Як отримати IP-адресу Гонконгу в 2020 році: Кабінг Kowloon

Шукаючи найпопулярніші веб-сайти в Гонконзі, між ними та будь-якою іншою частиною вільного світу немає великої різниці. YouTube, Google і Facebook домінують на перших місцях, а платформи, такі як Instagram та Вікіпедія, відстають незабаром. Виняток становлять лише кілька азартних веб-сайтів, більшість з яких є китайською.


Вам не знадобиться гонконгська IP-адреса для доступу до цих веб-сайтів, але вам, мабуть, потрібна одна, якщо ви відкладаєте гроші. У цьому посібнику про те, як отримати IP-адресу Гонконгу, ми збираємося зважити плюси та мінуси різних методів, надаючи кілька порад щодо безпеки в Інтернеті.

Незалежно від того, чому ви хочете IP-адресу в Гонконзі, найкращим рішенням є віртуальна приватна мережа. У ході посібника ми пояснимо, чому VPN такі важливі, і рекомендуємо кілька наших улюблених варіантів, які ви також можете знайти в нашому посібнику з найкращої VPN для Китаю..

Як отримати IP-адресу Гонконгу

Отримати IP-адресу з іншої країни досить просто, навіть якщо методи цього не рівні. Найпростішим та найвигіднішим рішенням є використання безкоштовного проксі-сервера, який буде тунелювати ваш трафік через інший сервер, перш ніж надсилати його на відкриту веб-сторінку (прочитайте наш найкращий посібник з безкоштовного проксі-сервісу для рекомендацій). Ваша оригінальна IP-адреса буде замінена проксі-сервером, щоб вона відображалася так, ніби ви перебуваєте в цьому місці.

На жаль, це не так просто, як знайти проксі-сервер у Гонконзі та працювати з ним. Проксі-агенти просто виконують функції проксі. Вони нічого не роблять з вашим з’єднанням, крім транспортування через сервер. Через це кожен може простежити ваше з’єднання з вами.

Відстеження маршруту, як його називають, дозволяє кожному відстежувати потік назад на проксі-сервер і, зрештою, повертатися до вас. Крім того, в Інтернеті є багато шкідливих проксі, які служать лише павутинкою для кіберзлочинності.

Тут увійшли VPN. Ви можете прочитати наш посібник із VPN, щоб швидко пройти те, що вони роблять, але, коротше кажучи, VPN працюють так само, як проксі. Єдина відмінність полягає в тому, що ваше початкове з’єднання зашифровано, тобто ви можете пройти тунель через VPN-сервер, але снупер не може оглянути.

Якщо вам цікаво різницю між проксі-серверами та VPN, переконайтеся, що прочитайте наш посібник VPN vs. proxy vs. Tor. Наш опис шифрування має бути корисним для розуміння того, як захищено ваш зв’язок.

Окрім того, що ніхто не може простежити ваше з’єднання з вами, VPN дозволяють вам обходити геоблоки. Хоча деякі системи виявлення проксі не братимуть участь у безкоштовному проксі, більшість буде. Деякі можуть також виявити VPN, але факт, що ваш початковий зв’язок захищений, робить це набагато менш ймовірним.

На щастя, є багато VPN, з яких можна вибрати. У наших оглядах VPN є близько 50 штук, але заради цього посібника ми надамо вам три варіанти з нашого найкращого кола VPN. Наведені нижче параметри мають не лише доступ до Гонконгу, але й забезпечують найкращу безпеку та швидкість VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN навколо. Це не тільки найшвидший VPN, але і один із найбезпечніших. Завдяки доступу до широкого спектру протоколів VPN, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та суворій політиці без реєстрації даних, це доводить, що вам не потрібно ступінь інформатики, щоб залишатися захищеними.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він пропонує п’ять локацій у Гонконзі, у кожному з яких є кілька серверів. За межами США, Великобританії та Австралії зазвичай пропонується лише одне або декілька місць у певній країні. Оскільки в Гонконзі їх п’ять, IP-адреса завжди буде доступною, навіть якщо центр обробки даних знизиться. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше, або спробуйте самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

У програмі NordVPN багато чого входить, включаючи масивну серверну мережу, довгий список функцій та привабливий інтерфейс. У нього є проблеми зі швидкістю, які не дають нам бути найкращим вибором, але, в цілому, він все ще є одним з найкращих постачальників. У Гонконзі він пропонує 58 серверів, і на відміну від ExpressVPN, ви можете вибрати конкретний сервер, який ви хочете.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

На жаль, він не пропонує всі свої спеціалізовані сервери в Гонконзі. Ви можете заблукати свої пакети та захистити торрент, але подвійний VPN та спеціальні параметри IP-адреси недоступні. Якщо ви хочете дізнатися більше про ці спеціалізовані сервери, прочитайте наш огляд NordVPN. Ви також можете взяти VPN для розкрутки самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

CyberGhost

Новий інтерфейс CyberGhost зробив його улюбленим тут на Cloudwards.net. Хоча ми завжди були шанувальниками сервісу, оновлення ще більше підштовхують конверт. Тепер він має незвичайний, але інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, широкий спектр функцій та низьку ціну для завантаження. Це може бути не так швидко, як ExpressVPN або NordVPN, але низька вартість і набір функцій роблять це надійним вибором.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Серед 7188 серверів CyberGhost 24 присвячені Гонконгу. Ви не можете вибрати потрібний сервер, як можна, і за допомогою NordVPN. Натомість CyberGhost призначає вам сервер під час тунелювання в певній країні, що, на щастя, означає, що вам не потрібно буде шукати сервер. Дізнайтеся більше в нашому огляді CyberGhost або спробуйте самостійно з його 45-денною гарантією повернення грошей.

Небезпеки використання IP-адреси Гонконгу

Гонконг здійснює певний моніторинг Інтернету, але здебільшого преса та думки, розміщені в Інтернеті, не цензуруються урядом. Згідно з Гонконгським Біллом про права, громадяни мають свободу слова та вираження поглядів, як, наприклад, у США, це так само правдо, як і на кінчику носа.

Однак, існує певний моніторинг Інтернету, і деякі демократичні активісти стверджують, що уряд уважно стежить за електронною поштою та роботою в Інтернеті. Тим не менш, всі веб-сайти дозволені, незалежно від політичної точки зору. Як і в більшості вільних країн, вам не потрібна ліцензія для публікації веб-сайту.

Через це використовувати IP-адресу в Гонконзі не так багато, якщо ви не використовуєте її для розповсюдження вмісту, захищеного авторським правом, або розміщення дитячої порнографії. Існують також закони проти розміщення нічого нецензурного в Інтернеті, який включає порно та медіа, які містять надзвичайне насильство.

Хоча Гонконг здебільшого передається в Інтернеті, ваш трафік все ще відстежується, про що слід пам’ятати. VPN гарантують, що ваш трафік не може бути простежено до вас, тому при тунелюванні до Гонконгу важливо використовувати захищений VPN, а не безкоштовний проксі.

Фінальні думки

На щастя, отримати гонконгську IP-адресу не надто складно. Більшість VPN пропонують місцеположення в Гонконзі, і поки ви використовуєте один із наших головних виборів, ваше з’єднання буде безпечним. Не забудьте використовувати VPN, а не проксі.

Незважаючи на загально безкоштовний Інтернет у Гонконзі, деякий моніторинг уряду все ще відбувається. Який VPN ви використовуєте для IP-адреси Гонконгу? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map