Антивірус Bitdefender проти Norton: розгроми вірусів у 2020 році

Ми тут великі шанувальники Bitdefender на Cloudwards.net. Він посів перше місце, коли ми подивилися на найкраще антивірусне програмне забезпечення на ринку. Bitdefender щойно підкреслив велике антивірусне ім’я в нашому порівнянні Bitdefender проти Антивірусу Касперського. У цій статті ми порівнюємо його з Norton Antivirus, одним із найстаріших прикладів антивірусного програмного забезпечення.


Ми очікуємо, що і те, і інше добре, але побачимо, як Norton Antivirus порівнюється з Bitdefender за п’ять раундів. Ми будемо порівнювати функції антивірусних гігантів, цінові пакети, зручність використання, захист та підтримку клієнтів, перш ніж оголосити переможця.

Перш ніж прочитати це порівняння Bitdefender vs. Norton Antivirus, подивіться наш огляд Bitdefender Antivirus та наш огляд Norton Antivirus, щоб отримати повне уявлення про кожне програмне забезпечення.

Налаштування боротьби: Bitdefender проти Norton Antivirus

Bitdefender – наш найкращий антивірус, а Norton – наш найбезпечніший список програм антивірусного програмного забезпечення. Ви будете безпечні з обома, але це порівняння призначене для того, щоб допомогти вам вирішити. Розглянемо спочатку основні правила.

Як згадувалося, ми розглядаємо п’ять категорій – від функцій до підтримки клієнтів. Кожен раунд отримує перемогу, а перший-три очки виграє порівняння в цілому. 

Ми пропонуємо прочитати розділи в повному обсязі, щоб отримати повний огляд наших позицій. У деяких випадках найкращий вибір для вас буде залежати від ваших обставин.

1

Особливості

Антивірусна індустрія змінилася з моменту виходу антивірусу Norton і Bitdefender. Завдання розробникам антивірусного програмного забезпечення полягає в тому, щоб залишатися попереду гри, з новими функціями та способами лову та запобігання зловмисному ПЗ та іншим кіберзлочинності. 

Давайте подивимося, які функції Bitdefender та Norton Antivirus пропонують своїм клієнтам.

Bitdefender

Ви не збираєтеся багато отримувати від Bitdefender, не заплативши за найдорожчий пакет. На щастя, 30-денне випробування повинно дати вам достатньо часу, щоб визначити, який пакунок найкращий для вас.

Особливості Bitdefender

Ви отримаєте максимальний захист за допомогою Bitdefender Total Security. Це пропозиція “все в одному”, яка охоплює декілька пристроїв. Bitdefender належить до найкращого антивірусного списку для Android, але він також добре захищає пристрої iOS та macOS.

Ми надто добре знайомі з небезпекою загальнодоступного Wi-Fi, тому Bitdefender пропонує обмежену послугу віртуальної приватної мережі з обмеженням 200 Мб на день. Це не найкраще рішення, тому якщо VPN – це те, що ви шукаєте, подивіться замість ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Якщо ви турбуєтесь про безпечний перегляд, Bitdefender Safepay забезпечує безпечну пісочну скриньку для ваших чутливих веб-відвідувань, таких як ваш Інтернет-банкінг чи покупки. Вам буде повідомлено щоразу, коли ви відвідуєте сторінку, на яку Bitdefender вважає, що може поставити вас під загрозу, якщо ви не використовуєте Safepay. 

Також входить менеджер паролів, який інтегрується з вашим звичайним браузером та Safepay. Це гарна пропозиція, але ви, можливо, захочете ознайомитись з нашим списком найкращого менеджера паролів, щоб дізнатися про інші функції, наприклад, LastPass (читайте наш огляд LastPass).

Ви також отримуєте захист від компенсації для всіх пакетів Bitdefender, крім безкоштовного, а також мережевий брандмауер. Bitdefender Total Security пропонує майже занадто багато функцій, від безпечного подрібнення файлів до захисту веб-камери.

Загалом, Bitdefender пропонує найбільше можливостей з вибору у нашому списку оглядів антивірусів. Визначити, які функції доступні для певного пакету, може бути важко, окрім того, нам мало що скаржитися.

Антивірус Нортона

Існує чотири основні пакети Norton. Як і у Bitdefender, деякі основні функції є усіма ними, але в загальному списку все менше функцій. 

Нортон-клієнт-безпека

Кожен пакет постачається з повним набором захисту від зловмисного програмного забезпечення, в тому числі захист від сканування та шпигунських програм, а також хмарне сховище для резервного копіювання. Ви також отримуєте мережевий брандмауер та менеджер паролів.

Менеджер паролів не протистоять повноцінної пропозиції на зразок Dashlane (читайте наш огляд Dashlane), але це робить роботу для випадкового користувача.

Абоненти пакетів Norton 360 отримують доступ до VPN Norton Secure для безпечного перегляду (читайте наш огляд Norton Secure VPN). У ньому відсутні типи функцій VPN, які ви бачите в нашому найкращому списку VPN для Windows, але це додаткова додаткова інформація. Ви також отримуєте захист веб-камери.

Якщо ви хочете отримати більше функцій, вам потрібно буде оновити один з більш дорогих пакетів. Наприклад, ви отримуєте функції батьківського контролю для захисту своїх дітей, використовуючи інструменти для контролю за веб-трафіком та завантаженням додатків.

Розподіл функцій по пакетах Нортона зважується на більш дорогі, як ви могли очікувати, але в підписках на антивірус плюс і 360 стандарт вистачає, щоб бути корисними.

Думки круглі

Є багато подібності між Антивірусом Нортона та Bitdefender. Norton Antivirus пропонує безліч доповнень для своїх пакетів, але багато з них, такі як захист ідентичності VPN та LifeLock, передбачають додаткові програми та складність.

Що стосується функцій безпеки, то антивірус Norton є більш базовим. Більшість функцій, таких як менеджер паролів та захист веб-камер, відповідає Bitdefender, який також пропонує додаткові основні функції.

Bitdefender виграє цей раунд, але Norton Antivirus добре допомагає пропонувати додаткові засоби безпеки, такі як захист особи, яких Bitdefender не робить.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Нортон безпеки логотип

2

Ціна

Ми говорили про пропозицію щодо планів передплати. Обидва антивірусні провайдери пропонують базові пакети, щоб підключити своїх користувачів, перш ніж продати їх на щось із додатковими функціями.

Давайте подивимося, що ви отримуєте за свої гроші за допомогою підписки на Norton Antivirus або Bitdefender.

Bitdefender

Доступні чотири пакети від Bitdefender, але вам потрібно буде витратити більше, якщо ви шукаєте підтримки для декількох пристроїв. Хороша новина – великі знижки для нових користувачів.

Найдешевший пакет – Antivirus Plus – становить близько 30 доларів на рік із підтримкою до трьох ПК з Windows за зниженою ставкою. Будь-яка більша чи менша кількість ПК означає стягнення повної ціни. Це незвично, але прийнятно, якщо у вас є лише декілька ПК з Windows.

Пакет середнього рівня, Internet Security, також обмежений для Windows і має аналогічну знижку на три пристрої. Ви також отримуєте такі функції, як сканер WiFi, батьківський контроль та мережевий брандмауер.

Користувачам мобільних пристроїв та MacOS потрібно буде інвестувати в Total Security, найдорожчий пакет Bitdefender. Однак Bitdefender – це найкращий наш антивірус для Mac завдяки захисту. Дисконтована ставка доступна лише для Total Security під час її підписки на три пристрої.

Ви також можете захистити свою сім’ю за допомогою програми Bitdefender Family, яка підтримує 15 пристроїв. На відміну від інших знижок, 54-відсоткова знижка поширюється на всі 15 пристроїв на всі річні плани, від 54,99 дол. США на рік до 174,99 дол. США на три.

У абонентів та поновників, які вперше працюють, є щось позитивне, на що чекатимуть від підписки на Bitdefender. Щоб максимально використати підтримку декількох пристроїв, вам потрібно буде заплатити за загальну безпеку або сімейний план, але Антивірус Плюс та Інтернет-безпека – це хороші бюджетні варіанти. 

Ви можете передплатити будь-який пакет Bitdefender на три роки із великими знижками. Незалежно від того, який пакет ви хочете спробувати, спершу слід скористатись 30-денним випробувальним періодом загальної безпеки Bitdefender..

Антивірус Нортона

Існують знижки для початкових абонентів Norton Antivirus, але вони не такі щедрі, як ті, які пропонує Bitdefender.

Основний антивірусний план Нортона, який також називається Antivirus Plus, становить близько 60 доларів на рік. Існує 20-відсоткова знижка для підписників, що вперше зменшують вартість приблизно до 50 доларів. Однак це пакет з голими кістками.

Ви обмежені одним ПК або Mac із стандартним захистом від зловмисного програмного забезпечення, мережевим брандмауером, менеджером паролів та 2 Гб хмарного сховища. Майже 60 доларів США для захисту одного пристрою є низьким значенням порівняно з Bitdefender або іншим постачальником, наприклад Avast (читайте наш огляд Avast Pro).

Наступні два плани Norton Antivirus, 360 Standard та 360 Deluxe, мають більше м’яса на кістках. Зі знижкою $ 49,99 та $ 59,99 на рік, ви отримуєте більшість функцій Norton, яких ви очікували, з включеним захистом веб-камери та VPN-доступом..

Як і Antivirus Plus, 360 Standard захищає лише один пристрій, але він дозволяє захищати і мобільний пристрій. Вам потрібно 360 Deluxe, якщо ви хочете захистити кілька пристроїв. Він підтримує до п’яти, включаючи ПК, Mac та мобільні пристрої. Це також збільшує ваше хмарне сховище до 50 Гб.

Один з найдорожчих планів, Нортон 360 з LifeLock Select, додає захист від крадіжок посвідчень і до 100 Гб хмарного резервного копіювання, а також усі функції, які ви отримаєте з 360 Deluxe.

Вам потрібно буде платити $ 299,99 на рік за Norton 360 за допомогою LifeLock Unlimited Plus, щоб отримати необмежену підтримку та найвищий рівень захисту від крадіжок особи. Ви можете отримати аналогічну необмежену захист пристрою за меншу ціну, ніж за половину, за допомогою Avira Prime (читайте наш огляд Avira).

Акційні ціни на антивірус Norton у порядку, але вам потрібно буде заплатити за один із пакетів вищого рівня, щоб отримати найкращу вартість.

Круглі дві думки

Якщо співвідношення ціна / якість є для вас найважливішим, ви виберете Bitdefender через Norton Antivirus. Обидві компанії змушують платити додатково за мобільні пристрої та кілька пристроїв, але ви матимете доступ до додаткових функцій за менші гроші за допомогою Bitdefender. 

Раунд: Ціна на антивірус Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Нортон безпеки логотип

3

Привітність до користувачів

Найкращий антивірус – це той, який не втручається та не уповільнює роботу машини та не є складним у використанні. Ось чому ми уважно придивляємось, чи є антивірус зручним для користувачів.

У цьому раунді ми будемо оцінювати зручність використання Bitdefender та Norton Antivirus, щоб вирішити, що найкраще.

Bitdefender 

Установка Bitdefender безболісна, з декількома кроками та великою кількістю пояснень. Клієнт чистий, простий та ефективний у поясненні більшості своїх особливостей користувачам. Приладова панель пропонує більшість налаштувань і функцій, від швидкого сканування до відкриття Safepay, як “швидких дій” для доступу до вас.

Якщо є проблема, Bitdefender повідомить вас про спливаючі вікна та сповіщення бічної панелі. Він пропонує інформацію про те, що потрібно зробити, і виправлення одним клацанням.

Більшості користувачів не потрібно буде переходити з панелі швидких дій, але ви можете отримати доступ до інших налаштувань та функцій з бічного меню, щоб мікроконфігурувати захист Bitdefender.

Загалом, Bitdefender пропонує простоту для випадкових користувачів та більш розширені налаштування для плюсів. Це один із найкращих антивірусних клієнтів, яких ми бачили, і високо оцінює їх зручність.

Антивірус Нортона

Нортон також не дуже важко використовувати. Установка приблизно на рівні з Bitdefender. Це гладко, виконує для вас більшість дій, але вам потрібно зареєструвати акаунт.

Нортон-Клієнт-Виконання

Клієнт із чітким виглядом надає користувачам можливість перемикатися між вкладками з областями сканування, конфігурації, продуктивності та іншими функціями, такими як ваш менеджер паролів та розширення безпеки. Розширення не дуже великі – вони повільні та об’ємні, м’яко кажучи, але вони за замовчуванням залишаються відключеними.

Приємним штрихом є моніторинг використання процесора Norton Antivirus на вкладці “продуктивність”. Історично антивірус Нортона розглядався як ресурсна свиня, і ця особливість певним чином дозволяє розвіяти цю репутацію.

Загалом, Norton простий у використанні, простий в установці і не має великого впливу на використання вашої системи.

Три круглі думки

Norton Antivirus і Bitdefender – це дві найбільш впізнавані марки на ринку. Вони вже занадто довго не знають, що їх цільовий ринок очікує простоти та ефективності.

Обидва пропонують це, але Bitdefender значно полегшує мікроконтроль окремих функцій. Це нічия в цьому раунді. Між ними не вистачає, щоб називати це так чи інакше.

Раунд: Дружність до користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

Bitdefender Антивірусний логотип
Нортон безпеки логотип

4

Захист

Немає сенсу встановлювати антивірусне програмне забезпечення, якщо воно не може захистити вас. Щоб переконатися, що ви отримуєте найкращий захист, ми подивимось, наскільки ефективно Bitdefender та Norton Antivirus працюють проти найгірших загроз з трьох тестових лабораторій..

Bitdefender

На AV-тесті Bitdefender в березні та квітні 2019 року набрав 99,3 відсотка в тесті на захист від зловмисного програмного забезпечення, що було незначним зниженням від попередніх оцінок, але все-таки достатньо для того, щоб заробити ідеальних 6 з 6.

Виробничі показники Bitdefender отримали кращий результат, уповільнившись лише на 14 відсотків порівняно із середніми 19 відсотками. Загалом, AV-Test дав Bitdefender ще один ідеальний бал, який добре відповідає нашим очікуванням. Bitdefender – це не свинячий ресурс.

Були подібні результати тестування на AV-Comparatives. Хоча було зафіксовано два помилкових спрацьовування між лютим та травнем 2019 року, Bitdefender заблокував 751 загрозу за 99,9-відсотковий рівень захисту. AV-Comparatives також нагородив Bitdefender за найвищий рейтинг Advanced + за продуктивність під час тестування у квітні 2019 року.

Третя лабораторія для тестування Bitdefender, MRG Effitas, дала антивірусному програмному продукту рейтинг Сертифікованого рівня 1 в 1 кварталі 2019 року. Він мав 100-відсоткову швидкість проходження в тестах повного спектру від розміру вибірки 339, тобто він охоплював кожну загрозу без помилкових позитивних результатів.

Антивірус Нортона

Мартеві та квітневі випробування AV-Test показали однаковий 99,3-відсотковий бал захисту від загрози зловмисного програмного забезпечення для Norton Antivirus. Він також збігався з показниками ефективності Bitdefender, але він виявився повільніше при тестуванні. Хоча показник ефективності знизився, захист від зловмисного програмного забезпечення була майже ідеальною.

Нортон-AVTest

Таку ж картину не можна побачити з тестування захисту AV-Comparatives з лютого по травень 2019 року. Він повідомив про значущі 21 помилкових справах, але автоматично заблокував 99,6 відсотків загроз. Кількість помилкових позитивних результатів призвело до підвищення розширеного рейтингу Norton Antivirus в цілому.

У MRG Effitas, Norton Antivirus (оцінюється як Symantec) отримав відповідну сертифікацію рівня 1 у тестах 1 кварталу 2019 року. Його тести повного спектру були кращими, ніж Bitdefender, зі 100-відсотковою загрозою автоматично виявляли та блокували. У кожній тестовій категорії Norton Antivirus набрав 100 відсотків.

Круглі чотири думки

Між цими двома антивірусними центрами не так вже й багато. Кількість помилкових позитивних даних, зафіксованих AV-Comparatives для антивірусу Нортона, викликає занепокоєння, але це, здається, більше, ніж норма..

З відповідними або трохи нижчими балами за програму Norton Antivirus, проте, Bitdefender переносить її на пост. Це сказав, що це дуже гоління. Який би антивірус ви не вибрали, ви будете захищені добре.

Раунд: точка захисту від антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Нортон безпеки логотип

5

Підтримка

Якщо ви зіткнулися із загрозою зловмисного програмного забезпечення, яку ви не можете вирішити, ви, скоріше, повернетесь до наданих вам експертних порад. З цією метою ми перевіримо підтримку, яку ви отримаєте від Bitdefender або Norton Antivirus у цьому раунді.

Bitdefender

У Bitdefender є кожен контактний маршрут, який ми любимо бачити. Якщо ви віддаєте перевагу розмові через свої проблеми, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів по телефону в 16 країнах. 

Також є чат, електронна пошта, форум та база знань, що містять інструкції та запитання щодо практичних дій. Форум активний та укомплектований агентами технічної підтримки Bitdefender та клієнтами-учасниками.

Відповіді можна очікувати швидко, часто протягом декількох годин. Повідомлення форуму розділені за продуктом та доступні різними мовами. Підтримка Bitdefender доступна цілодобово і для клієнтів.

Антивірус Нортона

Symantec, який володіє антивірусом Norton, пропонує клієнтам підтримку телефону та чату в реальному часі, і, як і Bitdefender, він також пропонує форум підтримки, відео-посібники з інструкціями та базу знань..

Нортон-Підтримка сайту

База знань Norton Antivirus добре організована і розділена на категорії для різних продуктів. Ви можете шукати конкретні проблеми чи запитання, і якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, ви можете перейти до інших напрямків допомоги внизу кожної сторінки.

Статті деталізовані, прості у виконанні кроки для усунення неполадок або виконання дій, таких як резервне копіювання файлів або зміна підписки..

Форум не найпростіший в навігації, але він забезпечений довгим архівом публікацій, які ви можете шукати, якщо база знань не пропонує вам багато чого. Якщо цього немає, підтримка телефоном та підтримкою чату в Нортоні повинна бути вашим першим портом дзвінка.

П’ять круглих думок

Підтримка клієнтів від Bitdefender та Norton Antivirus є чудовою. Обидва пропонують безліч варіантів підтримки.

У Bitdefender є набагато чистіший і простіший веб-сайт, хоча і з цієї причини він виграє. Форум є більш сучасним та простішим у пошуку, а база знань – ретельна та зрозуміла.

Раунд: Точка підтримки для антивірусу Bitdefender

Bitdefender Антивірусний логотип
Нортон безпеки логотип

6

Фінальні думки

Є багато подібності між Bitdefender та Norton Antivirus, але з нашого порівняння видно, що Bitdefender – найкращий вибір для споживачів.

Переможець: Bitdefender

Це не означає, що з антивірусом Norton щось конкретно не так. Він має довгий родовід в антивірусному світі, і, як показують наші показники захисту, це добре справляється із захистом вашого набору. 

Щодо вартості, то Bitdefender пропонує більше грошей на ваш долар. Ви отримуєте більше функцій за більш дешеву ціну. Якщо ви хочете переглянути деякі інші наші порівняння, відвідайте наш антивірусний архів.

Ви б обрали Bitdefender через Norton Antivirus або зробили інший вибір? Залиште нам свої думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map