Як отримати французьку IP-адресу в 2020 році так просто, як Un, Deux, Trois

Це може дратувати, коли ви не в Франції та дивитесь на повідомлення про помилку, коли все, що вам потрібно зробити, – це перегляд онлайн-вмісту, до якого ви звикли. Геоблоки обмежують вміст певною країною, тому ви не можете отримати доступ до нього, якщо вас там немає. Однак ви можете обдурити веб-сайт або онлайн-сервіс, якщо вони думають, що ви там. Ми покажемо вам, як отримати французьку IP-адресу.


Вам може бути цікаво, як веб-сайт або служба знає ваше місцезнаходження. Відповідь полягає в тому, що інформація зберігається у вашій IP-адресі. Якщо ви спробуєте отримати доступ до чогось, що обмежено певною країною, вас заблокують, якщо ви не там. Єдине, що ми можемо обійти, це змінити вашу IP-адресу на одну з потрібної вам країни.

Якщо ви хочете дивитись французький канал новин або інші локальні канали, наприклад, TF1 або Canal +, ви не зможете отримати доступ до них без французької IP-адреси. Те саме стосується і французької версії Netflix.

Регіональні блоки існують через ліцензійні обмеження. Служби трансляції повинні ліцензувати кожне шоу у кожній країні, в якій вони хочуть транслювати. Бібліотека Netflix відрізняється в залежності від країни, і багато людей розчаровуються під час входу під час подорожі. Якщо ви не знаходитесь в США, тобто тому, що в ній є найбільша бібліотека. Прочитайте наш фрагмент про заборону VPN Netflix для отримання додаткової інформації.

Ви також можете ознайомитись з нашим найкращим посібником VPN для Netflix, якщо це ваша основна мета.

Ще одна причина отримати французьку IP-адресу – отримати доступ до своїх фінансових чи ділових рахунків. Банки та інші комерційні організації часто не дозволяють вам входити за межі країни. Це може вас засмутити, але це лише один із способів боротьби з шахрайством. Змініть свою IP-адресу, і ви будете налаштовані.

Як отримати французьку IP-адресу

Використання проксі-сервера – це, мабуть, найпростіший спосіб отримати французьку IP-адресу, але це не означає, що це найкращий спосіб. Як ви можете прочитати в нашому найкращому безкоштовному посібнику проксі, вони не завжди надійні і можуть залишати вас беззахисними перед атаками. Ваша IP-адреса також відкрита, тому її можна простежити назад. Наше порівняння VPN проти проксі та Tor пояснює більше.

Найкращий вибір – використання віртуальної приватної мережі. Таким чином, ви опинитесь під її прихильником безпеки та конфіденційності. Ваша IP-адреса також буде прихована. Ви можете просто вибрати один з наших найкращих VPN, щоб виконати роботу, але переконайтеся, що це найкращий вибір для Франції спочатку.

Найважливіший фактор – це наявність у Франції серверів. Якщо таких немає, ви не зможете отримати французьку IP-адресу. Деяким не вдається потрапляти в потокові послуги, тому вибирайте з розумом, якщо це саме ви хочете зробити. Netflix має найсучаснішу систему виявлення VPN, яку може пройти лише декілька VPN, як ви можете прочитати в нашій статті про помилку проксі-сервера Netflix..

CyberGhost

Ви можете використовувати CyberGhost, щоб отримати французьку IP-адресу, оскільки 324 його серверів знаходяться у Франції. Ви будете захищені доброю безпекою, і ваша діяльність не буде записана. Він має гідну швидкість і необмежену пропускну здатність. Крім того, він може потрапити в потокові сервіси, такі як Netflix. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб детально ознайомитись із сервісом.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Він був одним з найкращих постачальників у нашому найкращому списку VPN для декількох пристроїв, оскільки він дозволяє одночасно підключати до семи пристроїв. Ви можете зареєструватися на семиденний пробний процес, щоб побачити, чи підходить саме вам. Якщо ви все ще не впевнені в цьому, є гарантія повернення грошей.

NordVPN

NordVPN – ще один вдалий вибір. Він має величезну серверну мережу, яка включає 171 сервер у Франції, тому не повинно виникнути проблем з отриманням французької IP-адреси. Він має чудову безпеку і шанує вашу конфіденційність. Його швидкість хороша, і ви не будете вражати обмеженням пропускної здатності. Ви також зможете отримати доступ до потокових служб без проблем.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У більшості основних операційних систем є прості у користуванні клієнти, і ви можете підключити до шести пристроїв за один раз. Існує 30-денний термін повернення коштів, який повинен дати вам достатньо часу, щоб спробувати. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Приватний доступ до Інтернету

Ми також рекомендуємо приватний доступ до Інтернету. У ньому тисячі серверів, а 48 з них – у Франції. Його безпека велика, але за замовчуванням встановлено 128-бітове шифрування. Ми пропонуємо збільшити це до більш безпечного 256-бітного, що легко зробити. Існує також сувора політика без реєстрації.

Попередній

Далі

Він має швидкісні швидкості, але вони сповільнюватимуться, як тільки ви збільшите шифрування, і немає обмежень у тому, якою пропускною здатністю ви можете скористатися. Хоча в потокових послугах не найкраще.

Він працює у всіх популярних операційних системах, включаючи Linux. Насправді це найкращий VPN для Linux. Існує семиденна гарантія повернення грошей, якщо вона вам не сподобається. Прочитайте наш огляд PIA, щоб отримати докладнішу інформацію про компанію.

Небезпеки використання французької IP-адреси

Перш ніж з’єднатися з французькою IP-адресою, ви повинні знати кілька речей. Хоча вам не загрожує небезпека, деякі країни мають інвазивні закони про нагляд та конфіденційність. У громадян Франції було зібрано їх особисту інформацію, щоб зробити незаконну біометричну базу даних, тому уряд міг робити що завгодно.

Хоча це не лише у Франції, торрентські матеріали, захищені авторськими правами, є незаконними, і вас можуть нанести великим штрафом. У Франції є закон про боротьбу з піратством, який забороняє користувачам користуватися Інтернетом під час третього страйку, але зараз важче простежити за тим, що більшість людей передає трансляцію. Прочитайте наш кращий VPN для Франції, щоб отримати докладнішу інформацію про країну.

Франція також є великою ціллю кіберзлочинності. Доповідь Нортон Безпеки показала, що понад 19 мільйонів людей постраждали від кіберзлочинності у Франції. Загрози включають шахрайство з дебетовими та кредитними картками, викупне програмне забезпечення та шкідливе програмне забезпечення. Якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi, ви ризикуєте напасти, оскільки з’єднання може бути незахищеним. VPN і хороший антивірус допоможуть вам залишатися в безпеці.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам зрозуміти, як отримати французьку IP-адресу. Найкращий спосіб зробити це за допомогою VPN, оскільки ви будете захищені його безпекою, і ваша конфіденційність шанується.

Ви можете вибрати будь-яку з наших вище рекомендацій, щоб отримати її, але CyberGhost має перевагу з 324 серверами, що набагато більше, ніж у конкурентів. Крім того, завдяки семиденній пробі та гарантії повернення грошей, втрачати нічого.

Якщо у вас є пропозиція отримати французьку IP-адресу, залиште коментар нижче. Ми хотіли б це почути. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me