Як отримати афганську IP-адресу в 2020 році: Підключення до Кабулу

Підключення до Афганістану через Інтернет для перегляду телепередач або використання онлайн-сервісів з-за кордону може бути неприємним. Ви, мабуть, помітили набридливі повідомлення про помилки, які спливають, а це означає, що ви зіткнулися з геоблоками. Щоб обійти ці блоки, вам знадобиться афганська IP-адреса. Цей посібник покаже вам, як отримати його без зайвих проблем.


IP-адреса – це унікальний набір цифр, який повідомляє кожній інтернет-службі чи веб-сайту про ваше місцезнаходження, провайдера Інтернет-послуг, пристрої, який ви використовуєте, та інформацію про браузер. Зміна вашої IP-адреси на афганську примушує веб-сайти думати, що ви перебуваєте в країні, щоб ви могли отримувати доступ до служб і дивитися суспільне телебачення.

Як отримати афганську IP-адресу

Існує кілька способів отримати афганську IP-адресу, але два поширених – це проксі, віртуальна приватна мережа або VPN.

Проксі можна безкоштовно використовувати та працює у вашому браузері, але він не пропонує функції безпеки. Він також ненадійний і не дійсно приховує вашу IP-адресу, тому він розкриває вашу справжню особу.

Найкращий метод – використання VPN. Ви не тільки отримаєте IP-адресу для Афганістану, ви також будете безпечно переглядати, і ваше з’єднання захищене, завдяки функціям безпеки, які містяться у більшості VPN. 

Він також розблокує потокові сервіси, такі як Netflix та інші онлайн-сервіси, тож ви можете отримати доступ до потрібного вмісту. Наша стаття VPN vs. proxy vs. Tor пояснює основні відмінності між проксі-серверами та VPN.

Ви можете вибрати VPN з наших відгуків про VPN, але він повинен мати сервери в Афганістані, якщо ви хочете отримати афганську IP-адресу. Якщо Netflix є вашим пріоритетом, дуже мало VPN можуть обійти його розумні фільтри та детектори, тому виберіть той, який може зробити це надійно. Прочитайте статтю про помилку проксі-сервера Netflix, щоб дізнатися більше.

Ми вибрали двох провайдерів, які мають в Афганістані сервери, функції безпеки VPN і можуть обійти геоблоки. 

HideMyAss

HideMyAss – це хороший VPN з розгалуженою мережею з понад 960 серверів, що охоплюють 280 локацій у 190 країнах, включаючи Афганістан. Він пропонує хорошу безпеку з 256-бітним шифруванням AES та перемикачем kill.

Одна з його унікальних функцій, яка називається “вбити програму”, дозволяє застосувати VPN до обраного вами додатку, а не забезпечувати все з’єднання. Єдина інша VPN-послуга, що пропонує цю функцію, – Astrill (читайте наш огляд Astrill).

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Він також пропонує “режим свободи”, який автоматично спрямовує вас до країни із законами про свободу слова. Це стане в нагоді, якщо ви хочете обійти афганську онлайн-цензуру та обмеження свободи слова. Він також розблокує Netflix, але у вас може виникнути кілька невідповідностей із BBC iPlayer або взагалі не мати можливості отримати доступ до нього..

Основними його недоліками є його швидкість, яка не на рівні найшвидших постачальників VPN, та сумнівна політика конфіденційності, оскільки вона зберігає журнали активності протягом 30 днів.

Ви можете встановити HideMyAss на Windows, macOS, Android та iOS та одночасно підключити до п’яти пристроїв. Підтримка доступна за допомогою чату та електронної пошти, а також корисного форуму та бази знань для вирішення проблем.

Це може бути не найдешевший сервіс, але він пропонує безкоштовну семиденну пробну версію та 30-денне вікно повернення коштів, тому ви можете спробувати його перед передплатою. Прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб дізнатися більше про сервіс.

PureVPN

PureVPN також може отримати вам афганську IP-адресу, але це єдина причина, по якій він вносить цей список. Якщо ви проводите делікатну діяльність в Інтернеті, не рекомендуємо її використовувати. Вам чесно краще з HideMyAss для цієї мети.

PureVPN-домашня сторінка-2018

Її безпека гаразд, хоча вам потрібно встановити її на 256-бітове шифрування, плюс є перемикач на вимикання, якщо ваше з’єднання перестане. Її швидкості також справедливі, і немає обмежень пропускної здатності. Його політика конфіденційності є досить непослідовною, проте, як ви можете прочитати в нашому огляді PureVPN.

Ви можете встановити PureVPN в Windows, macOS, Android та iOS і одночасно підключити до п’яти пристроїв, однак це не в нашому кращому списку VPN для кількох пристроїв. Підтримка працює цілодобово і є 31-денна гарантія повернення грошей, тож ви можете спробувати. 

Небезпеки використання афганської IP-адреси

Використовувати афганську IP-адресу немає реальної небезпеки, але вам потрібно знати, що вам потрібно знати про використання Інтернету в країні..

За даними пропагандистської організації Freedom House, свобода Інтернету в Афганістані наразі піддається атаці, оскільки уряд ввів цензуру, намагаючись поліціювати те, що громадяни можуть чи не можуть отримати доступ. Громадянські свободи та політичні права практично згортаються корупцією, насильством, меценатством та недоліками.

Уряд фільтрує сайти, такі як Facebook, Twitter та YouTube, серед іншого, на будь-який вміст, пов’язаний із алкоголем та наркотиками, азартними іграми, насильством та сексом. Плюс до того, будь-яка мова, що вважається противником ісламу – серед найрізноманітніших заперечних тем, – також категорично заборонена в країні.

Незважаючи на те, що свобода слова закріплена конституцією країни, закон Афганістану про ЗМІ змушує медіа-будинки блокувати будь-які новини, які вважаються антирелігійними. Вони також не можуть обговорювати табуйовані теми, в тому числі ті, що наклепують чи ображають людей, або розкривають особи жертв насильства.

Талібанський режим, можливо, вже не при владі, але афганцям ще належить користуватися справжньою свободою в Інтернеті через цензуру в Інтернеті. Однак був досягнутий певний прогрес у відкритті Інтернету, хоча й повільно. 

Незважаючи на це, все ще існують деякі обмеження щодо того, що громадяни можуть переглядати або ділитися в Інтернеті. Уряд також працює над законами про кібербезпеку, які захистять користувачів Інтернету в країні.

Фінальні думки

Отримати афганську IP-адресу не складно. Сподіваємось, цей посібник допоміг полегшити процес його отримання. Використання VPN – це найкращий метод, оскільки він захистить вас в Інтернеті, приховавши свою особу та справжню IP-адресу, захистивши ваше з’єднання від онлайн-загроз. Перегляньте наш інтернет-архів безпеки, щоб отримати додаткові поради щодо захисту себе.

HideMyAss – це хороший VPN з серверами в Афганістані та пристойною безпекою, плюс, він потрапляє в Netflix та інші потокові сервіси. Ми рекомендуємо використовувати його для отримання IP-адреси для Афганістану. Ви також можете спробувати його за допомогою безкоштовної семиденної пробної версії та 30-денного вікна повернення коштів.

Якщо у вас є досвід чи рекомендації щодо отримання афганської IP-адреси, ми хотіли б дізнатися про це. Поділіться ними у розділі коментарів нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map