ExpressVPN VS NordVPN: Два титани кидаються вниз у 2020 році

ExpressVPN та NordVPN – це два найвідоміші VPN на ринку. Незалежно від того, чи бачили ви рекламу для них на YouTube чи хтось з них згадував їх, шанси ви чуєте принаймні про один із цих титанів галузі. 


Хоча ми робимо спеціальний огляд ExpressVPN, а також огляд NordVPN, ми вважаємо, що недостатньо просто переглянути кожну VPN у власному міхурі. Тож ми вирішили, що настав час покласти цих двох у голову у програмі ExpressVPN проти NordVPN, щоб побачити, хто з них приймає корону за найкращий VPN.

Налаштування бою: NordVPN проти ExpressVPN

Щоб забезпечити справедливість нашого поєднання NordVPN проти ExpressVPN, ми розробили простий набір правил. Ми розбили речі на дев’ять раундів, кожен розділ акцентував увагу на важливому аспекті роботи VPN. 

У кожному раунді ми обговоримо ефективність роботи кожного з VPN у цій області та порівняємо їх ефективність. Ми завершимо кожен раунд, оголосивши переможця, і VPN отримає бал. 

З цими двома найкращими претендентами можливо – і навіть певно, що там буде зв’язаний раунд. Якщо це станеться, обом VPN надається крапка. VPN з найбільшою кількістю очок в кінці є переможцем і, в даному випадку, чемпіоном.

1

Швидкість

Минулого разу, коли ми робили статтю ExpressVPN проти NordVPN, цей раунд був дуже чітким: ExpressVPN мав кращі швидкості, ніж NordVPN у кожному місці. Насправді, якщо ви перевірите наш найшвидший круг VPN, ми внесли NordVPN в “нечесні згадки” в один момент, оскільки він створив репутацію настільки непослідовної в наших тестах на швидкість.. 

Однак, схоже, що протягом декількох місяців NordVPN постійно вдосконалювався. У наших тестах на швидкість для цієї статті NordVPN змогла торгувати ударами ExpressVPN з місця на місце.

NordVPN швидкості

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4292,67343,85
нас.11238,98288,49
Великобританія81183,2567,81
Гонконг212157,84174.16
Ізраїль142161,87113,61

Починаючи з локальних американських серверів, NordVPN мав менший час пінгу та більш високу швидкість як для завантаження, так і для завантаження. Переїхавши до Великобританії, NordVPN все-таки має перевагу, коли мова йде про пінг, але ExpressVPN виграє у швидкості завантаження та завантаження.. 

ЕкспресVPN швидкості

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4292,67343,85
нас.21173,35189.19
Великобританія93205.52275.18
Гонконг217125.19126,88
Ізраїль13972,8633.58

NordVPN швидший у Гонконзі через загальну плату, і хоча ExpressVPN встигає знизити пінг в Ізраїлі, NordVPN отримує набагато кращі швидкості. Однак, незважаючи на прогрес у роботі на папері, є ще кілька питань, з якими стикається NordVPN, коли мова йде про швидкість. 

Для початку NordVPN потрібен трохи більше часу, щоб підключитися. ExpressVPN може отримати стабільне з’єднання, проходячи приблизно через п’ять-сім секунд, і з’єднання буде негайно стабільним. Для підключення NordVPN може знадобитися від 10 до 15 секунд, і навіть після того, як програмне забезпечення каже, що його підключено, все-таки може знадобитися кілька додаткових секунд, щоб реально розпочати роботу. 

Трохи довше підключитися до сервера – одне, але справжня проблема NordVPN полягає в тому, що швидкості на папері не повністю відображають те, що таке фактична продуктивність. 

Хоча NordVPN, безумовно, покращився, ніж це було раніше, і є досить швидким VPN, але, здається, все ще є подібні проблеми зі стабільністю та надійністю, про які ми говорили у найшвидшій статті VPN.

Іноді NordVPN функціонує бездоганно і відчуває себе дуже швидко та чуйно. В іншому випадку все сповільнюється і сканує, і навіть прості текстові веб-сайти можуть випадково зайняти 30 секунд для завантаження. 

ExpressVPN, навпаки, дуже надійний. Легко ненавмисно залишати ExpressVPN підключеним цілими днями і навіть не усвідомлювати цього – ми це робили раніше. 

З цієї причини ми надаємо цей раунд ExpressVPN. Незважаючи на те, що NordVPN має кращі показники роботи на папері, він все ще наштовхується на питання невідповідності і раптом втратить ступінь свого кроку у випадкові та незручні моменти. Для тих, хто шукає швидку та надійну VPN без високої цінності ExpressVPN (про яку ми дізнаємось пізніше), ознайомтеся з оглядом приватного доступу до Інтернету (також читайте наше порівняння ExpressVPN проти PIA).

Круглий: Точка швидкості для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

2

Потокове

ExpressVPN та NordVPN – одні з найкращих з найкращих, що стосується потокової продуктивності. І ExpressVPN, і NordVPN підтримують потокове передача на всіх серверах, замість того, щоб вимагати виділених потокових серверів. 

Ви можете підключитися до будь-якого сервера, а Netflix, Hulu та Amazon Prime Video працюватимуть чудово незалежно від того, який VPN ви використовуєте. Насправді NordVPN і ExpressVPN обидва є найкращими VPN для Netflix та кращими VPN для списків Hulu.. 

Однак, тут все ще є чіткий переможець. ExpressVPN завантажується у відеоролики миттєво і дуже чуйно реагує на прокручування відео. Чомусь NordVPN намагався під час завантаження потокового відео на будь-якому веб-сайті, який ми пробували.

Це підкріплює те, про що ми говорили в минулому раунді. Незважаючи на свою чудову ефективність при тестуванні на швидкість, NordVPN багато заїкався, коли ми пробували потокове відео, незалежно від того, на якому сервері ми знаходились або на якому веб-сайті ми передавали потокове відео.. 

Навіть веб-сайти на зразок YouTube та Twitch, які не використовують геоблокування, мали дуже низьку ефективність. На NordVPN Twitch завантажується в 360p. Це було різким контрастом до ExpressVPN, який негайно завантажив Twitch з роздільною здатністю 1080p та 60 кадрів в секунду. 

Хоча він може отримати доступ до вмісту, NordVPN завантажується із такою низькою якістю та швидкістю кадрів, що ми надаємо потоковому циклу ExpressVPN. 

ExpressVPN дозволяє уникнути геоблокування з легкістю і в той же час практично миттєво завантажуватись у повному HD. Недарма це найкращий VPN для трансляції.

Круглий: Потокове місце для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

3

Безпека та конфіденційність

NordVPN та ExpressVPN майже однакові, коли мова йде про безпеку. Обидва VPN використовують OpenVPN в якості протоколу, з’єднаного з шифруванням AES-256. У ExpressVPN також є IKEv2 та L2TP, і це навіть дозволяє користувачам змінювати файли конфігурації OpenVPN для набору в певних аспектах протоколу, але це трохи більше того, що більшість користувачів готові вступити в. 

expressvpn-огляд-протокол-параметри

NordVPN пропонує IKEv2 як протокол, але це не те, що не встановлено разом із клієнтом і має бути налаштоване вручну. Якщо ви хочете отримати більше варіантів щодо протоколу та шифрування, не забудьте ознайомитися з нашим оглядом VyprVPN. Він пропонує декілька протоколів, включаючи фірмовий протокол «Хамелеон». 

І ExpressVPN, і NordVPN мають ідеально функціональний перемикач знищення, і ми ніколи не змогли виявити будь-які IP-адреси або витоки DNS під час тестування VPN. Як би цей раунд ще не був достатньо близьким, обидва VPN також мають досить схожу політику конфіденційності, і жодна з них ніколи не розголошувала інформацію про користувачів. 

nordvpn-review-killswitch

Ні один не реєструє вашу IP-адресу, і обидва постачальника VPN збирають лише мінімальний мінімальний обсяг інформації, наприклад електронну адресу та спосіб оплати. 

NordVPN зазнав злому деякий час тому, але, як ми описуємо в цій статті, схоже, що вирішив цю вразливість швидко та ефективно.

Ми можемо з упевненістю сказати, що ви будете вільно безпечно переглядати Інтернет, незалежно від того, який із цих VPN ви виберете, і саме тому ми оголосили цей раунд. Перегляньте нашу статтю про найбільш захищені VPN, щоб дізнатися більше про це.

Раунд: Безпека та конфіденційність Немає чіткого переможця, бали для обох

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

4

Торрентінг

Щоб перевірити ефективність торрент-провайдерів кожного постачальника VPN, ми завантажуємо відеофайл розміром 1,4 ГБ, приблизно такий розмір, на який ви можете очікувати, що може відбутися епізод 30-хвилинного телешоу. Під час тестового завантаження ExpressVPN вдалося швидко набрати швидкість і витратив більшу частину часу на завантаження близько 7,5 МБ / с.

Завантаження програми ExpressVPN продовжувало пришвидшуватись через дві з половиною хвилини позначки, до кінця завантаження досягаючи швидкості 13 Мб / с. Все завантаження зайняло всього три хвилини та 15 секунд, і воно закінчилося, поки здавалося, що в резервуарі ще більше. Існує ймовірність, що ExpressVPN міг би досягти більшої швидкості при більшій завантаженні.

NordVPN почався трохи повільніше, ніж ExpressVPN, але він постійно стабільно піднімався протягом тривалості завантаження. За дві з половиною хвилини завантаження надходило зі швидкими 17 Мб / с, а завантаження закінчилося за три хвилини та п’ять секунд. 

Дивна частина полягає в тому, що для отриманих нами результатів ми не використовували спеціалізовані сервери P2P, які пропонує NordVPN, ми просто використовували звичайні сервери США. Сервери P2P були набагато повільнішими, і завантаження використовувало їх близько шести хвилин.

На відміну від “потокового” раунду, ми тут побачили, що NordVPN фактично використовує свою переважну швидкість, яку ми бачили на папері … поки ви використовуєте не-P2P-сервери. Це найшвидше завантаження файлу торента, який ми ще бачили, і це означає, що NordVPN виграє свій перший раунд поки що, ще більше закріпивши своє місце як найкращий VPN для торрентінгу.

Раунд: Точка торрент для NordVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

5

Розташування сервера

ExpressVPN – один з найкращих VPN-провайдерів для тих, хто хоче якомога більше варіантів розташування. Він дозволяє користувачам підключатися до серверів у 95 країнах, включаючи деякі досить рідкісні, такі як Кенія та Лаос. Розподіл серверів великий і включає кілька варіантів на Близькому Сході та в Африці, тож ви можете мати сервер відносно поруч, де б ви не знаходилися.

expressvpn-review-server-location

У NordVPN насправді є більша кількість серверів, ніж у ExpressVPN, з приблизно 4500 серверами для ExpressVPN приблизно 2 000, але розкид не настільки вражаючий. NordVPN має сервери лише в 62 країнах.

nordvpn-огляд-маркер-вибір

Обидва провайдери мають поважні мережі, але VPN з найбільшою кількістю локацій насправді не є жодним із цих конкурентів із найвищого рівня, а HideMyAss. Якщо ви прочитаєте наш огляд HideMyAss, ви побачите, що в ньому є серверна мережа з 290 місцеположеннями, що знижують щелепу, у 190 країнах.

HideMyAss сьогодні не конкурує проти цих двох. ExpressVPN має більше доступних місць і є переможцем у цьому турі. 

Раунд: Точка розташування сервера для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

6

Одночасне з’єднання

Більшість сервісів VPN обмежують користувачів з певної кількості одночасних з’єднань з кількох причин. Вони можуть варіюватися від запобігання надмірного завантаження сервера до просто ускладнення діленням акаунтів для людей.

Якщо у вас вдома багато пристроїв, які ви хочете захистити, важливо переконатися, що ви зможете охопити їх усі, в ідеалі – однією підпискою VPN. Що стосується NordVPN та ExpressVPN, це вже близько, але NordVPN користується перевагою.

NordVPN дозволяє користувачам підключати до шести пристроїв одночасно, тоді як ExpressVPN дозволяє лише п’ять одночасних підключень, що робить NordVPN явним переможцем. Якщо у вас є багато пристроїв, які ви хочете захистити, і ви не хочете обробляти кілька облікових записів, перегляньте наш огляд Windscribe. Windscribe дозволяє необмежену кількість одночасних підключень на один рахунок. 

Круглий: точка одночасного підключення для NordVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

7

Ціноутворення

Починаючи з найбільш короткострокових планів та розробляючи, і NordVPN, і ExpressVPN пропонують щомісячний варіант реєстрації. Ціна на цю опцію NordVPN приблизно на 1 долар на місяць менша, ніж у ExpressVPN. Далі ExpressVPN пропонує шестимісячний план, який на кілька доларів менше на місяць, ніж місячний план NordVPN або ExpressVPN. 

Просуваючись ще далі, обидві служби VPN мають однорічний план, при цьому річний план NordVPN технічно підходить трохи менше, ніж у ExpressVPN. Однак ExpressVPN фактично включає додаткові три місяці безкоштовно в цей план, що приносить вартість місяця трохи нижче норми NordVPN.

Тут закінчуються параметри ExpressVPN, але NordVPN продовжує дію. У NordVPN також є дворічний план і навіть можливість підписатися на три роки. Як дворічні, так і трирічні плани виходять за будь-яку ціну, яку може запропонувати ExpressVPN, причому трирічний варіант є одним з найбільш конкурентоспроможних планів там (подивіться наші порівняння ExpressVPN проти CyberGhost та NordVPN проти CyberGhost, і перевірте наш огляд CyberGhost, щоб переглянути найбільший конкурент NordVPN за доступні довгострокові плани VPN.)

Обидві послуги VPN мають 30-денну гарантію повернення грошей, і обидві також приймають не тільки кредитні та дебетові картки, але й біткойн. На жаль, жодна служба VPN не має безкоштовної пробної версії, тому, якщо ви шукаєте безкоштовну VPN, не забудьте прочитати нашу найкращу статтю про безкоштовні VPN.. 

NordVPN пропонує кращі ціни за короткий термін із щомісячними цінами, тоді як ExpressVPN має незначну перевагу в річних планах. Там, де NordVPN справді світить, хоча в довгостроковій перспективі трирічний план робить одне з найкращих цінностей, які ми бачили. З цієї причини ми проводимо цей тур в NordVPN. 

Раунд: цінова точка для NordVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

8

Зручність у користуванні

Користувацькі інтерфейси ExpressVPN та NordVPN багато в чому полярні протилежності, але обидва працюють добре. Програмне забезпечення ExpressVPN використовує дуже чистий макет із мінімальними візуальними захаращеннями, що дозволяє зменшити розмір вікна. У цьому компактному вікні є велика кнопка підключення посередині з серверним меню під цим та парою останніх розташувань внизу. 

expressvpn-огляд-запуск

NordVPN, з іншого боку, має вікно, яке приблизно в чотири рази перевищує розмір ExpressVPN. Причина NordVPN потребує всього цього екранного простору в тому, що інтерфейс має велику карту світу. 

На цій карті є невеликі бульбашки у кожному місці, де є сервер, який ви можете натиснути, щоб підключитися до цього місця. Зліва від карти – перелік доступних місць, якщо карта не є кращим способом перегляду місць. 

nordvpn-review-сервер-навігація

Переходячи до налаштувань, NordVPN має незначну перевагу. Макет налаштувань трохи кращий, але що ще важливіше, NordVPN дає деякі пояснення в меню щодо того, що робить кожна установка. Це спрощує налаштування параметрів на власний смак навіть для тих, хто не знає використання VPN.. 

nordvpn-review-налаштування

Зрештою, обидва ці VPN дуже зручні в користуванні. Це дійсно зводиться до того, чи цінуєте ви наявність компактного програмного забезпечення, яке залишає більшу частину екрана видимим, або маєте приємну карту, щоб побачити всі доступні місця. З цієї причини цей раунд закінчується краваткою. 

Раунд: зручність для користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

9

Особливості

Для початківців, і ExpressVPN, і NordVPN мають усі основні функції, які ми очікуємо, що всі гідні VPN будуть охоплені. Обидва варіанти мають функціональний перемикач знищення, а також спосіб автоматичного підключення при запуску. Обидва провайдери також пропонують цілодобову підтримку клієнтів у прямому чаті. 

Що стосується додаткових дзвіночків, у кожного VPN є одна додаткова функція. Для NordVPN це “CyberSec”. Це блокатор оголошень, який також допомагає захистити вас від зловмисного програмного забезпечення, фішингу та інших онлайн-загроз. Це робиться, просто блокуючи сайти, які обслуговують подібний вміст. 

Великою додатковою особливістю ExpressVPN є розділення тунелів. Це неймовірно корисна функція, яка дозволяє за кожним додатком вибирати, які комп’ютерні програми використовують безпечне з’єднання VPN та які програми використовують звичайне підключення до Інтернету.

expressvpn-огляд-налаштування

Це означає, що ви можете завантажувати торрент-файл через VPN-з’єднання під час гри в звичайному Інтернеті з низьким рівнем доступу. Це чудова функція, яку важко знайти, і реалізація цієї функції ExpressVPN є однією з найкращих доступних завдяки простоті простоти, коли справа стосується її налаштування.

Блокатор NordVPN приємно мати, але існує безліч інших варіантів, коли мова йде про блокатори оголошень, і багато людей вже використовують один окремий від VPN. Спліт-тунелювання – це цінність, яку важко знайти, тобто ExpressVPN проходить у фінальний раунд.

Круглий: Особливості точки для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
NordVPN логотип

10

Фінальні думки

Як ми і очікували, багато раундів у цьому поєдинку ExpressVPN проти NordVPN закінчилися внічию. Обидва ці VPN є чудовими та переважають у вершині галузі (читайте наш NordVPN проти IPVanish фрагмент), але ExpressVPN змогла здобути перемогу в цьому поєдинку однією очкою завдяки своїй функції розділеного тунелювання. Прекрасна надійність ExpressVPN також була головним вирішальним фактором для висування їх уперед в декілька раундів. 

Переможець: ExpressVPN

Якщо у вас був досвід роботи з NordVPN або ExpressVPN, нам завжди цікаво почути це в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map