Як отримати австрійську IP-адресу в 2020 році для перегляду суспільного телебачення

Якщо ви подорожуєте або переїхали, ви, мабуть, не маєте доступу до всього, до чого звикли в Інтернеті. Можливо, ви отримуєте повідомлення про помилку або вміст інший. Це тому, що деякий вміст обмежений певними країнами, і єдиний спосіб його перегляду – це зміна вашої IP-адреси. У цій статті ми розповімо, як отримати австрійську IP-адресу.


Подумайте про свою IP-адресу як тег ідентичності. Він унікальний для вашого пристрою і повідомляє веб-сайти, які ви відвідуєте, в якій країні ви перебуваєте. Якщо вміст обмежений країною, ви зможете отримати доступ до нього лише тоді, коли ви там. Якщо змінити вашу IP-адресу, ви будете виглядати, як ви там, і дасте можливість переглядати вміст.

Є причини, чому ви отримаєте користь від цього. Можливо, вам не вистачає різноманітності програм, наданих ORF, або ви хочете отримати доступ до австрійської версії Netflix.

Обмеження, з якими ви стикаєтесь, відомі як геоблоки. Мовчикам потрібна ліцензія на кожне шоу, яке вони мають намір транслювати в кожній країні, в якій вони хочуть показувати. Це не є можливим, щоб кожне шоу транслювалося в кожній країні через мовні та культурні відмінності. Ось чому бібліотека Netflix так сильно відрізняється по всьому світу. Прочитайте наш фрагмент про заборону Netflix для отримання додаткової інформації.

Якщо ви хочете шукати Netflix, ознайомтеся з нашим кращим посібником VPN для Netflix для отримання додаткових рекомендацій.

Є й інші причини отримати австрійську IP-адресу. Наприклад, деякі банки не дозволяють вам входити за межі країни. Ці обмеження існують, щоб допомогти зупинити шахрайство. Щойно ви зміните свою IP-адресу, ви зможете увійти як звичайно.

Як отримати австрійську IP-адресу

Ви можете змінити свою IP-адресу, скориставшись проксі-сервісом – прочитайте наш кращий безкоштовний прокси-провідник для кількох варіантів – але вони ненадійні. Вони також не мають функцій безпеки, щоб захистити вас. Погляньте на наше порівняння VPN vs. proxy vs. Tor, щоб дізнатися більше.

Ми рекомендуємо замість цього використовувати віртуальну приватну мережу. Він не лише змінить вашу IP-адресу, але й захистить вас протоколами VPN, які пропонують шифрування високого рівня. Більшість також має політику без реєстрації журналів, а це означає, що вони не ведуть облік вашої онлайн-діяльності.

Більшість постачальників у нашому найкращому списку VPN – хороший вибір, але деякі більше підходять для Австрії, ніж інші.

Вам потрібен VPN, щоб мати сервери в Австрії, інакше ви потрапите в ту ж ситуацію. Якщо ви хочете передавати трансляцію, переконайтеся, що VPN може також потрапити в потрібні вам послуги. Netflix має систему виявлення VPN світового класу, яку більшість служб не можуть обійти. Перегляньте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix для отримання додаткової інформації.

CyberGhost

CyberGhost – чудовий вибір для отримання австрійської IP-адреси, оскільки в ньому є 69 серверів, що більше, ніж будь-який постачальник, якого ми подивилися. Він має гарну безпеку та поважає вашу конфіденційність з політикою без реєстрації. Ви отримаєте користь від необмеженої пропускної здатності, пристойних швидкостей та можливості користуватися потоковими послугами, такими як Netflix..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, що заробило це друге місце в нашому найкращому VPN за декількома пристроями. Ви можете протестувати послугу за допомогою семиденної пробної версії. Якщо вам потрібно більше часу, є і гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost для кращого вигляду.

NordVPN

Ще одним хорошим вибором для отримання австрійської IP-адреси є NordVPN, оскільки він має величезну серверну мережу, яка включає 35 серверів в Австрії. Її безпека є однією з найкращих, і вона не веде журнал вашої онлайн-діяльності. Він має хороші швидкості і не обмежує пропускну здатність. Крім того, він потрапляє в Netflix та більшість інших потокових служб.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS з до шести пристроїв, підключених одночасно. Існує 30-денний термін повернення коштів, тому ви маєте достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам це. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

HideMyAss

Ви також можете використовувати HideMyAss, щоб отримати австрійську IP-адресу. Його серверна мережа є масовою, охоплює 190 країн, а в Австрії є сім серверів. Він має хорошу безпеку та політику конфіденційності, але він зберігає журнали про з’єднання та відключення протягом 30 днів. Його швидкість є достатньою для більшості видів діяльності, і пропускна здатність є необмеженою. Крім того, він може отримати доступ до більшості потокових служб.

HidemyAss-домашня сторінка-2019

HMA можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете підключити до п’яти пристроїв за один раз. Існує семиденна пробна версія, яку ви можете використовувати, щоб побачити, чи сподобалось вам, плюс 30-денну гарантію повернення грошей. Наш огляд HideMyAss містить більше інформації про сервіс.

Небезпеки використання австрійської IP-адреси

Хоча використовувати австрійську IP-адресу небезпечно, але слід пам’ятати, що вам слід пам’ятати. Державний нагляд, свобода слова та конфіденційність користувачів відрізняються від країни до країни.

Австрійський уряд здатний проводити нагляд. Він може контролювати Інтернет-комунікації, навіть якщо вони зашифровані. Це включає додатки, такі як WhatsApp та Skype (прочитайте наш посібник щодо резервного копіювання та відновлення історії чатів WhatsApp).

Закони про дискредитацію Австрії є одними з найсуворіших в ЄС, а кримінально-виконавчий кодекс криміналізує державу та її правителів. Журналісти піддаються найбільшій небезпеці, але ви все ж повинні бути обережними. Якщо ви журналіст, прочитайте наш Інтернет-посібник щодо конфіденційності для журналістів.

Де б ви не знаходилися, ви загрожуєте кіберзлочинністю. Є багато відкритих точок доступу до Wi-Fi, але ви не можете сказати, наскільки вони захищені. Ви ризикуєте зламатись, заразитись вірусами чи зловмисним програмним забезпеченням під час користування, тож корисно встановити гідний антивірус разом із VPN. Наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення має рекомендації.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам отримати австрійську IP-адресу. Скористайтеся VPN, щоб отримати його, оскільки ви будете захищені доброю безпекою, а ваша діяльність буде таємною.

Будь-яка наша рекомендація спрацює, але CyberGhost є найкращим вибором, оскільки в країні є 69 серверів. Ви можете скористатися семиденною пробною версією, щоб побачити, чи сподобалось вам, і якщо вам потрібно більше часу, є 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо ви хочете побачити альтернативи, перегляньте наші огляди VPN.

Якщо у вас є поради або досвід отримання австрійської IP-адреси, повідомте нам у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map