ExpressVPN vs TunnelBear: Примари ведмедя в 2020 році

З десятків віртуальних приватних мереж, які ми перевірили, ExpressVPN зарекомендував себе як один з найнадійніших варіантів. Він пропонує солідні функції в поєднанні з елегантним клієнтом і високою швидкістю, про які ви можете прочитати більше в нашому повному огляді ExpressVPN. З тих пір, як ми почали робити наші статті про матчі, він переміг кожного суперника, якого взяв на себе. 


У цьому матчі це проти “TunnelBear”, який є одним з найбільш відомих VPN. У нашому огляді TunnelBear ми виявили, що швидкість VPN є меншою, але клієнт був приємний, і щедрий безкоштовний план зробив його спокусливим варіантом для деяких користувачів.

Замість того, щоб дивитись на окремих постачальників, ми збираємось порівнювати їх, щоб побачити, що краще і пропонуємо найкращі співвідношення ваших грошей.

Налаштування бою: ExpressVPN проти TunnelBear

Якщо ви переглянули нашу найкращу статтю VPN, ви знаєте, що ми розбиваємо їх на дев’ять розділів. Однак у наших поєднаннях ми зменшуємо число до п’яти і консолідуємо деякі розділи в інші.

Наприклад, у спеціалізованих оглядах безпека та конфіденційність отримують кожен свій розділ, тоді як вони об’єднані в один. Це означає, що кожен розділ і точка зважуються рівномірно.

П’ять раундів, які ми охоплюємо, – це функції, ціна, простота використання, швидкість та безпека. У кожному раунді ми дамо короткий огляд того, що ми шукаємо, подивимось на кожного постачальника, а потім закінчимо, даючи свій висновок про те, як зробили конкуренти та оголосимо переможця. VPN з найбільшою кількістю виграних раундів в кінці отримає нашу рекомендацію.

1

Особливості

По-перше, ми хочемо вирішити, які функції надають ExpressVPN і TunnelBear. У цьому розділі ми перевіримо, які операційні системи та платформи охоплює кожна VPN, а потім поглибимося в смаколики, вбудовані у своїх клієнтів..

Найважливіші речі, які ми шукаємо, – це перемикач kill та можливість автоматичного підключення при запуску. Ми шукаємо їх, оскільки вони суттєво впливають на безпеку VPN.

Крім цих речей, все інше – це лише глазур на торті, тож давайте зануримось.

ExpressVPN

Щодо функцій, ExpressVPN – це найнадійніший постачальник VPN, який ми бачили. Він підтримує майже кожен пристрій, про який ви можете придумати, починаючи від очевидних, таких як iOS, macOS, Windows та Android, і закінчуючи неясними, такими як Nintendo Switch і NVIDIA Shield. Його також можна встановити на маршрутизаторах, що дозволяє легко захистити всі пристрої за один раз. 

Настільний клієнт пропонує кілька варіантів протоколу, включаючи OpenVPN, L2TP та PPTP. Також є варіанти запустити клієнта при запуску і автоматично підключитися під час запуску клієнта.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Для забезпечення безпеки вбудований перемикач захисту, а також хороша функція розділеного тунелю. Останнє дозволяє користувачам визначати, які програми на своєму комп’ютері хочуть використовувати захищене VPN-з’єднання та які програми хочуть використовувати швидше, незахищене з’єднання. Небагато VPN пропонують цю функцію, перегляньте наш огляд StrongVPN для іншого.

ExpressVPN також має власні DNS-сервери і дозволяє налаштувати клієнта на їх використання виключно під час підключення до VPN. Ми розглянемо, що це означає, переходячи до розділу “безпека та конфіденційність”, але коротше кажучи, це забезпечує більш високий рівень безпеки та запобігає проникненню вашої інформації через тріщини в Інтернеті.

TunnelBear

Поглибившись у налаштуваннях клієнта TunnelBear, видно, що він охоплює найважливіші функції, які ми згадували. Існує перемикач на вбивство, який позначається “VigilantBear.” Він має додаткову перевагу – автоматичне підключення, якщо ваше з’єднання втрачено.

TunnelBear надає можливість запустити клієнта при запуску, і його можна налаштувати для автоматичного підключення до VPN, коли він не є надійною мережею. Остання функція може бути використана для створення тунелю VPN через захищене з’єднання, коли ви перебуваєте на загальнодоступному Wi-Fi, але залишайтеся на швидшому, незахищеному з’єднанні, коли використовуєте домашній WiFi.

Тунель-ОС

TunnelBear не дає вам багато варіантів, коли мова йде про протоколи, які ми детальніше розглянемо в розділі “безпека та конфіденційність”. Єдине налаштування, яке ви можете змінити, пов’язане з протоколами, – це перезапис TCP, який використовує іншу версію OpenVPN, щоб запропонувати більш стабільне з’єднання. 

Окрім комутатора вбивства та надійних мереж, з боку дзвінків, що надходять від TunnelBear, не так багато. Що ще гірше – це те, що в нашому тестуванні він не працював на одній потоковій службі. Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer відхилили нас, коли ми намагалися дивитись що-небудь.

Думки круглі

TunnelBear охоплює найважливіші функції, які ми шукаємо, але на цьому вони зупиняються. Що стосується функцій, то вона просто не може конкурувати з електростанцією, як ExpressVPN.

ExpressVPN пропонує роздільне тунелювання, приватні DNS-сервери та більше протоколів. Він також охоплює більше операційних систем, ніж будь-яка VPN, яку ми бачили. Це закріплює очко для цього раунду.

Круглий: Особливості точки для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
TunnelBear логотип

2

Ціна

Ціноутворення – одна з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу, купуючи що-небудь. Що стосується VPN, однак, справедливої ​​ціни лише недостатньо для конкурентоспроможності. Ми також розглядаємо, чи пропонує постачальник безкоштовну пробну версію, її політику повернення коштів та які способи оплати приймаються.

ExpressVPN

Одне з перших, що багато хто помічає про ExpressVPN – це його крута ціна порівняно з багатьма постачальниками. Щомісячна ціна – одна з найвищих, що ми бачили, а ціна на шість місяців пропонує незначну знижку. Найдовший термін, на який можна зареєструватися, – 15 місяців, що знижує ціну в межах, що більше на рівні з іншими VPN.

Хоча ExpressVPN не пропонує безкоштовну пробну версію, у нього є 30-денна гарантія повернення грошей, яка перевищує IPVanish (читайте наш ExpressVPN проти IPVanish фрагмент). Що стосується способів оплати, то ExpressVPN приймає всі основні форми, включаючи кредитні картки, PayPal та біткойн. Біткойн – це чудовий варіант для тих, хто хоче залишатися максимально анонімним під час використання VPN та мінімізувати залишки паперу, залишені позаду. 

ExpressVPN також приймає майже півтора десятка менш видатних способів оплати, включаючи такі речі, як Sofort, Mint та UnionPay.

TunnelBear

TunnelBear пропонує гідний безкоштовний план, який дає користувачам 500 Мб на місяць пропускної здатності. Це може бути розподілено між п’ятьма пристроями, але мізерна кількість даних не буде далеко, якщо вони будуть розповсюджені. Ви можете розширити пропускну здатність на 1 Гб, довідавшись про те, наскільки ви любите TunnelBear. Якщо вас зацікавив більш щедрий безкоштовний план, ознайомтеся з нашою безкоштовною програмою VPN.

Перейшовши до платної підписки, ви отримуєте необмежену пропускну здатність, але ви все ще обмежені п’ятьма пристроями. Щомісячне ціноутворення є конкурентоспроможним, а щорічний варіант дає солідну знижку, що робить його дешевшим, ніж ExpressVPN, але не настільки доступним, як Windscribe, про який ви можете прочитати більше в нашому огляді Windscribe. Подивіться також на наш твір Windscribe vs. TunnelBear.

Варто зазначити, що щорічні та щомісячні – це єдині два варіанти, які пропонує TunnelBear. Не існує шестимісячного варіанту, як, наприклад, пропозиції ExpressVPN, і немає багаторічних варіантів, як ви отримуєте з Windscribe. 

Коли настає час оплатити вашу підписку, TunnelBear приймає два способи. Ви можете платити за допомогою кредитної картки або, якщо ви хочете бути максимально анонімними і не відстежуватими, використовуйте біткойн. 

Нарешті, TunnelBear також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для тих, хто передумає після використання послуги.

Круглі дві думки

Ця частина поєдинків часто є чудовим прикладом приказки «ти отримуєш те, за що платиш». ExpressVPN коштує дорожче, ніж TunnelBear, але, як ви побачите в іншій статті, вартість виправдана. 

Однак, у цьому розділі йдеться про ціноутворення, і TunnelBear в цьому плані перемагає ExpressVPN. Обидва провайдери пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, але лише TunnelBear пропонує безкоштовний план для спроб користувачів. Крім того, обидва приймають біткойн для максимальної анонімності користувачів.

Раунд: Цінова точка для TunnelBear

ExpressVPN логотип
TunnelBear логотип

3

Простота використання

У цьому раунді ми розглянемо простоту використання. Ми перевіримо все, від веб-сайту до клієнта, щоб отримати гарне уявлення про те, яку пропозицію користувач пропонує ExpressVPN та TunnelBear. Це самий суб’єктивний раунд, але ми зробимо все можливе, щоб дати чітке уявлення про те, що саме потрібно використовувати для кожного VPN.

ExpressVPN

Що стосується зручності для користувачів, то ExpressVPN використовує таку ж загальну модель, яку використовує велика частина постачальників VPN. Веб-сайт спрямовує людей на ту сторінку, на якій вони мають бути, щоб налаштувати їхній обліковий запис впорядкованому способі. Він добре розкладений і дозволяє легко отримати допомогу або знайти завантаження.

Після налаштування облікового запису та запуску програми, вас побачить мінімальний екран. Угорі сторінки розміщена велика кнопка живлення, яка підключає вас до VPN. 

expressvpn-огляд-запуск

Під ним розташований рядок тексту, який вказує, чи підключено ви до VPN. Далі вниз – вікно, на якому зображено обраний сервер. Натиснувши його, ви можете відкрити список доступних місць. Список серверів можна шукати за допомогою панелі пошуку вгорі і сортувати за континентом, що також дозволяє легко переглядати.

У верхньому лівому куті є значок з трьома горизонтальними лініями, який відкриває більш глибокі меню та налаштування. Поміщення простого і мінімального клієнта вперед і приховування більш надійних функцій у більш глибоких меню – це чудовий спосіб надати користувачам, які хочуть чогось більш простого, простого інтерфейсу, при цьому все ж пропонуючи споживачам енергії багато варіантів. 

Це стиль, який застосовують більше постачальників VPN, і ExpressVPN добре досягла балансу. Клієнт простий у використанні, зберігаючи безліч функцій.

TunnelBear

Як і більшість постачальників VPN, TunnelBear має гладкий веб-сайт, який пропонує простий спосіб налаштувати підписку, розмістивши кілька великих кнопок «отримати TunnelBear зараз» навколо веб-сайту..

Після налаштування облікового запису та завантаження клієнта все продовжує йти гладко. Клієнт має незвичайний макет, який показує карту з трубами у стилі Маріо, які виходять із землі в різних регіонах світу. 

Тунель-Клієнт

Натиснувши на трубу, ви зможете підключитися до цього місця. Під час підключення VPN він показує анімацію ведмедя, який копається в землю у вашому місці та виходить із вибраної вами труби.. 

Крім того, якщо всього льодяного тематичного ведмедя трохи більше, ви можете вибрати своє місцезнаходження зі спадного меню у верхній частині вікна та переключити перемикач увімкнення / вимкнення, щоб підключитися. У списку серверів немає способу пошуку потрібного місця, не буквене позначення та не відображаються прапори поруч із кожним місцеположенням, що ускладнює перегляд параметрів.

Клієнт має незвичайний та люб’язний настрій і відчуває його приємне у використанні, але в кінцевому підсумку це чуття призводить до більш клопіткого досвіду для тих, хто шукає VPN із сильною практичністю. 

Три круглі думки

Хоча клієнт TunnelBear привабливий і незвичний, у нього є і недоліки. Вишуканий вигляд ведмедя на карті додає клієнту приємний характер, але він менш обтічний, ніж клієнт ExpressVPN. 

ExpressVPN робить свою кращу ногу вперед за допомогою елегантного та простого у користуванні інтерфейсу, що позбавляє від безладу. Потім, для тих, хто хоче заглибитись у налаштування та налаштування, параметри заховані у добре організованих меню, до яких легко дістатися.

Раунд: точка простоти використання для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
TunnelBear логотип

4

Швидкість

Швидкість – це один із найпростіших розділів з точки зору того, як вона вимірюється та як ми доходимо до свого висновку. Ми перевіряємо швидкість нашого незахищеного підключення до Інтернету, а потім порівнюємо його зі швидкістю, яку може отримати кожен VPN, підключаючись до п’яти серверів по всьому світу..

Місця, які використовуються для кожного VPN, однакові, щоб підтримувати результати порівняними. Ми також робимо кілька веб-переглядів та потокового потоку, щоб переконатися, що все функціонує як слід, і швидкості, які ми бачимо на папері, відображають фактичну ефективність.

ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найбільш послідовних VPN на ринку, коли мова йде про швидкість. Від одного сервера до другого ви можете очікувати майже однакової продуктивності, незалежно від того, підключитесь до сервера, який знаходиться за сто миль або кілька тисяч, на відміну від NordVPN (читайте наш ExpressVPN проти NordVPN фрагмент).

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9161,8310.22
Розумне розташування-Канзас-Сіті44105.497.94
Торонто3590,577,89
Амстердам145103.124.48
Сінгапур24485.472,98
Японія163100,824,84

Пінг ніколи не вийшов з-під контролю навіть під час підключення до далекого місця, наприклад, до Японії. Хоча ви, можливо, не хочете грати під час підключення до віддаленого сервера, час пінг був недостатньо низьким, щоб перегляд веб-сайтів та потокове передавання вмісту не впливали на це. Речі швидко завантажувались, а веб-сайти відповідали, тому ExpressVPN добре входить у наш список швидких VPN.

Стійка швидкість завантаження та завантаження була вражаючою, незалежно від того, який сервер ми використовували, і часом було легко забути, що ми були підключені до VPN, тому що серфінг в Інтернеті відчував себе так швидко. 

TunnelBear

Від сервера до сервера продуктивність TunnelBear була непослідовною. Деякі сервери, включаючи американський, який був найближчим до нас, знизилися за три чверті нашої незахищеної швидкості завантаження. 

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія, США)1672.025.82
Сполучені Штати3354.515.12
Об’єднане Королівство19824.041,60
Швейцарія22062,852,56
Японія35223.861,35
Бразилія29567,991.91

Як ви і очікували від цих номерів, перегляд веб-сайтів часто відчував себе мляво. Навіть сервери, які демонстрували порівнянну швидкість ExpressVPN на папері, були помітно повільнішими під час завантаження веб-сайтів чи відео. 

Як не дивно, відстань, здається, не є великим фактором у визначенні того, які сервери погано працюють і які добре. Найвіддаленіший сервер, який ми перевірили, Японія, був одним із кращих, а США – одним із найгірших, хоча він був найближчим.

Круглі чотири думки

Переможець тут зрозумілий. TunnelBear є несумісним з сервера на сервер, дещо місцеположення не працює. Місце розташування, схоже, не має ніякого відношення до того, як буде працювати кожен сервер, що змушує нас думати, що невідповідність є симптомом надмірно торженої мережі.

ExpressVPN, з іншого боку, працював добре, із вражаючою швидкістю та послідовністю на всіх серверах. Ми надаємо крапку в цьому раунді.

Круглий: Точка швидкості для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
TunnelBear логотип

5

Безпека та конфіденційність

Ми врятували, мабуть, найважливіший ранг для останнього: безпеку та конфіденційність. Для безпеки ми розглядаємо, які протоколи пропонують VPN та які шифрування вони використовують. Ми також шукаємо витоки DNS та IP-адрес, щоб отримати гарне уявлення про те, як легко було б хтось відслідковувати вас у мережі, коли ви використовуєте VPN.

Для частини конфіденційності цього розділу ми детально розглядаємо політику конфіденційності кожного постачальника та намагаємось дізнатись, скільки інформації про ваше використання VPN вони збирають. Між цими двома факторами ми можемо отримати чітке уявлення про те, наскільки VPN захищатиме вашу анонімність та безпеку в Інтернеті.

ExpressVPN

ExpressVPN пропонує кілька протоколів, включаючи OpenVPN, L2TP та PPTP. Здебільшого ми радимо користувачам дотримуватися OpenVPN, оскільки це безпечно і забезпечує високу продуктивність. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що означають усі ці абревіатури, ознайомтесь з нашою розбиткою протоколу VPN. 

Щодо шифрування, тут немає варіантів. Ви завжди налаштовані на 256-розрядному AES Це потужне шифрування і пропонує практично нерозривний рівень безпеки, навіть якщо хтось зміг перехопити ваш інтернет-трафік. 

Коли ми перевіряли на предмет витоків DNS або витоків IP-адреси, ми не змогли знайти ознаки прослідковування інформації через щілини. 

Що стосується конфіденційності, то ExpressVPN настільки ж хороший, скільки отримує. Хоча політика конфіденційності не є найбільш стислим, що ми бачили, вона сильна. У верхній частині документа вказується, що він не реєструє активність, включаючи історію перегляду або місце призначення трафіку. 

Система ExpressVPN розроблена так, щоб збирати якомога менше інформації про користувача. Якщо ви використовуєте біткойн для оплати, то все, що вам потрібно, – це адреса електронної пошти, і ніщо не заважає вам використовувати викид. 

Легко ефективно не залишати слідів при використанні ExpressVPN. Крім того, компанія базується на Британських Віргінських островах, які мають деякі найсильніші закони про захист даних у світі, що надалі забезпечує безпеку ваших даних та захист конфіденційності.

TunnelBear

TunnelBear пропонує менше варіантів протоколу, ніж ExpressVPN, але охоплює OpenVPN, що є найкращим. Він також відповідає шифруванню ExpressVPN з 256-бітним AES. Ми також не змогли знайти жодних витоків DNS або IP-адреси у підключенні TunnelBear. 

У своїй політиці конфіденційності TunnelBear говорить, що вона не реєструє такі речі, як дані про трафік, але збирає оперативні дані для підтримки мережі VPN. Це включає операційну систему, яка використовується, і кількість даних, які ви використовували. Нічого з цього не ідентифікує особисто, і, як і у ExpressVPN, ви можете надати електронну адресу конфорки та заплатити за біткойн, щоб залишитися анонімним.

П’ять круглих думок

Обидва провайдери приймають біткойн та мають подібну політику без реєстрації. Вони також мають те, що ми вважаємо золотим стандартом для протоколу та шифрування, а саме створення пари OpenVPN з 256-бітним AES.

Хоча обидва VPN мають політику без реєстрації та поважають конфіденційність користувачів, TunnelBear збирає більше оперативної інформації, ніж ExpressVPN, тому ми надаємо остаточну точку ExpressVPN.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
TunnelBear логотип

6

Фінальні думки

TunnelBear добре боровся в цьому поєдинку, і кілька очок важко було вирішити. Зрештою, ExpressVPN зміг досягти міцних позицій завдяки своїй швидкій продуктивності, безлічі функцій та зручному клієнту. 

Хоча TunnelBear вдалося взяти бал за ціноутворення, підсумковий бал приходить у чотири бали для ExpressVPN і лише той, для TunnelBear. 

Переможець: ExpressVPN

Якщо у вас є досвід роботи з ExpressVPN або TunnelBear, ми хотіли б почути вашу думку в коментарях нижче. Ознайомтесь і з порівняннями ExpressVPN проти CyberGhost та ExpressVPN проти PIA. Сподіваємося, вам сподобався цей твір, і як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map