Головна сторінка Bitdefender vs Sophos: вірусна антивірусна битва в 2020 році

Важливо інвестувати в найкраще антивірусне програмне забезпечення на ринку. Bitdefender очолює наш список рекомендацій щодо глибини функцій та захисту, які він пропонує. У Sophos є власний конкурент Bitdefender, Sophos Home, про який ми мали неоднозначні думки в минулому.


Ми збираємось перевірити ці два антивіруси в головному огляді порівняння Sophos Home vs. Bitdefender. Ми не можемо покрити все, тому подивіться наш окремий огляд Bitdefender та огляд Sophos Home, щоб отримати повне уявлення про обидва.

Налаштування бою: Софос проти Бітдефендера

Щоб переконатися, що ви отримуєте цінність своїх грошей, ми збираємось протестувати Bitdefender і Sophos Home в п’ять раундів.

Наше порівняння охоплює функції, ціноутворення, зручність використання, захист та обслуговування клієнтів. Ми оголосимо переможця в кожному раунді і нагородимо цю послугу очками. Ми також пояснимо свої міркування у швидкому описі після кожного розділу.

Загальний чемпіон буде першим, хто набере три або більше очок, і ми в кінці зробимо швидкий підсумок своїх заключних думок. Ми будемо використовувати наше найкраще рішення в поєднанні з доказами для прийняття рішення, але якщо ви не згодні, залиште коментар наприкінці.

1

Особливості

Хороший антивірус – це більше, ніж захист від вірусів. Новіші, більш згубні загрози, такі як викупне програмне забезпечення, можуть поставити вас під загрозу, і вам потрібно вірити, що ваш антивірус має правильні функції захисту від найгіршого з них.

Щоб допомогти вам розібратися в маркетинговій розмові, ми порівняємо функції, запропоновані від Bitdefender та Sophos Home.

Bitdefender

Хоча Bitdefender змушує вас платити за певні функції, більшість є стандартними в його планах на продукцію. Деякі антивіруси є “просто” антивірусами, але Bitdefender намагається бути ширшим набором безпеки для ваших пристроїв.

Навіть нижній план Antivirus Plus включає більше, ніж типовий антивірус, особливо якщо порівнювати його з іншими “основними” антивірусними параметрами, такими як Trend Micro Antivirus + (див. Наш огляд Trend Micro Antivirus).

Особливості Bitdefender

Захист від зловмисного програмного забезпечення все ще залишається на центральній стадії, а багатошаровий захист включений у всі пакети. Ігноруючи жаргон, захист, який пропонує Bitdefender, є високоякісним, про що ми поговоримо пізніше.

У вас також є інструменти веб-фільтрації та мережевий сканер – обидва призначені для блокування загроз за межами вашої мережі, а також сканер програмного забезпечення для вразливості. Мережевий брандмауер доповнює цю захист для клієнтів Bitdefender Internet Security та Total Security.

Однією з високо цінуваних функцій Bitdefender є його ізольований веб-браузер, Bitdefender Safepay, який допомагає захистити вас в Інтернеті. Це дозволить вам безпечно входити у свої улюблені торгові сайти та платити, не перехоплюючи ваші конфіденційні дані завдяки екранній клавіатурі.

Власна VPN-послуга Bitdefender включена в Safepay для захисту вас у відкритих мережах Wi-Fi. Він оснащений щомісячним обмеженням даних в 200 МБ, тому, хоча ви зможете зашифрувати основний веб-перегляд, ви не зможете перестаратися з речами.

Найкращі постачальники VPN не мають обмежень для даних та набагато більшого вибору, тому ви, можливо, захочете скористатись Bitdefender для такої послуги VPN, як ExpressVPN (див. Наш огляд ExpressVPN).

Щоб ще більше покращити захист веб-сторінок, Bitdefender включає в себе менеджер паролів та додатки для веб-фільтрації. Менеджер паролів – це не заміна Dashlane, але для початку це хороший менеджер (див. Наш огляд Dashlane).

Захист від крадіжок, протидії відстеження та шпигунства (із блокуванням веб-камери та мікрофона), а також захист ваших файлів допомагають охопити вас далі. Список функцій Bitdefender обширний, оскільки він намагається вирізати зображення як єдиний захист, який, можливо, вам знадобиться.

Софос Головна

Клієнти Sophos Home отримують багато, навіть не потрібно платити долар. Поряд із антивірусним захистом, безкоштовний план Sophos включає моніторинг веб-сторінок та батьківський контроль, що робить його привабливим вибором для батьків.

Sophos-Home-Особливості

Він також запозичує функції у своїй бізнес-лінії за допомогою інструментів віддаленого управління, які допоможуть вам відслідковувати безпеку та захист декількох пристроїв. Це пропонується з розрахунком на те, що ви зможете оновити, щоб отримати більше функцій після поселення.

Зважаючи на це, найкращі функції – це оплата клієнтів. Sophos – ще одна охоронна фірма, яка вважає, що запобігання є найкращим захистом, пропонуючи захист, щоб захистити ваш пристрій від відеоспостереження чи блокування журналів. 

USB-пристрої перевіряються, кожен пристрій вимагає чіткого схвалення користувача, щоб отримати доступ до вашого ПК. Це, знову ж таки, схоже на черговий кросовер від фокусу Софосу на захисті бізнесу, тому що ми очікуємо, що ви довірите більшість власних USB-пристроїв, але ми не скаржимось..

У Bitdefender є Safepay, але немає ізольованого браузера від Sophos. Однак існує “банківський захист”, який спостерігає та блокує підозрілі зловмисні програми під час роботи в Інтернеті. Чи відрізняється це від стандартного захисту Sophos Home, незрозуміло.

Однак включена веб-фільтрація, яка повинна перешкоджати доступу до будь-яких підозрілих фішингу чи інших компрометованих сайтів. Це має допомогти підвищити безпеку в Інтернеті.

Однією з великих областей захисту, яку Софос прагне просувати, є її захист від викупу. Це дозволить контролювати та зупиняти будь-який підозрілий доступ до найважливіших файлів і папок, відновлюючи їх у разі виникнення будь-яких пошкоджень.

Думки круглі

Додаткові можливості означають додатковий захист, і Bitdefender значно випереджає багатьох своїх конкурентів у цьому плані. Sophos Home дуже важко конкурує, але багато його особливостей є досить стандартними. 

Ніщо не відрізняється від Sophos, тоді як у Bitdefender є безліч – від ізольованого перегляду до захисту від крадіжок, що робить Bitdefender переможцем цього раунду.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Домашній логотип Sophos

2

Ціна

Якщо ви не вирішите скористатися одним із найкращих варіантів безкоштовного антивірусного програмного забезпечення, який зараз є на ринку, вам доведеться платити. Інвестуючи в антивірус, ви забезпечите кращий захист, але якщо це не співвідношення ціни і якості, немає жодного сенсу платити.

Щоб вирішити, чи є Bitdefender та Sophos Home доступними варіантами, ми розглянемо цінові плани на обидва антивіруси..

Bitdefender

Нові клієнти добре обслуговуються Bitdefender, завдяки ряду значних знижок на реєстрацію. На чотири продуктові плани Bitdefender доступні знижки до 50 відсотків.

Кожен з чотирьох планів Bitdefender має різні ціни, завдяки чому клієнт може змінити тривалість покриття від одного до трьох років або за кількістю пристроїв.

Найдешевший план – Антивірус Плюс – це також план із найменшими включеними функціями. Як ви очікували, він забезпечує основний захист Bitdefender від зловмисного програмного забезпечення, але є кілька додаткових бонусів, як брандмауер для блокування кібер-атак.

Антивірус Плюс призначений для ПК з ОС Windows, але якщо ви вдома пов’язані з Microsoft, ви можете змінити рівень покриття, плануючи охоплювати один до 10 пристроїв.

Більшість користувачів захочуть пропустити Антивірус Плюс та перейти безпосередньо до Bitdefender Internet Security, що включає більшість функцій Bitdefender. Як і Антивірус Плюс, він також тільки для Windows, але коштує лише близько $ 5 за зниженою ставкою, порівняно з його дешевшою альтернативою.

Інтернет-безпека зосереджується на захисті конфіденційності, блокуванні веб-камери та мікрофона, шифрування файлів та батьківських блоків для захисту молодих сімей. Хоча варіант із трьома пристроями є єдиним планом зі знижкою, ви також можете захистити один, п’ять та 10 пристроїв.

За додаткові 10 доларів на рік ви отримаєте мобільний захист, який ми рекомендували як один з найкращих антивірусів для Android з Bitdefender Total Security, що охоплює п’ять або 10 пристроїв. Ви також отримаєте захист від крадіжок, а також інструменти для прискорення роботи ПК, а також захист Mac.

Якщо у вас є велика родина, вам замість цього потрібно буде переглянути сімейний пакет Bitdefender. Він має покриття для 15 пристроїв, а також весь захист, пропонований Total Security, за 60 доларів за зниженою ставкою.

Софос Головна

У порівнянні з Bitdefender, плани Софоса легко зрозуміти. Вони розділені на дві категорії: безкоштовну та платну.

Особливості для клієнтів Mac та Windows відрізняються, але цінові плани однакові. Безкоштовний план пропонує виявлення зловмисних програм та AI-загроз, віддалене управління та веб-фільтрацію для блокування шкідливих веб-сайтів.

За допомогою безкоштовного плану ви можете захистити та зв’язати три пристрої (Mac чи Windows) до свого облікового запису. Безкоштовні клієнти також отримують безкоштовну пробну версію Sophos Home Premium протягом 30 днів, яка після закінчення терміну повертається до безкоштовного плану.

Sophos Home Premium коштує 50 доларів на рік із покриттям для 10 пристроїв. Скромні функції, що входять до безкоштовного плану, удосконалюються із додатковим блокуванням зловмисного програмного забезпечення та шифруванням дисків для блокування викупних програм, а також підвищеним захистом веб-сторінок для блокування фішингу та інших небезпечних веб-сайтів.

Sophos Home Premium також пропонує параметри блокування конфіденційності для захисту веб-камери, екрана та клавіатури від входу в систему. Преміум також постачається із підтримкою клієнтів у робочий час у робочий день.

Круглі дві думки

Цінові плани Bitdefender приблизно в середньому для ринку, але великі знижки для нових клієнтів роблять його набагато більш конкурентоспроможним, особливо з такою кількістю функцій.

Однак простий гонорар Sophos Home не може бути проігнорований. Хоча функцій менше, ціновий план важко ігнорувати. Маючи стільки плюсів з обох боків, цей раунд є нічиєю.

Раунд: Ціна Без чіткого переможця, очки за обидва

Bitdefender Антивірусний логотип
Домашній логотип Sophos

3

Привітність до користувачів

З такою кількістю функцій та варіантів боротьби, найкращі антивіруси – це ті, які легко використовувати як для професіоналів, так і для новачків..

Зручність у користуванні є критичною, тому ми дивимося на те, як легко встановити та використовувати Bitdefender та Sophos Home.

Bitdefender

Проста установка Bitdefender не потребує великих зусиль, починаючи від початку до кінця, і має бути завершена протягом 10 хвилин. Клієнт Bitdefender сучасний і чітко організований, має бічну панель, що дозволяє легко отримувати доступ до функцій та інших налаштувань.

Bitdefender-клієнт

Початкова інформаційна панель полегшує вам доступ до звичайних функцій, як-от швидке сканування. Цю область можна налаштувати для додавання до інших функцій, якими ви можете користуватися регулярно, як-от Safepay.

Бічна панель дозволяє вам отримати доступ до інших функцій, з меню для конфіденційності та захисту. У розділі “Захист”, наприклад, можна отримати швидкий доступ до брандмауера та сканера вразливості програмного забезпечення.

Якщо вам потрібна додаткова підтримка, Bitdefender намагається заохотити кращі навички безпеки за допомогою попереджень на панелі завдань. Наприклад, Bitdefender попередить вас використовувати Safepay під час доступу до певних торгових сайтів.

Bitdefender також пропонує профілі користувачів, щоб налаштувати ваші налаштування Bitdefender в певних середовищах. Ви можете, наприклад, вимкнути сповіщення на панелі завдань Bitdefender під час ігор або жорсткіші правила брандмауера під час роботи у відкритій мережі WiFi.

Область «налаштування», доступ до якої використовується у бічному меню, зрозуміла для використання, з додатковими порадами підтримки над кожною областю для пояснення будь-яких незвичних налаштувань.

Простота використання поєднується з вибором користувача в загальному користувальницькому режимі роботи Bitdefender. Клієнт Bitdefender майже не має собі рівних, і лише провідники вищого рівня, як Avira, виявляються такими ж зручними у користуванні (див. Наш огляд Avira).

Софос Головна

Встановлення Sophos Home є простим і не потребує взаємодії з користувачем. Після завершення Sophos Home розпочне первинну перевірку вашого ПК.

Sophos-Home-Client

Sophos Home має чистий та простий інтерфейс, один із найпростіших, що ми бачили. Це не повинно лякати нових користувачів, але у нас є скарги.

Роздільна здатність тексту у клієнта погана, а місцями його важко читати, особливо описи під головними кнопками. Якщо у вас слабкий зір, це може поставити вас у невигідний стан. Однак, Sophos Home, як правило, покращився у дизайні з моменту нашого основного огляду. 

Клієнт має більше варіантів для користувачів, але значна частина змін є глибокою. Sophos Home все ще може виконати лише глибоке сканування вашого основного системного диска. Сканування окремих файлів або папок можливо, але це потрібно робити в Провіднику файлів Windows, і це не дає зрозуміти користувачам жодного разу..

Тільки кнопка «сканувати комп’ютер» робить все, що є у клієнта. Решта – посилання на інструмент управління веб-сайтом Sophos, який відкривається у вашому браузері.

Sophos-Home-Site-Settings

Інтернет-інтерфейс, як і основний клієнт, зрозуміло для використання із сучасним інтерфейсом. 

Ви можете відключити або включити певні функції на сторінці веб-налаштувань, яка завантажується, а також додавати інші пристрої Sophos Home. Це не заплутано, і більшість функцій мають коротке та корисне пояснення. 

По-справжньому інноваційні антивіруси зустрічаються рідко, і хмарні рішення, такі як Webroot SecureAnywhere, найбільше залишаються на увазі (див. Наш огляд Webroot SecureAnywhere). Добре, що Sophos Home пропонує щось інше зі своїм інтерфейсом, але це може бентежити нових користувачів.

Три круглі думки

Bitdefender – один з найкращих антивірусів, який показує, що інновації не повинні відбирати від чудового досвіду користувача. 

Sophos Home доводить те саме, але не в хорошому плані. Зміни до клієнта зробили його поганим для читання, і, перемістивши більшу частину (обмеженої) конфігурації в Інтернеті, користувачі без стійкого підключення до Інтернету залишаються у невигідному становищі.

Раунд: пункт зручності для користувачів антивірусом Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Домашній логотип Sophos

4

Захист

Перше, ніж ви дивитесь на антивірусне програмне забезпечення, важливо: захист. Якщо ваш антивірус не може захистити вас, ви ризикуєте.

Для того, щоб дати вам спокій, ми використовуємо висновки трьох незалежних лабораторій безпеки, щоб оцінити якість захисту від Bitdefender та Sophos Home. 

Bitdefender

Наша перша лабораторія, AV-Test, повідомила про серйозні результати протягом липня-серпня. Тести на 2019 рік. Bitdefender отримав повну оцінку – 6 з 6 за захист та працездатність системи. Захисні показники були майже 100-відсотково ефективними, лише у серпні падіння було 0,05 відсотка.

Bitdefender-AVTest-червень19

В компанії AV Comparatives Bitdefender продовжив цю виняткову тему з 99,9-відсотковим успіхом. З 752 зразків шкідливих програм 751 були заблоковані, отримавши найвищу нагороду Advanced + Advanced AV +.

Таку ж нагороду Bitdefender також отримав під час тесту на продуктивність AV Comparatives у квітні 2019 року, збігаючи Bitdefender проти Sophos Home: Вірусна антивірусна битва 2020 року (див. Наше порівняння Bitdefender проти Касперського, а також наш окремий огляд антивірусу Касперського).

Тестування зловмисного програмного забезпечення MRG-Effitas Q2 2019 не було жодних сюрпризів. З 398 зразків всі 398 були заблоковані Bitdefender під час тестів. Це ставить Bitdefender до тієї ж категорії, що і Bitdefender проти Sophos Home: Вірусна антивірусна битва 2020 року (див. Наш огляд F-Secure Antivirus).

Софос Головна

Sophos зумів перемогти показник AV-тесту Bitdefender із бездоганним 100-відсотковим балом з липня по серпень. 2019. Проте, це було випробувано бізнес-продуктом Sophos, Endpoint Security. Sophos Home не перевірявся, але захист, ймовірно, буде однаковою.

Незважаючи на те, що Sophos досяг 6 з 6 за захист, він набрав погіршення продуктивності на 5,5, через повільніші показники порівняно з середнім показником у галузі.

Sophos-Home-AVTest-серпень2019

AV-Comparatives не випробовував Sophos Home з листопада 2016 року. На жаль, під час цього тесту Софос мав 96-відсоткову успішність антивірусу із 70 помилками з 1868 зразків.

MRG-Effitas також перевірив Sophos, але тільки захист бізнесу, який він пропонує. Тестування у другому кварталі 2019 року показало 100-відсоткову успішність, 94,52 відсотка заблокували негайно, а ще 5,48 відсотка заблокували, завдяки витонченим тестам поведінки зловмисного програмного забезпечення Sophos.

Ми також провели більш ретельні випробування захисту Sophos в попередньому огляді Sophos Home.

Круглі чотири думки

Bitdefender пропонує золотий стандарт захисту, який дуже мало інших антивірусів здатний відповідати, з майже ідеальними балами по всій платі.

Компанія Sophos, орієнтована на захист бізнесу, має більш обмежені результати тестування. Те, що бали доступні, показують неоднозначні результати, хоча результати останніх тестувань в основному високі. Проте захист Bitdefender виявився більш послідовним.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Домашній логотип Sophos

5

Підтримка

Гарна підтримка клієнтів – це не просто хороший бізнес. Для постачальників антивірусних програм клієнти повинні вірити, що вони можуть зателефонувати або надіслати повідомлення про допомогу, коли вони стикаються з проблемою, яку вони не можуть вирішити.

Для нашого останнього розділу ми розглянемо службу підтримки, яку надають клієнтам і Bitdefender, і Sophos.

Bitdefender

Глобальна компанія з глобальними методами підтримки, Bitdefender має широкий спектр методів підтримки клієнтів, незалежно від їх країни та мови. Для початку Bitdefender пропонує Bitdefender проти Sophos Home: Вірусна антивірусна битва 2020 року на різних континентах.

Підтримка сайту Bitdefender

Підтримка телефону доповнюється цілодобовою підтримкою в чаті або електронною поштою. Якщо ваша підтримка не є нагальною, ви можете ставити запитання на форумі спільноти, де клієнти та персонал Bitdefender відповідуть протягом декількох годин.

Форум активний і має окремі розділи для різних продуктів Bitdefender, а також мовні форуми для не-англійських клієнтів..

Також пропонується база знань із простими посібниками, що пояснюють, як виконувати певні завдання чи вирішувати загальні проблеми. Деякі путівники мають відеопідтримку, а більшість пропонують зображення для пояснення кроків.

Софос Головна

Клієнти преміум-класу можуть звернутися до Sophos за допомогою у робочий час, з 8:00 до 8:00. EST, з понеділка по п’ятницю. Існують регіональні та міжнародні програми Bitdefender vs Sophos Home: Вірусна антивірусна битва 2020 року по всьому світу, а також чат та підтримка квитків.

Підтримка Sophos-Home-Site

Хоча Sophos пропонує багато для безкоштовних клієнтів, підтримка не одна з них. Після закінчення терміну дії безкоштовної пробної версії Sophos Premium вільні користувачі Sophos Home не мають офіційної підтримки за межами бази знань Sophos, яка включає в себе посібники щодо встановлення та використання програмного забезпечення.

Статті деталізовані та зрозумілі, але вони здебільшого не виходять за рамки простих тем. Якщо вам потрібна допомога в чомусь складному, вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з Софосом.

Є також офіційний акаунт підтримки Twitter, де клієнти можуть твітувати питання та просити про допомогу.

П’ять круглих думок

Клієнти як Bitdefender, так і Sophos отримують підтримку. Обидва пропонують підтримку телефону та чату, а також базу знань для клієнтів. 

Пропозиція Bitdefender трохи сильніша, однак із підтримкою 24/7, кращою базою знань та форумом для спільноти, де клієнти можуть задавати питання.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Домашній логотип Sophos

6

Фінальні думки

Sophos Home – від охоронної фірми, яка, як правило, приділяє більше уваги своєму захисту бізнесу. Багато функцій, до яких вона входить, як і віддалене управління, відображають це. Він постачається з простим клієнтом, що може бути проблемою; простота заходить занадто далеко.

З іншого боку, Bitdefender – один з найкращих антивірусів, оскільки пропонує більше, ніж його конкуренти. Більше функцій, більша підтримка та кращий захист роблять продукти Bitdefender вартістю їхньої вартості. 

Переможець: Bitdefender

Sophos може не пропонувати той самий набір функцій, але він залишається доступною альтернативою. У найкращому випадку він добре конкурує з іншими найвищими безкоштовними антивірусами, такими як AVG, як показує наш огляд AVG.

Bitdefender все ще залишається нашою головною рекомендацією, але це не єдиний постачальник послуг. Подивіться інші наші антивірусні огляди, щоб побачити, як порівнюють інші великі імена.

Ви фанат Sophos Home? Не бійтеся повідомляти нам про свої думки в розділі коментарів нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map