Як отримати чеську IP-адресу в 2020 році: Шлях до Праги

Якщо ви під час подорожі намагаєтеся зайти на веб-сайт чи послугу, але все, що ви отримуєте, – це повідомлення про помилку чи іншу версію, ну вас просто побачили у дивовижному світі геоблоків. Однак не бійтеся, адже ви можете їх обійти, змінивши свою IP-адресу. У цій статті ми розповімо, як отримати чеську IP-адресу.


Ваша IP-адреса переповнена інформацією, включаючи ваше місцезнаходження. Коли ви відвідуєте веб-сайт або користуєтесь послугою, він повідомляє їм, де ви знаходитесь. Якщо веб-сайт чи послуга доступні лише в певній країні, а ви не перебуваєте там, ви не зможете отримати доступ до нього. Ви можете підробляти своє місцезнаходження, змінивши свою IP-адресу.

Давайте скористаємося Netflix як приклад геоблокування. Її бібліотека в кожній країні різна. Деякі шоу доступні всюди, а інші доступні лише в одній або двох країнах. У американській версії є найбільша бібліотека у світі. Через обмеження авторських прав та різних мов чи культур неможливо зробити усі шоу доступними у всіх країнах.

Можливо, вам не вистачає улюблених шоу із чеської бібліотеки. Ну, якщо вас там немає, для доступу до них вам знадобиться чеська IP-адреса. Для отримання додаткової інформації читайте наш фрагмент про заборону Netflix. Ви також можете ознайомитись з нашим найкращим керівництвом VPN для Netflix щодо спеціальних рекомендацій.

Ви також можете отримати доступ до чеських потокових служб, таких як Česká televize або Prima televize. Що б ви не хотіли, для перегляду вам знадобиться чеська IP-адреса.

Є й інші причини, що вам може знадобитися чеська IP-адреса. Деякі фінансові послуги, такі як Інтернет-банкінг, дозволяють користувачам входити лише з рідної країни. Це засмучує, але обмеження існують, щоб допомогти боротися з шахрайством та зберегти вашу особистість. Просто змініть свою IP-адресу, і ви зможете ввійти як звичайно.

Як отримати чеську IP-адресу

Найпростіший спосіб змінити вашу IP-адресу на чеську – скористатися кращим безкоштовним проксі-сервером. Багато людей використовують їх, але ми не рекомендуємо їх. Вони можуть бути ненадійними і не включати жодних функцій захисту, що залишає вас та вашу IP-адресу вразливими. У нашому порівнянні VPN порівняно з проксі та Tor детальніше.

Ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу. VPN дозволить вам змінити свою IP-адресу, а також захистить вас її вбудованою безпекою. Він також захистить вашу IP-адресу, щоб нічого не було простежено до вас. Більшість наших найкращих списків VPN також містять політику без журналів, а це означає, що ваші онлайн-дії зберігаються в таємниці.

Хоча ви можете просто вибрати варіант із наших відгуків про VPN, вам потрібно переконатися, що він підходить для Чехії. Мережі сервера залежать від постачальника VPN, тому вам потрібно перевірити наявність серверів у Чехії, інакше використовувати його немає сенсу..

Крім того, у Netflix є одна з найкращих систем виявлення VPN у світі, тому вам знадобиться така, яка зможе її пройти. Прочитайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix, щоб дізнатися більше.

ExpressVPN

Ми рекомендуємо ExpressVPN для отримання чеської IP-адреси. У його масованій мережі є чеські сервери, і ви будете захищені її чудовою безпекою. Крім того, існує чітка політика без реєстрації, тобто ваша діяльність залишається приватною. Він також має найвищу швидкість, необмежену пропускну здатність і легко потрапляє в Netflix, саме тому це найкращий VPN для потокової передачі.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він підтримує основні операційні системи та має одного з найпростіших клієнтів у використанні, тому він чудово підходить для новачків. Включена 30-денна гарантія повернення грошей, яка дає вам багато часу, щоб переконатися, що вам сподобається. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для більш глибокого огляду.

NordVPN

Ви також можете використовувати NordVPN, щоб отримати чеську IP-адресу, оскільки там є 45 його серверів. Ви будете захищені якоюсь найкращою безпекою на ринку, і вона поважатиме вашу конфіденційність за допомогою політики без реєстрації. Він має хороші швидкості, але він може сповільнюватись на великі відстані, і пропускну здатність немає обмежень. Він також може потрапити в Netflix та інші потокові сервіси.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете встановити його прості у користуванні клієнти в Windows, macOS, Android та iOS. NordVPN постачається з 30-денним вікном повернення коштів, тому вам слід мати достатньо часу, щоб спробувати. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

CyberGhost

CyberGhost – ще один вдалий вибір для отримання чеської IP-адреси. У ньому 40 серверів, що вдосталь. Його безпека хороша, і вона не веде журнал вашої онлайн-діяльності. Його швидкість пристойна, і ви отримаєте користь від необмеженої пропускної здатності. Ви також зможете потрапити в Netflix та інші потокові служби.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, тому це один з наших найкращих VPN для декількох пристроїв. Ви можете скористатися семиденним випробуванням, щоб переконатися, що вам це подобається. Якщо ви все ще не впевнені, є гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше.

Небезпеки використання чеської IP-адреси

Змінювати свою IP-адресу не особливо небезпечно, але дії в Інтернеті можуть спричинити проблеми в деяких країнах. Найкраще бути в курсі всього, що є незаконним чи небезпечним в Інтернеті, як показують багато наших статей VPN.

Багато урядів у всьому світі здійснюють широкомасштабний нагляд, і хоча чеських урядів немає достовірних повідомлень, ми не знаємо, що це може зробити. Використання VPN забезпечить анонімність.

Кіберзлочинність зростає в Чеській Республіці, і вона більше поширена на публічному Wi-Fi. Оскільки гарячі точки стають все більш популярними, ви повинні переконатися, що ви захищені хорошим VPN та антивірусом при їх використанні..

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви зрозуміли, як отримати чеську IP-адресу найбезпечнішим способом. Найкращий спосіб змінити вашу IP-адресу – це використання VPN, оскільки ви будете захищені багатьма функціями безпеки.

Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN, щоб отримати чеську IP-адресу. У ньому є сервери, і вони захищатимуть вас із його великою безпекою. Крім того, це швидко і може залучати вас до потокових послуг. У вас немає чого втрачати через 30-денну гарантію повернення грошей, тому спробуйте.

Якщо у вас є досвід отримання чеської IP-адреси, повідомте про це у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me