Як отримати IP-адресу Omani в 2020 році: рухи мускату

Якщо ви їдете з Оману у справах чи на канікули, можливо, вам доведеться підготуватися, якщо ви хочете передавати останній епізод шоу, яке ви стежите вдома. Так само, якщо ви захочете отримати доступ до свого банківського рахунку за межами Оману, ви, швидше за все, наткнетеся на геоблок. Вам потрібно змінити свою IP-адресу, щоб отримати доступ, тому ми покажемо вам, як отримати IP-адресу Omani.


Якщо ви хочете передати Omani Netflix з-за меж Оману, вас, швидше за все, заблокують через територіальне законодавство про ліцензії та авторські права. Netflix має різні бібліотеки у кожній зі 190 країн, в яких вона працює. Деякі програми є ексклюзивними для однієї країни через культурні та мовні відмінності, а інші – всюди. Дізнайтеся більше в нашому посібнику щодо заборони Netflix VPN.

IP-адреса Omani допоможе вам обійти обмеження потокової передачі та урядову цензуру в Інтернеті, щоб ви мали доступ до улюблених телешоу та онлайн-сервісів. Крім того, ви зможете увійти в Інтернет-банківські послуги, які часто обмежені регіонами як спосіб боротьби з шахрайством у фінансовому секторі.

Як отримати IP-адресу Omani

Існує кілька способів отримати IP-адресу для Оману, але два найпопулярніших – проксі та віртуальні приватні мережі. Проксі-сервери можуть користуватися безкоштовно і можуть отримати вам IP-адресу Omani, але як ви можете прочитати у нашому порівнянні VPN vs. proxy vs. Tor, вони ненадійні, не мають захисту, легко виявляються та блокуються, і їх можна відслідковувати до вас.

Найкращий спосіб використання – це VPN. Хоча VPN функціонують як проксі, підключаючи вас до віддаленого сервера, який замінює вашу реальну IP-адресу, вони також пропонують функції безпеки, такі як шифрування, щоб приховати джерело вашого з’єднання. Вони гарантують, що ваша особа залишається анонімною в Інтернеті, і що вас також не блокують системи виявлення.

Ми зробимо дві рекомендації щодо розташування серверів в Омані, можемо отримати вам IP-адресу Omani, запропонувати безпеку та надати доступ до потрібного вмісту.

HideMyAss

HideMyAss може отримати вам IP-адресу Omani. Він має хорошу безпеку, перемикач на вбивство та понад 900 серверів у 190 країнах, включаючи Оман. Однак це стосується конфіденційності, оскільки він зберігає журнали з’єднань та відключень до 30 днів. Його швидкість нормальна, і немає обмежень пропускної здатності.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Ви можете встановити HideMyAss на Windows, macOS, Android та iOS, а клієнти прості у використанні. Ви можете зв’язатися з привітним та корисним персоналом компанії для обслуговування клієнтів за допомогою чату або електронної пошти. Доступна зручна база знань для виправлення найбільш поширених проблем.

Якщо ви хочете спробувати послугу перед передплатою, ви можете скористатися семиденною пробною версією, щоб побачити, чи сподобалось вам, але пам’ятайте, що скасувати її протягом цього періоду, або вам буде виставлено рахунок на підписку на рік. Прочитайте наш огляд HideMyAss для отримання більш детальної інформації.

PureVPN

Єдина причина, про яку ми згадуємо PureVPN, – це те, що в Омані є сервери. Якщо ваша онлайн-діяльність є чутливою за своєю природою, ми не рекомендуємо її використовувати. При цьому, у нього хороша серверна мережа і безпека в порядку, але ви повинні встановити її на 256-бітове шифрування. Він також пропонує перемикач на знищення, але його політика конфіденційності є досить непослідовною, як ви можете прочитати в нашому огляді PureVPN.

PureVPN-домашня сторінка-2018

Її швидкості хороші і немає обмежень на пропускну здатність. Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS, хоча його кахельний інтерфейс виглядає дивним. У порівнянні з HideMyAss, PureVPN – це значно дешевший варіант, і він має 31-денну гарантію повернення грошей та цілодобову підтримку.

Небезпеки використання IP-адреси Omani

Використовувати IP-адресу Omani немає небезпеки, але слід пам’ятати.

Інтернет в Омані жорстко контролюється, як це є у багатьох країнах, але не настільки, як у Китаї. Веб-сайти, що містять гей-лесбійські матеріали, порнографію, деякі веб-сайти для знайомств, які мали зображення сексуального характеру та вміст, що стосуються незаконних наркотиків, заблоковані. Це може бути непосильним для емігрантів, туристів чи тих, хто їде в Оман і сподівається скористатися Інтернетом.

Інтернет-провайдери в Омані також мають чіткі умови у своїх угодах щодо виду діяльності, яка дозволена. Діяльність, яка суперечить політичним, соціальним, релігійним, економічним чи культурним цінностям монархії або могла завдати шкоди третій стороні, є незаконною. Недотримання цих норм може призвести до припинення послуги та кримінального або цивільного позову.

Також незаконно використовувати Skype, WhatsApp та FaceTime. Це стосується Інтернет-кафе, на більшість з яких було здійснено рейд, внаслідок чого люди були заарештовані, ув’язнені або стягнуті здоровенними штрафами за надання послуг VoIP.

Хоча конституція Оману гарантує свободу думок та вираження поглядів у межах закону, мова, яка критикує монархію чи уряд чи відхиляється від ісламу, заборонена. Багато журналістів, блогерів та інших громадян цензурують себе, щоб уникнути допитів, арештів чи термінів ув’язнення за виступ проти правлячої родини в соціальних мережах. 

Наприклад, у 2016 році відомий письменник та активіст Абдулла Хабіб був засуджений до трьох років ув’язнення та оштрафований у 2000 ріял в омані (5200 доларів) за публікацію дописів у Facebook на політичні та права людини.

Уряд також стежить за приватними комунікаціями своїх громадян, включаючи електронну пошту, мобільний телефон та чати. Це в поєднанні з небезпекою використання загальнодоступних WiFi та кібератак становить великий ризик для тих, хто використовує IP-адресу від Омана.

На щастя, ви можете використовувати один із VPN, який ми рекомендували, щоб отримати IP-адресу Omani та отримати доступ до того, що ви використовували для повернення додому.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що це допоможе вам отримати IP-адресу Omani. VPN – це найкращий спосіб використання, оскільки він забезпечує хорошу безпеку, позбавляє вас від нав’язливого спостереження та цензури, зберігає вашу справжню особу та приховує розблокування послуг потокового передавання медіа. 

Будь-який варіант, який ми рекомендували, є більш ніж достатнім для початку роботи, але HideMyAss – наш вибір через хорошу безпеку та чудову підтримку клієнтів. Крім того, ви можете використовувати семиденну безкоштовну пробну версію та 30-денний термін повернення грошей, щоб побачити, чи вам це подобається. Якщо ви хочете більше варіантів, подивіться наш кращий VPN для оманського твору.

Якщо у вас є досвід отримання IP-адреси Omani, ми будемо раді почути ваші рекомендації. Розкажіть про них у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map