ExpressVPN vs Astrill: Два дорогих претендента зіткнулись у 2020 році

ExpressVPN вже давно перемагає в наших поєдинках, і це є вагомі причини. Якщо ви прочитаєте наш огляд ExpressVPN, ви побачите, що він пропонує зручну для користувачів роботу, яку легко і легко використовувати, але все-таки є багато тонн функцій. Це наш улюблений VPN і зарекомендував себе гідним цієї позиції.


З іншого боку, Astrill, як правило, орієнтований на тих, хто хоче VPN з максимальною функціональністю. Однак це коштує з точки зору ціни та простоти використання, як ви можете прочитати в нашому огляді Astrill. 

У цій статті ми збираємося їх узгоджувати, щоб побачити, який із них найкращий в цілому, хоча ми також будемо звертати пильну увагу на конкретні категорії для конкретних людей..

Налаштування бою: ExpressVPN проти Astrill

Як і у будь-якому змаганні, потрібно встановити правила, щоб учасники могли брати участь один у одному на рівні поля. Ми поєднали деякі розділи, які містяться в нашій кращій статті VPN, щоб гарантувати, що кожна точка має приблизно однакову вагу. Це зайняло кількість раундів від дев’яти до п’яти.

П’ять раундів, які ми будемо розглядати, – це особливості, ціни, простота використання, швидкість та безпека. У кожному раунді ми дамо огляд того, що ми шукаємо, зануримось у ефективність кожного постачальника в цьому полі, зробимо висновок та призначимо бали.

1

Особливості

Що стосується функцій VPN, є деякі, які є важливими, а інші – це більше вишні. Ті, які ми вважаємо обов’язковими для хороших VPN, – це перемикач на знищення та можливість автоматичного підключення.

Ці дві функції є критичними для безпеки, і будь-яка VPN буде менш безпечною без них. Крім цих функцій, такі як розділена тунелізація та надійні мережі, приємно бачити, що дає користувачам великий контроль над тим, як і коли підключається VPN.

Нарешті, багато VPN пропонують налаштування, які блокують витоки DNS і дозволяють обирати з декількох протоколів. Ми розглянемо їх більш докладно в розділі “безпека та конфіденційність”.

ExpressVPN

ExpressVPN багатий на функції та може бути важко перемогти в цій категорії, але, як ми бачили в поєднанні ExpressVPN проти CyberGhost, можна кинути виклик правлячому королю. ExpressVPN приховує глибину своїх можливостей далеко за простим інтерфейсом.

Він пропонує клієнтам безліч пристроїв. Усі основні платформи охоплені, включаючи Windows, macOS, iOS та Android, а також додатки для таких речей, як PlayStation і Roku, полегшуючи захист усіх пристроїв у вашому домі. 

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Що стосується настільного клієнта, є налаштування для автоматичного запуску клієнта при запуску та підключенні комп’ютера без введення користувача. Також є перемикач на знищення, а також простий у використанні розділений тунельний варіант, який дозволяє вибирати, які програми використовують підключення VPN, а які – незахищене з’єднання.. 

ExpressVPN також дозволяє користувачам вибирати з декількох протоколів, про що ми детальніше розглянемо в розділі “безпека та конфіденційність”. Нарешті, він дозволяє користувачам отримувати доступ до його DNS-серверів, що є приємною особливістю, яку ми також детальніше розглянемо найближчим часом.

Страст

Хоча Astrill не охоплює стільки пристроїв, як ExpressVPN, це робить респектабельну роботу. Він пропонує клієнтів для Android, iOS, macOS, Windows, Linux та маршрутизаторів. Однак, хоча він може не пропонувати клієнтам таких пристроїв, як PlayStation і потокові машини, він пропонує користувачам спосіб захистити ці пристрої за допомогою функції обміну VPN..

Спільний доступ до VPN дозволяє Astrill дозволяти всім пристроям у вашій мережі використовувати захищене VPN-з’єднання комп’ютера. У цьому є і мінуси, і це не так добре, як спеціальні програми на цих пристроях, але це пропонує користувачам хороший спосіб зберегти всі свої пристрої в безпеці.

Обмін Astrill-VPN

Astrill також надає користувачам надійну функцію розділеного тунелювання, яка дозволяє фільтрувати, які програми використовують VPN-з’єднання та конкретні веб-сайти. Крім того, Astrill пропонує вражаючі рівні налаштування на комутаторі kill, дозволяючи тримати певні програми, але інші вбивати, якщо VPN-з’єднання втрачено.

Як і ExpressVPN, Astrill надає користувачам вибір протоколів, але також дозволяє вибирати з декількох варіантів шифрування. Крім того, ви можете використовувати сервери DNS Astrill або налаштувати власний DNS. 

Думки круглі

Astrill не пропонує спеціалізованих клієнтів для стількох пристроїв, як ExpressVPN, але він дає можливість користувачам захистити ці пристрої. Хоча ExpressVPN має Astrill в цьому плані, майже все інше хитається на користь Astrill.

Він має ті ж функції, що і ExpressVPN, як розділене тунелювання та приватні сервери DNS, але надає користувачеві більше контролю над їх налаштуванням. Він не тільки дозволяє користувачам фільтрувати за програмою для його розділеного тунелювання, але також дозволяє фільтрувати їх зв’язок за тим, на якому веб-сайті вони переходять..

Крім того, він пропонує власні приватні сервери DNS і дозволяє користувачам налаштувати DNS, який вони хочуть використовувати. Загалом, він пропонує більше налаштування щодо того, як працює VPN, переймаючи перевагу в першому раунді над ExpressVPN. 

Круглий: Особливості точки для Astrill

ExpressVPN логотип
Логотип Astrill

2

Ціна

Ніхто не хоче переплачувати ні за що, і це включає VPN. Ось чому ми покриваємо ціни кожної VPN. У цьому розділі ми також розглядаємо, яку безкоштовну пробну версію пропонує кожна VPN, якщо така є, а також їх терміни повернення та які способи оплати вони приймають.

ExpressVPN 

ExpressVPN – один з найдорожчих постачальників на ринку, як ви можете побачити в нашому поєднанні «ВипрВПН» та «ЕкспресВПН». Щомісячне ціноутворення є крутим, але не обов’язково завищеним для того, що ви отримуєте.

Підписавшись на найдовший період часу, 15 місяців, ви отримуєте 50-відсоткову знижку порівняно з місячною, тоді як шестимісячний термін пропонує кілька баксів. ExpressVPN має 30-денну гарантію повернення грошей, але вона не пропонує безкоштовний план чи пробну версію. 

Він приймає багато варіантів оплати, включаючи кредитні картки, PayPal та біткойн. Останнє є чудовим варіантом для тих, хто хоче максимально збільшити свою анонімність в Інтернеті, оскільки криптовалюта фактично не залишає паперових слідів. ExpressVPN також приймає майже десяток інших способів оплати, включаючи Sofort, Mint та UnionPay, що набагато більше, ніж IPVanish (читайте наш ExpressVPN проти IPVanish фрагмент).

За ціною ExpressVPN надає вам п’ять з’єднань з необмеженою пропускною здатністю, і це не пропонує способу збільшення цієї кількості без налаштування другого облікового запису. 

Страст

Дивно, але Astrill має навіть більш високі ціни, ніж ExpressVPN. Одномісячний план є одним з найдорожчих на ринку, і, як і у ExpressVPN, підписавшись на найдовший термін, 12 місяців у цьому випадку, ви отримуєте 50-відсоткове зниження ціни. Також є шестимісячний план, який пропонує невелику знижку за щомісячну ставку. 

Astrill також пропонує кілька інших доповнень та оновлень, включаючи VIP-план, який нібито забезпечує більш високу швидкість і надає вашому з’єднанню перший пріоритет на VPN-серверах. Це майже вдвічі збільшує вартість місячного плану.

Є можливість отримати приватну IP-адресу і ви можете придбати заздалегідь налаштований маршрутизатор, щоб легко захистити всі пристрої вашого будинку. На відміну від ExpressVPN, Astrill не обмежує ваші з’єднання, і крім того, що ви можете використовувати стільки пристроїв, скільки вам подобається, він дає вам необмежену пропускну здатність.

Він пропонує користувачам безкоштовну однотижневу пробну версію, що приємно відчувати послугу перед оплатою, але це не так щедро, як пропонувати безкоштовний VPN-план. Однак безкоштовна пробна версія – це єдиний шанс, який ви зможете вирішити. Усі продажі остаточні.

Astrill охоплює основні форми оплати, включаючи кредитну карту, PayPal та біткойн. Як і ExpressVPN, він також приймає такі методи, як UnionPay і Alipay.

Круглі дві думки

Хоча Astrill пропонує однотижневу безкоштовну пробну версію, краще переглянути гарантію повернення грошей, як 30-денну політику ExpressVPN. Обидва провайдери приймають біткойн, що чудово підходить для безпеки.

Зрештою, хоча жоден провайдер не є настільки доступним, як, скажімо, NordVPN, про який ви можете прочитати в нашому огляді NordVPN, Astrill доволі цінові. І без того високі ціни ще більше погіршуються за допомогою додатків, що робить його одним із найдорожчих VPN на ринку, а це означає, що ця точка буде ExpressVPN (читайте наше порівняння ExpressVPN проти NordVPN).

Раунд: цінова точка для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Логотип Astrill

3

Простота використання

Здається, кожен VPN має власну думку про те, як запропонувати візуально привабливе та просте у використанні програмне забезпечення, зберігаючи його в комплекті з функціями. У цьому раунді ми розглянемо, як кожен із наших конкурентів підходить до проблеми.

Ми оцінимо, як виглядає кожен клієнт і як його просто використовувати. Ми також коротко відвідаємо кожен веб-сайт, щоб переконатися, що легко потрапити туди, де вам потрібно бути на ньому. Постачальник, який пропонує кращий досвід роботи в цілому, виграє бал за цей раунд. 

ExpressVPN

ExpressVPN прекрасно справляється з балансуванням функцій з чистим і витонченим клієнтом. Відкриваючи програму, вам пропонується мінімалістичний екран, у центрі якого є велика кнопка живлення, яка з’єднує і відключає VPN.

expressvpn-review-сервер-навігація

Нижче – текст, який вказує, чи ви підключені, а під ним – поле, у якому відображатиметься місце, куди ви будете тунелювати. Список серверів організований і простий у перегляді. Існує функція пошуку списку серверів, а також можливість сортування за континентом, що корисно. 

Ця частина клієнта – це все, що знадобиться більшості людей, і впорядковує найбільш важливі частини VPN. Клацнувши по трьох рядках у верхньому лівому куті екрана, ви можете відкрити меню, які також добре розкладені.

У меню налаштувань легко переміщуватися, а формулювання дає чіткий опис того, що робить кожна установка. Що стосується сайту, він відповідає стандартному формату для веб-сайтів VPN. Існує кілька червоних кнопок, які допомагають розпочати роботу з покупкою та налаштувати обліковий запис.

Страст

Веб-сайт Astrill має загальний макет, подібний до ExpressVPN. Найбільш привабливі елементи веб-сайту – це кнопки, які допоможуть вам встановити безкоштовну пробну версію. Легко знайти, де налаштувати платний рахунок після закінчення пробної версії, а також до них можна легко дістатись.

Після того, як клієнт налаштований на вашому комп’ютері, перше, що ви помітите, це наскільки він невеликий. Це приблизно третина розміру клієнта ExpressVPN і має менш вишуканий макет і вигляд.

Astrill-інтерфейс

Угорі – величезний тумблер, який займає близько половини невеликого вікна і дозволяє підключити або відключити VPN. Нижче це випадаюче меню, яке відображає вибрану країну та дозволяє вам вибрати, де ви хочете підключитися. На першому екрані також є графік, на якому відображаються швидкості з’єднання VPN.

Хоча для списку серверів є функція пошуку, Astrill не так добре організований для перегляду, як ExpressVPN, і в результаті відчуває себе тісним через невеликий розмір клієнта. У верхньому правому куті є випадаюче меню для вибору протоколу, а вгорі зліва – трирядковий значок, що відкриває меню.

Меню налаштувань Astrill не так елегантно викладено, як у ExpressVPN, і знайти те, що ви шукаєте в них, може бути проблемою проб і помилок, поки ви не визначите, де все для пам’яті..

Хоча Astrill має багато надійних функцій, це робить це за вартістю. Він розрахований і розроблений як VPN для енергетичних користувачів, які хочуть детального контролю над тим, як працює і поводиться їх VPN, навіть якщо це робить менш приємним користувацький досвід.

Три круглі думки

У ExpressVPN є дуже елегантний клієнт, який виглядає приємно і працює так само добре. Це чудовий баланс між пропонуванням VPN з пожежею і забуттям для тих, хто просто хоче налаштувати речі та надавати споживачам енергії безліч параметрів конфігурації.

З іншого боку, Astrill пропонує дуже багатий на функцію досвід, орієнтований на тих, хто хоче отримати максимум своїх VPN. Інтерфейс менше, а меню більш захаращені. Не вистачає багато польської мови, яку має ExpressVPN, тобто сенс тут іде до ExpressVPN.

Раунд: точка простоти використання для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Логотип Astrill

4

Швидкість

Як і у всіх розділах наших матчів, швидкість є наріжним каменем будь-якого хорошого VPN. Без пристойних швидкостей VPN будуть відчувати себе млявими та невідповідними, тоді як VPN з хорошою швидкістю зробить веб-перегляд та потокове передавання легким та приємним. 

Щоб зробити це справедливим, ми встановили кожен із VPN, який ми шукаємо, використовувати той самий протокол, OpenVPN та те саме шифрування, 256-бітний AES. Ми також протестували ті самі п’ять локацій, а потім порівняли швидкості, які ми побачили на папері. 

ExpressVPN 

ExpressVPN – це найбільш послідовна VPN, яку ми перевірили, коли мова йде про швидкість з одного місця в інше.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9161,8310.22
Розумне розташування-Канзас-Сіті44105.497.94
Торонто3590,577,89
Амстердам145103.124.48
Сінгапур24485.472,98
Японія163100,824,84

Час пінгу збільшувався з одного сервера на інший, але це неминуче. Затримка ніколи не була достатньо високою, щоб погано відстояти відстань. ExpressVPN часто потребує часу, щоб встановити своє з’єднання, іноді 10 секунд і більше. 

Після встановлення зв’язку він працює добре. Було багато разів, коли наша VPN була включена, і ми навіть не помічали, оскільки веб-сайти та навіть відео завантажуються без помітних затримок..

У нашому тестуванні кожен сервер був надійно швидким і пропонував хороші показники. У нас ніколи не було довго завантажувати веб-сайт або не було відео буфера, навіть при високій роздільній здатності. ExpressVPN регулярно займає верхню частину наших найшвидших списків VPN, і це з поважної причини. 

Страст

Astrill швидко встановлює свій зв’язок, і вони ніколи не ставили нам проблем щодо надійності. Часи пінг також були низькими, що дало їй міцний потенціал як VPN для ігор.

Однак, продуктивність з одного місця в інше була хиткою. Бразильські та японські сервери поверталися набагато повільніше, ніж деякі місця, які зазвичай привертають більше уваги, наприклад, США та Великобританія.

Розташування: Ping (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Незахищений984,4311.50
Лос-Анджелес, Каліфорнія6565,9510.30
Об’єднане Королівство11373.307.70
Росія16192.106.91
Японія30597,442.83
Іран50637.421,49

В цілому швидкість завантаження та завантаження була стабільною, але повільні сервери втрачають великі бали Astrill, коли мова йде про надійні швидкості. Незважаючи на це, перегляд виявився надійним, і лише більш півсекунди або близько відставання було помітно на більш млявих серверах. 

Відео завантажується добре, і як тільки відео почало відтворюватися, з буферизацією ніколи не виникало проблем, навіть під час трансляції зі швидкістю 1080p та 60 кадрів в секунду. 

Круглі чотири думки

Хоча Astrill може швидко встановити міцне з’єднання і має низькі пінг-часи, він не такий стабільний з сервера на сервер, як ExpressVPN. ExpressVPN має порівнянні часи пінгу, але займається швидшими та надійнішими швидкостями у всіх своїх місцях по всьому світу. 

Крім того, що стосується перегляду, Astrill не помічає переваги ping. Насправді завантажувати веб-сторінки та відео було повільніше. Через це ExpressVPN приймає точку за швидкість. 

Круглий: Точка швидкості для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Логотип Astrill

5

Безпека та конфіденційність

Нарешті, ми розглянемо головну причину того, що багато людей отримують VPN: безпеку та конфіденційність. Ми проаналізуємо безпеку, запропоновану кожною VPN, вивчивши, які протоколи та типи шифрування доступні, а також протестуємо на витоки DNS. 

Ми також розглянемо кожну політику конфіденційності за допомогою дрібнозубного гребінця, щоб побачити, яку інформацію збирають VPN.

ExpressVPN 

ExpressVPN дозволяє користувачам обирати декілька загальних протоколів, включаючи OpenVPN, L2TP та PPTP. З них, який ми шукаємо та рекомендуємо використовувати, є OpenVPN, оскільки це захищений протокол з відкритим кодом, який забезпечує надійну продуктивність. 

Якщо вам цікаво дізнатися більше про протоколи, ознайомтеся з розбиткою на протокол VPN. 

Що стосується шифрування, ExpressVPN не дає вам параметрів, а скоріше блокує користувачів у AES-256. Порушити навіть із суперкомп’ютером практично неможливо. Поєднання OpenVPN і AES 256-бітових – найкращий сценарій безпеки. 

Ми не змогли знайти витоків DNS у з’єднанні ExpressVPN, що ще більше підтверджує безпечний характер протоколу та шифрування.. 

Що стосується політики конфіденційності, то ExpressVPN є однією з найкращих на ринку. Незважаючи на те, що ми бачили це не найкоротше і простіше тлумачення, він пропонує хороший рівень захисту користувачів. ExpressVPN не збирає інформацію щодо використання своєї VPN, включаючи запити DNS, історію перегляду чи вміст даних.

Крім того, він розташований на Британських Віргінських островах, який має одні з найкращих законів про конфіденційність у світі, що надалі забезпечує конфіденційність користувачів.. 

Страст

Astrill пропонує безліч варіантів протоколів та шифрування, починаючи від стандартів, таких як OpenVPN, до спеціальних параметрів, включаючи StealthVPN і OpenWeb. Хоча приємно мати спеціалізовані варіанти, як ми згадували, OpenVPN і AES 256-бітні – це те, що ми шукаємо, і Astrill пропонує їх.

Ми виявили, що Astrill не містить витоків DNS та інших видів витоків даних. 

Що ж стосується політики конфіденційності, то Astrill починає стиратися. Хоча він не зберігає ідентифікаційну інформацію щодо використання своєї VPN, він зберігає короткострокові журнали, що містять досить небагато інформації.

Інформація, що реєструється, складається з даних з останніх 20 з’єднань, включаючи країну, до якої підключено, тривалість з’єднання та використовуваний пристрій. Ця інформація використовується для обслуговування VPN та забезпечення того, що все працює добре, і було б важко пов’язати його з користувачем, але це все одно інформація, яка реєструється і зберігається, навіть якщо лише ненадовго..

П’ять круглих думок

Обидва VPN пропонують варіанти, коли мова йде про протоколи, включаючи те, що ми вважаємо золотим стандартом, а саме OpenVPN в парі з 256-бітним шифруванням AES. Обидва провайдери також були звільнені від витоків DNS та IP-адреси під час нашого тестування.

Втім, ExpressVPN пропонує набагато більше анонімності та конфіденційності в політиці конфіденційності, ніж Astrill. Astrill записує значну кількість даних про підключення користувачів, коли використовується його VPN, яка втрачає остаточний раунд і передає крапку ExpressVPN.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Логотип Astrill

6

Фінальні думки

Незважаючи на те, що Астрілл зміг взяти на себе лідируючий позицію в розділі «Особливості», це виявилося єдиним його балом, остаточний рахунок становив чотири до одного на користь ExpressVPN.

Переможець: ExpressVPN

ExpressVPN пропонує суцільні функції, хоча це не зовсім відповідає потужності користувачів, які пропонує Astrill. Він відрізняється своїм зручним дизайном, порівняно справедливою ціною, надійними швидкостями та відмінною конфіденційністю та безпекою.

Якщо у вас є досвід роботи з ExpressVPN або Astrill, ми хотіли б почути, як він порівняється з нашим у коментарях нижче. Погляньте і на наш ExpressVPN проти PIA. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map