ExpressVPN проти PIA: у 2020 році вимкнено дві швидкі VPN

ExpressVPN вже деякий час знаходиться на вершині нашого рейтингу VPN, і це вже не раз підтверджено, що він заробив своє місце там. Якщо ви подивитесь на наш огляд ExpressVPN, ви побачите, що в нас майже нічого не подобається. Це швидкий, простий у використанні і розділений тунелінг, дуже затребувана і важко знайти функцію. 


Приватний доступ до Інтернету, або PIA, часто є високим у нашому рейтингу та є відомим брендом, як ExpressVPN, але у нього завжди було кілька недоліків. У нашому огляді PIA VPN ми побачили, що його дещо бракує, коли справа стосується потокової продуктивності та розташування серверів. 

Нещодавно PIA здійснила кілька оновлень свого програмного забезпечення та додала розділене тунелювання, одне з переваг підпису ExpressVPN перед більшістю своїх конкурентів. З цією зміною PIA почала зазіхати на територію ExpressVPN, тому ми подумали, що було б доцільно встановити між собою програму ExpressVPN проти PIA, щоб побачити, чи ExpressVPN може захищати свою розколену тунельну корону. 

Налаштування бою: PIA проти ExpressVPN

Для забезпечення справедливого порівняння ExpressVPN з приватним доступом до Інтернету, ми повинні закласти деякі основні правила. Ми розбили наше порівняння на дев’ять раундів. У кожному раунді ми вивчаємо один аспект продуктивності VPN, такий як швидкість чи безпека. 

Ми розглядаємо ефективність кожного VPN у цій категорії, а потім вирішуємо, який із них краще в цій галузі. Кожен раунд, який виграє VPN, отримує один бал, а VPN з найбільшою кількістю очок в кінці нашого поєдинку виграє.

1

Швидкість

Якщо ви перейдете до нашої найшвидшої статті VPN, ви побачите, що ExpressVPN та PIA вже дві час є двома найшвидшими VPN. Однак сьогодні у обох було трохи грубо показано порівняно з нормальним. Це може бути пов’язано із збільшенням трафіку в умовах поточних подій, але, незалежно від причини, здавалося, вона певною мірою вплине на обидва послуги VPN..

PIA Швидкість

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений6289,38344,82
нас.5124,49298.08
Великобританія86142,84271.20
Гонконг22592,97234,88
Ізраїль152111,63317.28
Швейцарія1053.22283.10

Обидва VPN повернули лише половину нашої пропускної здатності, коли ми знаходилися на локальних американських серверах, а більш віддалені сервери не стали набагато кращими. PIA має сильну перевагу перед ExpressVPN у швидкості завантаження через плату, тоді як ExpressVPN має трохи кращі швидкості завантаження у будь-якому місці, крім Ізраїлю. 

ЕкспресVPN швидкості

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений6289,38344,82
нас.11140.19141.38
Великобританія79202.28189,46
Гонконг21897,65184.06
Ізраїль14257.0025.56
Швейцарія104130,41169,85

ExpressVPN також рекламував менші часи пінг-файлів у кожному місці, окрім одного. Час пінг і швидкість завантаження мають набагато більший вплив на середній рівень користування, ніж швидкість завантаження, що, минувши певний мінімум, в основному покращує ефективність завантаження великих файлів. 

Продуктивність найгіршого сервера VPN також є одним з вирішальних факторів цього раунду. Ізраїльне місце розташування ExpressVPN, Ізраїль, все ще мав пристойну ефективність і швидко і чуйно. ExpressVPN отримав більше 50 Мбіт / с смуги пропускання, що більш ніж достатньо для потокової передачі HD.

Однак найслабшою ланкою PIA була Швейцарія. Тут ми побачили лише 3 Мбіт / с, які робили веб-серфінг болісно повільним, а потокове передавання було можливим лише в дуже низькій роздільній здатності. ExpressVPN завоював більшість локацій як за швидкістю завантаження, так і за часом ping, а також відчуває себе значно краще в цілому, коли справа стосується чутливості та часу завантаження.

Круглий: Точка швидкості для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

2

Потокове

Хоча деякі VPN-сервіси пропонують спеціалізовані потокові сервери, ні ExpressVPN, ні PIA не вибирають цей шлях (див. Наш огляд Windscribe на прикладі VPN з виділеними потоковими серверами.)

Незважаючи на відсутність виділених серверів, ExpressVPN виконує видатну роботу, коли справа стосується потокового передавання. Насправді він заробив кілька найкращих місць у ряді наших найкращих потокових списків, таких як найкращий VPN для Hulu та кращий VPN для статей Netflix.. 

Netflix, Amazon Prime Video, Hulu і навіть BBC iPlayer працюють бездоганно під час підключення до ExpressVPN. Різниця в часі завантаження незначна або навіть не помітна, а відео майже завжди завантажуються в повному форматі HD, виглядаючи приємно і чітко.

PIA, з іншого боку, бореться за порівняння при потоковому передачі. Під час нашого тестування ми працювали над Netflix, але для завантаження відео знадобилося дуже багато часу, приблизно від 30 до 45 секунд. Крім цього, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer все нас заблокували. Це означає, що ExpressVPN – явний переможець у цьому раунді. 

Круглий: Потокове місце для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

3

Безпека та конфіденційність

І ExpressVPN, і PIA охоплюють найосновніші функції безпеки, які ми очікуємо, що всі VPN матимуть, такі як комутаційний перемикач і певний спосіб автоматичного підключення. Перемикач на знищення ExpressVPN простіший за PIA і вмикається чи вимикається. Якщо ввімкнено, він автоматично блокує весь інтернет-трафік, якщо VPN відключається, саме це і повинно робити комутатор. 

З іншого боку, перемикач вбивств PIA має три варіанти. Її можна встановити на вимкнено, автоматично або завжди. У режимі “автоматичний” він блокує лише зовнішній трафік, коли VPN увімкнено, а з ним у “завжди” він блокує весь трафік, якщо VPN вимкнено. 

Налаштування “завжди” – це єдине, що гарантує, що ваш трафік припиниться, якщо VPN відключиться несподівано, але цей параметр також зупинить весь трафік, коли вимкнено VPN навмисно. Це дає комутатору вимикання ExpressVPN незначну перевагу в юзабіліті та безпеці.

Що стосується можливості автоматичного підключення, то обидва VPN мають лише основний прапорець, який дозволяє вказати VPN підключитися до останнього місця під час запуску. Ми також перевірили захист від витоку кожної VPN та виявили, що обидва змогли зберегти наші IP-адреси та запити DNS у безпеці та приватності. 

Крім цього, обидва провайдери також пропонують аналогічний набір параметрів протоколу. ExpressVPN використовує OpenVPN в парі з шифруванням AES-256 за замовчуванням, що є в даний час золотим стандартом безпеки VPN. ExpressVPN також дозволяє користувачам встановлювати протокол IKEv2 або L2TP IPSec, але ці параметри поступаються OpenVPN майже для будь-якої програми. 

expressvpn-огляд-протокол-параметри

PIA також за замовчуванням OpenVPN, але він використовує AES-128 замість цього. Ви можете прочитати більше про те, що це означає в нашій статті шифрування, але коротше, це просто не так добре, як AES-256. Ви можете переключити цю опцію за замовчуванням на AES-256, що ми пропонуємо зробити всім PIA користувачам. 

Крім цього, PIA також має кілька додаткових опцій протоколу, включаючи L2TP IPsec та PPTP. Однак у цьому випадку це потрібно зробити, запитуючи необхідні облікові дані від PIA, а не просто змінюючи налаштування у клієнта, як це робить ExpressVPN. 

Ви можете прочитати наш розбиток протоколу VPN, щоб дізнатися більше про всі ці параметри, але, знову ж таки, коротке і приємне – це те, що OpenVPN – єдиний, з якого ми дійсно закликаємо людей використовувати. 

Хоча ExpressVPN і PIA в цілому досить схожі, коли мова йде про безпеку – і навіть в політиці конфіденційності – є кілька невеликих факторів, які дають перевагу ExpressVPN в цьому раунді. Кращі налаштування за замовчуванням та більш простий доступ до параметрів протоколу дають йому невелику перевагу, але його розташування натискає на край і забезпечує його круглий.

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де є одні з найкращих законів про конфіденційність Інтернету в світі. Порівняно із законами США, де базується приватний доступ до Інтернету, ваші дані значно захищені на Британських Віргінських островах. Ця незначна різниця є визначальним фактором між цими двома дуже безпечними VPN. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

4

Торрентінг

ExpressVPN – це завжди найшвидший VPN, який ми перевіряємо на папері, але ми вже спостерігали його поразку в швидкості протікання, наприклад, у нашій статті ExpressVPN проти NordVPN. Але це все ще одне з найкращих для проведення торрентів. 

Ми перевірили ефективність торрента VPN за допомогою тесту на завантаження 1,4 Гб, приблизно такого ж розміру, як і епізод HD 30-хвилинного телешоу. До кінця першої хвилини ExpressVPN досягав швидкості близько 5 Мб / с, і це становило до 7 МБ / с приблизно півтори хвилини. 

До кінця другої хвилини все продовжувалося повільно, але послідовно до приблизно 10 Мб / с, тобто приблизно, де завантаження вирівнювалося до тих пір, поки не закінчилося через трохи більше трьох хвилин і 35 секунд.

PIA пішла за дуже подібною кривою, але лише трохи повільніше. Завантаження надходило близько 4 Мб / с після першої хвилини та 7 МБ / с до кінця другої хвилини. Це було до 9 Мб / с приблизно за дві з половиною хвилини, і незабаром після цього різкий сплеск швидкості досяг максимальної швидкості завантаження до 13 Мб / с.. 

Цей сплеск швидкості допоміг закінчити завантаження за три хвилини та 35 секунд. Це практично та сама кількість часу, яку зайняла ExpressVPN. Обидва VPN дуже добре справилися з нашим тестовим завантаженням, і весь епізод був готовий до перегляду лише за кілька коротких хвилин. Цей раунд занадто близький для дзвінка, тому ми оголосили цю гру за рівну.

Раунд: Торрентінг Немає чіткого переможця, очки для обох

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

5

Розташування сервера

У певний момент стає важко точно відстежити точну кількість серверів, які має великий постачальник VPN. Що ми точно знаємо, це те, що і ExpressVPN, і PIA мають понад 3 000 серверів, що вводить їх в один і той же верхній ешелон розміру серверної мережі.. 

Там, де вони відрізняються, полягає в тому, наскільки вони розповсюджені. ”Private має сервери в 49 місцях по всьому світу, і вони розповсюджені лише в 29 країнах. Для порівняння ExpressVPN має сервери в 151 локації в 95 країнах. 

Хоча це все ще не ставить ExpressVPN на номер один за розміром мережі – прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб дізнатись про це – це значно випереджає приватний доступ до Інтернету.

Раунд: Точка розташування сервера для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

6

Одночасне з’єднання

Щоб люди не могли ділитися обліковими записами з друзями та обмежити пропускну здатність в серверних мережах, майже всі VPN встановлюють обмеження на кількість пристроїв, до яких ви можете підключити один обліковий запис одночасно..

Обмеження ExpressVPN на це невеликі п’ять пристроїв. PIA дозволяє користувачам мати удвічі більше, ніж до 10 пристроїв, підключених одночасно. Зрозуміло, PIA пропонує тут кращий варіант і виграє цей раунд.

Раунд: точка одночасного підключення для приватного доступу до Інтернету

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

7

Ціноутворення

Як ми бачили протягом цього поєдинку, ExpressVPN має найвищі показники, що позиціонує його як лідера, що займає галузь. Передбачувано це означає, що ExpressVPN має досить крутий цінник.

ExpressVPN – одна з найдорожчих VPN на ринку. Його щомісячний план коштує приблизно так само дорого, як і в майбутньому, і наступний варіант, який є шестимісячним, не набагато доступніший. Найкращий варіант – це 15-місячний план, який як і раніше складається майже з тією ж ціною на місяць, що і придбання щомісячного приватного плану доступу до Інтернету.

Ціни PIA на кожному рівні краще, ніж ExpressVPN. Шестимісячний план перевищує будь-яку ціну ExpressVPN, а однорічні або дворічні плани значно знижують цю ціну. Приватний доступ до Інтернету – це, мабуть, одна з найкращих цін VPN-мереж із найвищою ціною. 

Жоден із цих постачальників не пропонує жодного безкоштовного плану, тому якщо ви хочете безкоштовно захистити конфіденційність в Інтернеті, перегляньте наш огляд ProtonVPN. Однак, обидва VPN мають 30-денну гарантію повернення грошей, яка принаймні пропонує певний спосіб випробувати послугу без ризику..

Що стосується варіантів оплати, і PIA, і ExpressVPN приймають кредитні та дебетові картки, PayPal або біткойн. Це відмінно підходить для тих, хто особливо захищений від безпеки, оскільки це означає, що ви можете зареєструватися лише за допомогою електронної адреси. 

Крім цього, у ExpressVPN є близько десятка додаткових видів платежів, які ви можете використовувати, включаючи такі речі, як Sofort, UnionPay та Alipay. PIA приймає меншу кількість сторонніх способів оплати, але вона приймає кілька додаткових форм криптовалют, які ExpressVPN залишає, такі як Ethereum та Litecoin.

Хоча ExpressVPN, мабуть, найкращий VPN на ринку сьогодні, ціноутворення, безумовно, є слабким для цього. Практично будь-яка VPN там буде доступнішою, ніж ExpressVPN, але ви отримаєте те, за що платите. Однак фокус цього раунду орієнтований виключно на ціноутворення, тому приватний доступ до Інтернету виграє цей тур за те, що він набагато доступніший.

Раунд: Точка цін для приватного доступу до Інтернету

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

8

Зручність у користуванні

І PIA, і ExpressVPN беруть шлях створення компактного та спрощеного користувальницького інтерфейсу, на відміну від деяких великих програм на базі карт, таких як NordVPN, про які ви можете прочитати в нашому огляді NordVPN.

expressvpn-огляд-запуск

Обидва VPN мають велику кнопку, яка займає близько половини вікна, яка дозволяє підключитися, натиснувши на неї. Нижче кожного інтерфейсу також є невелике поле, яке показує, де буде здійснюватися ваше з’єднання. Натиснувши це в будь-якому програмному забезпеченні, ви перейдете до списку серверів. 

Приватний доступ до Інтернету показує трохи більше інформації, ніж ExpressVPN, якщо натиснути на стрілку в нижній частині вікна. У цьому розширеному вікні відображається час вашого з’єднання, скільки пропускної здатності ви використовуєте та кілька параметрів налаштувань.

pia-огляд-розширений вид

Перемістившись у меню налаштувань, між ними все ще досить схоже. На відміну від деяких більш зручних VPN, ні PIA, ні ExpressVPN не мають багато пояснень у налаштуваннях щодо того, що робить кожен варіант. 

Як незначна деталь, веб-сайт ExpressVPN має в цілому більш чистий вигляд і значно простіше орієнтуватися. Налаштування облікового запису стає дещо простішим із того, як з’являється вікно платежів, а досвід роботи на веб-сайті ExpressVPN лише дещо спрощений. 

Зважаючи на те, наскільки суб’єктивним є цей раунд і наскільки подібні ці два програмні засоби, судити дуже складно. Однак приватний доступ до Інтернету має темний режим і дещо більш інформативний макет, тому ми даємо цей раунд PIA, але лише дуже вузько і з дещо суб’єктивних причин. 

Раунд: Пункт зручності для приватного доступу до Інтернету

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

9

Особливості

І PIA, і ExpressVPN тепер мають те, що, можливо, є найбільш корисним, і в той же час, найскладнішою функцією пошуку VPN зараз: розділене тунелювання. У ExpressVPN це було вже деякий час, і це ми щось розглянули раніше. 

Розділене тунелювання ExpressVPN – це випробувана та справжня функція, яка дозволяє створювати на вашому комп’ютері список програм, які або звільнені від використання підключення VPN, або повинні використовувати з’єднання VPN, якщо вони доступні.

expressvpn-огляд-налаштування

Приватний доступ до Інтернету лише нещодавно додав розділене тунелювання, і ця функція все ще знаходиться в бета-версії. Це працює так само, як розділене тунелювання ExpressVPN і дозволяє визначити список програм, які виключаються від використання VPN-з’єднання, або навпаки. 

Хоча помітний факт, що розбита тунелізація PIA знаходиться в бета-версії. Коли ми намагалися налаштувати його та додавати програми до списку виключень, він часто зависав і входив у стан “не реагує” протягом п’яти-10 секунд, перш ніж повернутися назад.

pia-огляд-спліт-тунелювання

Крім розділеного тунелювання, ExpressVPN пропонує лише пару незначних додаткових послуг, наприклад панель швидких клавіш. Після підключення до VPN з’являється ряд піктограм, які ви можете налаштувати, щоб швидко запускати улюблені програми чи сайти, коли ви перебуваєте в захищеному з’єднанні. 

Приватний доступ до Інтернету, навпаки, має пару привабливих удосконалень безпеки. По-перше, PIA пропонує проксі з вашим обліковим записом VPN. Якщо ви переглянете нашу статтю VPN vs proxy vs Tor, ви побачите, що проксі-сервери зазвичай набагато менш безпечні, ніж VPN, але PIA використовує проксі як додатковий рівень безпеки до VPN, а не як окремий захід безпеки. 

Це дозволяє додавати додатковий стрибок у зв’язку, покращуючи безпеку, не впливаючи на продуктивність, як щось на зразок подвійної VPN. Приватний доступ до Інтернету також пропонує PIA Mace, який по суті є блокатором оголошень, який також блокує зловмисне програмне забезпечення та відстежувачі, щоб покращити конфіденційність в Інтернеті.. 

Хоча це корисно для запобігання випадковому переходу користувачів на небезпечний веб-сайт, це просто не так добре, як щось на зразок повномасштабного антивірусу. Перегляньте наш огляд антивірусів Bitdefender на відмінний приклад. 

Програма PIA протягом останніх кількох років набирає все більше і більше функцій, тож клопіткий і глянцевий роздвоєний тунель – трохи невдоволення. Після того, як кінці будуть виправлені, PIA стане претендентом на короля розділеного тунелювання, але поки що ExpressVPN все ще панує верховним.

Оскільки блокатори рекламних та зловмисних програм – це десяток, а добре налаштований VPN є достатньою безпекою для більшості людей без доданого проксі, функції PIA мають меншу привабливість, ніж розділене тунелювання ExpressVPN, тобто ExpressVPN займає цей раунд.

Круглий: Особливості точки для ExpressVPN

ExpressVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

10

Фінальні думки

З кінцевим рахунком шість-чотири, ExpressVPN забезпечує ще одну перемогу. Незважаючи на те, що PIA зробила декілька вдосконалень та додала деякі функції з моменту останньої реєстрації, проблеми із ще не тестуваним розділеним тунелем значно стримували її.. 

Переможець: ExpressVPN

Швидкість, простота використання та повноцінне функціонування розділених тунелів ExpressVPN були занадто великими, щоб PIA здолала. Якщо у вас є досвід роботи з будь-яким із цих VPN, ми завжди любимо почути про це у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map