Як отримати грецьку IP-адресу в 2020 році: від Афін до Салоніків

Регіональні обмеження можуть бути болями в шиї. Якщо у вас немає Греції, швидше за все, вас заблокують вміст, до якого зазвичай ви не маєте доступу. Єдиний спосіб подолати геоблоки – змінити свою IP-адресу на країну, де розміщується вміст, фактично підробляючи, що ви там. У цій статті ми розповімо, як отримати грецьку IP-адресу.


IP-адреси схожі на теги онлайн-ідентифікаторів. Вони містять інформацію про ваше з’єднання, наприклад про ваше місцезнаходження. Якщо ви спробуєте отримати доступ до того, що обмежено певною країною, ви не зможете переглянути його, якщо ви не перебуваєте там. Ось тут і змінюється ваша IP-адреса.

Якщо вам потрібно увійти у свої фінансові чи комерційні рахунки, вам може бути відмовлено у доступі. Це не ідеально, але причиною цього є безпека. Це зменшує ризик шахрайства та інших небезпек. Якщо ви опинитесь у такій ситуації, ви зможете ввійти як звичайно, змінивши свою IP-адресу.

Можливо, ви просто хочете подивитися місцеве телебачення, наприклад, Cosmote TV або канал новин. Можливо, вам не вистачає улюбленого шоу в грецькій версії Netflix. Що б це не було, для доступу до них вам знадобиться грецька IP-адреса.

Хоча геоблоки дратують, є в них причина. Програми повинні мати ліцензію в кожній країні, в якій вони мають бути показані. Де доступне шоу, залежить від таких аспектів, як його мова та наскільки попит на нього є. Бібліотека Netflix відрізняється в кожній країні, найбільша в США. Детальніше про це читайте у нашому творі про заборону Netflix.

Наша найкраща стаття VPN для Netflix має спеціальні рекомендації щодо платформи.

Як отримати грецьку IP-адресу

Є кілька способів отримати потрібну IP-адресу. Перший – використання проксі-сервера (прочитайте наш кращий безкоштовний прокси-посібник для рекомендацій). Це, мабуть, найпростіший спосіб, але це не найкращий спосіб. Якщо ви використовуєте його, ви залишатиметесь незахищеними, оскільки вони не забезпечують безпеку. Ваша IP-адреса також буде викрита, тому її можна буде простежити назад. Це якщо проксі навіть працює. Докладніше читайте наш VPN vs. proxy vs. Tor.

Віртуальна приватна мережа – це найнадійніший спосіб змінити вашу IP-адресу. Вони містять добру безпеку, переконайтесь, що ви сховані від снупсів та зберігайте таємницю своєї діяльності. У наших найкращих оглядах VPN є багато чудових варіантів, але деякі кращі, ніж інші, для Греції.

Важливо переконатися, що у постачальника є сервери в Греції. Без них ви будете застрягати в тому самому положенні. Якщо потоковий вміст є у вашому списку завдань, вам потрібен той, хто може ввійти до потрібних послуг. У Netflix є складний детектор VPN, який може пройти лише кілька VPN. Перегляньте нашу статтю про помилку проксі-сервера Netflix для отримання додаткової інформації.

CyberGhost

CyberGhost – хороший вибір для отримання грецької IP-адреси. У нього багато серверів по всьому світу, 12 з яких є в Греції. Її безпека хороша, і вона має чітку політику без реєстрації. Він має високі швидкості з необмеженою пропускною здатністю. Якщо ви хочете передавати трансляцію, у вас не повинно виникнути проблем із отриманням потрібних послуг, включаючи Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете підключити до семи пристроїв одночасно. Насправді він став другим у нашому найкращому VPN-посібнику для декількох пристроїв. Існує семиденний судовий процес, яким ви можете скористатися, а також гарантія повернення грошей. Перегляньте наш повний огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

NordVPN

Ми також рекомендуємо NordVPN отримати грецьку IP-адресу, оскільки там шість серверів. Її безпека є однією з найкращих, і ви будете охоплені суворою політикою без журналів. Він має пристойну швидкість з необмеженою пропускною здатністю, і він може потрапити в більшість потокових служб, включаючи Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Клієнти прості у використанні та доступні для більшості популярних операційних систем. Це дозволить вам одночасно підключити до шести пристроїв. У ньому є 30-денне вікно повернення коштів, тож ви маєте змогу відпрацювати, чи підходить саме вам. У нашому огляді NordVPN детальніше йдеться про послугу.

ExpressVPN

Ще один хороший вибір – ExpressVPN. Він має велику серверну мережу, яка включає сервери в Греції. Його безпека відмінна, і ваше конфіденційність шанується. Крім того, оскільки це найшвидший VPN, має необмежену пропускну спроможність і потрапляє в потокові сервіси, він заробив перше місце в нашому найкращому VPN за потокове порівняння.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він працює у всіх основних операційних системах, а клієнти дуже прості у використанні, що робить його чудовим вибором, якщо у вас немає великого досвіду використання VPN. Завдяки 30-денній гарантії повернення грошей вам нічого втрачати. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для кращого вигляду.

Небезпеки використання грецької IP-адреси

Багато країн здійснюють нагляд і мають інвазивні закони про конфіденційність. Хоча використання грецької IP-адреси не має великого ризику, корисно ознайомитися з інформацією про країну, перш ніж зробити це.

Конституція Греції передбачає свободу слова, але інші закони дозволяють притягнути до кримінальної відповідальності за дискримінацію, ненависть та насильство щодо людей певної раси чи етнічного походження.

Все, що вважається образою президента чи релігії, також може призвести до кримінального покарання. Наклеп може бути покараний тюремним вироком та штрафом відповідно до кримінального кодексу, тому будьте уважні, що ви публікуєте в Інтернеті. Наш кращий VPN для Греції має більше інформації про країну.

Інтернет-комунікації в Греції не захищені, тобто органи влади можуть їх законно контролювати. Ви, мабуть, не усвідомлюєте, що це відбувається, але ви будете сховані від нього, якщо будете використовувати VPN. Крім того, загальнодоступні підключення Wi-Fi не є безпечними, тому ви можете стати жертвою кіберзлочинності без належної безпеки та одного з наших найкращих антивірусів..

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною і тепер знаєте, як отримати грецьку IP-адресу. VPN – це найбезпечніший спосіб зробити це, оскільки він забезпечить хорошу безпеку та конфіденційність.

Всі наші варіанти отримають вам те, що потрібно, але CyberGhost має перевагу з 12 серверами в Греції. Ви можете спробувати з доступною семиденною пробною версією, і якщо вам потрібно більше часу, є 45-денна гарантія повернення грошей.

Якщо ви хочете отримати інформацію про те, як отримати грецьку IP-адресу, повідомте нас у розділі коментарів нижче. Ми відкриті для пропозицій. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me