Як отримати філіппінську IP-адресу в 2020 році: пошта з Маніли

Філіппіни славляться своїми спокійними і красивими пляжами та смаколиками, що смакують губами. Якщо ви є філіппінцем за межами країни, чи то через роботу чи подорожі, ви не тільки будете проходити по дому, але й втратите доступ до веб-сайтів та служб потокової передачі вмісту, які доступні лише на Філіппінах через геоблоки.


З огляду на це, за допомогою філіппінської IP-адреси ви можете розблокувати будь-який веб-сайт або Інтернет-сервіс, що займається лише Філіппінами, та отримати доступ до них з будь-якої точки світу. Цей посібник покаже вам, як отримати філіппінську IP-адресу.

Подорож часто вимагає доступу до певних послуг, таких як інтернет-банкінг та відвідування новинних та розважальних веб-сайтів. На жаль, іноді ці веб-сайти іноді гео-обмежені з міркувань безпеки, що може бути незручно, особливо якщо ви хочете отримати доступ до свого банківського рахунку.

Якщо ви хочете наздогнати новини філіппінських країн або місцеві програми, такі як Maalaala mo kaya на ABS-CBN або CCTN 47 або перегляд фільмів на Netflix Філіппіни, ви не отримаєте доступ без філіппінської IP-адреси..

Netflix має різні бібліотеки вмісту, залежно від вашого місця розташування, тому якщо ви спробуєте отримати доступ до філіппінського Netflix за межами Філіппін, ви отримаєте помилку проксі. Це пов’язано з територіальними проблемами ліцензування, які обмежують вміст у Філіппінах. Ви можете прочитати більше про це в нашій статті про те, як перемогти статтю про заборону VPN Netflix.

Цей посібник покаже вам, як приховати свою IP-адресу та отримати її з Філіппін.

Як отримати філіппінську IP-адресу

IP-адреса повідомляє інтернет-службам та веб-сайтам про ваше фізичне місцезнаходження, тож змінивши її, змусить комп’ютерів думати, що ви десь в іншому місці. Наявність філіппінської IP-адреси дозволить вам отримувати доступ до контенту, що заблокований регіоном, або локалізованих версій веб-сайтів на Філіппінах, залишаючись анонімними та безпечними в Інтернеті.

Є два способи отримати один: проксі або віртуальна приватна мережа. Проксі-сервери безкоштовні і працюють у вашому браузері. Вони перенаправлять веб-трафік, щоб приховати ваше справжнє місцезнаходження, але вони ненадійні і не забезпечують безпеку. Ви можете дізнатися більше про їхні недоліки в нашій статті VPN vs. proxy vs. Tor.

VPN отримає вам філіппінську IP-адресу, а також розблокує сервіси потокового передавання медіа, включаючи Netflix, захищають агенції спостереження та онлайн-вивіски, а також захищають ваше з’єднання. У наших найкращих оглядах VPN представлені чудові постачальники, але ми вибрали три, які будуть краще для Філіппін.

ExpressVPN

ExpressVPN має добре зароблену репутацію за високу безпеку та швидку швидкість роботи сервера, тому це перше в наших найбезпечніших VPN та найшвидших посібниках VPN..

У ньому більше 3000 серверів у 160 місцях розташування в 94 країнах, але він працює на Філіппінському сервері з Сінгапуру, тож ви можете насолоджуватися надійністю та швидкостями сервера Сінгапуру, зберігаючи IP-адресу філіппінців. Читайте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN також може надійно обходити геоблоки, такі як Netflix, тому це наш найкращий вибір найкращого VPN для Netflix, і він працює на основних платформах, таких як Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Її крос-платформні, рідні програми легко встановлювати та використовувати. Ви можете спробувати їх із семиденним випробуванням. Якщо ви не раді, є 30-денна гарантія повернення грошей.

HideMyAss

HideMyAss отримає вам філіппінську IP-адресу. Він має хорошу безпеку, включаючи 256-бітове шифрування AES, і понад 900 серверів у більш ніж 190 країнах, дві з яких знаходяться на Філіппінах. Це означає, що ви можете переглядати вміст, обмежений до цього місця, саме тому HideMyAss внесли цей список.

Хоча ця політика конфіденційності зберігає журнали про підключення та відключення протягом 30 днів, що викликає занепокоєння. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Він також має перемикач на знищення, хороші швидкості та необмежену пропускну здатність. Крім того, він може розблокувати більшість потокових служб, включаючи Netflix.

HideMyAss працює з Windows, macOS, Android та iOS. Якщо вам потрібна допомога, ви можете проконсультуватися з її зручною базою знань чи службою підтримки клієнтів, яка доступна через чат або електронну пошту. Ви можете скористатися його безкоштовним семиденним пробним періодом, але скасувати його до його закінчення, або ви отримаєте рахунок за підписку на рік. Однак, якщо ви забудете, гарантія повернення грошей на 30 днів доступна.

Іваці

Це ще один вдалий вибір для отримання філіппінської IP-адреси. Це порівняно новий, але доступний провайдер, який має понад 1000 серверів у 100 місцях по всьому світу, включаючи Філіппіни.

Він використовує 256-бітну безпеку AES як стандарт і має чітку прихильність до конфіденційності користувачів. Однак, його швидкості несумісні залежно від використання, а його інтерфейс є дивним. Це також не дозволяє вам легко перемикати сервери. Вам потрібно відключитись від послуги, щоб змінити сервери. Прочитайте наш огляд Івасі для отримання додаткової інформації.

Іваці-Слайдер1

Іваці-Слайдер2

Іваці-Слайдер3

Іваці-Слайдер4

Іваці-Слайдер5

Попередній

Далі

Ivacy також потрапляє в Netflix Філіппіни і пропонує чудове обслуговування клієнтів, з великою кількістю варіантів контактів, швидким часом реагування та корисними ресурсами в розділі поширених запитань та базі знань.

Він підтримує Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, у нього є виділений додаток для Kodi. Ви також можете налаштувати його для BlackBerry, Linux, смарт-телевізорів, маршрутизаторів та ігрових консолей.

Небезпеки використання IP-адреси філіппінців

Філіппіни – одна з небагатьох країн Південно-Східної Азії, яка просуває вільний та відкритий Інтернет, але урядова цензура, спостереження та плямиста інфраструктура створюють проблеми для доступу.

Уряд цензурує або забороняє вміст, який, за його словами, впливає на культурні чи релігійні аспекти країни, але будь-який інший контент вільно транслюється. Згідно з доповіддю Freedom House за 2018 рік, уряд Філіппіно також відключив мережі мобільних телефонів під час великих подій, що посилаються на громадську безпеку, але це ще не все.

У січні 2018 року інтернет-мережі новин Rappler було наказано закрити через недотримання правила, що обмежує право власності на засоби масової інформації на філіппінців. Кілька журналістів та осіб звинувачувались у наклеп за Інтернет-критику, і проти кінотеатрів незалежних ЗМІ сталися напади.

Будь-яка найкраща VPN для Філіппін допоможе вам зашифрувати свій інтернет-трафік, звільниться від владної непосильної цензури та спостереження та насолоджуватись безперешкодним доступом до Інтернету під час подорожі світом..

Фінальні думки

Використання VPN – це найпростіший та найефективніший спосіб отримати філіппінську IP-адресу, залишитись анонімним в Інтернеті та розблокувати послуги потокового передавання медіа.

Ми рекомендуємо ExpressVPN через його видатну продуктивність, великі швидкості, високу безпеку. Він також розблокує дроселювання, так що ви можете дивитися весь улюблений вміст Netflix у палаючій високій чіткості. Це також звільнить вас від нав’язливого нагляду та цензури.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цей посібник корисним і тепер знаєте, як отримати філіппінську IP-адресу. Ми також раді почути ваші рекомендації. Поділіться ними у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me