Як отримати датську IP-адресу в 2020 році. Підключіться через Копенгаген

Якщо ви датчанин, що проживає за кордоном, ви, мабуть, помітили, що не можете отримати доступ до вмісту чи веб-сайтів у Данії. Все, що ви отримуєте, – це повідомлення про помилки. Це через геоблоки, які обмежують доступ до вмісту до Данії, якщо ви там фізично не перебуваєте. 


На щастя, ви можете змінити свою IP-адресу на датську та передати ексклюзивний вміст з DR TV або навіть отримати доступ до свого рахунку в Danske Bank. Ми покажемо вам, як його отримати.

IP-адреса – це набір випадкових чисел, що містить інформацію про ваше місцезнаходження та пристрій, який ви використовуєте. Змінивши свою поточну IP-адресу на одну в Данії, ви можете обдурити веб-сайти, як вони думають, що ви там, хоча їх немає, і обійти георестриці.

Як отримати датську IP-адресу

Ви можете змінити свою IP-адресу, використовуючи два способи: проксі або віртуальну приватну мережу. Проксі-сервер працює у вашому браузері і може допомогти вам отримати датську IP-адресу. 

Недолік цього методу полягає в тому, що він не шифрує жодну з ваших даних, тобто ваша особистість може бути простежена до вас, і ваше з’єднання не захищене. Це також ненадійно і не розблокує послуги потокового передавання медіа.

Найкращий метод – використання VPN. Окрім отримання датської IP-адреси, воно замаскує ваше справжнє місцезнаходження, а також захистить ваше з’єднання та зашифрує ваші дані від сторонніх очей. 

На відміну від проксі, VPN також може розблокувати обмежені сайти, тому ви можете отримати доступ до широкого спектру датського контенту від потокових служб, таких як Netflix, Hulu та інші. Прочитайте наш посібник VPN vs. Proxy vs. Tor, щоб дізнатися більше.

Багато постачальників у нашій кращій статті VPN отримають вам те, що потрібно, але деякі більше підходять Данії, ніж інші. Вибраний VPN повинен мати хороший захист, швидке з’єднання та сервери в Данії, інакше ви не зможете отримати датську IP-адресу.

ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN навколо. У ньому є масивна серверна мережа, яка включає Данію, відмінну безпеку та сувору політику без журналів. Він також має репутацію за швидкістю швидкості сервера, тому займає перше місце в нашому списку найшвидших сервісів VPN. 

Мало того, він забезпечує необмежену пропускну здатність і дуже надійний. Він також надійно обходить геоблоки Netflix, тому це найкращий VPN для Netflix.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він працює на платформах Windows, macOS, Linux, Android та iOS, і його легко встановлювати та використовувати. Він також має розширення для браузера для Google Chrome, Safari та Mozilla Firefox. Якщо ви хочете попростувати його перед тим, як підписатися, є безкоштовна семиденна пробна версія плюс 30-денна гарантія повернення грошей, що перевищує це.

ExpressVPN пропонує підтримку клієнтів цілодобово через чат або електронну пошту. Привітний та ввічливий персонал дає ґрунтовні відповіді, якщо вам потрібна допомога з встановленням або іншими запитами. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

NordVPN

NordVPN також може отримати вам датську IP-адресу. Її мережа з понад 5000 серверів охоплює 60 країн, а 79 – Данія. Він також має спеціалізовані сервери, налаштовані спеціально для ігор, конфіденційності та торрентінгу (читайте наш найкращий VPN для посібника з торрентінгу). 

Забезпечує найвищу безпеку, перемикач на знищення та подвійні сервери, які шифрують ваше з’єднання двічі. Плюс до того, діє політика без журналів, щоб шанувати вашу конфіденційність.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він також має необмежену пропускну здатність і хороші швидкості, хоча він може сповільнюватися при з’єднанні на великі відстані. Однак це компенсує це своїми швидкими часом переключення сервера. NordVPN також розблокує Netflix та інші потокові сервіси. Перегляньте наш огляд NordVPN, щоб отримати докладнішу інформацію про послугу.

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS на до шести пристроях з одним підключенням. Підтримка клієнтів доступна через електронну пошту та чат в реальному часі, а також містить корисну базу знань з додатковою інформацією про усунення несправностей. Він забезпечує 30-денне вікно повернення коштів, тож ви можете спробувати перевірити, чи сподобалось вам, перш ніж приймати щомісячний або річний план.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший спосіб отримати датську IP-адресу, оскільки він має понад 4700 серверів у 59 країнах, а 42 – у Данії. Безпека хороша, з гідною швидкістю та спеціалізованими серверами для потокового та торентінг. Він має необмежену пропускну здатність і може потрапляти в Netflix та інші потокові сервіси. Крім того, він не веде облік вашої активності в Інтернеті.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете встановити та використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS з до семи пристроїв, підключених одночасно в одному обліковому записі. Це не дивно, що вона займає високе місце в нашому найкращому списку VPN за кількома пристроями. 

Доступна семиденна пробна версія, щоб ви могли побачити, чи сподобалось вам, і вона дає щедру 45-денну гарантію повернення грошей, що ви можете повернутися назад, якщо ви все ще не готові взяти на себе зобов’язання. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Небезпеки використання датської IP-адреси

Використовувати датську IP-адресу немає небезпеки. Однак є кілька речей, які потрібно знати про використання Інтернету в країні.

У звіті пропагандистської організації Freedom House на 2019 рік зазначається, що Інтернет у Данії є безкоштовним, оскільки його громадяни користуються вільним вираженням поглядів та асоціацій, а також повними політичними правами. Однак Данія є частиною альянсу «Дев’ять очей», який складається з країн, які співпрацюють для збору та обміну інформацією шляхом масового спостереження.

«Дев’ять очей» – це розширення альянсу «П’ять очей», метою якого є координація обміну військовими сигналами та розвідкою у формі чи необроблених даних, а також готових звітів між країнами-членами. 

Уряд Данії видав Виконавчий наказ про збереження даних, який загрожує конфіденційності громадян через нав’язливий нагляд та реєстрацію сеансів, які повинні були запровадити всі Інтернет-провайдери. Це створило величезну кількість даних, що піддають інформацію користувачів про небезпеку можливих порушень безпеки.

Однак цензура Інтернету в значній мірі використовується для обмеження веб-сайтів для обміну файлами та фільтрації сайтів, пов’язаних з азартними іграми та торрентієнтами, а також сайтів, пов’язаних із незаконною діяльністю, як-от продаж наркотиків.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам отримати датську IP-адресу. Найкращий шлях – це використання VPN, оскільки це звільняє вас від нав’язливого спостереження та цензури. Крім того, він забезпечує хороший захист і зберігає вашу справжню особистість.

Будь-який із рекомендованих нами варіантів може отримати вам IP-адресу для Данії, але ExpressVPN – наш переможець завдяки чудовій безпеці, швидкій швидкості та гарній підтримці клієнтів. Крім того, ви можете використовувати 30-денне вікно повернення коштів або семиденну пробну версію, щоб ви могли побачити, чи сподобалось вам перед тим, як підписатися. Перегляньте нашу бібліотеку VPN щодо інших корисних посібників.

У вас є досвід отримання датської IP-адреси? Ми раді почути ваші рекомендації. Розкажіть про них у розділі коментарів. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map