Як отримати IP-адресу ОАЕ в 2020 році: Дубай DNS

Коли ви не в Дубаї чи Абу-Дабі, і хочете отримати доступ до контенту, який ви зазвичай робите, вам може прийти повідомлення про помилку. Це тому, що ви зіткнулися з геоблоком. Вони дратують, і єдиний спосіб обійти їх – це змінити вашу IP-адресу в даній країні. У цій статті ми розповімо, як отримати IP-адресу в ОАЕ.


Ваша IP-адреса може виглядати як дивний номер телефону для вас, але для веб-сайтів, які ви відвідуєте, та онлайн-сервісів, якими ви користуєтесь, це в основному ваш ідентифікатор місцезнаходження. Якщо ви спробуєте отримати доступ до вмісту, обмеженого країною, в якій ви не перебуваєте, вас заблокують. З цього приводу, змінивши свою IP-адресу, ви можете зробити так, що ви перебуваєте в цій країні.

Можливо, ви намагаєтесь дивитись місцеве арабське телебачення або фантастично передавати улюблені серіали на Icflix. Якщо він обмежений ОАЕ, а ви там не перебуваєте, вас заблокують. Те саме стосується Netflix. Хоча вони доступні в інших країнах, можливо, в Дубаї є програми чи фільми, які не відображаються. Прочитайте наш фрагмент про заборону VPN Netflix, щоб дізнатися більше про це.

Причиною цих блоків є ліцензійні обмеження. Для трансляції шоу компанія повинна отримати ліцензію для кожної країни, в якій вона хоче прокласти її. Деякі програми можуть не підходити для певних країн. Наприклад, вони можуть бути певною мовою або може бути недостатньо попитом на них.

Якщо Netflix – це те, що ви хочете, ви можете зануритися прямо в нашу кращу статтю VPN для Netflix.

Також є можливість отримати доступ до фінансової послуги. Можливо, ви хочете ввійти на свій банківський рахунок в Інтернеті. Ймовірно, ви цього не зможете зробити. Багато банків та інших компаній забороняють входи з інших країн в якості запобіжних заходів проти шахрайства, тому вам може знадобитися змінити свою IP-адресу, щоб отримати доступ.

Як отримати IP-адресу ОАЕ

Якщо ви хочете пройти легкий маршрут, можете скористатися проксі-сервером, щоб отримати IP-адресу ОАЕ – прочитайте наш найкращий безкоштовний посібник проксі для пропозицій – але ми не рекомендуємо його. Проксі-агенти ненадійні, іноді не працюють, і вони не включають безпеку, тобто ви вразливі до кібератак. Крім того, ваша IP-адреса незахищена, тому вашу діяльність можна простежити до вас. Наш VPN vs. proxy vs. Tor детальніше з цього приводу.

Використання віртуальної приватної мережі – це найкращий спосіб змінити вашу IP-адресу. Вони мають власну безпеку і більшість не ведуть журнал вашої онлайн-діяльності. Крім того, ваш IP захищений, що дозволяє переглядати анонімно.

Хоча більшість постачальників серед наших найкращих оглядів VPN виконають цю роботу, вам потрібно вибрати відповідний для ОАЕ. Там доведеться мати сервери, інакше ви все одно будете застрягли. Якщо Netflix викликає стурбованість, вам також потрібно буде переконатися, що він може пройти через систему виявлення VPN Netflix. Докладніше читайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix.

NordVPN

NordVPN – хороший вибір для отримання IP-адреси ОАЕ. У ньому величезна мережа серверів, і там розташовані чотири. Ви будете захищені його найвищою безпекою, включаючи подвійне шифрування, і ви можете бути впевнені, що він не веде журнал вашої діяльності.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Його швидкість пристойна і немає обмежень пропускної здатності. Крім того, у нього немає проблем з потоковими послугами, такими як Netflix.

Ви можете використовувати його в більшості основних операційних систем і підключати до шести пристроїв одночасно. Існує також 30-денний термін повернення коштів, що дає вам достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам це. Ви можете прочитати наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету має велику серверну мережу з 10 серверами в ОАЕ. З цього приводу, у потокових сервісів виникають проблеми, тож якщо це ваша головна мета, вам буде краще з нашим першим вибором.

Попередній

Далі

Його безпека хороша, але вона встановлена ​​на 128-бітному шифруванні за замовчуванням. Однак ви можете змінити це на більш безпечний 256-бітний. Існує також політика без журналів. Швидкість швидкості і вона має необмежену пропускну здатність.

Ви можете використовувати його в основних операційних системах, включаючи Linux, тому це найкращий VPN для Linux. П’ять пристроїв теж можна підключити одночасно. PIA має семиденну гарантію повернення грошей, що дозволяє спробувати її перед тим, як скористатися. Прочитайте наш огляд PIA, щоб отримати докладнішу інформацію про сервіс.

ВипрВПН

VyprVPN – це ще один гідний вибір, оскільки він має сервери в 60 країнах, включаючи Дубай. Він має гарну безпеку, власний протокол Chameleon додає додатковий захист. Компанія не веде журнали, тому не потрібно турбуватися про конфіденційність. Його швидкість хороша, але вона може часом повільно, і немає обмежень у тому, яку пропускну здатність ви можете використовувати.

ВибірVprN-сервер-вибір

Ви можете використовувати його в більшості основних операційних систем, хоча настільна версія не має найкращої верстки, і підключати до п’яти пристроїв одночасно. З цього приводу, у VyprVPN не існує політики повернення коштів. Натомість існує триденний судовий процес, який ще повинен мати достатньо часу, щоб дати йому змогу. Для кращого вигляду читайте наш огляд VyprVPN.

Небезпеки використання IP-адреси ОАЕ

Добре використовувати IP-адресу в Дубаї, але ви повинні знати про деякі речі. Інтернет-дискусії, які можуть здатися невинніми, можуть бути покарані, якщо вони вважатимуть образою релігії або ображають державу. За різними законами, покарання становлять від 10 років в’язниці до штрафів до 2 мільйонів дирхам (540 000 доларів).

Урядове спостереження також є можливим, за допомогою соціальних медіа. Плюс до цього, Абу-Дабі запустив Falcon Eye у 2016 році, що є системою спостереження, яка дозволяє здійснювати моніторинг людей.

Також слід пам’ятати про ризик кіберзлочинності. У 2016 році Symantec повідомив, що ОАЕ стала жертвою другого за кількістю кібератак на Близькому Сході. Ще один звіт Norton Security показав, що майже 4 мільярди дирхамів (1 мільярд доларів) були викрадені у жертв у 2017 році. Перегляньте наші найкращі VPN для ОАЕ, щоб дізнатися більше про країну..

Фінальні думки

Тепер ви повинні знати, як безпечно отримати IP-адресу в ОАЕ. Для кращого захисту вам слід використовувати VPN, оскільки вони мають високу безпеку, і ваша діяльність буде приватною.

Будь-яка з наших вищенаведених рекомендацій виконає трюк, але NordVPN – найкращий вибір. Він має чотири сервери в ОАЕ і допоможе вам передати потокові послуги. 30-денне відшкодування повинно дати вам достатньо часу, щоб спробувати.

Якщо у вас є інші ідеї щодо отримання IP-адреси в ОАЕ, опублікуйте їх у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me