокованих вмістів, таких як Netflix та онлайн-телевізійне програмування.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам отримати IP-адресу Шрі-Ланки. Найкращий спосіб – це використання VPN, оскільки він забезпечує хорошу безпеку, яка дозволить вам зберігати прихованість та захищати зв’язок. Будь-який наш вибір VPN отримає вам те, що вам потрібно, але ExpressVPN є найкращим через його сильну безпеку та конфіденційність, швидку швидкість та можливість потрапляти в потокові послуги.

Якщо у вас є досвід отримання IP-адреси Шрі-Ланки, ми будемо раді почути ваші рекомендації. Розкажіть про них у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map