Dashlane vs LastPass: Битва найкращих менеджерів паролів 2020 року

Dashlane та LastPass – два найкращі рейтинги менеджерів паролів навколо, обидва заробляють місце в нашому найкращому посібнику з керування паролями. Хоча вони мають плюси і мінуси, як і будь-яке програмне забезпечення, Dashlane і LastPass витирають підлогу з конкуренцією, пропонуючи унікальні функції, відмінну зручність використання та конкурентні ціни. 


У цьому порівнянні Dashlane з LastPass ми проводимо експеримент, встановлюючи двох менеджерів паролів у верхній частині свого поля один проти одного, щоб побачити, який з них виходить вгорі. Ми будемо говорити про функції, ціни, безпеку, підтримку, простоту використання та багато іншого, перш ніж оголосити переможця. 

Відверто кажучи, ви можете піти з будь-яким менеджером паролів і бути прекрасним. Dashlane та LastPass майже всі шляхи випереджають цю групу, вибиваючи нових, як RememBear (читайте наш огляд RememBear). Тим не менш, є деякі відмінності між ними, які можуть зробити один кращим вибором для вас. 

Перш ніж вдаватися до цього, пам’ятайте, що ми безпосередньо порівнюємо LastPass з Dashlane. Якщо ви хочете побачити, як вони працюють на решті ринку, або просто хочете отримати більш глибокий вигляд, не забудьте прочитати наш огляд Dashlane та огляд LastPass.

Налаштування бою: Dashlane vs. LastPass

LastPass і Dashlane збираються провести це протягом декількох раундів, охоплюючи всі основні сфери, які ми зазвичай оцінюємо в наших оглядах. Ми будемо судити про них по-тутськи у кожній області, присуджуючи бал переможцю кожного раунду. Сервіс, який вийде з більшою кількістю очок, зрештою, стане нашим загальним переможцем. 

Однак є місце для особистої думки. LastPass і Dashlane – це чудові менеджери паролів, здатні легко синхронізувати паролі на ваших пристроях. Хоча ми будемо приймати остаточний підхід до оголошення переможця, той чи інший може бути кращим для вас залежно від вашого бюджету, необхідних функцій чи інших факторів. 

Однак, не шкода, ми збираємось охоплювати будь-який кут у цьому матчі “Дашлан” проти “LastPass”. Від безпеки до мобільного досвіду та підтримки, ми ретельно перевірили наших двох конкурентів, щоб ви знали, який варіант найкращий. 

1

Безпека

Безпека – найважливіший аспект будь-якого менеджера паролів, і Dashlane та LastPass отримали високі оцінки у своїх оглядах. Обидва надають попередження про безпеку та варіанти двофакторної аутентифікації, які чудові. 

Починаючи з Dashlane, вона використовує модель з нульовими знаннями та шифрування AES-256. Автентифікація відбувається за допомогою хеша вашого головного пароля, який генерується за допомогою Argon2d. 

Однак Dashlane виходить за рамки типової моделі захисту менеджера паролів. Щоразу, коли ви використовуєте новий пристрій, Dashlane генерує ключ пристрою на основі певних технічних та програмних специфікацій, які жодним чином не пов’язані з вашим головним паролем. Модель настільки сильна, що дослідження MIT в 2016 році виявило, що її неможливо зламати. 

LastPass не настільки унікальний, хоча він все ще вживає заходів, щоб захистити свій сейф. Знову ж таки, ви захищені AES-256 та моделлю нульових знань. У цьому випадку LastPass використовує 100 000 раундів PBKDF2 у вашому головному паролі для створення хешу аутентифікації. Потім цей хеш використовується для створення ключа автентифікації, який співпадає з базою даних LastPass. 

Важливо зазначити, що ваш головний пароль ніколи не залишає ваш комп’ютер. Натомість хеш-хеш використовується для аутентифікації вас, забезпечуючи два шари захисту. На жаль, це не вся історія з LastPass.

The LastPass Hack

LastPass зазнав порушення даних у 2015 році, внаслідок чого велика база даних зашифрованих сховищ користувачів покинула свої сервери. Хоча дані були викрадені, фактична інформація не була порушена. Через шифрування LastPass і модель нульових знань, зловмисники випустили купу непридатних хитрощів. 

Якщо що-небудь, порушення є свідченням моделі безпеки, яку має LastPass. Це сказало, що це не ганьба. Незважаючи на те, що Dashlane та LastPass йдуть на тренування з точки зору технічного захисту, справа в тому, що LastPass має порушення, а Dashlane цього не робить, даючи останньому перемогу в цьому раунді. 

Раунд: точка безпеки для Dashlane

Dashlane логотип
LastPass логотип

2

Ціна

Враховуючи те, що LastPass заробив найкраще місце в нашому найкращому керівництві з безкоштовного менеджера паролів, а Дашлан намагався зробити вирішення, цей раунд не є великим змаганням. Простіше кажучи, LastPass пропонує кращу цінність. З цього приводу є трохи більше, якщо ви шукаєте управління паролем та захист від крадіжки особистих даних.

Починаючи з LastPass, найбільше виділяється безкоштовна версія. Ви отримуєте синхронізацію з декількома пристроями та необмежену кількість пам’яті, не витрачаючи ні копійки, яку інші менеджери паролів намагаються не відставати. Якщо ви зацікавлені в обміні паролем, вам знадобиться план Premium. Однак, лише за 3 долари на місяць, ціна низька. 

LastPass також має надійний сімейний план, хоча ми віддаємо перевагу більш ніж 1Password (читайте наш огляд 1Password, а також наші порівняння Dashlane vs. 1Password та 1Password vs LastPass). Ви обмежені шістьма користувачами, але це навряд чи має значення зважаючи на ціну. За $ 4 на місяць ви купуєте шість ліцензій Premium, плюс доступ до сімейної інформаційної панелі та необмежену кількість спільних папок.

Dashlane – один з найдорожчих менеджерів паролів навколо, що є його найбільшою слабкістю. Доступний безкоштовний план, який відповідає автоматичним заповненням та попередженням про безпеку, але ви обмежені до 50 записів і отримуєте доступ до вашої скарбниці лише на одному пристрої. Платна версія Premium додає синхронізацію на декількох пристроях, моніторинг темних веб-сторінок та необмежену кількість пам’яті. 

Однак Premium Plus – це найбільш вражаючий план. Приблизно 10 доларів на місяць – це найдорожчий менеджер паролів, який ми бачили. При цьому Premium Plus оснащений повним менеджером паролів, моніторингом кредитування та захистом від крадіжок особистих даних у розмірі 1 000 000 доларів. Порівняно з нашим найкращим програмним забезпеченням захисту від крадіжок особи, ціна справді не є поганою. 

Хоча легко скласти аргумент для Dashlane, враховуючи, скільки функцій він вкладає, ціни не можна заперечувати. LastPass пропонує найкращий безкоштовний план з будь-якого менеджера паролів, який ми бачили, зберігаючи при цьому щомісячну ціну пристойно низькою. 

Раунд: ціна на LastPass

Dashlane логотип
LastPass логотип

3

Автозаповнення

Що стосується автозаповнення, LastPass та Dashlane чудово працюють у браузері. Через Chrome і Firefox ми рідко стикалися з проблемами тестування будь-якого з них, будь-то для запису на кредитній картці чи сторінки для входу. Однак, кожен інструмент має свої сильні сторони, коли йдеться про автозаповнення. 

Dashlane пропонує більше контролю в браузері. За допомогою розширення ви можете вказати, чи бажаєте ви заповнити інформацію про вхід, форми або обидві URL-адреси, на які ви входите. Ви також можете вибрати, чи налаштування застосовуються до певної сторінки, що стосується домену або всього веб-сайту, що дозволяє налаштувати реакцію автозаповнення. 

dashlane-огляд-автозаповнення

LastPass не має такої гнучкості, показуючи відповідні входи для веб-сайту, на якому ви перебуваєте, а також усі можливі файли, які можна заповнити. Хоча автоматичне заповнення працює чудово, ми зіткнулися з кількома корчами з тим, як LastPass розпізнає поля. Зокрема, він не завжди визначає, коли є поле для введення кредитної картки, тобто ваші збережені картки не відображатимуться в розширенні. 

lastpass-chrome-extension-review

Однак, LastPass має перевагу в локальному автозаповненні. Якщо ви підписалися на Premium, ви можете скористатися інструментом автозаповнення LastPass для додатків, який принесе досвід роботи браузера на робочий стіл. Незважаючи на те, що це корисна функція, Dashlane має місцеве додаток, і, враховуючи параметри в розширенні для браузера, достатньо, щоб присвоїти йому перемогу в цьому раунді. 

Круглий: Точка автозаповнення для Dashlane

Dashlane логотип
LastPass логотип

4

Бізнес-плани

LastPass та Dashlane пропонують всебічні бізнес-плани – саме тому вони обидва склали наш найкращий менеджер паролів для списку малого бізнесу – незважаючи на те, що вони не такі надійні, як OneLogin та Zoho Vault (читайте наш огляд OneLogin та огляд Zoho Vault). Однак, LastPass пропонує більше варіантів, ніж Dashlane. 

Починаючи з останнього, Dashlane пропонує єдиний бізнес-план, який при оплаті щорічно складає 4 долари на кожного користувача. Це те саме, що і план Преміум, хоча він пропонує кілька додаткових додатків, включаючи диспетчер облікових записів для більш ніж 50 користувачів та консоль адміністратора для управління політикою користувачів та безпеки.. 

LastPass більш детальна, якщо мова йде про бізнес-плани. Є два основні плани: Команди та Підприємство. Перший призначений для п’яти до 50 користувачів за $ 4 на місяць в місяць, тоді як пізніший – для будь-якої команди з більш ніж п’ятьма користувачами. Він також включає інтеграцію каталогів та можливості єдиного входу.

lastpass-review-бізнес-ціноутворення

Останні два плани додають адаптивну багатофакторну автентифікацію, або як власну службу, або в комплекті з Enterprise. LastPass коштує дорожче, з тим, що Enterprise працює на 2 долари більше, ніж Dashlane. Однак це стосується SSO та адаптивного МЗС, якого не вистачає Дашлану, даючи LastPass перемогу в цьому раунді. 

Раунд: Точки для бізнес-планів для LastPass

Dashlane логотип
LastPass логотип

5

Мобільні програми

Здебільшого у менеджерів паролів з’ясовано досвід роботи браузера, за винятком деяких інструментів (див. Наш огляд Passwork для прикладу). Мобільні пристрої, правда, трохи складні. На щастя, як два найбільші та найкращі менеджери паролів навколо, Dashlane та LastPass пропонують спрощені та ефективні програми для Android та iOS. 

Мобільний додаток LastPass майже схожий на додаток для веб-переглядачів, тому він заробив місце в нашому найкращому менеджері паролів для посібника з iOS. Автозаповнення чудово працює, LastPass підтримує біометричну автентифікацію на Android та iOS. Однак, у мобільного додатку не вистачає кількох функцій.

LastPass-iOS

Ви не можете організувати свої записи так, як ви можете з Dashlane. Крім того, Dashlane також підтримує конкретні мобільні записи, як-от контакти. Усі стандартні функції також добре працюють, Dashlane підтримує автозаповнення на останній версії Android та iOS, а також демонструє повну версію інформаційної панелі безпеки. 

Dashlane-iOS

Незалежно від обраного вами менеджера паролів, доступ до паролів на мобільних пристроях не є проблемою. При цьому Dashlane пропонує більш надійний мобільний додаток, який відповідає чудовій інформаційній панелі ідентичності, можливостям організації та автозаповненню. Через це він заробляє виграш на мобільному кінці речей. 

Раунд: Точка мобільних додатків для Dashlane

Dashlane логотип
LastPass логотип

6

Простота використання

Dashlane та LastPass зручні у використанні, на відміну від LogMeOnce та Steganos (читайте наш огляд LogMeOnce та огляд менеджера паролів Steganos). Якщо ви просто переймаєтесь простотою використання, ви можете вибрати будь-який інструмент і бути прекрасним. 

Однак, Дашлан є більш гнучким. Він використовує локальну програму на відміну від інтерфейсу, призначеного для браузера LastPass. Завантажуючи додаток і створюючи обліковий запис, Dashlane попросить вас імпортувати паролі зі свого браузера. Зважаючи на те, що більшість людей невідомо зберігають паролі в базі даних свого браузера, це швидкий спосіб налаштувати. 

dashlane-пароль-імпорт

Обхід Dashlane простий, з категоріями сховищ викладено в лівому меню та безліч способів впорядкувати записи. Розширення браузера відображає це, надаючи швидкий доступ до вашої сховища та генератора паролів без необхідності відкривати локальну програму.

dashlane-огляд-редагування-запис

Однак, немає інтерфейсу браузера, саме там LastPass світить. Хоча немає локальної програми, LastPass може працювати в будь-якому браузері. З точки зору зручності використання, LastPass більш-менш збігається з Dashlane. Є варіанти впорядкування записів, підтримка користувацьких шаблонів для введення та зручне меню зліва на інтерфейсі користувача.

lastpass-review-категории

Те, що LastPass працює у вашому браузері, є величезною перевагою. Незалежно від того, на якому комп’ютері ви перебуваєте чи переглядач, який ви використовуєте, ви можете швидко отримати доступ до своїх паролів, навіть на громадських машинах. У поєднанні з більш просторовим дизайном LastPass він отримує виграш у цьому раунді. 

Раунд: точка простоти використання для LastPass

Dashlane логотип
LastPass логотип

7

Безкоштовний план

Обидва наші конкуренти пропонують безкоштовну версію, хоча LastPass має перевагу. Хоча LastPass – не єдиний безкоштовний варіант – прочитайте наш огляд NordPass для іншого прикладу – він має таку особливість, яку майже не працює інший безкоштовний менеджер паролів: синхронізація з кількома пристроями. 

Навіть якщо ви не платите, ви можете синхронізувати записи на своїх пристроях. Крім того, LastPass пропонує обмін одним на один та необмежений обсяг пам’яті. Чесно кажучи, вільний план зводить LastPass Premium з ганьбою. Додаткові 3 долари на місяць надають кілька додаткових функцій, включаючи спільний доступ до спільного доступу та пріоритетну підтримку, але Безкоштовна включає більшість того, що ми шукаємо. 

На жаль, Dashlane Free не є. Хоча ми розуміємо, що резервування синхронізації на декількох пристроях для Dashlane Premium, безкоштовна версія обмежує ваші записи. Ви можете зберігати 50 записів у вашому сховищі, незалежно від того, в якій категорії вони перебувають. Хоча ліміт не настільки суворий, як справжній ключ McAfee, це все-таки обмеження (читайте наш огляд McAfee True Key). 

Порівняно з LastPass, безкоштовна версія Dashlane не зберігається. Однак це також невдало порівняно з іншими безкоштовними інструментами. Хоча і не такі гарні, як Dashlane, KeePass і Bitwarden обидва пропонують необмежену кількість пам’яті безкоштовно, і вони є відкритим кодом для завантаження (прочитайте наш огляд KeePass та огляд Bitwarden, і подивіться, як Bitwarden порівнює з LastPass). 

Не дивно, що LastPass – це король посівів, коли мова йде про безпеку ваших паролів безкоштовно. Dashlane докладає значних зусиль, але, маючи обмеження та відсутність синхронізації на декількох пристроях, він переживає LastPass. 

Раунд: Безкоштовна точка плану для LastPass

Dashlane логотип
LastPass логотип

8

Особливості

LastPass досить легкий з точки зору функцій, поза помітним інструментом для настільних програм LastPass for Applications. Інакше це стандарт. Вам запропоновано виклик із безпеки, де ви можете побачити, як ваші паролі протистоять решті користувачів LastPass, підтримка спеціальних записів та автозаповнення..

lastpass-review-security-challenge

Є також ідентифікатор LastPass Хоча технічно не є частиною LastPass, Authenticator дозволяє включити двофакторну автентифікацію на більшості веб-сайтів, заробивши це місце в нашому найкращому посібнику з додатків 2FA. Однак вам не потрібно використовувати або платити за LastPass, щоб використовувати Authenticator. Він пропонується безкоштовно як окремий сервіс. 

Dashlane зовсім протилежний LastPass. Наповнений краєм з функціями та ціною, яка повинна відповідати, Dashlane вийшов за межі стандартного менеджера паролів у щось більш схоже на захист від крадіжок особи. 

Dashlane Premium включає моніторинг темної веб-сторінки, центр охорони здоров’я паролів та VPN, хоча ми рекомендуємо замість цього вибрати найкращий список VPN.. 

dashlane-review-password-health

Найбільш унікальною особливістю, однак, є автоматична зміна паролів, яка може оновлювати паролі на підтримуваних сайтах одним натисканням миші. LastPass має подібну особливість, хоча ми ніколи не змогли змусити його працювати належним чином під час нашого тестування. 

Dashlane не може змінювати паролі на кожному сайті, але список підтримуваних URL-адрес все ще тривалий, включаючи Reddit і Citrix (читайте наш огляд Citrix ShareFile). 

Dashlane коштує дорожче, ніж LastPass, але він оснащений переліком функцій для виправдання ціни. Від сповіщень про порушення, від моніторингу темних веб-сторінок до страхування крадіжок особистих даних, Dashlane виходить за рамки просто керування паролями, заробляючи на цьому виграш у цьому раунді. 

Круглий: Особливості точки для Dashlane

Dashlane логотип
LastPass логотип

9

Підтримка

У Dashlane є найкраща підтримка, яку ми бачили в диспетчері паролів, що дивно, враховуючи, наскільки зазвичай підтримка цих інструментів є слабкою підтримкою. Окрім зручної бази знань, Dashlane пропонує підтримку електронної пошти та чату. Підтримка електронної пошти працює сім днів на тиждень, а чат наживо пропонується з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. EST. 

Підтримка в основному орієнтована на англомовних клієнтів, хоча Dashlane пропонує підтримку французької та німецької електронної пошти у будні дні. На щастя, вам не потрібно було б тягнутись, щоб підтримати багато. База знань є винятковою, наповненою кожною деталлю про Дашлайн та його функціонування.

dashlane-огляд-база знань

LastPass не пропонує такий же рівень догляду за допомогою своїх ресурсів підтримки. Вам надана база знань, яка охоплює основи програми, але вона містить дуже мало способів усунення несправностей. Існують способи зв’язатися з LastPass, якщо у вас є проблеми, але вам доведеться перестрибнути через кілька обручів. 

lastpass-огляд-база знань

Для контакту з LastPass потрібно використовувати базу знань. Замість того, щоб пропонувати контактну форму електронної адреси, у нижній частині кожної статті бази знань є кнопка “контактна підтримка”. З огляду на те, наскільки мало часу для усунення несправностей, потрібен більш чіткий шлях до контакту. 

lastpass-review-contact-support

І все-таки LastPass пропонує підтримку клієнтів, які платять, а ні, тому це не все погано. Незважаючи на те, не можна заперечувати, що Dashlane пропонує більш надійні ресурси підтримки, як для тих, кому потрібно зв’язатися зі службою підтримки, так і тим, хто задоволений, щоб вирішити власні проблеми. Через це Дашлан перемагає в цьому фінальному раунді. 

Раунд: Точка підтримки для Dashlane

Dashlane логотип
LastPass логотип

10

Фінальні думки

З наших дев’яти раундів, Дашлан заробив п’ять очок, а LastPass – чотири. Як і очікувалося, двоє були шиєю та шиєю протягом усього змагання, хоча Дашлайн все ще виходить переможцем. Незважаючи на те, що дорогий, Dashlane пропонує більш надійний перелік функцій та кращу безпеку, ніж LastPass.

Переможець: Дашлан

Все-таки LastPass – гідний противник. Завдяки найкращому вільному плану, який ми бачили у будь-якому менеджері паролів, та винятковій зручності використання, LastPass – це чудовий інструмент. Хоча він не досягає висот Дашлайн, LastPass все ще є переконливим варіантом, особливо для тих, хто має бюджет. 

Однак вибір залежить від вас. Ви їдете з Dashlane або LastPass? Повідомте нас, як ви зробили свій вибір, а також як вам сподобався в коментарях нижче. Прочитайте також наше порівняння Dashlane vs Keeper. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me