Як отримати індійську IP-адресу в 2020 році: Відпочинок через Раджкот

Якщо ви подорожуєте або переїхали з Індії, можливо, вам не вистачає вмісту, з якого ви звикли повертатися додому. Коли ви намагаєтесь переглянути його, все, що ви бачите, – це повідомлення про помилку. Ласкаво просимо у світ геоблоків. У цій статті ми збираємось показати вам, як їх подолати, отримавши індійську IP-адресу.


У кожного є IP-адреса, яка в значній мірі є географічною адресою. На веб-сайтах та онлайн-сервісах, які ви відвідуєте, можна побачити, де ви знаходитесь через це. Якщо ви спробуєте отримати доступ до вмісту, обмеженого певною країною, ви не зможете переглядати його, якщо ви не перебуваєте там. Зміна вашої IP-адреси зробить так, що ви є.

Можливо, ви хочете наздогнати свої улюблені шоу на Індійському телебаченні чи Hotstar (читайте наш присвячений твір про те, як дивитися Hotstar). Можливо, ви навіть захочете потрапити в індійську версію Netflix. Хоча Netflix доступний у багатьох країнах, його бібліотека відрізняється в кожній.

Обмеження ліцензії заважають таким службам, як Netflix, транслювати шоу у всьому світі. Для цього їм доведеться отримати ліцензію на кожне шоу у кожній країні. Деякі шоу орієнтовані на певні культури чи мови, так що немає сенсу всюди виходити в ефір. Наш путівник заборони Netflix детальніше описується.

У американській версії на сьогодні найбільша бібліотека, і багато людей змінюють свою IP-адресу, щоб отримати доступ до неї. Ви можете ознайомитись з найкращим посібником VPN для Netflix щодо пропозицій.

Можливо, ваша причина отримання індійської IP-адреси не має нічого спільного з телепередачами. Наприклад, вам може знадобитися увійти до свого банківського або іншого фінансового рахунку, але знайти, що ви не можете. Це тому, що багато фінансових компаній не дозволяють входити за межі країни з міркувань безпеки. Щойно ви зміните свою IP-адресу, ви зможете увійти як звичайний.

Як отримати індійську IP-адресу

Використання проксі-сервера – це найпростіший спосіб змінити вашу IP-адресу, але як ви можете прочитати в нашому найкращому безкоштовному посібнику проксі, вони не завжди працюють. Крім того, вони не включають захист, і ваша IP-адреса залишатиметься відкритою, тобто ваша діяльність може бути простежена до вас. Прочитайте наше порівняння VPN vs. proxy vs. Tor, щоб краще ознайомитися з ними.

Ваша найкраща ставка – це віртуальна приватна мережа. Ви зможете змінити свою IP-адресу на індійську та скористатися багатьма іншими функціями. Вони завантажені безпекою, тому ви будете захищені від злому та інших небезпек в Інтернеті. Крім того, багато хто пропонує політику без реєстрації журналів, а це означає, що не буде запису вашої діяльності. Ваша IP-адреса також буде захищена.

Багато хто з постачальників наших кращих оглядів VPN отримають вам те, що вам потрібно, але деякі будуть більш підходящими, ніж інші для Індії. Вибраний провайдер повинен мати сервери в Індії, тому що ви не зможете отримати там IP-адресу без них.

Якщо ви хочете передавати свої улюблені шоу та фільми, вам потрібно вибрати той, який зможе отримати доступ до потрібних послуг. Netflix має розумну систему виявлення VPN, а деякі VPN просто не мають того, що потрібно, щоб подолати її. Перегляньте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix для отримання більш детальної інформації.

CyberGhost

Ви можете використовувати CyberGhost, щоб отримати індійську IP-адресу. Його серверна мережа велика і включає 20 серверів в Індії. Ви будете захищені доброю безпекою, і він не буде вести облік вашої діяльності. Він може потрапити в Netflix та інші потокові сервіси. Крім того, він має гідну швидкість і необмежену пропускну здатність.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете підключити до семи пристроїв за один раз, саме тому це один з наших найкращих VPN для декількох пристроїв. Якщо ви хочете спробувати, є семиденний судовий процес і гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб краще ознайомитись із сервісом.

NordVPN

NordVPN також отримає індійську IP-адресу, оскільки там є 15 його серверів. Він має найвищу безпеку, а також суцільну політику без журналів. Немає обмежень пропускної здатності, і швидкості їх роботи хороші. Крім того, він може без проблем потрапляти в Netflix та інші потокові сервіси.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Є настільні клієнти для Windows та macOS та мобільні додатки для Android та iOS, усі вони прості у використанні. NordVPN дозволяє одночасно підключати шість пристроїв. Існує 30-денний термін повернення коштів, який ви можете використовувати, щоб побачити, чи сподобалось вам. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Страст

Ми також рекомендуємо Astrill змінити вашу IP-адресу на індійську. Його серверна мережа досить мала порівняно з конкурентами, але там є чотири сервери, серед яких локації в Бангалорі, Мумбаї, Індорі та Хайдарабаді. У нього також є хороша безпека з різними протоколами на вибір, два з яких є ексклюзивними.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Він має високу швидкість і не обмежує кількість пропускної здатності, яку ви використовуєте. Він також може потрапити в Netflix та інші сервіси. Ви можете використовувати його в більшості операційних систем, одразу підключено до п’яти пристроїв. Якщо ви хочете спробувати, доступна семиденна пробна версія. Ви також можете прочитати наш огляд Astrill для кращого вигляду.

Небезпеки використання індійської IP-адреси

Добре використовувати індійську IP-адресу, оскільки вам не загрожує небезпека, але перед тим, як зайти, є щось, що слід зазначити. Деякі країни мають великі програми спостереження і не мають найкращих законів про конфіденційність.

В Індії існує домашній інструмент спостереження під назвою NETRA, який збирає дані з інтернет-трафіку та аналізує їх. Якщо виявлена ​​потенційна загроза безпеці, вона попередить відповідні органи.

Завантаження матеріалів, захищених авторським правом, незаконно, як це є у багатьох країнах, і може посадити вас у в’язницю. Наклепу карають до двох років тюремного ув’язнення, штрафу або обох. Просто будьте уважні, що ви робите. Щоб глибше заглянути в країну, прочитайте наш найкращий путівник VPN для Індії.

Куди б ви не поїхали, ви не зможете піти від загрози хакерів та інших небезпек в Інтернеті. Коли громадський Wi-Fi піднімається, це теж є ризиком кіберзлочинності. Озброїться хорошим VPN та одним із найкращих наших антивірусів, і вам буде добре.

Фінальні думки

Сподіваємось, цей посібник був корисним, і тепер ви знаєте, як безпечно отримати індійську IP-адресу. Вам слід використовувати VPN, щоб переконатися, що ви захищені безпекою і можете залишатися під радаром.

Ви можете вибрати будь-яку з наших рекомендацій, але CyberGhost має перевагу з 20 серверів в Індії. Скористайтеся семиденним випробуванням, щоб перевірити, чи підходить саме вам. Якщо вам потрібно довше, майте на увазі, він має 45-денну гарантію повернення грошей.

Ми хотіли б почути ваші пропозиції щодо отримання індійської IP-адреси, тому якщо у вас є такі, перейдіть у розділ коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map