Bitdefender проти McAfee Antivirus: Greenhorn Fight Veteran 2020

Там є багато хорошого безкоштовного антивірусного програмного забезпечення, але найкращий захист, функції та підтримка доступні для тих, хто платить. Пошук правильного антивірусного програмного забезпечення може бути складним, хоча, особливо з великими іменами, такими як Bitdefender та McAfee Antivirus, домінують на ринку.


Щоб допомогти вам знайти правильний захист, ми протестуємо Bitdefender та McAfee, щоб побачити, яке з них найкраще антивірусне програмне забезпечення. Ми є великими шанувальниками Bitdefender тут на Cloudwards.net, але McAfee займається антивірусною грою вже 30 років, тож у нього є велика репутація. Тоді вам доведеться прочитати далі, щоб побачити, чи працює вона так само добре, як і Bitdefender.

Варто ознайомитись як з оглядом Bitdefender, так і з оглядом McAfee Antivirus перед чи після того, як ви прочитали це порівняння Bitdefender vs. McAfee Antivirus, щоб дати вам чіткіше уявлення про плюси і мінуси обох програм.

Налаштування бою: Антивірус Bitdefender проти McAfee

Щоб дати McAfee та Bitdefender справжній удар, ми тестуємо обидва в п’ять раундів. Почнемо з ознайомлення з функціями та цінами, перш ніж оцінювати, як зручно користуватися обом, і закінчимо наше порівняння поглядом на якість захисту та підтримку клієнтів..

Ми будемо округляти кожен розділ, оголошуючи переможця, який отримає очко. Перший-три бали або більше будуть оголошені загальним переможцем. У нашому розділі остаточних думок ми пояснимо, чому ми також дійшли цього висновку.

Якщо ви не згодні ні з чим, про що ми згадували, залиште коментар у кінці статті, щоб розпочати дискусію.

1

Особливості

Захист обладнання від кіберзлочинності – це повноцінна робота для розробників антивірусів. Якщо вони не інвестують у новіші, кращі функції захисту, ви не отримуєте найкращого співвідношення своїх грошей.

Подивимось, як Bitdefender та McAfee порівнюють, коли ми розглядаємо функції, які пропонують обидві компанії.

Bitdefender

Структура продукту Bitdefender на перший погляд може бути дещо дивною (або зайвою), але трохи поглиблюється, і ви побачите, що вона пропонує більше функцій, ніж більшість. 

Захист обладнання «багатошаровим захистом від викупу» – це стандарт, з додатковими функціями, такими як подрібнення файлів, антифішинг та захист відстеження конфіденційності, пропонуються підсолодити угоду..

Особливості Bitdefender

Ви також отримали доступ до інструментів аналізу мережі, мережевого брандмауера, блокування веб-камери та мікрофона та додаткових розширень веб-переглядача для захисту вас.

Bitdefender допомагає вам зберігати безпеку в Інтернеті за допомогою Safepay, ізольованого веб-переглядача з віртуальною клавіатурою, щоб безпечно отримувати доступ до найбільш приватних веб-сайтів, як-от ваш банк або профілі соціальних медіа.

Поєднайте Safepay з Bitdefender VPN, і ви залишатиметесь безпечними навіть у відкритих мережах Wi-Fi. Невеликим недоліком є ​​обмеження даних в 200 Мб на день – це обмеження, яке ви можете побачити в кращих безкоштовних VPN-послугах, а не продукт преміум-класу. Вам краще буде комбінувати Bitdefender з такою послугою, як ExpressVPN (див. Наш огляд ExpressVPN).

Функції конфіденційності займають передню та центральну сходинку, а менеджер паролів розширює зручність використання Safepay, хоча ви можете вільно користуватися нею в інших браузерах. Це обмежена пропозиція, і вона не конкуруватиме з повнорозмірним менеджером паролів, як-от Dashlane, як ви побачите з нашого огляду Dashlane.

Засоби шифрування файлів, а також сканер уразливості намагаються створити додатковий захист. На найдорожчих планах Bitdefender доступні також засоби протиугонного та швидкого оптимізації.

Антивірус McAfee

У центрі уваги McAfee – головний пакет безпеки – Total Protection. Він пропонує зловмисне програмне забезпечення та захист від спаму, використовуючи “хмарний аналіз загроз” McAfee, щоб бути в курсі останніх загроз.

McAfee-Особливості

Однак, як і у Bitdefender, є чітка ознака того, що McAfee намагається бути всебічним, має функції поза захистом від зловмисного програмного забезпечення. Стандартними для всіх пакетів McAfee є засоби захисту мережі, включаючи мережевий брандмауер та менеджер.

Є також подрібнення файлів, розширення веб-переглядача та сканер уразливості, який допоможе вам підключити вас до кращих методів кібербезпеки..

Підтримка мобільних пристроїв та комп’ютерів Mac доступна у стандартній комплектації із захистом від крадіжок та віддаленого розташування та інструментами для протирання мобільних пристроїв. McAfee також включає в себе інструменти, які допомагають виконувати віддалені знімки камери для лову злодіїв, хоча це обмежено Android.

Хоча особливості Premium існують і на продуктах McAfee. Вам доведеться заплатити трохи додатково за електронний електронний блокатор проти спаму, а також батьківський контроль, щоб заблокувати пристрої для молодших користувачів Інтернету.. 

Абоненти McAfee на пакети Internet Security, Total Security та LiveSafe також отримують безкоштовну підписку на True Key, інструмент управління паролями McAfee. Це краще, ніж менеджер паролів Bitdefender, і він має інтерфейс, який знайдуть користувачі LastPass (див. Наш огляд LastPass).

Думки круглі

McAfee слідкує за ринком, пропонуючи більш широкий набір функцій, створених для того, щоб зробити його основним пакетом безпеки, який вам знадобиться. Однак Bitdefender відповідає своїм пропозиціям і пропонує більше, ніж стандарт.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип McAfee Total Protection

2

Ціна

Якщо доступність для вас є важливою – і це для нас, – ви повинні розглянути ціну свого антивірусу, перш ніж взяти на себе одно-, дво- або трирічний план. 

Давайте докладніше розглянемо, наскільки доступними (або ні) є Bitdefender і McAfee, порівнявши їх цінові плани.

Bitdefender

Bitdefender пропонує чотири основні плани. Витрати залежать від кількості пристроїв, які ви хочете захистити, а також від тривалості плану, загалом до трьох років.

Нові клієнти можуть скористатися великими знижками на три пристрої, приблизно на 50 відсотків. У деяких випадках ці знижки дозволяють вам дешевше вийняти план на три пристрої, ніж план з одним пристроєм.

Особливості Bitdefender поширені досить рівномірно, але найдешевший запропонований план, Bitdefender Antivirus Plus, не має деяких додаткових даних, як-от захист веб-камери та мікрофона, шифрування файлів або батьківський контроль. Він також обмежений Windows, як і їх наступний план, Bitdefender Internet Security. 

Прикро, що його дешевші пакети є лише для Windows, тим більше, що Bitdefender є найкращим антивірусом для списку Mac..

І Antivirus Plus, і Internet Security пропонують покриття від одного до 10 пристроїв протягом одного-трьох років. Якщо вам потрібно скористатися найкращим антивірусом для Android, вам доведеться заплатити ще близько 5 доларів за Bitdefender Total Security.

Це все, що ви бачите в інших планах, окрім захисту від крадіжок, із покриттям для п’яти чи 10 пристроїв. 

Якщо покриття для 10 пристроїв недостатньо, ви можете вийняти пакет Bitdefender Family Pack. Цей комплект поставляється з 15 пристроїв і коштує близько 20 доларів на рік додатково порівняно з передплатою Total Security.

Антивірус McAfee

З 30+ продуктів, які продає McAfee, лише п’ять пов’язані з антивірусним виробництвом, і не всі вони сильно рекламуються на веб-сайті McAfee.

Внизу купи, прихованої від погляду на веб-сайті McAfee, є антивірус McAfee. Він обмежений одним ПК у Windows, а новим клієнтам надається знижка у 5 доларів США, продається на рівні 34,99 дол.

Якщо ви шукаєте мобільну підтримку та підтримку Mac, наступний продукт – Antivirus Plus. Він пропонує покриття для 10 пристроїв приблизно вдвічі більше, але все ще зі знижкою у 5 доларів.

Основним продуктом в лінійці McAfee є Total Protection із покриттям для одного, п’яти та 10 пристроїв. Завдяки знижкам, Total Protection коштує лише на 5 доларів дорожче, ніж антивірус McAfee за один рік.

За свої гроші ви отримуєте все, що пропонує McAfee за допомогою антивірусу та антивіруса плюс, а також отримуєте батьківський контроль та функції проти спаму. Ви також отримуєте ліцензію на п’ять пристроїв для керування паролями True Key, а також захист від крадіжок ідентифікаторів.

Максимальна ціна ваших грошей – це McAfee Internet Security, що вдвічі більше, ніж знижка Total Protection, вартістю $ 84,99 на рік. Це розміщено трохи нижче Повного захисту в піраміді продуктів McAfee Antivirus, маючи лише одну ліцензію True Key та відсутність доступу до блокування файлів McAfee, зашифрованого захисту сейфу для ваших файлів.. 

На вершині стоїть McAfee LifeSafe, який пропонує необмежене покриття пристрою за $ 104,99 на рік. Він постачається з усіма функціями Total Protection, додаючи хмарне сховище. 

Круглі дві думки

McAfee очевидно має намір підштовхнути своїх клієнтів до своїх більш дорогих планів, оскільки приховує багато дешевих пакетів. Цінові плани на McAfee та Bitdefender значною мірою схожі, але Bitdefender пропонує ще великі знижки для нових клієнтів, завдяки чому Bitdefender стає переможцем тут.

Раунд: Ціна на антивірус Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип McAfee Total Protection

3

Привітність до користувачів

Клієнти очікують, що антивірусне програмне забезпечення буде максимально простим у використанні, особливо для початківців. Ось чому ми розглянемо, наскільки зручні і Bitdefender, і McAfee, від встановлення до загального використання.

Bitdefender

Bitdefender робить встановлення простим і легким процесом. Протягом декількох хвилин установка завершена, що вимагає дуже малої взаємодії з користувачем. Перезавантажте пізніше, і вам буде представлено головний клієнт.

Bitdefender-клієнт

Клієнт Bitdefender базується на кількох ключових розділах, але перша область, яку ви побачите, – це інформаційна панель. Тут ви можете знайти та легко отримати доступ до загальних функцій, як-от швидке сканування комп’ютера чи активація Bitdefender Safepay. 

Ви можете налаштувати цю область відповідно до власних потреб, але за замовчуванням дії, ймовірно, будуть тими, до яких ви хочете отримати простий доступ. Bitdefender любить пропонувати вам корисні поради, як, наприклад, рекомендації щодо переходу на його VPN або попереджати про відкриті мережі Wi-Fi.

Однак їх можна відключити в області налаштувань, яку ви можете знайти в лівому меню. Тут ви також знайдете більшість інших параметрів, перелічених у розділі “захист”, “конфіденційність” та “утиліти”. Все викладено чітко і послідовно, з корисними порадами, які пропонуються, де це необхідно.

Якщо вам потрібно налаштувати Bitdefender, ви можете, завдяки індивідуальним профілям, які можуть допомогти вам відключити сповіщення в робочий час, наприклад.

Немає багато антивірусного програмного забезпечення, яке може відповідати простоті клієнта Bitdefender (наш огляд Avira вказує на одне з небагатьох, що може). Оскільки функції чітко викладені та налаштування легко пояснюються, клієнтом навіть навічок на ПК може користуватися навігацією.

Антивірус McAfee

Завантаження McAfee – це простий процес, але встановити його – інша справа. Встановити його на нашій тестовій машині виявилося дуже повільно, зайнявши від початку до кінця 20-30 хвилин.

McAfee-інсталяція

Він, здавалося б, затримався на самому кінці процесу встановлення протягом досить тривалого часу, перш ніж врешті-решт завершився, вимагаючи перезапуску по дорозі. Це, можливо, був поодиноким випадком під час нашого тесту, але це не чудовий спосіб почати. 

Щойно ви працюєте, клієнт McAfee простий у погляді, але навігація по ньому може бути трохи заплутаною..

McAfee-Client

Угорі ви побачите розділи про безпеку, особистість, конфіденційність та власну зону облікового запису. Досить просто, і для початку типового сканування вірусів, ви просто перейдете до “безпеки ПК”, щоб почати роботу.

Однак для пошуку багатьох функцій та налаштувань вам потрібно буде натиснути значок шестерні налаштувань у верхньому правому куті клієнта. Це не найочевидніше місце для пошуку більшої частини ваших функцій, яких ви очікуєте в головній “домашній” панелі інформаційних панелей. 

Окремі елементи, наприклад ваш менеджер паролів, не залежать від основного клієнта. Вам потрібно буде отримати доступ до них окремо. 

Ви також виявите, що розширення веб-переглядача встановлюються автоматично, які ви помітите наступного разу, коли буде проведено пошук у Google. Це може дратувати, як ми виявили в останньому огляді, але ви можете відмовитися, видаляючи розширення.

Три круглі думки

McAfee досить простий у використанні, але повільна установка і погана компоновка клієнта це дозволяє. На противагу цьому, Bitdefender простий, легкий і швидкий для навігації та встановлення, що робить його легким переможцем тут.

Раунд: пункт зручності для користувачів антивірусом Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип McAfee Total Protection

4

Захист

Великі бренди, такі як Bitdefender та McAfee, існують завдяки своїй репутації, яка будувалася протягом багатьох років, пропонуючи якісний антивірусний захист.

Щоб переконатися, що і Bitdefender, і McAfee перебувають на вершині своєї гри, ми аналізуємо звіти лабораторій трьох незалежних охоронних фірм, щоб побачити, наскільки вони успішні в реальних тестах.

Bitdefender

AV-TEST зазвичай дає високий бал за Bitdefender, але незначне падіння його загальних показників захисту під час їх випробувань у травні-червні 2019 року, які показують, що 100 відсотків загроз були заблоковані у травні, але лише 98,8 відсотка у червні. Це означало, що в цілому показник захисту Bitdefender знизився до 5,5 із 6.

Bitdefender-AVTest-червень19

Аналогічно, Bitdefender побачив незначне падіння загального відсоткового балу за продуктивність, але зміг утримати свої 6 з 6 балів. Більше в AV Comparatives, Bitdefender отримав дуже високий результат, маючи 99,9-відсоткову успішність у захисті: лише один промах із 751 успіхом.

Це, а також високі показники ефективності у тестуванні в квітні 2019 року означали, що Bitdefender отримав нагороду Advanced + – найвищу нагороду, яку пропонує AV Comparatives – і за захист, і за ефективність.

З нашої остаточної лабораторії MRG-Effitas провів тест повного спектру в 1 кварталі 2019 року. Bitdefender добре зробив, отримавши “сертифіковану” рекомендацію рівня 1, із загальним 100-відсотковим рейтингом успішності з 339 пробами.

Ця “сертифікована” нагорода першого рівня ставить його в ту саму лігу, що й інші великі гравці, наприклад Trend Micro Antivirus + (див. Наш огляд Trend Micro Antivirus +).

Антивірус McAfee

У тесті за травень-червень 2019 року McAfee отримав нижчий бал від AV-TEST, ніж Bitdefender, отримавши 5 із 6 травня. За травень було досягнуто 99,3 відсотка успішності, а червень – 97 відсотків. Показники ефективності, однак, були кращими, збігаючись з 6 із 6 Bitdefender.

McAfee-інсталяція

У тестах захисту реального світу AV-Comparatives з лютого по травень 2019 року, розмір вибірки 752, McAfee виявився трохи біднішим за Бітдефендера. Він заблокував 746 зразків, але пропустив шість із загальним рівнем успішності 99,2 відсотка, що відповідає оцінці Avast (див. Наш огляд Avast Pro).

Нарешті, під час тестування повного спектру MRG-Effitas у 1 кварталі 2019 року McAfee не змогла виконати вимоги щодо сертифікації з такою ж нагородою 1 рівня, що і Bitdefender. 

Оцінка була найгіршою з усіх 11 перевірених антивірусних програм. З 339 використаних зразків 0,88 відсотків було повністю пропущено навіть через 24 години, а ще 2,65 відсотка вимагало виявити ще одну спробу протягом 24 годин.

Круглі чотири думки

McAfee має велике ім’я та репутацію, але результати відображають пропущені можливості, а зразки зловмисного програмного забезпечення компрометують тести кожної лабораторії. Бітдефендер зробив краще, із типово високими показниками та лише кількома незначними краплями. Тут легко перемогти Bitdefender.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип McAfee Total Protection

5

Підтримка

Велика підтримка клієнтів є основою для будь-якого успішного бізнесу, і антивірусні постачальники не відрізняються. Ми розглянемо підтримку, яку McAfee та Bitdefender пропонують клієнтам у цьому заключному раунді.

Bitdefender

Підтримка клієнтів від Bitdefender поширюється на декілька методів. Якщо ви хочете поговорити через проблему по телефону, ви можете поговорити з компанією, використовуючи одну з 16 ліній підтримки по всьому світу.

Підтримка сайту Bitdefender

Ви також можете зв’язатися з Bitdefender за допомогою прямого чату або за допомогою системи електронних квитків із підтримкою 24/7. Ви також можете вирішити незначні проблеми, переглянувши базу знань та поширені запитання, які пропонує Bitdefender. 

Це інструкції та відео інструкції для клієнтів, з якими можна працювати. Користувачі також можуть скористатися форумом спільноти, де англійські та неанглійські користувачі можуть задавати питання та спілкуватися через проблеми з іншими користувачами та обслуговуючим персоналом..

Антивірус McAfee

McAfee пропонує подібні процеси для підтримки клієнтів. Місцеві телефонні лінії підтримки існують у десятках країн, хоча деякі з них повертаються до більших телефонних центрів (наприклад, в Афганістані, який має +1 код набору номера для США)..

Також доступна підтримка чату в реальному часі, але якщо у вас виникли технічні проблеми, ви можете скористатися інструментом усунення несправностей, доступним на веб-сайті McAfee, щоб спробувати автоматично виправити будь-які технічні проблеми.

Якщо цього не зробити, існує велика текстова база знань з посібниками, якими слід керуватися. Навігація по ньому може бути дещо складною, але доступний варіант пошуку. Якщо ви боретеся, ви можете поговорити з інтерактивним чатом AI для отримання вказівки.

Існує також система підтримки чату, яка працює 24 години на добу. Вам не доведеться довго чекати – лише кілька хвилин на наших тестах – щоб поговорити з агентом підтримки. Як і Bitdefender, McAfee також пропонує форум спільноти для вирішення проблем з іншими користувачами та обслуговуючим персоналом.

В крайньому випадку ви також можете доплатити за McAfee TechMaster. Це віддалена служба підтримки, де співробітники McAfee можуть встановлювати та вирішувати проблеми на вашому ПК за додаткову плату.

П’ять круглих думок

Як ви очікували від великих брендів, Bitdefender та McAfee пропонують усі можливості підтримки, які ви могли б собі уявити. McAfee пропонує трохи додатково, однак додатковою віддаленою підтримкою, AI-чатом та програмним забезпеченням для усунення несправностей для вирішення поширених для вас проблем..

Раунд: Точка підтримки для повного захисту McAfee

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип McAfee Total Protection

6

Фінальні думки

McAfee має велике ім’я та репутацію, але результати, які ми бачили, показують, що захист, який ви отримуєте, не відповідає цьому. Навпаки, Bitdefender відповідає нашим рекомендаціям, отримуючи майже ідеальні результати в лабораторних тестах.

У McAfee є багато варіантів підтримки для клієнтів, але Bitdefender переміг її в кожному другому раунді. Навіть за ціною ви побачите, що Bitdefender пропонує кращі співвідношення ваших грошей, більше функцій та простіший клієнт у використанні та більші знижки для нових клієнтів..

Переможець: Bitdefender

Ми все ще надаємо Bitdefender великі пальці як наш найкращий антивірусний вибір, але подивіться деякі додаткові антивірусні статті, щоб порівняти їх з іншими великими брендами, наприклад, AVG.

Ви фанат McAfee, або ви віддаєте перевагу використовувати Bitdefender? Дайте нам знати, який ви вважаєте найкращим у нашому розділі коментарів нижче. Ще раз дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me