Avast SecureLine VPN проти NordVPN: Хто б’є кого в 2020 році?

Avast – це ім’я, яке деякі читачі, можливо, вже знайомі. Avast стартував наприкінці 80-х років як компанія з програмного забезпечення в галузі кібербезпеки, і тепер захищає понад 435 мільйонів комп’ютерів по всьому світу, що робить його антивірус найбільш ефективним анти-зловмисним додатком, що існує сьогодні.


Для тих, хто цікавиться цією стороною продуктової лінійки Avast, ви можете ознайомитися з нашим оглядом Avast Pro, але в цій статті ми розглядаємо Avast SecureLine VPN, що є програмним забезпеченням Avast для VPN. У нашому огляді Avast SecureLine VPN ми виявили, що він пропонує суцільну швидкість і безпеку, при цьому він простий у використанні.

Ми думали, що було б доцільно встановити збіг між цим титаном антивірусної галузі з титаном галузі VPN, NordVPN. Якщо ви подивитесь на наш огляд NordVPN, то побачите, що він є одним з наших улюблених за весь час, і він перевершує майже кожну категорію, але швидкість.

Налаштування боротьби: NordVPN проти Avast SecureLine VPN

Для порівняння двох конкуруючих постачальників VPN ми розробили просту структуру цих статей. Ми розбиваємо речі на п’ять раундів, виділяючи один ключовий елемент продуктивності VPN у кожному. У першому раунді ми дивимось на особливості, а в другому – ціноутворення, потім простоту використання, швидкість і, нарешті, безпеку. 

Ми розпочинаємо кожен раунд, коротко відзначаючи, що саме ми шукаємо та які попереджувальні знаки ми не хочемо бачити. Потім ми обговорюємо, як працює кожна VPN у даній категорії. Нарешті, ми завершуємо кожен раунд, дивлячись, який VPN зробив краще, і присвоюючи бал переможцю категорії.

Зв’язок можливий, і якщо це так, ми присуджуємо бал кожному провайдеру за цей раунд. VPN з найбільшою кількістю очок в кінці оголошується загальним переможцем.

1

Особливості

Як і у наших повних оглядах VPN, ми починаємо ці результати, оцінюючи функції, які пропонує кожен постачальник. Ми шукаємо пару основних функцій: перемикач на знищення та спосіб автоматичного підключення до VPN. 

Обидві ці функції суттєво впливають на безпеку, і будь-яка VPN без однієї або обох з них є майже непридатною. Крім цього, приємно бачити функції, включаючи рекламні блокатори або розділене тунелювання, але вони зароблять лише додаткові бали VPN і не вважаються обов’язковими. 

VPN Avast SecureLine

Навіть на перший погляд інтерфейс Avast SecureLine VPN виглядає безплідним. Повернення до налаштувань лише посилює це відчуття порожнечі. 

Налаштування складаються з трьох вкладок, на кожній із яких є лише декілька прапорців. Починаючи з загальної вкладки, є можливість включити або вимкнути сповіщення з програмного забезпечення, прапорець для того, чи працює клієнт при запуску, і можливість увімкнути або вимкнути бета-оновлення.

Avast-SecureLineVPN-клієнт-мережа-профіль

Ця бета-функція може поставити під загрозу стабільність вашого VPN, на що Avast вказує сам. Друга вкладка позначена як “мережева безпека” і дає вам деякі параметри, пов’язані з автоматичним підключенням VPN.

Сторінка безпеки мережі також знаходиться там, де перемикач kill, який для нас був вимкнений за замовчуванням. Для тих, хто використовує SecureLine VPN, радимо переконатися, що це ввімкнено для забезпечення максимальної безпеки, оскільки без нього ваша VPN може відключитися, не помічаючи, і ви можете продовжувати робити онлайн-покупки або переглядати приватну інформацію без будь-якого захисту. 

Заключна вкладка не має жодних прапорців, але натомість дає користувачам спосіб встановити розширення браузера Avast SecureLine одним кліком. Хоча Avast покриває найнижчий мінімум функцій, про які ми згадували, це все. Немає додаткових функцій, крім тих, що є обов’язковими. 

NordVPN

NordVPN – це не завжди найкраще, що стосується функцій, як ми бачили в нашій статті NordVPN проти TorGuard, але у неї все ще є досить багато хитрощів. Починаючи з найважливіших, у NordVPN є надійний і чіткий перемикач знищення, який є не просто звичайним прапором.

Існує перемикач Internet kill, який працює так само, як і комутатор Avast SecureLine kill та інші, блокуючи інтернет-трафік при відключенні VPN. Окрім того, є також перемикач вбивства додатків. Це дає змогу визначити список програм, які NordVPN буде закрито, якщо зв’язок із VPN втрачено (читайте наш огляд Astrill щодо іншої послуги із вбивством програми). 

nordvpn-review-killswitch

Також є параметри автоматичного підключення, які дозволяють або підключитися під час запуску програми, або при виявленні ненадійної мережі, що є чудовим захистом від небезпеки загальнодоступного WiFi. 

На відміну від Avast SecureLine VPN, NordVPN також дозволяє обирати, куди VPN посилається, коли він підключається автоматично. Якщо у вас немає конкретного місця розташування, ви також можете вибрати регіон, до якого потрібно підключитися, і NordVPN автоматично вибере швидкий сервер.

Щодо додатків, NordVPN нещодавно додав функцію під назвою CyberSec, яка допомагає вам залишатися в безпеці в Інтернеті, блокуючи сайти зі спробами зловмисного програмного забезпечення або спробами фішингу. CyberSec також працює як блокатор реклами. 

Хоча він не настільки ефективний, як спеціалізований блокувальник реклами, як, наприклад, наш 99 безкоштовних інструментів для захисту вашої конфіденційності, це хороша функція. У NordVPN також є можливість використовувати затуманені сервери, що дозволяє людям у місцях, де використання VPN обмежується, все ще підключатися до мережі NordVPN.

Думки круглі

Avast SecureLine VPN охоплює основні функції та зупиняється на них. NordVPN іде вище та далі, з основними принципами, включаючи перемикач заборони додатків та кілька варіантів налаштування поведінки автоматичного підключення. 

Крім того, NordVPN використовує ряд додаткових вигод, таких як блокувальник рекламних та зловмисних програм та затуманені сервери. Цей перший раунд є виграшним для NordVPN. 

Круглий: Особливості точки для NordVPN

Логотип Avast SecureLine VPN
NordVPN логотип

2

Ціноутворення

Купуючи що-небудь, одна з перших речей – якщо не перше, що люди хочуть знати – це ціна. Ось чому ми присвятили другий розділ дослідженню цього, але ми не зупиняємось лише на тому, щоб дивитися на ціну.

Ми також розглядаємо, яка політика відшкодування доступна та чи є безкоштовна пробна версія. Крім того, ми враховуємо, які способи оплати приймаються і що включає план, наприклад, скільки дозволених одночасних підключень. 

VPN Avast SecureLine

Avast SecureLine VPN має непотрібну кількість планів і варіантів ціноутворення. Існує можливість отримати лише ліцензію на один пристрій для Android або одного iPhone або iPad, який приходить лише в кілька доларів на місяць.

Також є можливість отримати ліцензію на один пристрій для робочого столу чи ноутбука, на якому працює Windows або macOS. Ці плани недоступні в щомісячний термін, і їх потрібно купувати протягом одного, двох або трьох років.

Однак усі ці три часові рамки мають приблизно однакову щомісячну вартість, яка становить приблизно п’ять доларів. Нарешті, також є можливість придбати план, який охоплює до п’яти пристроїв будь-якої різноманітності, включаючи мобільний, Windows та macOS.

Цей план доступний у всіх чотирьох часових межах, починаючи від місяця до трьох років. Щомісячне ціноутворення пристойне, приносячи на кілька доларів на місяць менше, ніж конкуренти вищого рівня. Щорічний план скорочує це на пару доларів, тоді як дво- та трирічні варіанти не знижують ціну на місяць більш ніж на кілька дюймів. 

Коли настає час перевірити, Avast SecureLine VPN приймає або кредитні картки, або PayPal, але ніяких форм криптовалюти. Перед покупкою Avast пропонує потенційним користувачам однотижневу безкоштовну пробну версію, яку легко встановити. Він також покриває вашу покупку за допомогою 30-денної політики повернення коштів. 

NordVPN

Лінійка планів NordVPN набагато простіша, ніж VPN Avast SecureLine. Є лише один план, який доступний у чотири часові рамки. Щомісячне ціноутворення – це те, що ми очікуємо побачити від найвищих VPN, і, безумовно, ні для кого не вражає. 

Щорічний план, однак, знижує цю ціну вдвічі, що приводить щомісячні витрати майже у відповідність до річного ціноутворення Avast SecureLine VPN. Дво- і трирічні плани NordVPN ще більше знижують цю ціну, роблячи її більш прийнятною для бюджету, ніж навіть план для Windows або Mac для одного пристрою на одному пристрої. 

Мало того, але всі плани NordVPN включають до шести одночасних з’єднань. Хоча NordVPN не пропонує безкоштовного пробного періоду, він відповідає 30-денній політиці повернення Avast SecureLine VPN. Це означає, що якщо сервіс працює не так, як ви очікували, все ж є спосіб повернути свої інвестиції. 

NordVPN також приймає більше видів оплати, ніж Avast SecureLineVPN, включаючи кредитну карту, PayPal, UnionPay, Alipay і навіть біткойн. Хоча NordVPN не є неперевершеним, коли мова йде про ціноутворення – як ми бачили в нашій статті NordVPN проти PureVPN – трирічне ціноутворення є одним з найкращих. 

Круглі дві думки

Хоча Avast SecureLine VPN пропонує безкоштовну пробну версію, це не найкраще, що ми бачили (це, мабуть, перейде до ProtonVPN, про який ви можете прочитати в нашому огляді ProtonVPN). Безкоштовна пробна версія Avast є єдиною нагодою, яку вона має над NordVPN. 

NordVPN пропонує модель ціноутворення, яка простіша в розумінні та більше підключень на рахунок, приймає більше способів оплати і навіть має кращі ціни, якщо ви користуєтесь трирічним варіантом. Хоча ціни на план мобільних пристроїв Avast SecureLine важко перемогти, цей план є нішевим варіантом, який багатьом не цікавиться.

Раунд: цінова точка для NordVPN

Логотип Avast SecureLine VPN
NordVPN логотип

3

Простота використання

Зручність у використанні – це те, що важко закріпити об’єктивно, але це все-таки те, що безперечно важливо. Добре побудований програмний інструмент може полегшити складні завдання, тоді як погано розроблений може зробити прості завдання неприємними та трудомісткими.. 

У цьому раунді ми описуємо макет кожної VPN та те, що вона хоче використовувати. Ми виглядаємо високо і низько для проблем, і ми навіть намагаємося викликати трохи хаосу з програмним забезпеченням, викликаючи випадкові відключення та відкриваючи інші вимогливі програмні програми під час роботи VPN, щоб спробувати викликати збої та нестабільність. 

VPN Avast SecureLine

Як ми вже бачили в розділі функцій, Avast SecureLine VPN дуже мінімалістично підходить до свого інтерфейсу. Вікно трохи більше, ніж у більшості VPN, але цього місця просто небагато.

Майже верхню дві третини вікна займає тумблер для підключення та відключення VPN. Нижче зазначено ваш IP-код, коли він не захищений, а також захищений IP-адрес та час з’єднання, коли ви ввімкнули VPN.

Avast-SecureLineVPN-клієнт-відключений

У нижній третині вікна відображається прапор країни, яку ви вибрали зараз, та назва місцезнаходження в тексті. Існує кнопка з написом «змінити місцеположення», яка розширює повний список серверів, який займає все вікно при відкритті та добре організований.

Ви можете переглядати всі доступні місця в алфавітному списку або вибрати одну з вкладок ліворуч, де розташовані місця, згруповані за континентом, а також кілька додаткових вкладок для таких речей, як виділені потокові сервери. 

Налаштування – оскільки їх так мало – легко знайти. Усі параметри також пояснені в рядку-дві, щоб допомогти першим користувачам VPN знайти свій шлях. Клієнт стабільний, і ми не мали жодних збоїв, але в програмі була одна особливість.

Якщо натиснути та перетягнути вікно, щоб перемістити його, це викликає дивний ефект низької частоти кадрів. Вікно рухається повільніше, ніж миша, і зміщується заїкаючись, а не плавно. Він також продовжує рухатися на секунду-дві після того, як ви відпустите мишку або якщо ви змінили напрямки, що робить його майже неможливим розмістити вікно там, де ви хочете.

Загалом, клієнт Avast SecureLine VPN здається вирішенням проблеми з пожежею та забуттям для тих, хто не хоче возитися з будь-якими налаштуваннями, але він також має очевидний недолік уповільнення роботи всього комп’ютера на мить при перетягуванні. 

NordVPN

Навіть на перший погляд інтерфейс NordVPN відчуває себе більш чітким, ніж VPN Avast SecureLine. Замість того, щоб мати велике і здебільшого порожнє вікно, праві дві третини клієнта займають карта, яка показує всі доступні місця блакитними маркерами. 

Ви можете натиснути на маркер у потрібному місці з’єднання або скористатися списком серверів у лівій частині вікна. NordVPN не має жодних варіантів групування, як Avast SecureLine VPN, але у нього є панель пошуку, яка допоможе знайти місця. 

nordvpn-review-сервер-навігація

Переходячи до налаштувань, NordVPN може запропонувати набагато більше, ніж Avast SecureLine VPN, але це робить хорошу роботу, щоб підтримувати їх керованість. Існує лише три вкладки налаштувань і одна для інформації облікового запису.

Три вкладки налаштування “загальні”, “автоматичне підключення” та “розширені”. На “загальній” сторінці розміщено більшість функцій, які коли-небудь потребуватимуть більшість користувачів, а сторінка “автоматичного підключення” точно названа, що містить усі відповідні параметри того, як і коли VPN автоматично підключається. 

На вкладці “Додаткові” є параметри протоколу та DNS, з якими більшості користувачів не потрібно буде заважати. Клієнт NordVPN добре оптимізований і потребує лише невеликих ковтків системних ресурсів. Ми не змогли викликати збоїв або проблем із програмним забезпеченням, і все працює з відкритим клієнтом, незалежно від того, підключений він, вже підключений або просто працює. 

Три круглі думки

Клієнт Avast SecureLine VPN – це спрощений і простий у користуванні. Схоже, що вищевикладеними функціями Avast прагнув створити VPN, який кожен міг би використовувати з легкістю, і багато в чому досяг цього.

Однак у нас виникла проблема із перетягуванням вікна, якого не було у NordVPN. Крім того, менший, але все ж більш надійний макет дизайну NordVPN на базі карт піддається зручності користування по-своєму. NordVPN проходить цей раунд, в основному через проблеми Avast SecureLine VPN з перестановкою вікна.

Раунд: точка простоти використання для NordVPN

Логотип Avast SecureLine VPN
NordVPN логотип

4

Швидкість

У четвертому раунді ми відходимо від сфери суб’єктивного та входимо у світ жорстких даних. Щоб перевірити швидкість кожного VPN, ми вимірюємо час пінгу, швидкість завантаження та швидкість завантаження кожного VPN у п’яти різних місцях, починаючи від практично сусіднього до усього світу. 

Ми порівнюємо це з нашим контрольним вимірюванням без жодного VPN, щоб побачити, наскільки добре працює кожен провайдер. Ми також проводимо тестування в реальному світі, щоб підтвердити наші результати на папері, завантаживши кілька потокових відео та завантаживши кілька великих файлів, щоб побачити, як ідуть справи. 

VPN Avast SecureLine

Для створення з’єднання Avast SecureLine VPN потрібно трохи часу, починаючи від п’яти секунд і закінчуючи до 10 секунд. Після підключення продуктивність значно відрізняється від країни до країни.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Великобританія)13194.3012.24
Німеччина49191,789,74
Росія11439.396.03
Бразилія22841.301.12
нас.8575.042,62
Південна Корея47218.943.07

У США та Великобританії ми побачили дуже респектабельну ефективність із низьким часом пінгу та тризначною швидкістю завантаження. Однак у Японії та Бразилії продуктивність значно знизилася. Часи пінгу все ще були в межах причини, враховуючи великі відстані, але швидкість завантаження знизилася до справних – хоча і не вражаючих – рівнів.

Коли прийшов час фактично перевірити працездатність Avast SecureLineVPN, ми з’ясували, що все було трохи мляво, щоб почати роботу. Веб-сайти та відео потребують додаткових двох-трьох секунд, щоб почати завантажуватись, але як тільки щось почало завантажуватися, здавалося, все нормально функціонує. Після початкового часу завантаження відео за замовчуванням до 1080p і не потрібно створювати буфер.

NordVPN

Як ми вже говорили багато разів раніше, як, наприклад, у статті NordVPN проти IPVanish, у NordVPN виникли деякі проблеми, коли справа стосується забезпечення постійної швидкості. Насправді він навіть отримав нечесну згадку в нашій найшвидшій програмі VPN-служб з цієї причини.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Від одного сервера до іншого, навіть в одному і тому ж місці, швидкості можуть варіюватися від відмінних до практично непридатних. Це, здається, зводиться до везіння жеребкування, і більшість часу просто відключення та підключення може виправити це, підключивши вас до іншого сервера. 

Зважаючи на це, ми фактично не відчували цієї проблеми в цей час, тобто NordVPN може працювати над цим питанням. У нашому тестуванні для цієї статті швидкість була суцільною у всій місцевості, і кожне місцеположення повертало тризначні швидкості завантаження та завантаження.. 

Що стосується реального використання, продуктивність настільки ж хороша, як і цифри. Навіть найвіддаленіший сервер, Японія, відчував дуже чуйність, і перед тим, як почати завантажуватись, було дуже мало помітних затримок. Ми змогли легко переглядати відео 1080p, навіть із швидкістю 60 кадрів в секунду, без проблем із буферизацією. Єдина скарга, яку ми можемо подати, – це те, що, як і Avast SecureLine VPN, NordVPN може зайняти хвилину, щоб встановити з’єднання.. 

Не рідко потрібно зачекати 10 секунд, щоб NordVPN підключився, і як тільки він підключений, все може бути трохи повільнішим протягом додаткових 10 секунд. Подивіться, як він порівнюється з найшвидшим VPN у нашому ExpressVPN проти NordVPN.

Круглі чотири думки

Незважаючи на те, що NordVPN виявив клопітку в минулому, її ефективність на нашому тестуванні для цієї статті свідчить про вдосконалення. Кожен окремий сервер, який ми перевірили, мав відмінні швидкості на папері і працював так само добре, як і цифри, що пропонують у нашому реальному тестуванні. 

Avast SecureLine VPN був доступний для використання у всіх платформах, але відрізнявся від сервера до сервера, ніж NordVPN. Avast SecureLine VPN також відчував менш чуйність, ніж NordVPN, і пройшов мить, перш ніж веб-сайти почали завантажуватися, тоді як NordVPN відчув миттєвий спосіб порівняння. 

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

Логотип Avast SecureLine VPN
NordVPN логотип

5

Безпека & Конфіденційність

NordVPN виграв кожен раунд досі, зробивши рахунок чотирьох до жодних, це означає, що Avast SecureLine VPN не зможе виграти загальний результат, незважаючи на цей фінальний раунд. З цього приводу ми врятували те, що може бути найважливішим для останнього розділу: безпека та конфіденційність. 

У цьому раунді ми розглядаємо, які протоколи та шифрування використовує кожен VPN та перевіряють наявність речей, таких як витоки DNS. Ми також переглядаємо історію кожної VPN, щоб побачити, чи є запис про безпеку чи фон порушень. 

Крім того, ми поглибимось у політику конфіденційності кожного постачальника, щоб побачити, яка інформація збирається та як вона використовується. 

VPN Avast SecureLine

Як ми вже згадували, Avast SecureLine VPN не надає користувачам особливих можливостей, тому і протокол, і шифрування заблоковані і залежать від пристрою, який ви використовуєте. 

Для тих, хто перебуває на пристроях Windows та Android, Avast SecureLine VPN використовує протокол OpenVPN. Якщо ви перевірите наше розбиття протоколу VPN, ви побачите, що це дуже надійний та відкритий протокол. 

Проте, на пристроях iOS та macOS буде використовуватися IKEv2, який менш захищений, ніж OpenVPN, але все ще забезпечує пристойний рівень захисту. Для шифрування Avast SecureLine VPN з’єднує обидва протоколи з AES-256, що є вершиною шифрування рядків. 

Замість того, щоб мати політику конфіденційності, яка спеціально стосується SecureLine VPN, Avast має єдину політику конфіденційності, яка охоплює всі її продукти та послуги. Через це політика розширюється і триває приголомшливих 39 сторінок. 

На самому дні цієї епічної сторінки на 39 сторінках є інформація, яка спеціально стосується VPN. У цьому розділі зазначено, що Avast SecureLine VPN збирає інформацію, включаючи, яку операційну систему ви використовуєте, частину вашої IP-адреси (хоча її недостатньо для ідентифікації) та який сервер ви використовуєте..

Крім того, в інших розділах політики конфіденційності такі речі, як “інформація про ваші інтереси”, згадуються як речі, які Avast може зібрати про вас. У цій політиці також показано, що інформація, яку збирає Avast, передається багатьом третім сторонам. 

Сама тривалість цієї політики конфіденційності та деякі її формулювання дещо стосуються, і вони не дають чіткого уявлення про те, наскільки Avast прагне дізнатися про вас завдяки використанню своїх продуктів.. 

NordVPN

Подібно Avast SecureLine VPN, NordVPN не надає споживачам реального вибору, коли справа стосується протоколу та шифрування. Натомість він блокує користувачів у поєднанні OpenVPN та AES-256, що, саме так і відбувається, саме те, що ми пропонуємо більшості людей. Цей комбо пропонує надійні показники та чудову безпеку.

Однак, як могли б уже знати ті з вас, хто звернув увагу на технічні новини, нещодавно у NordVPN було порушено безпеку. Коротше кажучи, хакерам вдалося вкрасти ключ TLS, що дозволило їм запустити те, що називається атакою “людина в середині”.

Це означає, що хакери могли налаштувати сервер так, ніби це був один із серверів фактичної мережі NordVPN. Користувачі могли несвідомо підключитися до цього підробленого сервера, надаючи хакерам доступ до своєї інформації. 

Ця ж вразливість з тих пір була виявлена ​​в інших мережах VPN, і NordVPN виправив цю проблему і продовжує працювати над тим, щоб подібні речі більше ніколи не повторилися, але незалежно, це постійне пляма у послужному списку NordVPN.

Переходячи до політики конфіденційності, NordVPN тримає стислі речі і робить досить хорошу роботу, уникаючи надмірного юридичного жаргону. Єдина інформація, яку NordVPN потребує від вас, щоб створити обліковий запис, – це адреса електронної пошти, і це ніщо не заважає вам використовувати для цього підроблений електронний лист.

Сам VPN не збирає ідентифікаційну інформацію. Дані, зібрані щодо використання VPN, обмежуються такими речами, як завантаження сервера, яке використовується для підтримки мережі.

П’ять круглих думок

І NordVPN, і Avast SecureLine VPN пропонують те, що ми вважаємо золотим стандартом безпеки VPN: OpenVPN та AES-256. Однак Avast SecureLine VPN пропонує це лише на певних платформах, тоді як NordVPN останнім часом серйозно порушив безпеку.. 

NordVPN написала чітку політику конфіденційності, яка є досить короткою та написана таким чином, що її може зрозуміти майже кожен. Avast, з іншого боку, має смішно довгу політику конфіденційності, яка часто може залишати у вас більше питань, ніж відповідей. 

Між порушеннями NordVPN та політикою конфіденційності Avast SecureLine VPN, схоже, що обом цим провайдерам потрібно трохи очистити свої дії. Цей круг закінчується краваткою.

Раунд: безпека & Конфіденційність Немає чіткого переможця, бали для обох

Логотип Avast SecureLine VPN
NordVPN логотип

6

Фінальні думки

У перемозі п’ять на один NordVPN довів, чому це одна з найпродуктивніших VPN сьогодні на ринку. Він випереджав Avast SecureLine VPN від початку до кінця з більшою швидкістю, більшою кількістю функцій та більш зручним інтерфейсом. 

Переможець: NordVPN

Чомусь антивірусні компанії намагаються конкурувати на ринку VPN, як ми бачили в інших випадках, як-от у нашому огляді Bitdefender VPN. Схоже, що спеціалізація, необхідна для конкуренції на ринку VPN, а необхідні інвестиції в мережу створює перешкоду для входу фірм в інші частини світу кібербезпеки.. 

Якщо ви раніше використовували будь-яку з цих VPN, ми завжди любимо чути ваші думки про них у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map