“Авіра” проти “Bitdefender”: Близька антивірусна битва в 2020 році

Bitdefender та Avira – це два найкращих наших антивірусних варіанта, і, на думку наших оглядів, вони є одними з найкращих варіантів антивірусного програмного забезпечення, які зараз є на ринку. Вони досягають найкращих оцінок майже в кожній категорії, що ускладнює можливість вибору між ними. Щоб допомогти вам, ми тестуємо Bitdefender та Avira, щоб побачити, хто виходить на вершину.


Перш ніж читати далі, можливо, варто переглянути наш окремий огляд Bitdefender та огляд Avira. Це дасть вам більш чітке уявлення про кожен антивірус, дозволяючи вивчити їх плюси і мінуси перед тим, як пройти цей Bitdefender vs. Avira головою до голови..

Налаштування бою: Bitdefender проти Avira

Наше тестування порівняння буде трохи відрізнятися від наших окремих оглядів антивірусів. Ми порівняємо обидва антивіруси в тих же п’яти категоріях, що й наші окремі огляди, починаючи з функцій, перш ніж переходити до цін, зручності для користувачів, захисту та підтримки клієнтів..

Якщо вам потрібна швидка відповідь, ми надамо короткий підсумок та визначимо переможця в кінці кожної категорії. Кожна категорія отримує очко, а першим, який набрав три і більше очок, є загальний чемпіон.

1

Особливості

Вибір антивірусу, який захистить тільки від вірусів, це добре, але віруси – це не єдина кіберзагроза. Антивірус з голими кістками не захистить вас від фішингу, а також не захистить всю вашу мережу від спроб злому.

Ось чому важливо переглянути функції, які пропонує Bitdefender та Avira клієнтам, і це ми будемо робити в цьому раунді.

Антивірус Bitdefender

Bitdefender – це один з наших улюблених антивірусів і в даний час є нашою головною рекомендацією. Це один із найзахищеніших варіантів антивірусного програмного забезпечення для користувачів, частково завдяки набору функцій, які він пропонує.

Особливості Bitdefender

По суті Bitdefender – це провідний антивірус із широким захистом від зловмисних програм та захисту від випромінювання. Він захистить вас від найновішого, найдосконалішого шкідливого програмного забезпечення, завдяки його «вдосконаленій системі захисту від загрози», яка відстежує та блокує підозрілу діяльність.

Проте захист від зловмисного програмного забезпечення – не єдиний трюк рукавів Bitdefender. Він оснащений широким набором безпеки з захистом мікрофона та веб-камери, а також захистом від відстеження та загальним розширенням веб-фільтрації.

Ви також можете скористатися сканером WiFi для пошуку вашої мережі на предмет явних уразливостей, які ви можете виправити. Існує також сканер для вашого ПК, який шукає небезпечне програмне забезпечення.

Якщо ви переживаєте за крадіжку особистих даних, Bitdefender включає в себе браузер з пісочним кодом, щоб ви могли безпечно переглядати мережу. Bitdefender Safepay працює повністю ізольовано: це окремий веб-переглядач з віртуальною клавіатурою для обходу всіх потенційних кейлогерів, що зберігають ваші паролі. 

Safepay ідеально підходить, якщо ви хочете безпечно входити в свій банк або здійснюєте покупки в Інтернеті. Bitdefender поєднує Safepay з безкоштовним сервісом VPN, хоча має обмеження в 200 МБ. Оскільки це не повний VPN – а VPN не в центрі уваги Bitdefender – він не буде добре порівнюватися з кращими постачальниками VPN.

Натомість обмеження даних дозволяє добре співпадати з безкоштовними службами VPN. Якщо вам потрібен кращий захист VPN, ExpressVPN стане сильною альтернативою (див. Наш огляд ExpressVPN). 

Включений Bitdefender менеджер паролів добре поєднується з Safepay. Знову, як і VPN Bitdefender, це хороший варіант включити, але він не буде відповідати менеджеру паролів верхнього рівня, як Dashlane (див. Наш огляд Dashlane).

Bitdefender намагається бути єдиним пакетом безпеки, який вам знадобиться. Додаткові функції, такі як шифрування файлів та захист від крадіжок, – це корисні додатки. Як один із найкращих варіантів нашого найкращого антивірусного списку для Android, Bitdefender – це хороший варіант для користувачів Android, але він також підтримує Mac та iOS.

Авіра

Як і Bitdefender, Avira – це не просто основний антивірус. Він використовує повний вибір продуктів безпеки, що пропонуються, і, у багатьох випадках, постачає їх разом із деякими безкоштовними або преміальними продуктами.

Особливості Avira

Avira Prime, рішення «все в одному», знаходиться на вершині сторони для потенційних клієнтів Avira, надаючи повний доступ до своїх преміум-продуктів. Антивірус Pro та інші продукти Avira також пропонують доступ до інструментів Avira, але деякі з них можуть бути більш обмеженими версіями.

Avira Prime поєднує різні продукти Avira, але Antivirus Pro є її основною пропозицією. Антивірус Pro – це захист Avira в режимі реального часу від зловмисного програмного забезпечення, що добре підходить до власного захисту Bitdefender. 

Avira також пропонує інструмент очищення системи для зменшення неефективності системи та сканер програмного забезпечення для виявлення застарілого (і, отже, ризикованого) програмного забезпечення та оновлення їх.

Avira також пропонує захист безпеки для ваших онлайн-покупок. Панель конфіденційності Avira обмежить сотні різних прихованих налаштувань конфіденційності, щоб обмежити відстеження в Інтернеті. Ви також можете спробувати Phantom VPN, яким підписники Avira Prime користуються необмежено.

Phantom VPN Pro є кращим, ніж пропозиція з обмеженою версією Bitdefender, але він все ще не в тій же лізі, що і провідні альтернативи VPN, як NordVPN (див. Наш огляд NordVPN).

Існує також менеджер паролів, подібний до власних пропозицій Bitdefender, а також безпека для мобільних пристроїв Android та iOS для блокування певних шкідливих веб-сайтів та абонентів..

Avira, можливо, очікує, що ви заплатите трохи більше за деякі вдосконалені функції, але багато “преміум” функції, як Phantom VPN, пропонуються безкоштовно, але з обмеженнями. Це означає, що ви можете протестувати багато функцій Avira, про які вам цікаво, не потрібно платити заздалегідь.

Думки круглі

Це завжди було жорстким порівнянням між Бітдефендером та Авірою. Вони наповнені розширеними функціями, які роблять їх обома конкурентними наборами безпеки, а в центрі – найвищий антивірусний захист. Тут не так багато, щоб розділити два, зробивши цей раунд нічиєю.

Раунд: Особливості Немає чіткого переможця, очки для обох

Логотип Avira
Bitdefender Антивірусний логотип

2

Ціна

Якщо ви вирішили заплатити за антивірус, вам потрібно переконатися, що ви отримуєте справедливу ціну за його функції та якість.

І Bitdefender, і Avira пропонують безкоштовні продукти, але нас цікавлять саме «преміальні» пакети, тому ми здебільшого пропустили безкоштовні дебати щодо Bitdefender безкоштовно проти Avira. Зважаючи на це, давайте порівняємо цінові пакети, які пропонують ці компанії.

Bitdefender

Нові клієнти отримають максимальну користь від цінових планів Bitdefender. Існують великі знижки – приблизно до 50 відсотків – на плани, що охоплюють три пристрої.

Для клієнтів є чотири плани, і ціна, яку ви платите, залежатиме від кількості пристроїв, які ви хочете покрити, а також від тривалості покриття до трьох років.

У нижній частині – Bitdefender Antivirus Plus. Не вистачає деяких найпремісніших функцій, які пропонуються в пакетах вищого класу, як веб-камера та захист від крадіжок. Він також недоступний на Mac, оскільки це лише пакет Windows.

Для нових учасників Antivirus Plus доступний приблизно за 40 доларів на рік для трьох пристроїв або 59,99 доларів на рік, якщо у вас немає застосованої знижки на новий клієнт.

Практично повний вибір преміальних функцій також доступний у Bitdefender Internet Security, наступному рівні від Antivirus Plus. Це має велику знижку для нових клієнтів, коштуючи 44,99 доларів на рік за покриття на три пристрої, що складає знижку до 79,99 доларів на рік без знижки.

Користувачам Mac, Android та iOS потрібно буде оновити підписку на Bitdefender Total Security. Bitdefender – це один із наших варіантів як найкращий антивірус для Mac, тому якщо ви користуєтеся Mac, вам, безумовно, варто розглянути додаткові 5 доларів на рік за Total Security vs. Internet Security, якщо ви новий клієнт..

Більшість пакетів пропонують покриття від одного до 10 пристроїв, але Total Security більш обмежений, натомість планують охоплювати п’ять чи 10 пристроїв. Якщо ви захищаєте велику родину з великою кількістю пристроїв, вам знадобиться сімейний пакет Bitdefender.

Сімейний пакет охоплює 15 пристроїв і надає велику знижку для нових клієнтів: $ 59,99 на рік за перший рік, потім 119,99 доларів на рік після цього.

Авіра

Avira має аналогічний метод ціноутворення для Bitdefender, і клієнти можуть вибирати кількість пристроїв для покриття, від одного до п’яти, або необмежене покриття пристрою за допомогою передплати Avira Prime.

Ви можете платити щомісяця або заощаджувати гроші, оплачуючи покриття від одного до трьох років. Немає щедрих знижок для нових клієнтів, але ціни схожі на недисконтовані ціни Bitdefender з деякими коливаннями.

Bitdefender не надає щомісячну підписку, тому добре побачити Авіру, яка пропонує це. Avira Antivirus Pro, найдешевший план Avira, становить 57,99 доларів на рік, охоплюючи три пристрої. 

Найдешевший план Avira коштує на 20 доларів дорожче, ніж Bitdefender Antivirus Pro, якщо у вас є рекламна ставка для нового клієнта Bitdefender. Однак план Avira Antivirus Pro коштує на 2 долари дешевше ніж нерекламна ціна Bitdefender.

Avira Internet Security Suite збігається з Bitdefender Internet Security. Він оснащений ще декількома додатковими преміальними функціями – включаючи Avira Password Manager Pro та Software Updater Pro – і коштує близько 70 доларів на рік. 

Це приблизно на 10 доларів дешевше, ніж Інтернет-безпека Bitdefender, якщо у вас немає нової знижки користувача, або на 26 доларів дорожче, якщо у вас є.

Avira Prime – це найкращий пакет Avira, який включає всі преміальні функції, і він добре відповідає Bitdefender Total Security та сімейному пакету Bitdefender.

Варіант Avira Prime, який охоплює п’ять пристроїв за 99,99 доларів США на рік, на 10 доларів більше, ніж недисконтований Total Security, на Bitdefender, або на 55 доларів дорожче, ніж знижений Total Security. 

Краще співвідношення Avira Prime з необмеженим покриттям пристрою на рівні $ 129,99 на рік. Це на 10 доларів на рік більше, ніж недисконтований пакет сімейства Bitdefender, але Avira пропонує необмежену кількість пристроїв, а не 15 пристроїв Bitdefender.

Avira цінується надзвичайно добре за покриття та особливості, а щомісячні пакети роблять це більш доступним варіантом для клієнтів. Лише AVG пропонує щомісячний план з аналогічним набором функцій та репутацією (див. Наш огляд AVG).

Круглі дві думки

Знову ж таки, завдяки хорошим наборам функцій та конкурентним цінам, і Avira, і Bitdefender мають щось для кожного. Щомісячні плани Avira роблять це більш доступним варіантом, але Bitdefender перетворює це на значні знижки для нових клієнтів. Завдяки дисконтованим планам ціноутворення, Bitdefender перемагає Авіру до загальної виграшної ціни.

Раунд: Ціна на антивірус Bitdefender

Логотип Avira
Bitdefender Антивірусний логотип

3

Привітність до користувачів

Клієнти антивірусу потребують чудового захисту, але вони повинні мати можливість розуміти та використовувати програмне забезпечення, яке вони придбали. Зручність у користуванні важлива; якщо ви не можете перейти зі своїм антивірусом у кризу, ви переживаєте проблеми.

Ми побачимо, чи Bitdefender чи Avira зручніші для користувача в цьому етапі порівняння. Почнемо з процесу встановлення, перш ніж вивчати клієнтів обох програм.

Bitdefender

Процес установки Bitdefender досить простий і швидкий, хоча і не найшвидший, як покаже наш огляд Webroot SecureAnywhere.

З хорошим підключенням до Інтернету ви можете завантажити та встановити Bitdefender приблизно за 10 до 15 хвилин. Він має великий інсталяційний файл (приблизно 500 Мб), але значна частина інсталяції автоматизована і потребує малої взаємодії з користувачем.

Bitdefender-клієнт

Клієнт Bitdefender починається з центральної панелі інформаційної панелі. Тут можна отримати доступ до поширених функцій Bitdefender, таких як швидке антивірусне сканування. Ви можете налаштувати свою інформаційну панель із загальними функціями, такими як Safepay, якщо хочете.

Доступ до інших областей, як-от функцій конфіденційності, легко з меню ліворуч. Bitdefender намагається максимально автоматизувати речі, але час від часу на панелі завдань ви побачите нагадування або попередження. Наприклад, це може запропонувати вам використовувати преміум-функції, такі як Safepay, коли ви відвідуєте веб-сайт свого інтернет-банкінгу.

Будь-які сповіщення або попередження можна відключити з області налаштувань Bitdefender, до якої ви також можете легко отримати доступ з меню ліворуч. Якщо вам потрібно вимкнути або змінити налаштування для певного середовища (наприклад, під час роботи чи ігор), ви можете використовувати спеціальні профілі.

Область налаштувань корисна з включеними корисними порадами. Якщо ви нічого не впевнені, натисніть значок знака питання, що знаходиться над кожною областю.

Клієнт Bitdefender пропонує хороший баланс між тим, щоб дати клієнту безліч варіантів, щоб налаштувати його встановлення Bitdefender, переконуючись, що початківці не перевантажені.

Авіра

Інсталяційний файл для Avira менший, ніж Bitdefender (177MB проти 500MB). Інсталятор є плавним і добре розробленим, але вам потрібно підтвердити кілька додаткових варіантів порівняно з установкою Bitdefender.

Avira налаштовує та налаштовує себе, залежно від підписки на продукт. Якщо ви підписалися на більш дорогий пакет Avira, наприклад Internet Security або Prime, у вас буде окрема область інформаційної панелі, яка дозволить вам легко отримати доступ до всіх інших продуктів Avira.

avira-огляд-інтерфейс

Наприклад, користувачі Avira Prime побачать Antivirus Pro як частину своєї підписки, а також список інших продуктів, таких як Phantom VPN Pro. Якщо ви підписалися на Avira Antivirus Pro, ви матимете доступ лише до антивірусного клієнта.

Avira-Клієнт

Клієнт Antivirus Pro легко зрозуміти за допомогою чіткого бічного меню. В області “статус” відображається поточний стан вашого захисту, включаючи захист від програмного забезпечення та веб-захист, з можливістю швидкого сканування комп’ютера.

Доступ до додаткових функцій, таких як мережевий брандмауер, можна отримати з другого меню в розділі “модулі”. Ці розділи містять корисні поради щодо пояснення мети кожної функції.

Avira не перевантажує вас непотрібними функціями чи налаштуваннями. Як і Bitdefender, простий інтерфейс має пріоритет, але ви можете налаштувати свій антивірус, натиснувши значок шестірні в нижній лівій частині.

Область налаштувань не найпростіша для розуміння, але вона обширна. Є посилання на інформаційні довідники для певних налаштувань, наприклад “Що таке захисна хмара?”. Ви також можете навести курсор на налаштування та побачити пояснення у полі “Опис” внизу.

Чистий зовнішній вигляд Avira приховує під собою потужний антивірус і, як і Bitdefender, як ви користуєтесь клієнтом, залежить від вас. Більшості користувачів не потрібно буде рухатися далеко поза режимом «швидкого сканування», але якщо вам потрібно, ви можете легко налаштувати захист.

Три круглі думки

Як ви і очікували від цих найкращих антивірусів, зручність у користуванні є винятково важливою, і між ними не так багато місця. І Bitdefender, і Avira пропонують прості у користуванні клієнти, але з великою кількістю можливостей налаштувати налаштування так, як вам потрібно.

Раунд: Дружність до користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

Логотип Avira
Bitdefender Антивірусний логотип

4

Захист

Ви не купуєте антивіруси на те, як добре вони виглядають. Захист – це все, і якщо антивірусне програмне забезпечення не відповідає завданню, ви ризикуєте.

Ми будемо використовувати незалежні звіти з трьох лабораторій тестування безпеки, щоб порівняти захист, який пропонують як Bitdefender, так і Avira в цьому раунді..

Bitdefender

Bitdefender добре зарекомендував себе в тестуванні захисту AV-Test з травня по червень 2019 року. Хоча результати порівняно з попередніми тестами трохи знизилися, він все-таки добре зробив, загальний бал 5,5 з максимум 6. 

Bitdefender-AVTest-червень19

Було схоже зниження в показниках ефективності Bitdefender, але загальний бал залишився 6 з 6. 

Під час підрахунку в лютому-травні 2019 року AV Comparatives, Bitdefender виступив надзвичайно добре. Із 752 зразків 751 було виявлено та заблоковано із загальним рівнем успішності 99,9%. Тестування продуктивності AV Comparatives також вдало пройшло для Bitdefender, здобувши найвищу нагороду Advanced + Advanced AV +.

Це ставить Bitdefender до тієї ж категорії, що і ESET NOD32 (див. Наше порівняння Bitdefender vs. ESET NOD32 та наш огляд ESET NOD32).

На MRG Effitas Bitdefender добре виграв у своїх тестах на повний спектр Q2 2019. Із розміру вибірки 398, Bitdefender має 100-відсоткову успішність, отримуючи це найвищий рівень “сертифікованого” рівня MRG Effitas, який відповідає Касперському (див. Наш огляд антивірусу Касперського).

Авіра

У тесті AV-Test у травні-червні 2019 року на Avira показники захисту ефективно відповідали показникам Bitdefender, із загальним показником захисту 5,5 із 10. Оцінки ефективності також були 5,5 із 6, що було трохи нижче за показник Bitdefender 6.

Авіра-АВТест-червень19

Проте тестування AV-Comparative на Avira з лютого-травня 2019 року було кращим, ніж Bitdefender. Із 752 зразків усі 752 були заблоковані, оцінка, яку вдалося зіставити лише Антивірусу Касперського.

Оцінки продуктивності були трохи гіршими для Avira під час тестування AV-Comparatives у квітні 2019 року. З 14 антивірусів Авіра набрав 13 з 14 за загальний вплив. Лише Microsoft Windows Defender погіршився (див. Порівняння Bitdefender проти Windows Defender). Її було присвоєно в середньому “нагорода” нагорода в цілому.

Повний спектр тестування MRG Effitas від Q2 2019 показав майже ідеальний бал для Avira. Із 398 проб 397 були заблоковані, що дало загальний рівень успішності 99,74 відсотка. Це все ще було досить добре, щоб MRG Effitas присвоїв Авірі свій “сертифікований” рівень 1 рівня, щоб відповідати Bitdefender.

Круглі чотири думки

Оцінки захисту для Bitdefender та Avira були як надзвичайно високими, так і дуже схожими. Кожен мав лише один-два пропущені бали, що ускладнювало розміщення переможця з обох боків. Цей раунд – нічия.

Раунд: Захист Немає чіткого переможця, очки для обох

Логотип Avira
Bitdefender Антивірусний логотип

5

Підтримка

Якщо ви платите за антивірусний захист, вам слід очікувати якісної підтримки клієнтів. Ми збираємось переконатися, що Bitdefender та Avira пропонують вам правильний рівень підтримки клієнтів у цьому раунді.

Bitdefender

Як ви очікували від такого міжнародного бізнесу, як Bitdefender, для клієнтів існує велика кількість варіантів підтримки. Для початку, клієнтам майже на кожному континенті доступні 16 регіональних телефонних ліній.

Підтримка сайту Bitdefender

Якщо телефонна підтримка не для вас, ви можете поговорити зі службою підтримки в чаті наживо, або надіслати запити підтримки електронною поштою. Для клієнтів доступна підтримка 24/7.

На поширені питання клієнтів можна відповісти за допомогою посібників із бази знань. Посібники прості, але містять корисні інструкції, зображення та відеоролики, які допоможуть провести клієнтів через їхні проблеми.

Ви також можете скористатися безкоштовною підтримкою, пропонованою через форум підтримки, де інші клієнти та персонал відповідатимуть на ваші запитання.

Авіра

Як пояснюється в оригінальному огляді Avira, справжній провал для Avira полягав у невідповідності його підтримки. 

Підтримка сайту-Avira

З великою базою знань та корисним каналом YouTube, із посібниками та рекомендаціями на кількох мовах, це робить багато справ. База знань включає поширені запитання та посібники, що пояснюють, як боротися з певними помилками або проблемами.

Дослідити як базу знань, так і канал YouTube, важко, і вам потрібно буде ретельно пройти пошук, щоб знайти потрібний вміст. Як і Bitdefender, також існує форум спільноти, щоб клієнти могли розміщувати будь-які питання, коли співробітники Avira та інші клієнти відповідають.

Якщо вам потрібна пряма підтримка, ви можете скористатися підтримкою телефону та електронної пошти на кількох мовах. Це доступно лише для «преміальних» клієнтів, і вам потрібно спочатку увійти, щоб підтвердити це.

П’ять круглих думок

Avira має хорошу підтримку клієнтів, з великими посібниками та різноманітними методами підтримки. Хоча Avira добре, проте, Bitdefender краще, з чіткими посібниками, більш активним форумом і більш широким спектром варіантів підтримки телефону для клієнтів.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Логотип Avira
Bitdefender Антивірусний логотип

6

Фінальні думки

Ми є великими шанувальниками і Bitdefender, і Avira на Cloudwards.net, і це порівняння завжди було б важко назвати. Між цими антивірусними компаніями майже нічого немає, коли ми дивимося на зручність та загальну якість захисту.

Avira та Bitdefender чудово користуються, і ви матимете чудовий досвід, залежно від того, яке антивірусне програмне забезпечення ви виберете. Однак великі знижки Bitdefender для нових клієнтів та краща підтримка клієнтів підштовхують Bitdefender трохи вперед. 

Ось чому Bitdefender залишається нашим найкращим вибором та нашим загальним переможцем у цьому порівнянні.

Переможець: Bitdefender

Avira та Bitdefender – це продукти найвищого рівня, але якщо ви шукаєте інший варіант, ви можете ознайомитись з нашими антивірусними статтями про інші порівняння, огляди та зведення. Повідомте нам ваші думки нижче, і дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map