ExpressVPN vs IPVanish: вчитель стає студентом у 2020 році

У Cloudwards ми не приховуємо того, що нам подобається ExpressVPN. Якщо ви подивитесь на наш огляд ExpressVPN, ви побачите, що ми хвалимо його швидкість, безпеку, ефективність потокової передачі та набір функцій. ExpressVPN робить хорошу роботу, представляючи майже все, що можна сподобатися, про хороший VPN. 


IPVanish є великим конкурентом на ринку VPN, який трохи неспокійний. У нашому огляді IPVanish ми розглядали його суттєві швидкості, але також заглиблювались в сумнівну історію, яка передбачає реєстрацію користувачів та передачу інформації американським правоохоронним органам.. 

Ми хотіли мати відповідність між ExpressVPN та IPVanish, щоб побачити, чи IPVanish може перевершити своє минуле та змагатися з найвищим VPN, як ExpressVPN.

Налаштування бою: ExpressVPN проти IPVanish

Для того, щоб наш збіг ExpressVPN проти IPVanish був справедливим і мав структуру, яку легко простежити, ми розбили речі на дев’ять раундів. У кожному раунді ми зосереджуємось на одному факторі продуктивності VPN. 

Ми дивимось, як обидві VPN працюють у кожній категорії та порівняємо їх безпосередньо. В кінці кожного раунду ми вибираємо, який VPN краще в цій галузі. VPN, який виграє найбільшу кількість раундів, виграє цей збіг ExpressVPN проти IPVanish і оголошується кращим з двох варіантів VPN.

1

Швидкість

IPVanish, безумовно, вийшов розмахуючи з дуже вражаючою швидкістю у Сполучених Штатах, саме там ми провели тестування. Ми бачили абсолютно пінговий пінг, і більшість нашої пропускної здатності залишається незмінною, IPVanish навіть вибиває ExpressVPN тут.

Швидкість IPVanish

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4289,54344.35
нас.4219,93193,39
Великобританія1006.8728,71
Гонконг39276,7162.09
Швейцарія11094,91116.22

Однак це було єдине місце, де IPVanish змогла вийти на перше місце. У будь-якому іншому місці, яке ми перевірили, ExpressVPN мав більш високу швидкість завантаження та завантаження, а також менший час пінг. Це, однак, не є для нас справжньою несподіванкою, оскільки ми бачили результати роботи ExpressVPN в минулому, і вона зайняла перше місце в нашій найшвидшій статті VPN.

ЕкспресVPN швидкості

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4289,54344.35
нас.24189,73243,47
Великобританія95183.12276,97
Гонконг217147,83158.56
Швейцарія109180,65143,99

Продуктивність IPVanish була пристойною у всьому світі з найгіршим сервером на сьогоднішній день Великобританією. Навіть використовуючи сервер Великобританії, нам вдалося виконати стандартний веб-перегляд просто непогано, незважаючи на низьку швидкість. Відео на YouTube навіть за замовчуванням до 1080p, і все стало нормальним, не різко помітно збільшуючи час завантаження.

ЕкспресVPN занадто хороший в цьому плані, хоча і безперечно перемагає цю категорію. Хоча IPVanish має швидкість роботи сервера і може впоратися з більшістю завдань, ExpressVPN унеможливлює багато часу, щоб сказати, чи ви навіть підключені. 

Завантаження і оновлення ExpressVPN, здається, надходять так само швидко, як і без VPN, і підключити ExpressVPN дуже просто, навіть не знаючи про це.

Круглий: Точка швидкості для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

2

Потокове

Хоча деякі служби VPN мають спеціалізовані сервери потокового передавання – наприклад, Windscribe, про які ви можете прочитати в нашій кращій статті VPN for Hulu – ExpressVPN та IPVanish обидва відмовляються від цього, і натомість, схоже, намагаються підтримувати потокове передача на всіх серверах. Це чудово для зручності, але може дати певні результати ударів або пропусків.

За допомогою IPVanish ми змогли без проблем пройти до Netflix, але будь-яка інша послуга потокової передачі, яку ми намагалися, заблокувала нас. 

Ми помітили в налаштуваннях можливість “сканувати” наш трафік VPN, який стверджує, що він може обійти датчики мережевого трафіку, які спрямовані на виявлення та блокування використання VPN. Однак навіть при цьому ми не змогли примусити Hulu, Amazon Prime Video або BBC iPlayer BBC.

IPVanish-Proxy-Error

ExpressVPN, з іншого боку, працював на кожному потоковому сайті, не змінюючи налаштувань. Hulu, Netflix та Amazon усі працювали бездоганно, швидко завантажуючи відео, і виглядаючи різкими. З цієї причини ExpressVPN був представлений у ряді наших кращих потокових списків VPN, включаючи найкращі VPN для Netflix та найкращі VPN для Amazon.

Круглий: Потокове місце для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

3

Безпека та конфіденційність

Починаючи з безпеки ExpressVPN, існує кілька варіантів, але лише один, який дійсно має значення. Рекомендований протокол OpenVPN, але також є вибір L2TP та PPTP. 

Однак ExpressVPN позначає обоє ці “слабкою безпекою”, і ми погоджуємося. Як правило, ми б закликали всіх встановити протокол на OpenVPN UDP, але ви можете прочитати про інші параметри в нашій розбитці протоколу VPN.. 

expressvpn-огляд-протокол-параметри

IPVanish пропонує навіть більше протоколів, ніж ExpressVPN, не тільки OpenVPN, PPTP і L2TP, але також IKEv2 і SSTP. Знову ж таки, хоча чудово мати варіанти, OpenVPN вважається вибирачем посліду, коли мова йде про протоколи, і це те, що ми пропонуємо більшості людей обирати для більшості застосувань. 

І ExpressVPN, і IPVanish використовують шифрування AES-256, яке в поєднанні з OpenVPN утворює золотий стандарт безпеки VPN. Жоден постачальник VPN не піддавав нас витокам DNS або IP під час тестування, і загальна безпека обох VPN не здавалася виснаженою.

Хоча обидва VPN порівнянні щодо безпеки, конфіденційність – інша справа. ExpressVPN має добрий досвід поваги до конфіденційності користувачів і раніше не давав жодної інформації про користувача. 

Політика конфіденційності чітко визначає, що таке інформація та за якою вона не контролюється. Крім того, ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, які мають одні з найкращих законів про конфіденційність у світі. Дані, які збирає ExpressVPN, анонімізовані та використовуються для обслуговування мережі. 

IPVanish, з іншого боку, спростував власну політику конфіденційності ще у 2018 році. Відтепер видалене повідомлення Reddit порушило історію IPVanish про передачу інформації про клієнтів до департаменту внутрішньої безпеки США після отримання повістки. Це показало, що IPVanish насправді веде журнали, незважаючи на те, що в політиці конфіденційності сказано інше.

IPVanish-Logging

Цей випадок залишає постійний слід у послужному списку VPN. Хоча нинішній генеральний директор стверджує, що зараз компанія працює інакше, з абсолютно різними керівниками та новою юридичною командою, напевно, краще взяти уроки з минулого та уникати IPVanish, якщо ви взагалі насторожено зберігаєте журнали свого постачальника VPN.. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

4

Торрентінг

Ми протестували продуктивність торрентів обох VPN, використовуючи тестовий файл 1,4 ГБ. Великий відеофайл дає гарне уявлення про те, якого очікування ви можете очікувати від завантаження добре насінного епізоду 1080p 30-хвилинного телешоу.

І ExpressVPN, і IPVanish виконали дуже схоже. IPVanish збільшився до приблизно 4 Мб / с приблизно через 30 секунд і закінчив витрачати більшу частину часу на завантаження в діапазоні від 7 МБ / с до 8 МБ / с. Були короткі пориви до 12 Мб / с, і все завантаження закінчилося за три хвилини та 10 секунд.

Початок роботи ExpressVPN був трохи повільнішим і зайняло близько 45 секунд, але дійсно почалося, але він закінчився тим самим 7МБ / с до 8 МБ / с. Були схожі піки, приблизно, 12 Мб /, і все завантаження закінчилося приблизно за три хвилини та 15 секунд.

Хоча ExpressVPN зайняв кілька секунд довше, варто зазначити, що ми провели тестування на локальних серверах США для обох VPN. Це єдине місце розташування сервера, яке виграло IPVanish у раунді “швидкості”, і на сьогоднішній день був найкращим сервером IPVanish, що означає, що ExpressVPN значно перевершує IPVanish в інших регіонах світу, коли мова йде про завантаження. 

Однак у нашому тестуванні торрентів ExpressVPN та IPVanish виконали аналогічно і завершили завантаження дуже швидко, тобто цей раунд закінчується нічиєю.

Раунд: Торрентінг Немає чіткого переможця, очки для обох

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

5

Розташування сервера

У ExpressVPN є понад 2000 серверів, що дуже багато, але деякі VPN-сервіси, наприклад, NordVPN, це перемогли. Там, де NordVPN не має битви ExpressVPN, є кількість доступних серверів. Експрес-сервіс ExpressVPN добре розповсюджується із 148 місцями у 94 країнах. Читайте наші порівняння ExpressVPN та NordVPN та NordVPN vs IPVanish.

expressvpn-review-server-location

У ExpressVPN є лише один претендент, коли мова йде про рівне число доступних місць у його серверній мережі, і це HideMyAss. Якщо ви прочитаєте наш огляд HideMyAss, ви побачите, що він має 290 місць у 190 країнах. 

Знаючи, що HideMyAss є єдиним конкурентом ExpressVPN за варіанти розташування сервера, це означає, що IPVanish має меншу мережу. IPVanish має понад 1000 серверів у 60 країнах, що є респектабельним, але просто недостатньо, щоб перемогти верхній варіант, наприклад ExpressVPN. 

IPVanish-Server-Map

Раунд: Точка розташування сервера для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

6

Одночасне з’єднання

Одночасне підключення – це, мабуть, найслабший аспект ExpressVPN. ExpressVPN допускає максимум п’ять одночасних з’єднань, що досить примхливо. 

Хоча завжди є можливість налаштувати свій маршрутизатор для захисту всіх пристроїв вдома, використовуючи лише одне з ваших з’єднань, з цією реалізацією є декілька проблем, особливо якщо ви часто перебуваєте в мережі та користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. 

IPVanish надає користувачам 10 одночасних підключень на рахунок. Цього достатньо для більшості людей, щоб захистити всі свої пристрої, не відключаючи планшет, щоб отримати ноутбук на VPN. Звичайно, 10 одночасних з’єднань краще, ніж лише п’ять, тож IPVanish щойно виграв свій перший раунд у цьому поєдинку IPVanish проти ExpressVPN.

Круглий: точка одночасного підключення для IPVanish

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

7

Ціноутворення

У ExpressVPN та IPVanish є цінові моделі, які досить схожі з лише декількома помітними відмінностями. Для початківців кожен постачальник VPN має щомісячну опцію, причому ExpressVPN є одним із найдорожчих варіантів на ринку, а IPVanish надходить лише на 1 долар на місяць менше.

Далі, IPVanish має тримісячний варіант, тоді як ExpressVPN пропонує шестимісячні плани. Знову ж таки, коли розбиваються на щомісячну вартість, ціна IPVanish протягом трьох місяців на 1 долар менше, ніж плата ExpressVPN в місяць протягом шести місяців. 

Нарешті, обидва постачальники мають щорічний вибір. ExpressVPN фактично надає користувачам додаткові 3 місяці безкоштовно, якщо ви отримаєте однорічний план, завдяки чому загальна підписка на 15 місяців. У цей часовий проміжок IPVanish виходить приблизно на 50 центів менше на місяць за річний план порівняно з ExpressVPN. 

Хоча жоден провайдер не пропонує безкоштовну пробну версію, ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тоді як IPVanish має лише 7-денну гарантію повернення грошей. ExpressVPN також приймає більше варіантів оплати, включаючи біткойн, UnionPay, Sofort та багато іншого, тоді як IPVanish приймає лише кредитні картки та PayPal. 

Цей раунд важко назвати, і вища ціна потенційно може залежати від ваших потреб. IPVanish має дещо нижчі ціни в цілому, але ExpressVPN пропонує кращу гарантію повернення грошей та більше варіантів оплати. Врешті-решт, ми надаємо цей раунд IPVanish за нижчі ціни в поєднанні з кращою угодою, яка дозволяє більше одночасних підключень. 

Раунд: цінова точка для IPVanish

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

8

Зручність у користуванні

IPVanish має захаращений і зайнятий користувальницький інтерфейс, який передає майже всю інформацію, яка вам може знадобитися саме вам. У середині вікна є велике поле, яке займає графік мережевого трафіку, поки ви підключені, і порожнє, поки ви не підключені. Під цим також є поле, де відображається інша інформація про з’єднання, наприклад протокол та час з’єднання. 

IPVanish-Quick-Connect

Для вибору місця розташування IPVanish використовує кілька спадних меню в правій нижній частині вікна. Одне меню вибирає країну, до якої ви будете підключатися, інше вибирає місто, а інше дозволяє вибрати, до якого сервера ви підключитесь у вибраному вами місті. Ліворуч є вкладки, які дозволяють отримати доступ до налаштувань, а також більш детальний список серверів із панеллю пошуку.

Інтерфейс ExpressVPN, порівняно, надзвичайно чистий, на вас накидається дуже мало інформації. Замість графіку та таймера підключення є просто велика кнопка підключення посередині екрану.

expressvpn-review-сервер-навігація

Саме вікно набагато менше, ніж ExpressVPN, і він становить приблизно половину розміру користувальницького інтерфейсу IPVanish. Список серверів також більш навігаційний за допомогою ExpressVPN. У стандартному списку серверів вже є панель пошуку, на відміну від IPVanish, а розташування серверів організовано за регіонами.

Крім простої зручності використання інтерфейсу та програмного забезпечення, ми також мали певні проблеми з тим, як працював перемикач на знищення IPVanish. Увімкнений перемикач вбивства блокує весь трафік кожного разу, коли VPN не було підключено.

Це означає, що якщо програмне забезпечення працює і перемикач kill включений, але VPN не підключений, ви не матимете доступу до Інтернету. IPVanish буде блокувати весь трафік не тільки, якщо VPN відключається, але якщо ви не підключені до VPN з будь-якої причини, навіть якщо за вибором.

Така реалізація означає, що багато користувачів, ймовірно, просто вимикають програму kill або весь час. Це не найкращий спосіб спроектувати цю функцію і відверне багатьох людей від критичного аспекту безпеки VPN.

Раунд: пункт зручності для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

9

Особливості

IPVanish не має великої кількості доданих дзвіночків. Він може запускатися автоматично під час завантаження і автоматично підключатися під час його запуску, але це дуже основні функції, які мають майже всі VPN. 

На відміну від ExpressVPN, є корисні та важкі функції. Найбільш примітною особливістю ExpressVPN є його відмінний розділений тунель. Спліт тунелювання дозволяє вибрати, які програми використовують захищене з’єднання VPN та які програми використовують стандартне підключення до Інтернету. 

Це відмінно підходить для перегляду веб-сторінок у звичайному Інтернеті, наприклад, завантаження торрента разом із підключенням VPN одночасно. Крім розділеного тунелювання, ExpressVPN має кращий перемикач на знищення та всі можливості автоматичного підключення, які підтримує IPVanish.

Обидва VPN також мають цілодобову підтримку клієнтів у прямому чаті, що чудово підходить для усунення несправностей та допомоги у випадку, якщо щось піде не так. Експрес-тунелінг ExpressVPN одноосібно виграє раунд, і ми здивовані, що не бачимося частіше, враховуючи, наскільки це може бути корисно..

Круглий: Особливості точки для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
IPVanish Логотип

10

Вирок

З кінцевим рахунком від семи до трьох, один раунд закінчується нічиєю, ExpressVPN легко забирає перемогу в цьому поєдинку IPVanish проти ExpressVPN. Хоча IPVanish займав раунд одночасних з’єднань та ціновий раунд (вузько), він все ще не міг конкурувати з кращою функціональністю ExpressVPN, більш високою швидкістю та чудовою послуговою службою безпеки та конфіденційності. 

Переможець: ExpressVPN

Якщо ви мали досвід роботи з ExpressVPN проти IPVanish, повідомте про це у коментарях нижче. Читайте також наші порівняння ExpressVPN проти CyberGhost та ExpressVPN проти PIA. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me