Як отримати єменську IP-адресу в 2020 році: серфінг до Сани

Якщо ви єменці, які живуть чи працюють за кордоном, і хочете отримати доступ до вмісту, який доступний лише там, вам знадобиться єменська IP-адреса. 


Онлайн-сервіси, пропоновані урядом чи фінансовими компаніями, змінюють те, що ви можете бачити, або блокуєте, залежно від вашого місцезнаходження. Банки роблять це для боротьби з шахрайством в Інтернеті, але якщо ви зміните свою IP-адресу, ви зможете ввійти у свій інтернет-банківський рахунок, як звичайний.

IP-адреса допомагає їм бачити, де ви знаходитесь, і якщо ви не в Ємені, ви отримаєте повідомлення про помилку через геоблокування. Коротше кажучи, це означає, що веб-сайт обмежує доступ залежно від географічного розташування. Щоб обійти такий блок, вам потрібно отримати IP-адресу, зареєстровану у відповідній країні.

Потокові платформи також використовують геоблоки для обмеження доступу до контенту, характерного для регіону. Якщо ви хочете отримати доступ до бібліотеки єменських Netflix, наприклад, вам знадобиться єменська IP-адреса. Netflix є в більшості країн, але з різними бібліотеками вмісту, тому що йому потрібна ліцензія на авіашоу в кожній країні. Детальніше про це читайте в нашому посібнику про те, як перемогти заборону VPN Netflix.

Однак Ємен перебуває у стані громадянської війни, і це грає в глобальній таблиці маршрутизації, оскільки Інтернет країни був розподілений за бойовими принципами. Повстанці Хуті утримують Сану, столицю країни на півночі країни, і контролюють національний інтернет-оператор Ємену, YemenNet.

У липні 2018 року повстанці Хуті відрізали основні волоконно-оптичні лінії, які з’єднують користувачів, що становить 80 відсотків Інтернет-сервісу в країні. Це означає, що вони можуть вимкнути, заглушити чи цензурувати інтернет-з’єднання, що не є сприятливою умовою для тих, хто не має єменської IP-адреси, тому ми збираємось показати вам, як отримати його.

Як отримати єменську IP-адресу

Є два способи отримати єменську IP-адресу, можна використовувати проксі або віртуальну приватну мережу.

Проксі-сервер – це найпростіший шлях, але, як ви можете прочитати у нашому порівнянні VPN проти проксі-сервера проти Tor, ви не будете захищені безпекою, і вашу справжню IP-адресу може легко відкрити кожен, хто хоче це зробити..

Найкращий спосіб змінити вашу IP-адресу – це VPN. Вони прості у використанні, мають хороший захист і більшість постачальників підтримують приватну діяльність в Інтернеті. Вони також захищають вашу справжню IP-адресу. Деякі можуть обійти інтелектуальну систему виявлення Netflix (прочитайте наш посібник з помилками проксі Netflix, щоб дізнатися більше), тому вам знадобиться отримати таку, яка може отримати доступ до неї та вказати єменську IP-адресу.

HideMyAss

Всі провайдери в нашому кращому VPN-плані пропонують хороший захист та користуються потоковими послугами, але, на сьогоднішній день, лише HideMyAss має сервери в Ємені. Це хороший VPN з масовою серверною мережею, але його швидкість не на рівні найшвидших постачальників VPN. Він також зберігає журнали вашої активності в Інтернеті, тому він не зробив розріз у нашому найкращому списку VPN для мандрівників..

HideMyAss пропонує перемикач на знищення, але ви можете вибрати додатки, до яких він застосовується, а не захищати все з’єднання. У більшості VPN функція відсутня, але функція відсутня. Один з єдиних інших постачальників послуг пропонує Astrill (читайте наш огляд Astrill).

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Безпека HideMyAss хороша, із надійним 256-бітним шифруванням AES. Крім того, його режим “свободи” автоматично прокладає вас через країну із законами про вільну мову. Це стане в нагоді, коли ви хочете обійти цензуру і насолоджуватися більш відкритим Інтернетом. Він також може отримати доступ до Netflix, але він не відповідає доступу до інших платформ, таких як BBC iPlayer.

Його інтерфейс хороший, а ціна пристойна, хоча це не найдешевший провайдер. Доступна безкоштовна семиденна пробна версія, але для запиту потрібен спосіб оплати. Також є 30-денне вікно повернення коштів. Ви можете отримати підтримку через чат та електронну пошту, а також на форумі та базі знань. Прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб дізнатися більше про сервіс.

Небезпеки використання єменської IP-адреси

Немає реальної небезпеки щодо використання єменської IP-адреси, але вам потрібно пам’ятати про певну інформацію про країну через триваючу громадянську війну. Відтоді, як це розпочалося в 2015 році, журналісти та правозахисники зіткнулися з жорстокими нападами на повстанців Хуті та їх противника, уряд Хаді.

Єдина послуга Інтернету та передачі даних в країні, YemenNet, контролюється гуті, і вони закрили її у 2018 році як напад на саудівський режим. Після 30-хвилинної атаки люди не могли спілкуватися через додатки для обміну повідомленнями, як-от Facebook, і багато додатків було заблоковано.

Але це не просто соціальні медіа, які блокуються. Все, що є антиурядовим, включаючи представників, що виступають проти точок зору повстанців, також заблоковано. Це залишає громадян, які намагаються бути в курсі подій у боротьбі та новинах зовнішнього світу. Крім того, дроселювання та повільні зв’язки ускладнюють роботу.

Також популярний громадський Wi-Fi, який піддає більше людей кіберзлочинності тощо. Ви не можете сказати, наскільки безпечні ці гарячі точки, тому використання VPN може захистити вас.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви знаєте найбезпечніший спосіб отримати єменську IP-адресу. Найкращий шлях – це використання VPN, оскільки ви будете захищені від інтернет-сопінгу та інших загроз, і ваш зв’язок буде також захищений. Окрім отримання вам єменської IP-адреси, вона приховає вашу справжню IP-адресу.

Ми зазвичай рекомендуємо більше одного постачальника, але в цьому випадку HideMyAss є єдиним із серверами в Ємені. Це не поганий сервіс, оскільки він пропонує хорошу безпеку, відмінну підтримку клієнтів та інші корисні функції. Крім того, ви можете використовувати його безкоштовну семиденну пробну версію та 30-денний термін повернення грошей, щоб побачити, чи подобається вам це.

Чи є у вас рекомендації щодо отримання єменської IP-адреси? Повідомте нас у коментарі. Перегляньте нашу бібліотеку VPN щодо інших корисних посібників. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map