Ваша особа наражається на постійну небезпеку, якщо ви використовуєте ПК без потрібного антивірусу. Кіберзлочинці можуть викрасти вашу особу, забрати ваші файли та пошкодити ваше фінансове здоров’я. Ось чому таке програмне забезпечення, як Bitdefender та Webroot, продається, готове захистити вас від самих негайних загроз кібербезпеки..


Ми ставимо Bitdefender та Webroot на випробування, щоб дізнатися, чи заслуговує Bitdefender наша рекомендація як найкраще антивірусне програмне забезпечення, чи Webroot збирається вибити його з п’єдесталу. Подумайте надто довго, що ми маємо сказати про незвичайні методи Webroot, перш ніж приймати будь-які рішення.

Перш ніж ми розпочнемо нашу роботу з Bitdefender vs. Webroot, не забудьте переглянути наш індивідуальний огляд Bitdefender та огляд Webroot для повного розбиття сильних і слабких сторін кожного антивірусного програмного забезпечення..

Налаштування боротьби: Bitdefender проти Webroot

Ми проходимо тестування Bitdefender та Webroot за п’ять раундів, щоб допомогти вам порівняти два – дивлячись на їхні особливості, ціни, загальну зручність у користуванні, рівень захисту та якість підтримки клієнтів – перш ніж надати остаточний перелік та вердикт.

У кожному з цих п’яти раундів буде індивідуальний переможець, який заробить очко. Перше програмне забезпечення, яке отримає три або більше балів, буде переможцем, з коротким підсумком, щоб пояснити, чому.

Можна перейти до резюме, але ви зрозумієте краще, прочитавши кожен раунд повністю. Якщо у вас є інша точка зору, ніж наша, киньте свої думки в розділ коментарів.

1

Особливості

Розробники антивірусів невтомно працюють над тим, щоб перемогти кіберзлочинність, але не кожен антивірус має однакову глибину функцій. Готовий антивірус до цих загроз чи ні, залежить від того, чи буде він випереджати гру з розвитком нових функцій. Зважаючи на це, ми хочемо більш глибоко розглянути особливості пропозиції Bitdefender та Webroot.

Bitdefender

З цієї причини Bitdefender є одним із найбезпечніших варіантів антивірусного програмного забезпечення. У ньому є функції для покриття будь-якої кількості можливих кіберзагроз, але вам потрібно буде заплатити премію, щоб отримати доступ до деяких із них.

Особливості Bitdefender

Bitdefender постачається з одним із найповніших наборів функцій захисту, які ми бачили, про що ми детальніше поговоримо в нашому розділі захисту. Як звичайно, Bitdefender має захист від зловмисного програмного забезпечення, яке може шукати та зупиняти найскладніші зловмисні програми, які зараз перебувають у дикій природі..

Крім того, Bitfender створює резервні копії своїх мовних слів, як-от “захист даних у режимі реального часу”, інструментами безпеки Wi-Fi, брандмауером для зупинки вхідних загроз, інструментами конфіденційності браузера, а також захистом для блокування доступу до мікрофона та веб-камери.

На цьому Bitdefender не зупиняється. Він також постачає додаткові (необов’язкові) розширення для вашого веб-переглядача для блокування шкідливих веб-сайтів. У ньому також є Safepay – браузер із пісочницею, який ізолює себе віртуальною клавіатурою, щоб допомогти блокувати будь-кого, хто стежить за вами під час покупки в Інтернеті чи доступу до банку.

У поєднанні з VPN з обмеженням 200MB щодня ви можете безпечно отримувати доступ до своїх найчутливіших облікових записів на відкритому Wi-Fi, зменшуючи небезпеку громадських мереж WiFi. При цьому ліміт даних в 200 МБ може бути вичерпаний досить швидко при більш важкому використанні, тому ви не можете розглядати Bitdefender як повну заміну NordVPN (див. Наш огляд NordVPN).

Для подальшого покращення безпеки, Bitdefender також пропонує менеджер паролів та захищені файлові інструменти для шифрування, захисту чи подрібнення ваших найбільш чутливих файлів (залежно від ваших потреб).  

Усі ці функції є стандартними для пакетів Bitdefender, але деякі – лише для Windows. Також важливо зазначити, що захист для Mac чи мобільних пристроїв, таких як Android, вимагає дорожчої підписки.

Bitdefender продає пакети типу “Повна безпека”, і зрозуміло чому. Він намагається бути єдиним інструментом, необхідним для захисту всіх своїх пристроїв, будь то ваш Windows, Mac або Android телефон. Завдяки таким широким можливостям, це дуже добре працює.

Webroot

Webroot застосував інноваційний підхід до своїх загальних методів захисту. Замість того, щоб покладатися на та використовувати свої системні ресурси, Webroot SecureAnywhere базується на виявленні та захисті хмар.

Особливості Webroot

Це означає, що ваша установка Webroot набагато менша, скориставшись перевагою Webroot у хмарі, з усіма обчислювальними ресурсами та інформацією, якою він є у розпорядженні. Він виявляє та обробляє нові загрози, а потім передає цю інформацію іншим користувачам майже миттєво, що значно зменшує вплив на ваш ПК.

Webroot використовує це для формування стандартного «розширеного захисту від загрози», який він пропонує для всіх своїх пакетів для користувачів Windows та Mac. Він постачається з антифішинговим і зловмисним програмним забезпеченням, а також мережевим брандмауером та моніторингом Wi-Fi, а також захистом для вашої веб-камери.

Деякі функції коштують додатково, як-от менеджер паролів Webroot та підтримка мобільних пристроїв. Це не заміна Dashlane (див. Наш огляд Dashlane), але якщо ви ніде не зберігаєте свої паролі, це, безумовно, полегшить ситуацію. 

Підтримка мобільних пристроїв для iOS та Android – ще одна преміальна функція, але ви також отримаєте 25 Гб додаткового хмарного сховища, щоб підсолодити угоду.

Думки круглі

З такими мінімальними системними вимогами та низькою площею, Webroot – це чудовий варіант для старих ПК та Mac, і він включає деякі преміальні функції, такі як менеджер паролів та захист веб-камери.

Bitdefender пропонує ті самі функції, а потім додатково зверху, включаючи подрібнення файлів та протиугін, серед інших, що робить їх кращими з двох тут.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Webroot SecureAnywhere

2

Ціна

Без прийнятних цінових планів компанії преміум-антивірусного програмного забезпечення не було б дуже довго. І Bitdefender, і Webroot пропонують розсувні цінові плани, а додаткові функції коштують вам додатково.

У війні може бути лише один переможець у війні за витратами, тож давайте порівняємо цінові плани, які пропонують обидві компанії.

Bitdefender

У Bitdefender є чотири плани ціноутворення, у кожному з яких збільшується кількість доступних функцій. Вартість цих планів варіюється в залежності від типу пристрою, який ви хочете захистити. Існують також різні тривалості плану, від одного до трьох років.

Bitdefender дуже добре поводиться з новими клієнтами, маючи знижки від 40 до 50 відсотків на цінові плани на три пристрої. Завдяки цим знижкам, для нових клієнтів виходить дешевше за певних планів, як середній план Bitdefender Internet Security, охопити три пристрої, ніж покриття лише для одного пристрою.

Антивірус Плюс – найдешевший пакет пропозицій Bitdefender. Однак цей план лише для Windows є досить базовим. Він обмежений системою Windows, не має захисту веб-камер та Safepay (поряд з рядом інших функцій преміум-класу), але має повний захист від зловмисного програмного забезпечення. Він охоплює до 10 пристроїв, але лише 10 пристроїв Windows.

Інтернет-безпека також призначена для користувачів Windows, але вона надає повний набір функцій Bitdefender, виключаючи протиугінні. Він також пропонує покриття до 10 пристроїв, а також плани одно-, трьох- і п’яти пристроїв. 

За додаткові від 5 до 10 доларів (залежно від того, чи ви обираєте покриття на п’ять або 10 пристроїв), ви можете отримати підтримку для Android та Mac з Bitdefender Total Security, а також повний набір функцій Bitdefender. Підтримка Android від Bitdefender добре оцінена, тому ми рекомендуємо її в нашому найкращому антивірусному списку для Android..

У верхній частині сторони знаходиться Family Pack, план Bitdefender для сімей з охопленням 15 пристроїв. Це видання “все, крім кухонної раковини”, з максимальним покриттям пристрою, повною підтримкою мобільних пристроїв та Mac, а також усіма можливостями додатково 20 доларів на рік.

Webroot

Webroot пропонує п’ять антивірусних планів Webroot, але деякі з них спеціально орієнтовані на нішеві аудиторії, як-от геймери. Як ви можете очікувати від назви, SecureAnywhere AntiVirus є основним планом для споживачів. 

Знижки для нових клієнтів є розумними, але для існуючих клієнтів AntiVirus коштує приблизно на 10 доларів менше на рік, ніж еквівалентний пакет Bitdefender Antivirus Plus. Він підтримує Windows та Macs, а також пропонує захист ідентичності, антифішинг та мережевий брандмауер як стандарт.

Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus – це наступний рівень планування, який додає підтримку для мобільних пристроїв та менеджер паролів додатково 10 доларів на рік порівняно з AntiVirus SecureAnywhere, а також підтримку трьох-п’яти пристроїв на один-три роки.

Internet Security Plus – це та сама ціна, що і Bitdefender Internet Security, але це кращий варіант для користувачів мобільних пристроїв та Mac, хоча з меншою кількістю інших функцій. Біля верхівки дерева – Internet Security Complete, приблизно на 10 доларів на рік дешевше, ніж Bitdefender Total Security.

Він оснащений інструментом оптимізації системи (подібний до таких інструментів, як CCleaner), 25 Гб пам’яті та покриття для п’яти пристроїв, що, як і інші плани, коштує на 10 доларів на рік дешевше, ніж еквівалентний план Bitdefender. 

Комплексний пакет сімейного пакету Internet Security з покриттям на 10 пристроїв – єдиний план, який дорожчий, ніж Bitdefender на рік: на 30 доларів на рік дорожчий, ніж сімейний пакет Bitdefender.

Серед цих пакетів сидить дивачок у вигляді AntiVirus для ПК-геймерів. Цей план ніші, як ви можете зрозуміти з самого імені, орієнтований на геймерів на ПК, пропонуючи їм без затримок, беззвучне покриття іншими функціями нарівні з планом AntiVirus. Однак покриття охоплює лише один пристрій.

Круглі дві думки

Bitdefender добре допомагає поширювати вартість своїх планів, надаючи великі знижки для нових клієнтів та розсувну шкалу функцій. Webroot пропонує подібні плани, але з меншою вартістю (за винятком плану для сімей), тому в кінцевому рахунку виграє цей раунд.

Раунд: Цінова точка для Webroot SecureAnywhere

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Webroot SecureAnywhere

3

Привітність до користувачів

Антивірусне програмне забезпечення повинно легко встановлюватись, використовуватись та орієнтуватися навколо них. Якщо антивірусне програмне забезпечення не є зручним для користувачів, ви можете опинитися у здивованому стані, що робити, коли наступить криза. Ви можете знайти хороший приклад жорсткого у використанні антивірусу в нашому огляді BullGuard Antivirus.

Ми збираємось з’ясувати, чи Bitdefender та Webroot однакові в цьому загальному тесті на прихильність користувачів.

Bitdefender

Bitdefender – це проста установка з невеликими підказками користувачів, і ви будете готові працювати протягом 10 хвилин.

Bitdefender-клієнт

Використовувати Bitdefender не складно, із клієнтом, побудованим навколо приладової панелі, покликаний легко знайти найімовірніші дії. Сканування вірусів, VPN та SafePay – це “швидкі дії”, які Bitdefender автоматично забезпечує для вас, але ви можете налаштувати приладну панель під свої власні вимоги.

Здебільшого, Bitdefender не повинен вам заважати. Іноді ви отримуватимете оновлення чи рекомендацію – наприклад, коли Bitdefender вважає, що вам варто перейти на використання Safepay.

Якщо ви хочете змінити налаштування Bitdefender, ви можете отримати доступ до своїх налаштувань або інших розширених функцій, які він пропонує у бічному меню. Ви також можете відключити або налаштувати свій досвід Bitdefender за допомогою профілів користувачів. Ви можете використовувати такий профіль, як заблокувати брандмауер, наприклад, у відкритій мережі.

Клієнт Bitdefender – це одне з найбільш зручних для нас користувачів, нарівні з іншими великими іменами, наприклад, AVG, як вказує наш огляд AVG. Початківці не будуть переповнені, тоді як досвідчені користувачі оцінять доступний рівень налаштування.

Webroot

Bitdefender швидко встановлюється, але Webroot – швидше, інсталятор розміром всього 5 Мб. Насправді ми встановили його і відсканували за дві хвилини. Єдиний додатковий крок для користувачів – це вставити їх підписний ключ, який надає Bitdefender під час підписки.

Webroot-Client-Scanning

Щоб переконатися в тому, що ваш ПК нульовий, Webroot SecureAnywhere запустить початкове сканування вашого ПК та вирішить будь-які існуючі загрози після встановлення. Це не тільки ефективно, але і швидко – воно повинно бути одним з найшвидших і найлегших сканів, які ми бачили.

Коли ви працюєте та працюєте, клієнт стає простим, фокусуючись навколо аспекту сканування програмного забезпечення. У вас також є бічна панель з легким доступом до налаштувань, преміум-функцій, як-от менеджер паролів, а також корисне посилання на сторінки підтримки Webroot.

Область налаштувань ретельна, з великою кількістю параметрів налаштування для споживачів живлення. Ви можете налаштувати інтенсивність антивірусного сканування, наприклад, а також включити заплановані сканування.

Якщо ви нічого не впевнені, натискання кнопки “дізнатися більше” під будь-яким варіантом переспрямує вас на корисні посібники. Наприклад, натиснувши це у розділі «Захист ідентичності», відкриється посібник, який пояснює захист особи, який він пропонує.

Що стосується зручності користувачів, Webroot пропонує щось для кожного. Ви можете налаштувати свій захист за допомогою безлічі налаштувань. Однак якщо ви віддаєте перевагу залишити речі так, як є, Webroot готовий піти з самого початку.

Три круглі думки

Обидва антивірусні програми виглядають, щоб забезпечити правильну рівновагу для початківців та енергетичних користувачів, коли справа стосується зручності в користуванні, хоча інтерфейс Bitdefender трохи сучасніший. Однак, між ними не так вже й багато, що робить цей раунд загальним нічиєю.

Раунд: Дружність до користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Webroot SecureAnywhere

4

Захист

Гарний інтерфейс для антивірусу є безглуздим, якщо він не захищає вас, коли зловмисне програмне забезпечення починає з’являтися. Зважаючи на це, ми використовуємо звіти трьох незалежних лабораторій безпеки, щоб побачити, наскільки добре Bitdefender та Webroot захистять вас у реальному світі.

Bitdefender

За підсумками травня-червня 2019 року показники Bitdefender знизилися до 97,1 відсотка у показниках захисту від тестів, проведених на початку року. Загалом, Bitdefender забив 5,5 з 6, що незвично для цього вищого рівня.

Bitdefender-AVTest-червень19

Відсоток продуктивності для Bitdefender також трохи знизився, хоча загальний показник продуктивності залишився найвищим на 6 з 6. Все було трохи краще для Bitdefender під час тестування AV Comparatives у лютому-травні 2019 року, 751 заблоковані загрози та 99,9 відсотка рівень успішності.

Це означало, що Bitdefender отримав рейтинг AV + порівняльного рівня Advanced за захист, а також за продуктивність – найвищий із запропонованих. 

Аналогічно хороші результати можна знайти у звіті про повний спектр тесту MFG-Effitas за 1 квартал 2019 року. Він отримав свою “сертифіковану” нагороду найвищого рівня 1, яка відповідає таким іменам, як Касперський (див. Наш огляд Касперського).

Webroot

Перш ніж розпочати, важливо уточнити, що Webroot обробляє антивірусне тестування дещо інакше, ніж інше антивірусне програмне забезпечення. Він запустить зловмисне програмне забезпечення в пісочниці для тестування та аналізу його поведінки перед тим, як повідомити інформацію назад.

Це означає, що методи, які використовуються у наших звичайних лабораторіях, не є ідеальними, і тому лабораторії на зразок AV-Comparatives не перевіряли Webroot на Windows з 2012 року. Більшість лабораторій очікують, що антивірусне програмне забезпечення негайно вдасться вирішити проблеми із загрозами – те, що Webroot не робить.

Webroot-AVTest-червень2019

Ось чому Webroot в тестуванні AV-TEST у травні-червні 2019 року погано працював. Він отримав оцінку 2 з 6 за загальний захист, з балами 81,1 відсотка у травні та вражаюче низькими 66,5 відсотка у червні.

Оцінки результативності були вищими – 5,5 із 6, але низькі загальні показники захисту відображають проактивний підхід, який завдає сильного удару тут і за нього погано забито.

У MRG-Effitas останній тест повного спектру, який він проводив на Webroot, відбувся у третьому кварталі 2018 року. Знову ж таки, оцінки тут були дуже поганими. Вона отримала сертифікацію нижчого рівня 2: 26,75 відсотків зразків зловмисного програмного забезпечення спочатку не було виявлено із зразка 329, а 0,3 відсотка повністю пропустили. 

Однак, всі вони були виявлені протягом 24 годин, створюючи резервну копію підходу “зачекайте і подивіться”, який Webroot вважає за краще використовувати під час моніторингу.

Для порівняння, у третьому кварталі 2018 року Bitdefender заблокував 100 відсотків усіх загроз у першому раунді тестування MFG-Effitas, при цьому 99,7 відсотка були заблоковані автоматично.

Круглі чотири думки

Зважаючи на незвичний спосіб виконання Webroot, це важкий раунд для аналізу. Підхід пісочниці до тестування показує, що, з урахуванням затримок, Webroot буде контролювати та вирішувати більшість загроз, з якими стикається, використовуючи при цьому менше ресурсів.

Щодо технічних можливостей, Bitdefender виграє цей раунд. Це все ще видатний виконавець, використовуючи перевірені методи.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Webroot SecureAnywhere

5

Підтримка

Якщо є проблема, вам потрібно швидко вирішити питання. Щоб переконатися, що ви отримаєте правильну підтримку в надзвичайних ситуаціях, ми перевіряємо якість підтримки клієнтів як Webroot, так і Bitdefender.

Bitdefender

Bitdefender – це глобальна компанія з міжнародними можливостями підтримки для своїх клієнтів. Для ваших запитів підтримки доступні 16 телефонних ліній, які базуються в різних країнах на різних континентах.

Підтримка сайту Bitdefender

Якщо це вас не цікавить, ви також можете встановити контакт через квитки в службу підтримки, електронну пошту чи через систему чату в реальному часі Bitdefender..

Однак, якщо у вас виникли труднощі, є цілодобова підтримка. Якщо ваша проблема незначна, ви можете виявити, що в базі знань Bitdefender знайдеться відповідь, а посібники та відео вивчають, як встановити та налаштувати програмне забезпечення.

Якщо ви хочете почути від інших користувачів Bitdefender, форум громади виявиться корисним. Ви можете задавати питання, а також шукати запити щодо підтримки у персоналу та інших корисних клієнтів англійською та іншими мовами.

Webroot

Webroot пропонує підтримку продажу квитків та чату в реальному часі, але важливо відзначити, що чат в прямому ефірі призначений лише для допиту перед продажами. Ви не можете запитувати про будь-які проблеми, поки ви не придбали, і не можете шукати відповіді на запити підтримки.

Webroot-Site-Support

Якщо вам потрібна відповідь у робочий час, ви можете зателефонувати до Webroot, щоб поговорити з агентом підтримки. Він має центри в Ірландії, США та Австралії. Якщо цього не зробити, ви також можете задавати питання на форумі спільноти або шукати на них відповіді.

Також є база знань із сукупністю поширених питань, які ви можете шукати. Однак, як видається, немає величезної кількості ресурсів, оскільки форум має значно більше вмісту.

П’ять круглих думок

Вебрут не робить погану роботу зі своїми можливостями підтримки, але база знань відчуває себе як думка. Bitdefender відповідає пропозиціям Webroot та іншим, особливо із технічною підтримкою в чаті.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип Webroot SecureAnywhere

6

Фінальні думки

Webroot – цікавий гравець на антивірусному ринку. Це швидкий і простий у використанні план цін, який явно намагається підірвати власні Bitdefender. Технічно Bitdefender є кращим виконавцем, але незвичайні методи Webroot мають багато позитивних результатів. 

Його підхід «чекай і дивись» – аналіз шкідливого програмного забезпечення, яке він бачить у дикій природі – безумовно, бачить результати (як показують 24-годинні рейтинги MFG-Effitas). Однак Bitdefender добре працює з типовими методами та пропонує набагато більше можливостей.

Переможець: Bitdefender

Bitdefender все ще є нашою рекомендацією як найкращий антивірус там, але ви можете більш детально ознайомитись з іншими нашими антивірусними статтями, щоб допомогти визначити, чи це правильний варіант для вас.

Який ваш досвід роботи Webroot SecureAnywhere? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях, і дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me