Bitdefender vs AVG: Платно проти безкоштовно у 2020 році

Якщо ваш ПК повністю не ізольований від зовнішнього світу, ви завжди будете стикатися з ризиком кібератаки. Це може бути скажений файл, який ви завантажили, дивне вкладення електронної пошти, яке ви відкрили, або заражений USB-накопичувач, який ви підключили..


Ось чому у нас є захист від антивірусного програмного забезпечення, таких як AVG та Bitdefender. Цей бітдефедер проти AVG – це не стільки Давид проти Голіафа, скільки Голіаф проти Голіафа. Вони обидва відомих, шанованих і цінованих антивірусів, тому ми будемо перевіряти їх головою, щоб побачити, хто з них заслуговує звання найкращого антивірусного програмного забезпечення.

Перш ніж ми почнемо порівнювати ці два, вам слід детальніше ознайомитися з нашим оглядом Bitdefender Antivirus та AVG оглядом. Це допоможе вам краще зрозуміти відмінності, слабкі та сильні сторони обох, які допоможуть вам прийняти остаточне рішення.

Налаштування боротьби: Bitdefender проти AVG

Коли ми порівнюємо двох великих гравців, таких як Bitdefender та AVG, важливо висвітлити якомога більше місця. Ми будемо тестувати два в п’ять раундів, спочатку розглянемо особливості продукту, перш ніж порівняти цінові плани, зручність використання, антивірусний захист та доступну підтримку клієнтів, перш ніж дати остаточний вердикт.

Щоб полегшити вам справу, ми виберемо переможця та присудимо бал за кожен раунд. Перший антивірус, який набере три бали, стане переможцем. Ми запропонуємо короткий огляд після кожного розділу, щоб пояснити, чому ми прийняли це рішення.

1

Особливості

Антивірусне програмне забезпечення не є лише бар’єром проти вірусів. Він захищає вас від будь-якої форми кіберзагрози, від фішингу до викупу. Чим більше можливостей пропонує антивірусний провайдер, тим кращою є ці захисні сили – теоретично.

Ми розглянемо функції, які можуть запропонувати і Bitdefender, і AVG. Щоб дізнатися більше про безпеку в Інтернеті, прочитайте наш інтернет-посібник із конфіденційності.

Антивірус Bitdefender

З тієї причини, чому Bitdefender знову і знову потрапляє у верхній частині нашого списку рекомендацій. Кількість функцій, які він пропонує, робить його одним із найзахищеніших антивірусних програм на ринку сьогодні, але вони розповсюджені в межах його асортименту.

Деякі функції, такі як “розширена захист від загрози” та “повний захист даних у режимі реального часу” Bitdefender, є стандартними для всіх планів Bitdefender. Це є частиною загальної захищеності Bitdefender, але це не просто антивірус.

Особливості Bitdefender

Для початку користувачі Bitdefender отримують захист від фільтрації в Інтернеті та захист від відстеження. У комплекті є сканер уразливості Wi-Fi, а також незахищений сканер програмного забезпечення для перевірки можливих отворів у безпеці.

Для покращення безпеки в Інтернеті надано більше функцій, включаючи заблокований браузер під назвою Bitdefender Safepay. 

Це працює в ізольованому середовищі, щоб запобігти будь-кому відстежувати використання Вашого Інтернету, що ідеально підходить для онлайн-банківських операцій або торгових сесій. Він постачається з віртуальною клавіатурою, щоб зупинити кейлоггери, записувати будь-які паролі або конфіденційні дані.

Зробивши крок далі, Bitdefender також пропонує послугу VPN, хоча найближчим часом він не виграє жодних нагород як один з найкращих постачальників VPN.. 

Ви маєте обмеження в 200 МБ на день, вкладаючи його в ту ж лігу, що і безкоштовний VPN-провайдер. Спеціалізований постачальник послуг, як NordVPN, буде кращим, якщо для вас важливий захист VPN (див. Наш огляд NordVPN).

Bitdefender також пропонує менеджер паролів. Це добре працює із Safepay, надаючи безпечний доступ до ваших паролів та захищених банківських даних. Ви також можете використовувати його в Chrome або Firefox, якщо хочете. Це трохи базовий і не такий же рівень, як Dashlane, як показує наш огляд Dashlane.

Ви можете додатково захистити себе веб-камерою та мікрофоном (щоб не зупинити очі та вуха), мережевим брандмауером, шифруванням файлів та захистом від крадіжок. Однак деякі з цих функцій доступні лише в найцінніших планах Bitdefender.

AVG

Bitdefender може бути одним з наших улюблених, але AVG далеко не відстає. Це одне з найкращих безкоштовних антивірусних програм, але його преміум-функції теж не дуже погані.

AVG-Особливості

AVG поєднує основний захист від поширених зловмисних програм із захистом від викупу, а також декілька додаткових послуг, таких як захист від вкладення електронної пошти. Ви також можете користуватися захищеним браузером AVG, включеним безкоштовно.

Це ребрендована версія браузера Avast Secure, що не дивно, враховуючи, що зараз Avast володіє AVG. Він базується на Chromium, базовому коді для Google Chrome, але включає різні додатки щодо конфіденційності, наприклад блокувальник оголошень та основний менеджер паролів (читайте наш огляд Chromium та огляд Google Chrome).

Користувачі Premium отримають додаткову безпеку за допомогою брандмауера, захисту веб-камери та комплексного інструменту для подрібнення файлів. Ви також отримаєте захист від спаму для вхідних повідомлень електронної пошти та DNS-захист, щоб запобігти фішинг-атакам.

Ви також можете додати захист від крадіжок із більш досконалим пакетом AVG Ultimate. В якості додаткової додаткової послуги ви можете також отримати додаткову підписку на AVG Secure VPN. Це перезавантажена версія Avast SecureLine VPN, тому подивіться наш огляд Avast SecureLine VPN для повного пробігу.

Думки круглі

AVG – вражаючий безкоштовний антивірус, але він пропонує лише гідний вибір преміальних функцій. Деякі, як-от AVG Secure VPN, взагалі не входять у вашу антивірусну підписку і потребують додаткової підписки.. 

Навпаки, Bitdefender включає набагато ширший набір функцій для користувачів, без додаткових витрат на додаток до підписки на антивірус, яку ви платите, що робить його кращим варіантом тут.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип AVG AntiVirus

2

Ціна

Ціна, яку ви платите за свій захист, може бути малою чи великою. Якщо ви берете на себе багаторічні антивірусні плани, вам потрібно знати, чи корисно це за ваші гроші.

Зважаючи на це, давайте порівняємо доступність Bitdefender та AVG, щоб побачити, чи варто антивірус варто передплатити передплату.

Антивірус Bitdefender

Якщо ви новий клієнт, ви можете взяти підписку на Bitdefender із великою знижкою на плани із покриттям на три пристрої. Знижки коливаються від 30 до 50 відсотків, залежно від плану.

Bitdefender має чотири окремі плани з різними цінами залежно від кількості пристроїв, які вам потрібні для покриття, та кількості років покриття, які ви шукаєте. Bitdefender пропонує плани від одного до трьох років у довжину.

Більшість функцій зосереджено в основних планах Internet Security і Bitdefender Internet Security. Однак більш дешевий план, Bitdefender Antivirus Plus, пропонує більш базовий захист. Не вистачає кількох преміальних функцій, таких як батьківський контроль або шифрування файлів, і він обмежений ПК на Windows.

Перший план, який включає більшу частину преміальних функцій Bitdefender – це Internet Security, інший варіант лише для Windows. Це 79,99 дол. США на рік без знижок, але для нових клієнтів це 44,99 доларів на рік, щоб покрити три пристрої.

Ми оцінили Bitdefender як один з найкращих антивірусів для Mac, але як мінімум вам знадобиться підписка на Bitdefender Total Security, щоб використовувати Bitdefender на Mac. Він також підтримує Android. Якщо застосовуються знижки, це коштує 49,99 доларів на рік, що приблизно на 5 доларів на рік дорожче, ніж Інтернет-безпека.

Ви також побачите захист від крадіжок із планами, які охоплюють п’ять або 10 пристроїв. Якщо цього недостатньо, сімейний пакет Bitdefender (за зниженою знижкою $ 59,99 на рік за перший рік) пропонує 15 пристроїв.

AVG

Ми бачили деякі дивні цінові плани від антивірусних постачальників, але AVG не належить до цієї категорії. Він має два преміум-плани, використовуючи свій безкоштовний антивірус як трамплін. 

Однак попередження для користувачів Mac. AVG пропонує безкоштовний Mac антивірус з базовим захистом, але без преміального покриття, крім доступу до AVG TuneUp або AVG Secure VPN. Їх преміальний антивірусний захист значною мірою орієнтований на охоплення ПК з Windows.

На відміну від Bitdefender, вам не потрібно платити додатково, щоб покрити більше пристроїв. Ви отримаєте необмежене покриття пристрою, незалежно від підписки. AVG Antivirus Free чудово підходить для захисту від найбільш серйозних кіберзагроз, але перший пакет преміум-класу – AVG Internet Security.

Щодо 79,99 доларів США на рік, ви поповнить своє безкоштовне покриття AVG захистом браузера, захищеністю веб-камери, мережевим брандмауером, захистом від спаму та безкоштовним доступом до програми Android Antivirus Pro від AVG. Існує також шифрування папок для захисту ваших найчутливіших файлів та підвищення захисту від викупу.

AVG Ultimate – другий і найдорожчий пакет AVG. Це на 20 доларів на рік більше, ніж AVG Internet Security, але технічно це два пакети, зведені в один. 

Поряд з функціями, які ви очікуєте від AVG Internet Security, ви також отримаєте доступ до AVG TuneUp – інструменту оптимізації преміум-версії AVG $ 49,99 на рік – безкоштовно. Це оптимізує ваш ПК, видаляючи файли та оновлюючи програмне забезпечення.

AVG TuneUp дуже схожий на System Speedup Pro Avira, який входить до складу найвищої преміальної підписки Avira Prime (див. Наш огляд Avira).

Єдиним недоліком є ​​те, що деякі інші додатки безпеки, як-от Secure VPN, вимагають власної підписки. Зважаючи на те, що антивірусні постачальники зазвичай не пропонують найкращий VPN-покриття, подивіться на ExpressVPN або альтернативу з наших відгуків про VPN.

Круглі дві думки

Приємно бачити прості плани від AVG, з двома преміум-планами та необмеженим покриттям пристроїв. Плани Bitdefender, порівняно, трохи заплутаніші, і вам доведеться заплатити додатково, якщо у вас є більше пристроїв для покриття.

Втім, без планових антивірусних програм AVG для Mac та без знижених пакетів набагато дешевше знімати підписку на Bitdefender, особливо в перший рік.

Раунд: Ціна на антивірус Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип AVG AntiVirus

3

Привітність до користувачів

Антивірусне програмне забезпечення повинно бути швидким, простим та простим в установці та використанні. Ми будемо оцінювати, чи Bitdefender та AVG зручні в користуванні чи ні в цьому раунді, починаючи з інсталяції, перш ніж поглибити огляд обох антивірусних клієнтів..

Антивірус Bitdefender

Якщо у вас швидке підключення до Інтернету, ви можете завантажити, встановити та запустити Bitdefender протягом 10 хвилин. Інсталяційний файл великий (близько 500 Мб), але він не потребує великої взаємодії поза перезавантаженням, як тільки установка починається.

Це не найшвидший інсталятор, якого ми бачили. Webroot, розмір програми для встановлення 5 МБ, набагато швидше встановлюється (див. Наш огляд Webroot SecureAnywhere).

Bitdefender-клієнт

Основний клієнт Bitdefender зосереджений навколо приладової панелі, із загальними діями для сканування вашого ПК або доступу до преміальних функцій, наприклад Safepay. Ви можете налаштувати приладну панель з улюбленими функціями для легшого доступу.

Bitdefender любить бути корисним – у вас з’являться спливаючі вікна панелі завдань, які сповіщатимуть вас, коли Bitdefender вважає, що вам потрібно щось зробити, як-от перейти на Safepay під час доступу до покупки. Ви можете вимкнути їх у розділі налаштувань, якщо це виявиться дратівливим. 

Ви також можете їх відключити за допомогою спеціальних профілів, перелічених у налаштуваннях. Вони змінять налаштування Bitdefender за певних умов, наприклад, під час підключення до відкритої мережі WiFi або якщо ви граєте в ПК.

AVG

Ми вже згадували про невеликий інсталятор Webroot, але на відміну від Bitdefender, AVG здатний кинути виклик. Він постачається з інсталятором розміром менше 1 Мб, і на встановлення пішло близько двох хвилин.

AVG-інсталятор

У вас є два варіанти: ви можете просто натиснути «встановити» і дозволити AVG обробляти речі, або ви можете налаштувати інсталяцію AVG, налаштувавши функції, які ви хотіли б увімкнути, перш ніж її навіть встановити.

Основний клієнт AVG – чистий, охайний і неймовірно простий. Ви не перевантажені функціями чи кнопками. Ваші функції розбиті на п’ять категорій: від “комп’ютера” для вашого загального захисту до “платежів” за ваш захист від спаму.

AVG-клієнт

Натиснувши на секцію, ви побачите окремі «щити», які ви можете налаштувати, натиснувши значок налаштувань у верхньому правому куті. Найбільш помітним варіантом для користувачів на головному екрані клієнта є “сканування комп’ютера”, який розпочне всебічне сканування вашого ПК на наявність шкідливих програм.

Якщо ви хочете, ви можете налаштувати сканування за допомогою шести попередньо налаштованих варіантів, натиснувши кнопку налаштувань поруч із піктограмою “сканувати комп’ютер”. Ви можете виконати швидке сканування, сканування на рівні завантаження або спеціальні сканування для знімних пристроїв або окремих папок.

Область налаштувань дозволяє додатково налаштувати вашу установку. Кожен параметр містить опис, що пояснює, що він робить, щоб допомогти вам легко переміщатися по областях налаштувань.

Три круглі думки

Це важкий заклик зробити те, що AVG та Bitdefender мають найкращі інтерфейси для антивірусного програмного забезпечення, які ми бачили. Однак AVG перебирає виграш, проте простішими параметрами та більш чіткими налаштуваннями в області налаштувань та значно швидшою установкою.

Раунд: пункт зручності для користувачів AVG AntiVirus

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип AVG AntiVirus

4

Захист

Захист – найважливіший розділ нашого порівняння. Антивірусне програмне забезпечення може виглядати чудово, але якщо воно не захищає вас від небезпечних загроз, встановлювати його не варто.

Ми будемо використовувати поглиблені звіти з трьох незалежних лабораторій безпеки, щоб перевірити якість захисту, яку пропонують Bitdefender та AVG.

Антивірус Bitdefender

Тестування реального світу AV-TEST у травні-червні 2019 року показало незначне падіння показників роботи Bitdefender від останнього тесту з оцінкою захисту 5,5 з 6. Хоча в травні жодних загроз не було пропущено, червень зменшився до 98,8 відсотка.

Bitdefender-AVTest-червень19

Було також падіння продуктивності (дивлячись на відсотковий бал), але Bitdefender утримував загальну оцінку 6 з 6. Компанія AV Comparatives зафіксувала аналогічно високі бали у своїх тестах захисту в лютому-травні 2019 року: 751 з 752 небезпек виявлено та 99,9 відсотка успішності в цілому.

Вони також високо оцінили Bitdefender у своїх тестах на продуктивність у квітні 2019 року, заробивши нагороду Bitdefender AV Comparatives Advanced + – найвищу нагороду – як за продуктивність, так і за захист. Це ввійшло до тієї ж ліги, що і Касперський (подивіться на наше порівняння Bitdefender проти Касперського та наш огляд антивірусу Касперського).

MRG-Effitas дав Бітдефендеру ще одну високу оцінку в їхньому тесті повного спектру “В дикій 360” за 1 квартал. Він мав 100-відсоткову успішність від розміру тестового зразка 339, і він отримав «сертифіковану» нагороду рівня MRG-Effitas, поряд з іншими постачальниками, такими як F-Secure (див. Наш огляд F-Secure Antivirus).

AVG

Компанія AVG отримала аналогічні, хоча і не ідеальні, оцінки від AV під час їх тестування на травень-червень 2019 року. Він набрав 5,5 із 6, із ідеальним 100-відсотковим рівнем захисту у травні, але це знизилося до 97 відсотків у червні. Оцінки результативності були кращими – на 6 з 6.

AVG-AVTest-червень19

Тест AV-Comparatives в лютому-травні 2019 року показав успішність 99,2 відсотка для AVG, що відповідає McAfee (див. Наш огляд McAfee Total Protection). Із 752 зразків шкідливих програм було виявлено 746, шість пропущених.

Технічно компанія MRG-Effitas не перевірила AVG у своєму тесті на 1 квартал 2019 року. Однак вони зробили тест на Avast. AVG є дочірньою компанією більшого Avast, і як підтвердили себе Avast в 2018 році, тепер AVG використовує той же базовий двигун для антивірусних тестувань, що і Avast.

Зважаючи на це, погляд на оцінку Avast з тесту повного спектру MRG-Effitas показав 99,71-відсоткову успішність, пропустивши 0,29 відсотка. Не ідеальний бал, якого досяг Bitdefender, але все ж достатній, щоб отримати той же «сертифікований» приз першого рівня.

Круглі чотири думки

Як ви очікували від двох кращих антивірусних операторів, показники захисту як для AVG, так і для Bitdefender були майже ідеальними. Bitdefender має трохи кращі результати, але недостатньо, щоб бути остаточним. Різниці між ними були надзвичайно малі, що зробило цей раунд нічиєю.

Раунд: Захист Немає чіткого переможця, очки для обох

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип AVG AntiVirus

5

Підтримка

Якщо ви зіткнулися з проблемою антивірусного програмного забезпечення, можливо, вам потрібно буде звернутися до служби підтримки клієнтів. У цьому заключному раунді ми збираємося порівняти службу підтримки, яку пропонують Bitdefender та AVG.

Антивірус Bitdefender

Bitdefender – це глобальна компанія з різними методами підтримки, доступними для клієнтів. Наприклад, якщо вам подобається підтримка клієнтів по телефону, наприклад, вам доступні 16 регіональних телефонних ліній.

Підтримка сайту Bitdefender

Якщо ви краще вирішите цю проблему на своєму ПК, ви можете поговорити з агентами підтримки Bitdefender через чат в прямому ефірі або надіслати службу підтримки електронною поштою, з підтримкою 24/7.. 

Для клієнтів також існує база знань, з простими посібниками, які вивчають, як встановити програмне забезпечення або вирішити поширені проблеми. Деякі з цих посібників постачаються із відео, але в іншому випадку ви побачите набір інструкцій із зображеннями, що підтримуються.

Існує також форум підтримки спільноти, де клієнти можуть задавати питання та запити щодо підтримки. Інші корисні клієнти відповідають на це, але персонал Bitdefender стежить за форумом і сам відповість на запитання.

AVG

AVG також пропонує широкий вибір методів підтримки. Ви можете розмовляти з AVG через чат в прямому ефірі або по телефону. Є три цілодобові лінії підтримки в США, Великобританії та Австралії. Також на веб-сайті є доступна система квитків по електронній пошті.

AVG-Site-Support

Існує FAQ, що пояснює кожну функцію продукту, а також кілька посібників, які допоможуть вам встановити або видалити AVG або змінити підписку. Загалом, поширені запитання досить обмежені, і ви, ймовірно, можете шукати додаткову інформацію на форумі спільноти.

Форум трохи незвичний, із публікаціями, відсортованими за останніми видами діяльності. Існують окремі розділи на різні теми, наприклад “Захист AVG”. Як і у Bitdefender, клієнти та персонал так само своєчасно відповідають на запити.

Якщо ви дійсно застрягли, ви можете заплатити за технічну підтримку преміум-класу, коли співробітники AVG можуть використовувати віддалені настільні підключення для налаштування та видалення виявлених зловмисних програм. Однак це дорогий варіант, який коштуватиме від 79 до 119 доларів США за дзвінок або 199 доларів за необмежену допомогу протягом року.

П’ять круглих думок

Ви очікуєте цілодобової підтримки від високопоставлених постачальників, таких як Bitdefender та AVG. У базі даних знань та на форумі спільноти Bitdefender простіше орієнтуватися, ніж у AVG, і існує більша кількість регіональних телефонних ліній для клієнтів. Близько, але Bitdefender виграє цей раунд.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип AVG AntiVirus

6

Фінальні думки

Bitdefender та AVG – це два найбільші антивіруси, і різниці між ними не так вже й великі. Обидва мали вражаючі результати захисту від трьох незалежних лабораторій, і обидва мають широкий спектр можливостей підтримки користувачів.

AVG має приємний інтерфейс, але Bitdefender пропонує більше преміальних функцій, які входять як частина вашої вартості підписки на антивірус, а не як додаткова додаткова вартість. AVG – наш улюблений безкоштовний антивірус, але Bitdefender залишається нашим головним вибором для преміум-клієнтів.

Переможець: Антивірус Bitdefender

Якщо ви не захоплюєтесь ні AVG, ні Bitdefender, наші антивірусні статті повинні дати вам кілька альтернативних варіантів. Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map