Як отримати IP-адресу Бангладеші в 2020 році

Якщо ви живете в Бангладеші або подорожуєте за межами країни, ви, можливо, не зможете передавати вміст із сайтів, таких як Бангладешське телебачення або АТН Бангла. Ви також можете втратити доступ до державних веб-сайтів або до своїх банківських рахунків в Інтернеті від Bank Alfalah, HSBC та інших. 


Це відбувається через геоблоків. Однак з IP-адресою Бангладеші ви можете розблокувати потокові сайти та онлайн-сервіси, щоб отримати доступ до потрібного вмісту. Ми покажемо вам, як його отримати.

IP-адреса – це набір цифр, що містить інформацію про ваше місцезнаходження та пристрій, який ви використовуєте для доступу до Інтернету. Змінивши свою IP-адресу на Бангладешську, підробляйте своє місцезнаходження та обманюйте веб-сайти та онлайн-сервіси на думку, що ви фізично там.

Незалежно від того, чи хочете ви розблокувати потокові сайти чи онлайн-сервіси, цей посібник покаже вам, як отримати IP-адресу для Бангладеш з будь-якої точки світу..

Як отримати IP-адресу Бангладеші

Існує два загальних маршрути, за допомогою яких ви можете змінити свою IP-адресу: за допомогою проксі-сервера або використання віртуальної приватної мережі (VPN). Основна перевага використання проксі для отримання IP-адреси Бангладеші полягає в тому, що він зазвичай безкоштовний (прочитайте наш найкращий посібник із безкоштовного проксі-сервера).

Однак цей метод має ряд недоліків, таких як відсутність безпеки, а це означає, що ваш зв’язок може бути простежено до вас та ненадійністю. Використання VPN – кращий варіант. 

Він не тільки отримає вам IP-адресу для Бангладеш, але також зашифрує ваше з’єднання, щоб захистити вас від прослуховування мережі та кіберзлочинності, а також приховати вашу справжню IP-адресу. 

VPN також завантажуються функціями безпеки, і вони не ведуть журнали вашої активності в Інтернеті. Це робить їх корисним для інвестицій, якщо ви хочете обернути свої дані навколо додаткового рівня безпеки та конфіденційності. Дізнайтеся більше у нашому VPN vs. proxy vs. Tor.

Ми вибрали три рекомендації VPN з нашого посібника з оглядів VPN, які мають сервери в Бангладеш і можуть отримати вам IP-адресу Бангладеш..

ExpressVPN

ExpressVPN – відмінний вибір для отримання IP-адреси Бангладеш. Це не тільки найкраща VPN, але й найшвидша VPN із чудовою безпекою. Він також розблоковує Netflix та інші потокові сервіси, саме тому він очолює наш список найкращої VPN для потокової передачі..

Його сильний набір функцій включає перемикач на знищення, 256-бітне шифрування AES, вбудовані тести швидкості, перевірки витоку DNS та інструмент діагностики. Він також не зберігає журнали вашої активності в Інтернеті, шануючи вашу конфіденційність.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Ви можете встановити ExpressVPN у Windows, macOS, Linux, Android та iOS. Крім того, ви можете завантажити розширення для браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox та Safari.

Якщо у вас є проблеми з встановленням або усуненням несправностей, ви можете зв’язатися з їх дружньою службою підтримки клієнтів електронною поштою або в чаті. Також доступна корисна база знань для отримання додаткових порад.

Основним недоліком ExpressVPN є його ціна, яка коштує 99 доларів на рік. Хоча це робить його одним з найдорожчих VPN, його відмінне обслуговування забезпечує отримання ваших грошей. 30-денна гарантія повернення грошей доступна, якщо ви хочете спробувати її перед передплатою. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для більш глибокого аналізу послуги.

HideMyAss

HideMyAss – ще один вдалий вибір для отримання IP-адреси для Бангладеш. Він має понад 900 серверів, що охоплюють 190 країн, включаючи Бангладеш. Він також має гарну безпеку, перемикач на знищення, гідну швидкість та необмежену пропускну здатність. Однак у нього проблеми з конфіденційністю, оскільки він зберігає журнали вашої онлайн-активності до 30 днів. Прочитайте наш огляд HideMyAss для отримання більш детальної інформації.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS, а його клієнти прості у використанні. Привітний та корисний персонал із обслуговування клієнтів доступний через електронну пошту чи чат в реальному часі, а також зручну базу знань для вирішення незначних проблем, які ви можете вирішити самостійно..

У нього також є семиденне пробне і 30-денне вікно повернення коштів, тому ви можете спробувати його спершу. Однак не забудьте скасувати протягом цього періоду, або вам буде виставлено рахунок за щорічну підписку.

PureVPN

Як і наші дві інші рекомендації, PureVPN може отримати вам IP-адресу Бангладеш. Це, в поєднанні з тим, що у Бангладеш шість серверів, є єдиною причиною, чому він потрапляє в цей список. 

Незважаючи на те, що вона внесла деякі вдосконалення після нашого останнього огляду, вона все ще не вистачає в кількох критичних областях, тому ми не рекомендуємо використовувати її для чутливих за своєю діяльністю заходів. Прочитайте наш огляд PureVPN, щоб дізнатися чому.

PureVPN-домашня сторінка-2018

Він має хорошу серверну мережу з понад 2000 серверів у 140 країнах, пристойну швидкість та необмежену пропускну здатність. Безпека в порядку з його 256-бітним шифруванням, плюс є перемикач захисту, якщо ваше з’єднання перестає. Політика конфіденційності діє, але вона є непослідовною, надаючи суперечливу інформацію про зберігання журналів.

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Підтримка доступна і через чат, який проходить швидко, але ви також можете отримати їх електронною поштою. 

Послуга може виявитися дешевшою, ніж два інших постачальника, але ви, мабуть, не повинні базувати своє рішення тільки на ціні. Також є 31-денна гарантія повернення грошей, тому ви можете спробувати її перед тим, як взяти на себе щомісячний або річний план.

Небезпеки використання IP-адреси Бангладеші

Використовувати IP-адресу Бангладеші немає небезпеки, але вам потрібно трохи підкреслити передумови та історію використання Інтернету в країні.

Свобода Інтернету в Бангладеші частково безкоштовна, згідно з повідомленням пропагандистської організації Freedom House в 2019 році. Відомо, що уряд переслідує когось із опозиції чи їхніх союзників, включаючи критичні голоси у ЗМІ та громадянському суспільстві. Ми детальніше розглянемо наш кращий VPN для Бангладеш.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам зрозуміти, як отримати IP-адресу Бангладеш. Використання VPN – це найкращий та найефективніший спосіб отримати його та захистити свою анонімність в Інтернеті. Це також допоможе вам обійти геоблоки, щоб ви могли переглядати вміст із потокових служб, таких як Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та інші.

Ми рекомендуємо ExpressVPN через його баланс безпеки, продуктивності, зручності використання та конфіденційності. Він також розблокує послуги потокового передавання мультимедіа та дроселювання, щоб ви могли переглядати вміст у високій швидкості високої чіткості. Крім того, ви також не маєте нав’язливого урядового нагляду, онлайнових снайперів і цензури.

Якщо у вас є рекомендації щодо отримання IP-адреси Бангладеші, поділіться ними у розділі коментарів. Ми хотіли б їх почути. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me