Bitdefender – ESET NOD32: бійка 2020 року

У боротьбі за те, щоб стати найкращим антивірусним програмним забезпеченням, брендинг та репутація майже так само важливі, як і продуктивність. Ось чому Bitdefender Antivirus, завдяки сильній репутації якості, є одним із наших улюблених. Навіть назва викликає впевненість у своїх силах, чого не вистачає ESET NOD32.


Ім’я – це не все, тому ми будемо розбиратися у тому, що насправді має значення. Ми перевіримо Bitdefender Antivirus та ESET NOD32 в п’ятибічному бою, щоб визначити, який кращий антивірус. Ціноутворення є найбільшою різницею між цими двома, але перевіряйте кожен ранг, щоб отримати чіткішу картину.

Це порівняння Bitdefender Antivirus і ESET NOD32 порівняно не охопить усіх. Якщо ви хочете детально ознайомитися з обома, перегляньте наш окремий огляд Bitdefender Antivirus та огляд ESET NOD32.

Налаштування боротьби: Антивірус Bitdefender проти ESET NOD32

Справедливо сказати, що антивірус Bitdefender – один з найкращих у бізнесі. Це один із найбезпечніших варіантів антивірусного програмного забезпечення на ринку. Малюнок є складнішим, коли ми дивимось на ESET NOD32, як ми пояснимо пізніше.

Відмінності між ними – це те, що нас хвилює, тому ми будемо тестувати Bitdefender Antivirus та ESET NOD32 в особливостях, цінах, захисті тощо. Ми також розглянемо, наскільки вони зручні у користуванні та якість їх підтримки. 

Ми оголосимо переможця та надамо балу цьому провайдеру в кінці кожного раунду. Потім ми пояснимо наші міркування. Загальним переможцем буде кулак, який заробить три і більше очок.

1

Особливості

Ви не купуєте антивірусне програмне забезпечення для розумного імені. Ви купуєте його за те, що пропонує. Ось чому важливо переглянути запропоновані функції, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращі гроші.

Давайте оцінимо функції Bitdefender Antivirus та ESET NOD32, які можна запропонувати клієнтам.

Антивірус Bitdefender

Якщо ви не готові витратити, Bitdefender Antivirus не запропонує вам багато на шляху до функцій. Це не означає, що його основні плани погані, але ви отримаєте більше від нього з одного з більш дорогих пакетів.

Особливості Bitdefender

Найкращим пакетом для більшості людей є Bitdefender Total Security, який охоплює декілька пристроїв, включаючи мобільний та macOS. Це було пов’язано з Антивірусом Касперського (читайте наш огляд Антивірусу Касперського), коли ми шукали найкращий антивірус для Android, тож це сильний варіант для мобільних користувачів.

Антивірус Bitdefender більше схиляється до користувачів Windows. Якщо ви скористаєтеся більш дешевим пакетом Internet Security, ви можете захистити до трьох машин Windows. Для захисту мобільних пристроїв та macOS потрібна підписка на Total Security.

Зрозуміло, що антивірус Bitdefender націлений на загального користувача. Bitdefender Safepay забезпечує захищений браузер, який можна використовувати для покупок, інтернет-банкінгу та інших веб-сайтів, де ваші дані можуть бути порушені.

Попереджаємо вас перейти на Safepay на чутливих веб-сайтах. Ви можете поєднати це з безкоштовним віртуальним приватним мережевим сервісом Bitdefender, що включає щомісячне надбавлення даних на 200 Мб, щоб захистити вас від небезпеки громадського Wi-Fi, коли ви не входите.

За аналогічними лініями знаходиться менеджер паролів Bitdefender. Він увімкнений у функціях, але він зберігатиме ваші паролі та банківські реквізити. Це не Dashlane (читайте наш огляд Dashlane), але він достатній. Він стандартний з усіма пакетами антивірусів Bitdefender.

Також є інструмент блокування рекламного відстеження, розширення веб-браузера та брандмауер. Ви також отримуєте захист від викупового програмного забезпечення, за допомогою Bitdefender Antivirus використовуючи «розширену захист від загрози» для блокування нових загроз.

За допомогою захисту веб-камери та подрібнювача файлів, Bitdefender Antivirus намагається охопити всі можливості, що робить його одним із найбільш добре знайомих прикладів антивірусного захисту на ринку..

ESET NOD32

ESET NOD32 – назва лише одного з трьох антивірусних пакетів, запропонованих ESET на базі словацьких країн. Він найдешевший, і як Bitdefender Internet Security, він доступний лише для ПК з Windows.

ESET-Особливості

ESET називає NOD32 “базовим”, і це справедлива оцінка. Не сподівайся на всі гарнітури. Він постачається з базовим захистом від зловмисного програмного забезпечення та захисту від шпигунських програм ESET. Це воно.

Ви не отримуєте додаткові засоби, які включає Bitdefender Antivirus, наприклад, брандмауер або захищений веб-переглядач, як стандарт у ESET NOD32. Для цього потрібна дорожча підписка на ESET Internet Security.

Найдорожчий пакет, ESET Smart Security Premium, включає менеджер паролів та зашифрований файл файлів. Це преміальні функції, які Bitdefender пропонує стандартно, що невтішно.

Ви зможете захистити пристрої Windows, macOS та Android за допомогою ESET Smart Security Premium або Internet Security. Це майже нарівні з антивірусом Bitdefender, але про підтримку iPhone не згадується. З цієї причини він не стане найкращим антивірусом для iPhone.

Немає захисту VPN з ESET. VPN Bitdefender не чудовий, але добре, що пропонується як додаткова. Якщо VPN важливий для вас, перегляньте наші огляди VPN щодо альтернативи, наприклад ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Загалом, у всіх пакетах підписок ESET є багато функцій, але для багатьох потрібна Smart Security Premium або Internet Security. ESET NOD32 пропонує лише основний захист.

Думки круглі

ESET NOD32 та Bitdefender Internet Security є основними пакетами, але Bitdefender Antivirus пропонує багато функцій, наприклад, брандмауер та менеджер паролів, як стандарт. ESET за них стягує додаткові кошти, залишаючи ESET NOD32 як основний інструмент захисту.

В цілому, завдяки своєму більш широкому та повному набору функцій, Bitdefender Antivirus виграє цей раунд.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип ESET NOD32

2

Ціна

Із такою кількістю планів і пакетів на вибір, що важко зрозуміти, чи коштує антивірусний постачальник. 

Ми розглянемо, як цінові плани Bitdefender Antivirus досягають ESET, щоб побачити, яка найкраща ціна.

Антивірус Bitdefender

Антивірус Bitdefender пропонує чотири основні продукти, але його ціноутворення складне. Компанія стягує плату за покриття за один пристрій, тобто основний пакет – Антивірус Плюс, може варіюватися від 39,99 дол. США на рік за один пристрій до 79,99 дол. США на рік за 10.

Ви отримаєте знижку близько 50 відсотків, якщо отримаєте покриття до трьох пристроїв. Антивірус Плюс має знижку 30 доларів, яка щорічно підписується на 29,99 дол. – на 10 доларів дешевше, ніж покриття Bitdefender Antivirus на одному пристрої. Однак це лише пакет Windows.

Варто зазначити, що ці знижки призначені лише для нових клієнтів. Існуючі клієнти можуть заощадити гроші, оплачуючи передплату за довші передплати.

Bitdefender Internet Security – це захист компанії в середині дороги, який становить від $ 59,99 на рік за один пристрій до $ 89,99 на рік за 10. Це ще один пакет Windows, але ваш захист оснащений захистом веб-камери, брандмауером та Wi-Fi сканер.

Преміальний пакет Bitdefender Total Security – це найкраще покриття, яке вам потрібно для macOS та мобільного телефону, і це найкращий антивірус для Mac. Мінімальне покриття – до п’яти пристроїв зі зниженою ставкою 39,98 доларів на рік або 89,99 доларів США на рік. 

Він оснащений захистом від крадіжок, крім інших функцій Інтернет-безпеки. Немає знижок на покриття на 10 пристроїв, що коштує $ 99,99 на рік.

Є також Сімейний план для – ви здогадалися – сімей. Він відповідає захисту, який ви маєте з Total Security, але він дає вам покриття до 15 пристроїв за зниженою ціною 54,99 доларів США на рік або стандартною ставкою 119,99 доларів на рік. 

У цінових планах Bitdefender Antivirus є щось для всіх. Великі сім’ї захищені сімейним планом, тоді як ті, хто шукає захист бюджету, можуть замість цього ознайомитись із програмою Antivirus Plus та Internet Security. 

Захист кількох пристроїв найкраще обслуговується підпискою Total Security, а для нових клієнтів доступні величезні знижки у всіх планах.

ESET NOD32

ESET пропонує сім пакетів для домашніх користувачів. ESET NOD32 – найдешевший базовий пакет для користувачів Windows, який пропонує захист від шкідливих програм та шпигунських програм.

Як і у випадку з антивірусом Bitdefender, ціни змінюються залежно від кількості пристроїв, які ви хочете покрити. Один пристрій коштує 39,99 дол. США на рік, при цьому ціна збільшується на 10 доларів за додатковий пристрій, до 79,99 дол. США на рік для максимум п’яти пристроїв.

ESET Internet Security – найдешевший план для всіх підтримуваних пристроїв і охоплює до 10 із них. Ви також отримуєте набагато більше функцій, з введеним брандмауером, захищеним веб-переглядачем та протиугінними пристроями. Щорічна підписка поверне вам 49,99 дол. США за один пристрій до 139,99 дол. США за 10. 

За ціною 139,99 доларів на рік, ESET Internet Security коштує дорожче, ніж еквівалентна підписка на Bitdefender Internet Security, яка коштує 89,99 доларів на рік.

ESET Smart Security Premium вищого рівня починається від $ 59,99 на рік за один пристрій і складає до $ 149,99 на рік за 10. За свої гроші ви отримуєте менеджер паролів, сканер UEFI та батьківський контроль.. 

Це основні функції Bitdefender, за які ESET стягує премію. Щодо 149,99 дол. США на рік, ESET Smart Security Premium також дорожче аналогічного Bitdefender Total Security, який коштує 99,99 дол. США на рік без знижок..

Є додаткові продукти ESET, спрямовані на конкретні операційні системи. ESET Cyber ​​Security – це клон ESET NOD32 для macOS, який також коштує від 39,99 доларів на рік до 79,99 доларів на рік. 

ESET Cyber ​​Security Pro пропонує більш досконале покриття macOS, яке коштує від 49,99 доларів на рік до 139,99 доларів на рік. Ви також можете отримати захист Android з голими кістками за допомогою мобільної безпеки для Android. Це пропонується від 14,99 дол. США на рік для одного пристрою до колосальних $ 74,95 на рік протягом п’яти.

Круглі дві думки

У цьому немає жодної суперечки. Це легкий виграш для антивірусу Bitdefender. Плани Bitdefender Antivirus коштують дешевше, ніж без ESET, навіть без нових щедрої знижки клієнтів, і мають стандартні функції набагато більше.

Раунд: Ціна на антивірус Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип ESET NOD32

3

Привітність до користувачів

Важливою частиною пошуку потрібного антивірусного програмного забезпечення є розгляд того, чи зручно це у використанні, особливо якщо ви не професіонал для ПК. Ми розглянемо, наскільки зручним для користувача Bitdefender Antivirus порівняно з ESET, щоб визначити, що найкраще.

Антивірус Bitdefender

Встановити антивірус Bitdefender не надто складно, але завантаження та встановлення може зайняти кілька хвилин. Взаємодія користувачів, на щастя, зводиться до мінімуму.

Bitdefender-клієнт

Антивірусний клієнт Bitdefender розроблений для простоти, з сучасним інтерфейсом, який фокусується на головній області панелі приладів та “швидких діях”, які допомагають спростити звичайні завдання, такі як сканування вірусів. До інших функцій, а також до ваших налаштувань можна отримати доступ з бічного меню.

Якщо ви віддаєте перевагу залишити антивірусне програмне забезпечення на автопілоті, Bitdefender Antivirus попередить вас про погрози або рекомендації із повідомленнями на панелі завдань.

Ви можете використовувати спеціальні профілі, щоб увімкнути деякі налаштування чи функції в певний час. Наприклад, робочий профіль може використовуватися для підвищення чутливості до Інтернету та захисту електронної пошти, тоді як ігровий профіль замовчуватиме сповіщення Bitdefender Antivirus..

Від клієнта Bitdefender Antivirus пропонується поєднання простоти та мікроконтролю. Не так багато антивірусних клієнтів, які користуються настільки ж просто, як і Bitdefender Antivirus, але наш огляд Avira підкреслює один з небагатьох, які відповідають йому.

ESET NOD32

ESET, як і Bitdefender Antivirus, швидко завантажує та встановлює. Завантажити інсталяційні файли за допомогою інсталятора потрібно кілька хвилин, але все чітко позначено.

Однак для встановлення потрібно більше кроків для навігації. Вам потрібно зареєструватися для отримання ліцензії, а також ввімкнути або вимкнути певні налаштування відразу, наприклад, потенційно небажане виявлення програми.

ESET-клієнт

Після встановлення клієнта ESET з’явиться більше кроків, включаючи параметри, щоб увімкнути такі функції, як анти-крадіжка, якщо у вас є ліцензія ESET Smart Security Premium або Internet Security. Кожна функція вимагає додаткового часу на встановлення, подовжуючи процес.

Після того, як все встановлено, клієнтом просто переміщатися, але він обмежений. Основні розділи призначені для сканування вашого ПК, але ви знайдете свої преміум-функції в розділі “інструменти”. Ви також можете внести додаткові зміни в область “налаштування”.

Загалом, ESET не надто поганий для зручності використання. Клієнт простий у навігації та має безліч описів, що підтримують. Хоча Bitdefender Antivirus піклується про більшу частину налаштування для вас, ESET вимагає більш негайної взаємодії з користувачем під час налаштування..

Іронічна річ у тому, що налаштувати ESET після встановлення набагато менш просто, ніж налаштувати антивірус Bitdefender після встановлення будь-якого клієнта.

Три круглі думки

Конфігурація – це те, що робить Bitdefender Antivirus кращим, ніж ESET, коли мова йде про зручність у користуванні. Антивірус Bitdefender за замовчуванням застосовується до стандартного набору параметрів, полегшуючи мікро-налаштування під час переходу.

За свій набагато плавніший і зрозуміліший досвід роботи Bitdefender Antivirus виграє цей раунд.

Раунд: пункт зручності для користувачів антивірусом Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип ESET NOD32

4

Захист

Можливо, захист є найважливішим етапом у цьому порівнянні. Встановлення антивірусу, який не може захистити вас від останніх загроз, зрештою, погана ідея.

Використовуючи звіти трьох незалежних тестових лабораторій, ми перевіримо, наскільки добре Bitdefender Antivirus та ESET захистять вас.

Антивірус Bitdefender

Переглядаючи результати тестів AV-Test у березні та квітні 2019 року, Bitdefender Antivirus набрав майже ідеальних 99,3% за захист від зловмисного програмного забезпечення. Це було невеликим зниженням порівняно з попередніми показниками AV-тесту, але Bitdefender Antivirus все ж присвоїв максимальну оцінку 6.

Bitdefender-AVTest

Показники ефективності Bitdefender Antivirus були кращими. AV-Test зафіксував швидкість уповільнення у 14 відсотків проти середнього рівня 19 відсотків, тому постачальник отримав ще 6 з лабораторії.

Перейшовши на AV-Comparatives, Bitdefender Antivirus заблокував 751 потенційну загрозу зі ступенем успішності 99,9 відсотка та лише двома помилковими показаннями. Переглядаючи показники продуктивності, AV-Comparatives в квітні 2019 року дав Bitdefender – це три зірковий рейтинг Advanced +, найвищий можливий показник, що ставить його до тієї ж ліги, що і AVG (читайте наш огляд AVG).

Оцінки нашої остаточної незалежної лабораторії, MRG Effitas, були бездоганними. Антивірус Bitdefender мав 100-відсоткову успішність, виявивши всі 339 загрози в тесті MRG Effitas Q1 2019. Через це MRG Effitas присвоїв Bitdefender Antivirus найвищий рейтинг Сертифікованого рівня 1, а також антивіруси, такі як Trend Micro (див. Наш огляд Trend Micro Antivirus).

ESET NOD32 

AV-Test востаннє тестував домашні антивірусні вироби ESET у листопаді-грудні 2017 року. У його реальному тестуванні зловмисного програмного забезпечення було використано вибірку з 185 ПК, ESET в листопаді 2017 року досяг успішності 97,9 відсотка проти середнього рівня в 99,6 відсотка. Він набрав 5,5 з 6 для захисту.

ESET-AVTest

Набагато новіші оцінки за захист від антивірусу в бізнесі ESET не були кращими. AV-тест зафіксував 98,6 відсотка успішності з вибірки 277 для ESET у квітні 2019 року проти середнього рівня в 99,6 відсотка.

У тестуванні захисту AV-Comparatives у квітні 2019 року ESET заблокував 740 загроз із шістьма помилковими позитивами за загального рівня захисту 98,4 відсотка. Компанія AV-Comparatives присвоїла ESET оцінку захисту в одну зірку порівняно з оцінкою три зірки Bitdefender Antivirus. ESET набрав кращі показники за продуктивність, але там, де він отримав тризірковий рейтинг Advanced +. 

Це ставить його до тієї ж категорії, що і антивірус Bitdefender, але окремі оцінки були ще кращими. ESET мав найкращі результати впливу будь-якого тестованого антивірусу – 0,3 проти 8,3 Bitdefender – виявившись набагато легшими на системних ресурсах.

Результати тестування MRG Effitas ESET були менш вражаючими. Із 339 зразків 0,29 відсотка потребували втручання користувача для блокування загрози порівняно зі 100-відсотковою автоматичною швидкістю успіху, досягнутої Bitdefender Antivirus.

Це було незначним, і MRG Effitas все-таки присвоїв ESET свій сертифікований рівень 1-го рівня поряд з антивірусом Bitdefender..

Круглі чотири думки

У цьому раунді є позитиви для обох сторін, ESET добре справляє свою роботу, але забиває гірший захист, ніж антивірус Bitdefender.

Загалом, важко сперечатися з майже ідеальними оцінками, які зафіксував Bitdefender Antivirus з усіх трьох лабораторій, що робить Bitdefender загальним переможцем.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип ESET NOD32

5

Підтримка

Як показало ESET своїми оцінками MRG Effitas, ви не завжди можете довіряти своєму антивірусу, щоб зробити все за вас. Іноді вам доведеться долучитися, а це може означати звернення до служби підтримки. 

У цьому раунді ми перевіримо якість підтримки користувачів від ESET та Bitdefender Antivirus.

Антивірус Bitdefender

Незалежно від того, чи хочете ви брати телефон або хочете обробляти речі електронною поштою, для вас є варіант антивірусу Bitdefender. Ви розбещені на вибір, з 16 локальних ліній підтримки, доступних по всьому світу.

Підтримка сайту Bitdefender

Також є підтримка електронною поштою та доступна система чату в режимі реального часу 24/7, якщо ви натрапили на нагальну проблему посеред ночі. Ви також можете задавати питання та звертатися за допомогою до інших клієнтів та обслуговуючого персоналу на форумі підтримки громади з областями для різних продуктів та мов, крім англійської.

Існує також детальна база знань для клієнтів із посібниками із підтримки та поширеними запитаннями для відповіді на більш поширені проблеми. Незалежно від того, чи публікується вона на форумі чи спілкується по телефону, відповіді від Bitdefender Antivirus зазвичай швидкі.

ESET NOD32

Як і Bitdefender Antivirus, ESET постачає безліч варіантів підтримки, включаючи кілька телефонних ліній підтримки в таких місцях, як Європа та США, також доступні агенти чату в реальному часі, а також електронна пошта.

ESET-підтримка сайту

Недоліком порівняно з антивірусом Bitdefender є те, що ESET не пропонує форум, але є база знань. Навігація не найпростіша, але вона містить відео, які допоможуть вам провести встановлення та активацію продукту.

Існують також путівники з “найкращими рішеннями” для поширених проблем, а також посилання на канал YouTube із відео підтримки, що охоплюють встановлення, видалення зловмисного програмного забезпечення та інші теми. Немає цілодобової підтримки від ESET, але ви можете зв’язатися в будні дні між 6:00 та 17:00. PST або будь-який час електронною поштою.

Загалом, підтримка ESET гаразд, але база знань незграбна, і лише за підтримки команди з понеділка по п’ятницю ви можете залишитись високо і сухими в надзвичайних ситуаціях.

П’ять круглих думок

У Bitdefender є все, чого ви очікуєте чи хочете від підтримки клієнтів, доступні місцеві телефонні лінії, підтримка різних мов та цілодобовий контакт. 

ESET має засоби, але з обмеженою кількістю годин та слабкою базою знань Bitdefender Antivirus займає цей розділ.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Логотип ESET NOD32

6

Фінальні думки

ESET завжди орієнтований на бізнес, але це не означає, що його домашнє антивірусне програмне забезпечення є поганим. Коли ви порівнюєте його з таким високопоставленим постачальником, як Bitdefender Antivirus, ви починаєте бачити, що вам не вистачає.

Переможець: Bitdefender

Ось чому Bitdefender переміг у цьому порівнянні. Незважаючи на те, що ESET захистить вас, Bitdefender Antivirus може запропонувати набагато більше, за значно нижчу вартість підписки. Ви отримаєте більше функцій, кращу підтримку та кращого клієнта.

Якщо ви шукаєте альтернативу Bitdefender, наші інші антивірусні статті можуть надихнути вас. 

Чи використовуєте ви антивірус ESET або Bitdefender? Залиште свої коментарі нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map