Як отримати чилійську IP-адресу в 2020 році: розгойдування Сантьяго

Якщо ви подорожуєте за межами Чилі у відпустці чи в бізнесі, можливо, ви захочете підключитися до Інтернету, щоб отримати доступ до онлайн-банківських та потокових служб, якими користуєтеся вдома, наприклад, канал 13 або Netflix. Через геоблоки ви не можете отримати доступ до цих служб без чилійської IP-адреси. Ми покажемо вам, як його отримати.


IP-адреса – це набір випадкових чисел і десяткових знаків, які ви отримуєте щоразу, коли ви підключаєтесь до Інтернету. Він містить інформацію, яка ідентифікує ваш пристрій та місцезнаходження. Через IP-адресу та ліцензійні обмеження ви не зможете отримати доступ до вмісту, обмеженого до Чилі, якщо ви намагаєтесь переглянути його за межами країни.

На каналі 13, безкоштовний ефір чилійського телеканалу, пропонується безліч варіантів програмування на його онлайн-платформі, але він обмежений географічним режимом. Netflix Чилі має подібні обмеження через територіальне ліцензування, тому без чилійської IP-адреси ви не можете дивитися Cado con hijos або ваші улюблені кліки. Детальніше читайте в нашій статті про те, як перемогти статтю про заборону VPN Netflix.

Ви можете сфабрикувати своє місцезнаходження, отримавши чилійську IP-адресу, щоб обдурити веб-сайти чи онлайн-сервіси, щоб вони пропонували вам вміст, як ніби ви переглядаєте чи передаєте потоковий канал із Чилі.

Як отримати чилійську IP-адресу

Окрім того, що ви можете розблокувати потокові послуги, отримати доступ до банківських рахунків або отримати кращі пропозиції під час покупок в Інтернеті, чилійська IP-адреса надає вам анонімність. Якщо ви стурбовані урядовою цензурою, ви можете легко відпочити за фальшивою IP-адресою та стіною шифрування. 

Чилійці користуються більшою кількістю свобод в Інтернеті, ніж їхні партнери в сусідніх країнах, тому використання IP-адреси Чилі дозволяє вам отримати той самий безперешкодний доступ, який отримує громадянин Чилі, навіть якщо ви перебуваєте за межами країни.

Є два способи отримати чилійську IP-адресу: проксі або віртуальну приватну мережу. Маршрутний проксі не завжди працює, тому що вони ненадійні та не пропонують функції безпеки, залишаючи вас вразливими до небезпек в Інтернеті. Ви також будете відстежувати, оскільки проксі-сервери не блокують вашу справжню IP-адресу. Якщо ви все-таки хочете скористатися цим, прочитайте наш найкращий безкоштовний проксі-посібник для наших рекомендацій.. 

Використання VPN – це кращий варіант, оскільки він захистить вас і все одно розблокує потокове веб-сайти та онлайн-сервіси, які ви можете використовувати анонімно, оскільки він також приховає вашу справжню IP-адресу. Прочитайте нашу статтю VPN vs. proxy vs. Tor, щоб дізнатися більше. 

Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix Чилі, кілька VPN, які можуть обійти його інтелектуальне виявлення VPN. Прочитайте нашу статтю про помилку проксі-сервера Netflix для отримання додаткової інформації.

У наших найкращих оглядах VPN ми маємо відмінні провайдери, але є кілька, які будуть кращі для Чилі. Давайте розглянемо найкращі три.

CyberGhost

CyberGhost є хорошим вибором для отримання чилійської IP-адреси, оскільки він має понад 3700 серверів, 10 з яких – у Чилі. Він поважає вашу конфіденційність з політикою без реєстрації та забезпечує хорошу безпеку. Ви також отримаєте користь від його пристойних швидкостей, необмеженої пропускної здатності та можливості розблокувати та використовувати потокові послуги, включаючи Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він сумісний з основними операційними системами, такими як Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете підключити до семи пристроїв одночасно. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Доступна семиденна пробна версія, якщо ви хочете перевірити послугу, але якщо вам потрібно більше часу, CyberGhost пропонує велику 45-денну гарантію повернення грошей.

ExpressVPN

Ми також рекомендуємо ExpressVPN для отримання чилійської IP-адреси. Він має величезну серверну мережу, яка включає сервери в Чилі. Це також найшвидший VPN, пропонує необмежену пропускну спроможність і потрапляє в більшість основних потокових сервісів, включаючи Netflix, тому він заробив перше місце в нашому найкращому VPN для порівняння потокової передачі. Крім того, він має чудову безпеку і шанує вашу конфіденційність. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він працює в Windows, macOS, Android та iOS. Його клієнти також прості в установці та користуванні, тому це чудовий вибір, якщо ви не відчуваєте VPN. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб детально ознайомитись із сервісом.

Хоча це один з найдорожчих варіантів VPN, ви все одно отримуєте співвідношення ціни та якості, оскільки його основна послуга є чудовою. Ви можете заощадити гроші, якщо дотримуєтесь більш тривалого плану. Крім того, доступна семиденна пробна версія, і якщо ви вважаєте, що ExpressVPN не для вас, існує 30-денна гарантія повернення грошей. 

NordVPN

Ще один хороший вибір для отримання чилійської IP-адреси – NordVPN. Він забезпечує найвищу безпеку з двома хоп-серверами, які шифрують ваше з’єднання двічі та перемикачем на знищення. Крім того, він не веде журнали, тому ваша конфіденційність шанується. Він має величезну серверну мережу, яка включає в себе також п’ять серверів в Чилі. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він також має хороші швидкості, швидку комутацію серверів і потрапляє в Netflix та інші потокові сервіси. Плюс до цього немає обмежень пропускної здатності. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Ви можете використовувати його на шести пристроях одночасно, і він працює з Windows, macOS, Android та iOS. Доступний 30-денний термін повернення коштів, тому у вас є достатньо часу, щоб спробувати його перед передплатою.

Небезпеки використання чилійської IP-адреси

Чилі є зручною для користувачів країною, але, як і інші країни світу, вона схильна до загроз, таких як кіберзлочинність. Навіть один з найбільших банків, Banco de Chile, у червні 2018 року втратив 10 мільйонів доларів у низці кібератак, спрямованих на системи переказів платежів..

При цьому, чилійці користуються свободами в Інтернеті на відміну від більшості сусідніх країн, а Чилі нещодавно був модернізований до “безкоштовного” Freedom House через його практично необмежений доступ до Інтернету. Це заздрісна позиція, особливо якщо ви живете в країні, на яку поширюється нагляд чи цензура уряду.

Однак, щодо законодавчої бази Чилі є стурбованість, оскільки це дозволяє контролювати комунікації. Плюс закони нечіткі або застарілі, оскільки вони не відповідають реальності комунікацій або швидко змінюються технологій. Інтернет-провайдери в Чилі повинні записувати дані користувачів, і існує побоювання щодо моніторингу журналістів та висловлення політичних поглядів. 

Комітет захисту журналістів висловив занепокоєння в березні 2018 року після повідомлень про те, що поліція Чилі шпигує за журналістами в рамках їх розвідувальних операцій, перехоплюючи телефонні дзвінки та повідомлення на WhatsApp та Telegram.

Використовуючи VPN, ви також можете насолоджуватися рівнем свободи в Інтернеті в Чилі, оскільки вона не обмежена тим, хто проживає за її межами. Ви можете пройти цифрові бар’єри та відвідувати ті самі веб-сайти, публікувати на тих же форумах, що і чилійські вихідці, і дивитися ті самі відео.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цей посібник корисним і тепер знаєте, як отримати чилійську IP-адресу. VPN допоможе вам обійти геоблоки, забезпечуючи необхідну безпеку та інструменти, тому немає причин не спробувати жодного з трьох постачальників VPN вище.

Ми раді почути ваші поради та рекомендації щодо отримання чилійської IP-адреси. Розкажіть про них у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map