Як отримати IP-адресу Нової Зеландії у 2020 році: з’єднання з ківі

Якщо ви намагалися отримати доступ до вмісту в Новій Зеландії з іншого місця в світі, швидше за все, вам потрапило повідомлення про помилку. Це через геоблоки, і є лише один спосіб їх обійти. У цій статті ми розповімо, як отримати IP-адресу Нової Зеландії.


Є багато причин отримати IP-адресу Нової Зеландії. Наприклад, ви можете подорожувати і вам потрібно дистанційно керувати інтернет-бізнесом або, можливо, ви новозеландець за кордоном і вам потрібно перевірити свій банківський рахунок в Інтернеті. В будь-якому випадку, ймовірно, вам це буде заблоковано.

Деякі ігри виходять одночасно по всьому світу, але гравці можуть отримати їх за години наперед у Новій Зеландії, оскільки його часовий пояс випереджає більшість країн світу. IP-адреса Нової Зеландії замаскує ваше справжнє місцеположення та зробить його провайдером, який ви там, і отримає доступ до цих версій, якщо вони завантажуються.

Ознайомтеся з нашим кращим VPN для ігор, якщо це вас цікавить.

Можливо, ви просто захочете переглянути місцеві канали, наприклад, TVNZ або останній матч All Blacks. Служба потокової передачі Lightbox та новозеландська версія Netflix доступні лише для Kiwis через проблеми з ліцензуванням вмісту. Прочитайте наш фрагмент про заборону VPN Netflix, щоб дізнатися більше про це та ознайомтеся з нашими кращими VPN для Netflix щодо рекомендацій.

Як отримати IP-адресу Нової Зеландії

Найпростіший спосіб підробити свою IP-адресу – це використовувати проксі, але це не найкращий спосіб. Проксі не надійні. Вони часто не працюють, і навіть якщо це роблять, вони не захищають вас. У вас немає захисту, і ваша реальна IP-адреса відстежується. Прочитайте наш VPN vs. proxy vs. Tor piece, щоб визначитися з цим питанням.

Використання віртуальної приватної мережі – це найкращий шлях, хоча варто перевірити наш найкращий безкоштовний проксі-провідник, якщо ви вибрали цей маршрут. Вони містять функції безпеки та багато хто не веде журнали, тому ваші дії залишатимуться в секреті. Більшість наших кращих постачальників VPN вирішуватимуть завдання, але є кілька, які будуть кращими для Нової Зеландії.

Для початку ви хочете, щоб у постачальника були там сервери, щоб ви могли отримувати доступ до вмісту. Без них ви опинитесь в тій же позиції, в якій ви почали працювати. Якщо це після Netflix, виберіть VPN, яке може перемогти систему виявлення VPN Netflix, або все, що вам доведеться розважати, – це повідомлення про помилку. Наша стаття про помилку проксі-сервера Netflix заглиблюється в тему.

NordVPN

NordVPN – хороший вибір для Нової Зеландії. Він має велику серверну мережу, яка охоплює більшу частину земної кулі. Двадцять один його сервер знаходиться в Новій Зеландії, що має бути достатньо для доступу до вмісту, який ви шукаєте. У ньому є кілька найкращих доступних засобів безпеки і серйозно ставляться до конфіденційності. Деякі його функції включають необмежену пропускну здатність, гідну швидкість та швидку комутацію сервера.

Попередній

Далі

Ви можете використовувати його з усіма основними операційними системами. Плюс до цього, ви без особливих зусиль увійдете в Netflix та інші потокові сервіси. Існує 30-денний термін повернення коштів, який дає вам багато часу, щоб розробити, чи подобається вам це. Щоб отримати детальнішу інформацію про послугу, перегляньте наш огляд NordVPN.

CyberGhost

CyberGhost – ще один постачальник, який підходить для Нової Зеландії. Він має велику серверну мережу, яка охоплює 60 країн, включаючи Нову Зеландію, де у неї 10 доступних. Її безпека хороша і існує сувора політика конфіденційності для спокою.

Ви можете встановити його в більшості операційних систем, і це один з найкращих VPN для декількох пристроїв, оскільки ви можете підключити до семи пристроїв одночасно.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має пристойну швидкість і не обмежує пропускну здатність, що робить його гарним для трансляції. Він також може отримати доступ до Netflix. Ви можете скористатися семиденним випробуванням, і якщо ви все ще не впевнені, ви можете повернутись на гарантію повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання додаткової інформації.

ExpressVPN

ExpressVPN – хороший вибір, оскільки це одна з найкращих VPN на ринку. Сервери доступні в 94 країнах, включаючи Нову Зеландію. Крім великої безпеки та конфіденційності, це найшвидший VPN на ринку та має необмежену пропускну здатність. Це порівнянна послуга з NordVPN, як ви можете прочитати в нашій статті, що випадає.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Немає жодних проблем потрапляти в Netflix та перемагати в нашому кращому VPN для керівництва потоковою передачею. Ви можете використовувати його у всіх основних операційних системах. Якщо у вас немає великого досвіду роботи з VPN, це особливо гарний вибір, оскільки він такий простий у використанні. Ви можете перевірити його самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей або прочитати наш огляд ExpressVPN для отримання більш детальної інформації.

Небезпеки використання IP-адреси Нової Зеландії

Наявність IP-адреси в Новій Зеландії не представляє особливої ​​небезпеки, але ви повинні знати кілька речей. Там, де розташована компанія VPN, важливо, якщо ваша діяльність буде ризикованою, як ви можете прочитати в нашому законі про конфіденційність. Захист себе за допомогою VPN важливий.

Нова Зеландія була однією з багатьох країн, для яких існували докази використання масового спостереження у відкриттях Сноудена. Аналізувались Інтернет-комунікації, і уряд зміг відстежувати ваші рухи в Інтернеті. Ви можете прочитати більше про це в нашій кращій статті VPN для Нової Зеландії.

Використання VPN дозволить вам сховатися від спостереження, і ваша діяльність залишиться приватною.

Фінальні думки

Тепер ви повинні знати, як змінити свій IP на новозеландський. Якщо ви хочете отримати доступ до свого банківського рахунку чи бути в курсі місцевого телебачення, найкращим способом це зробити за допомогою VPN. Ви не тільки матимете доступ до вмісту та послуг у Новій Зеландії, але ви також отримаєте користь від безлічі функцій, включених до VPN, таких як безпека.

NordVPN – прекрасний вибір для Нової Зеландії. Ви будете захищені, і, маючи 21 сервер там, у вас не повинно виникнути проблем із доступом до чого-небудь. Плюс 30-денний термін повернення коштів означає, що втрачати нічого, якщо спробувати.

Якщо у вас є рекомендації щодо отримання IP-адреси Нової Зеландії, повідомте нас у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map