Як отримати австралійську IP-адресу в 2020 році

Аусійці за кордоном, ймовірно, не вистачають на перегляд своїх місцевих телевізійних шоу та можливість доступу до своїх банківських рахунків в Інтернеті. У цьому посібнику ми покажемо вам, як отримати австралійську IP-адресу, щоб обходити геоблоки та користуватися Інтернетом, як би ви поверталися додому.


Якщо ви хочете дивитись австралійське телебачення за кордоном, ви побачите, що ваші звичні канали – наприклад, Foxtel, 10Play або Nine’s Wide World of Sports – недоступні. Однак заблоковані не лише розважальні сайти. Банки та урядові веб-сайти обмежують доступ до їхніх послуг, якщо ви перебуваєте за межами країни, як спосіб боротьби з шахрайством.

Ваша IP-адреса містить інформацію про ваше місцезнаходження та пристрій, який ви використовуєте. Змінивши свою IP-адресу на австралійську, ви можете обдурити веб-сайти, думаючи, що ви там. Це відкриває можливість доступу до онлайн-сервісів, Netflix та іншого.

Як отримати австралійську IP-адресу

Найпростіший спосіб отримати австралійську IP-адресу – через проксі. Проксі-сервери часто працюють у вашому веб-переглядачі та підробляють ваше місцезнаходження, перенаправляючи інтернет-трафік через іншу точку виходу в Інтернет. Щоб отримати рекомендації, прочитайте нашу найкращу статтю про проксі.

Однак, проксі не є безпечними та надійними. З’єднання не зашифроване, а це означає, що воно все ще відкриває вашу справжню IP-адресу, що спрощує веб-сайти та онлайнові снайпери дізнатися ваше місцезнаходження. 

Ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу, щоб не тільки забезпечити зв’язок та уникнути сторонніх очей таємних агентів та маркетологів, а й обійти геоблоки. Наш VPN проти проксі. Стаття проти Тор розповідає більше про відмінності, але основна – безпека.

Однак не всі VPN створені однаковими, тому ми вибрали три з кращих постачальників VPN, які допоможуть вам отримати IP-адресу для Австралії без зайвих проблем.. 

ExpressVPN

ExpressVPN очолює наш список найкращих постачальників VPN. Його безпека відмінна, такими функціями, як 256-бітове шифрування, перемикач Kills і політика без журналів, щоб зберегти історію веб-перегляду та торрентінгу приватними.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Користувачі в Австралії оцінять видатні показники, які забезпечує ExpressVPN завдяки його швидким швидкостям, які допомагають при потоковому потоці. Він також має понад 3000 серверів по всьому світу та пропонує чотири локації в Австралії – Мельбурн, Сідней, Брісбен та Перт – тож ви завжди отримаєте австралійську IP-адресу, навіть якщо один центр обробки даних буде закритий.

ExpressVPN надійно обходить геоблоки, включаючи Netflix, які завоювали це перше місце в нашому найкращому списку VPN для Netflix. Ви можете встановити його на платформах Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше, і спробуйте його з семиденною пробною версією та 30-денною гарантією повернення грошей. 

NordVPN

NordVPN також може отримати вам австралійську IP-адресу. Він має великий вибір серверів і підключається до більшості потокових сервісів з високою швидкістю та надійністю. Недарма вона займає високу позицію в нашому найкращому VPN за потокову композицію. На додаток до охоплення мережею, він захищає вашу конфіденційність та безпеку, використовуючи 256-бітове шифрування AES у поєднанні з протоколом OpenVPN, щоб хакери та снайпери не порушувались. Крім того, він не зберігає журнали.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Підтримка клієнтів NordVPN – це швидка та надійна послуга, що реагує на реальні чати та всебічну базу знань. Він доступний для Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете спробувати це з 30-денною гарантією повернення грошей. Подивіться наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

CyberGhost

CyberGhost – це сильний, простий у користуванні, всебічний VPN, що пропонує безліч корисних функцій. Він може похвалитися 76 серверами в Австралії, а також більш ніж 4500 серверами, розповсюдженими в 60 країнах, які повинні вам добре слугувати під час трансляції вмісту. 

Що стосується конфіденційності та безпеки, CyberGhost охопив вас. Крім того, що не веде журнали, він забезпечує перемикач на знищення та спеціалізовані захищені сервери, якщо вам потрібне надзвичайно сильне шифрування. Її швидкості хороші, і немає обмежень пропускної здатності.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете встановити CyberGhost на Windows, macOS, Android та iOS, а також одночасно підключити до семи пристроїв. Його користувальницький інтерфейс також простий у використанні, хоча його дизайн плитки трохи дивний, тому ви можете не вважати його привабливим. З технічних питань ви можете зв’язатися з командою підтримки клієнтів через чат або електронну пошту або скористатися розширеною базою знань для отримання додаткових порад щодо усунення несправностей..

Він має семиденну пробну версію та щедру 45-денну гарантію повернення грошей, а також якщо ви просто хочете спробувати. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб детально ознайомитись із сервісом.

Небезпеки використання австралійської IP-адреси

Аусійці зазвичай користуються якісним та доступним доступом до Інтернету. Орган з питань адвокації Freedom House класифікує інтернет-пейзаж в Австралії як “безкоштовний”, хоча правоохоронні органи мають безперешкодний доступ до метаданих користувачів.

Відповідно до Закону про внесення змін до телекомунікацій від 2015 року, компанії зобов’язані зберігати ці дані протягом двох років, щоб уряд міг слухати своїх громадян (докладніше читайте в нашій статті про ПРИЗМ, Снігоден та урядовий нагляд), а спецслужби можуть переглядати ці дані без ордер. 

Австралійська федеральна поліція використовувала цю інформацію для націлювання на репортерів, які працюють з особами, які шукають притулку, та відстеження їх джерел, використовуючи записи в Інтернеті чи телефоні.

Однак вміст є вільно доступним в Інтернеті, і немає жодних повідомлень про фільтрування чи блокування політичної та соціальної інформації, на відміну від Китаю та інших країн, які диктують вміст, яким громадяни можуть отримати доступ. Однак за наклепи в Інтернеті є занадто великі покарання.

Австралійці поділилися занепокоєнням щодо конфіденційності в Інтернеті, але все не настільки похмуро, як здається, через те, що VPN отримали вашу спину. За допомогою VPN ви можете отримувати доступ до контенту з Австралії та інших частин світу, включаючи Netflix, BBC iPlayer тощо. Це також приховує вашу справжню IP-адресу та захищає ваше з’єднання, тому ви не маєте кіберзлочинців, постачальника послуг Інтернету та державного нагляду, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Фінальні думки

Отримати австралійську IP-адресу не так вже й складно, і ми сподіваємось, що цей посібник полегшив процес для вас. За допомогою правильного VPN ви можете передавати вміст і дивитися спорт у прямому ефірі, локальні канали та Netflix, щоб побачити, що відбувається на землі внизу.

Будь-який із цих VPN виконує приголомшливу роботу із забезпечення вашого зв’язку, захисту конфіденційності та розблокування потокових сайтів та онлайн-служб. Вони також надають безкоштовні випробування та гарантії повернення грошей, щоб ви могли спробувати їх і знайти потрібний для вас.

ExpressVPN – наш улюблений завдяки його швидкій швидкості, міцній мережі, надійності та здатності розблокувати потокові сайти, такі як Netflix Australia та інші. Якщо вам все-таки потрібно покупок, ознайомтеся з нашим найкращим керівництвом VPN для Австралії.

Якщо ви спробували отримати IP-адресу з Австралії, повідомте нам, як ви це зробили в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map