8 найкращих блокаторів реклами, які працюють із Chrome, Safari, Firefox у 2020 році

Оскільки Інтернет ставав все більш комерціалізованим, реклама стала фактом життя в Інтернеті. Починаючи від ледь помітного до нав’язливого та руйнівного праворуч, реклама може швидко вичерпувати будь-яку насолоду від вашого веб-сайту. На жаль, онлайн-реклама тут залишається, тому ми склали цей список із восьми найкращих блокаторів оголошень, щоб допомогти вам їх самому вигнати..


Наш вибір номер один (як в цілому, так і для Android) – AdGuard – працює на вашому робочому столі та блокує рекламу у всіх ваших програмах. Ви повинні заплатити за його використання, хоча наступні дві записи у нашому списку – uBlock Origin та AdBlock – це безкоштовні розширення веб-переглядача та наш вибір найкращого блокатора оголошень для Firefox та Google Chrome відповідно.

Далі – R.O.B.E.R.T Windscribe та Cybersec NordVPN, обидва з яких є чудовими варіантами, якщо ви також є на ринку VPN. Нарешті, AdLock – ще один варіант блокування реклами на всі пристрої – відображає задню частину разом із вбудованими блокаторами реклами для Opera, Firefox та Safari.

Список топ-блокаторів реклами 2019 року

 1. AdGuard – найкращий блокувальник реклами для Android
 2. uBlock Origin – кращий рекламний блок для Firefox
 3. AdBlock – найкращий блокувальник оголошень для Chrome
 4. CyberSec від NordVPN
 5. R.O.B.E.R.T від Windscribe
 6. Браузер Firefox
 7. AdLock
 8. Оглядач Opera

1. AdGuard

Якщо ви готові роздрібнити трохи грошей, щоб покращити свою роботу в Інтернеті, тоді AdGuard надає вам найкращу ставку, вибираючи блокувальник реклами. На відміну від більшості подібних сервісів, AdGuard – це не розширення рекламного блоку, а швидше настільний додаток.

Замість того, щоб просто блокувати рекламу на веб-сайтах, які ви відвідуєте, вони блокують їх у всій вашій системі, незалежно від того, чи є вони у вашому браузері, Skype, вашому торент-клієнті чи чомусь іншому.

AdGuard-Main-Panel

Ця повсюдність відрізняє її від інших записів у цьому списку і є величезним бонусом, особливо якщо ви використовуєте багато програмного забезпечення, яке покладається на рекламу, оскільки це часто може бути набагато більше дратувати (і важче позбутися), ніж традиційний веб-сайт реклама. Також дуже просто налаштувати та налаштувати свої налаштування в AdGuard, оскільки вся справа упакована в акуратний та охайний інтерфейс.

Стелс AdGuard

Крім того, AdGuard повністю летить під радари. Після широкого тестування нам вдалося відвідати всілякі веб-сайти, які використовують заборону блокування рекламних оголошень, причому жоден з них ніколи не був розумнішим, що ми відвідували їх веб-сайти, не маючи справу з їх рекламою.. 

Якщо ваш веб-переглядач за замовчуванням не має безпечного перегляду, ви можете змусити AdGuard робити важкі підйоми та блокувати веб-сайти, які, як відомо, містять зловмисне програмне забезпечення або схеми фішингу.

Існує ціла купа захисту конфіденційності, включеної в AdGuard під сервісом, влучно названим «режим схованості». Ви можете приховати, який пошуковий термін привів вас на веб-сайт, замаскувати браузер, який ви використовуєте в самій Google, і навіть заблокувати параметри відстеження URL-адрес.

AdGuard-конфіденційність

Ви також можете встановити таймер для видалення як сторонніх, так і сторонніх файлів cookie, а також заблокувати WebRTC, сповіщення, веб-сайти, що мають доступ до вашого місцезнаходження, Flash та Java. Нарешті, HTTP-реферали можуть бути відключені, а AdGuard також може замаскувати вашу IP-адресу та агент користувача.

Щодо ціноутворення, AdGuard, ймовірно, не зламає банк, оскільки підписка на цілий рік приноситиме вам 2,49 долара на місяць. Перед вами 14-денний пробний період, щоб перевірити його та вирішити, чи сподобалось вам, і навіть якщо ви закінчите платити за підписку, ви зможете отримати повне відшкодування протягом 60 днів після покупки. Ліцензія охоплює три окремі пристрої, а також є можливість одноразово сплатити 59,99 долара США.

2. Походження uBlock

Якщо ви не зацікавлені в блокуванні оголошень у всій системі, а просто хочете отримати чіткий досвід перегляду, то uBlock Origin – це вибір для вас. 

На відміну від AdGuard, uBlock існує виключно як розширення для браузера і, таким чином, функціонує лише для оголошень, що відображаються на фактичних веб-сайтах через веб-браузер. Тим не менш, він добре справляється з цим завданням, заробивши це місце у нашому списку найкращих розширень безпеки браузера.

uBlock-Main-Panel

uBlock використовує вражаючий список фільтрів, і з кожного перевіреного нами блокувальника реклами він виявив найбільшу кількість оголошень і відстежувачів за досить великою націнкою, навіть перевершуючи оплачені варіанти цього списку. Він також вдається обійти заборони рекламного блоку, а це означає, що вам не доведеться регулярно його відключати для відвідування улюбленого веб-сайту.

uBlock-Filter-Списки

uBlock також надзвичайно легкий, використовуючи набагато менше системних ресурсів, ніж інші розширення Chrome, що блокують рекламу. На жаль, дизайн приладової панелі дає відчуття, що це прямо з 1990-х, але якщо ви можете ігнорувати відверто потворний інтерфейс, існує величезна кількість налаштувань та додаткових захистів, які ви можете налаштувати..

uBlock-конфіденційність

Що стосується конфіденційності речей, ви можете відключити WebRTC, не дозволяючи йому витікати вашу IP-адресу, а також вимикати HTTP-реферали, звіти CSP та запити попереднього вибору. Також є список списків фільтрів, який дає вам огляд усіх різних фільтрів оголошень, які ви можете активувати.

3. AdBlock

Поряд з uBlock, AdBlock – інший гігант у світі блокування реклами. Назва трохи заплутано, тому що її не слід плутати з AdBlock Pro або AdBlock Plus, які є абсолютно окремими розширеннями, які не мають нічого спільного між собою.

AdBlock-Main-Panel

AdBlock доступний як розширення для Firefox та Google Chrome (і, таким чином, для більшості браузерів на базі Chromium, таких як Vivaldi або Brave), і здебільшого функціонує однаково в будь-якому веб-переглядачі. Хоча він не блокує так багато реклами та запитів відстеження, як це робить uBlock, він має набагато більш чистий і зрозумілий інтерфейс.

У Chrome він також пропонує можливість блокувати рекламу в потокових потоках Twitch, що більшість блокувальників оголошень не в змозі зробити. Ви також можете налаштувати білий список каналів YouTube, щоб ваші улюблені творці вмісту все-таки заробляли гроші на переглядах. Так само ви можете дозволити “прийнятну рекламу”, яка дозволяє передавати певні ненав’язливі оголошення.

AdBlock-Settings

AdBlock також пропонує деякі незначні засоби захисту конфіденційності через EasyPrivacy, що, просто кажучи, блокує веб-сайти з’ясовувати, де ви фізично перебуваєте, з якого веб-сайту ви прийшли та вашу IP-адресу. На жаль, він використовує трохи більше оперативної пам’яті, ніж uBlock, але якщо ви користуєтеся Google Chrome, то споживання оперативної пам’яті, мабуть, у вашому списку проблем не так вже й занадто.

4. CyberSec від NordVPN

CyberSec – це блокатор оголошень, який входить у комплект програми NordVPN, і якщо ви хочете повне скасування його функцій, перейдіть до нашого огляду NordVPN. Це також один із наших найкращих виборів для найкращого постачальника VPN, тому, безумовно, варто подумати, чи є ви на ринку віртуальної приватної мережі.

Параметри CyberSec

NordVPN не пропонує жодної статистики щодо того, наскільки CyberSec блокує вас, що ускладнює отримання емпіричних результатів щодо його продуктивності. Незважаючи на це, здавалося, що це досить добре працює з блокуванням реклами, оскільки ми не могли побачити жодного під час нашого тестування. CyberSec також вдається приховати себе, тобто вам не буде запропоновано “відключити блокатор оголошень” під час відвідування певних веб-сайтів.

NordVpn-підключено

Одна з проблем із CyberSec (яким поділяється R.O.B.E.R.T, наш наступний запис) полягає в тому, що вам потрібно підключитися до VPN-сервера, щоб він працював. Якщо ви віддаєте перевагу постійному підключенню до VPN, це не проблема, але більшість користувачів все одно захочуть блокувати оголошення, коли вони проходять через звичайне підключення, що потребує окремого розширення.

5. R.O.B.E.R.T від Windscribe

Windscribe – це постачальник VPN, який очолив наш список найкращих безкоштовних VPN-сервісів. Якщо ви хочете дізнатися про послугу в цілому, ви можете перейти до нашого огляду Windscribe, але тут ми будемо розглядати виключно вбудовану систему блокування реклами, яка постачається з сервісом R.O.B.E.R.T.

Оскільки Windscribe не пропонує жодної статистики – як CyberSec NordVPN – важко сказати, наскільки ефективно R.O.B.E.R.T блокує рекламу, але в наших тестах, здавалося, це робиться досить добре. 

Виявлено Windscribe-AdBlocker

На жаль, не вдається приховати свою активність від веб-сайтів, які шукають її, а це означає, що, наприклад, хороша частина новин, заблокує вас читати їхній вміст, попередньо не відключаючи Windscribe.

Windscribe-Blocker-Settings

Крім реклами, R.O.B.E.R.T також блокує трекери, елементи соціальних медіа та зловмисне програмне забезпечення. Він також забезпечує певний захист конфіденційності, блокуючи WebRTC, витоки місцеположення та інформацію про часовий пояс, а також дозволяє вам регулярно оновлювати ваш користувальницький агент, щоб приховати свою особу.

6. Браузер Firefox

Переглядаючи налаштування Firefox, ви не зможете побачити фразу “блокувальник реклами”, але все ж є вбудована в браузер. Замість того, щоб називати свою систему блокатором оголошень, Firefox сам по собі вибирає термін “захист відстеження”. 

Хоча він не блокує стільки запитів, як виділений блокатор оголошень, він все ще виконує досить пристойну роботу, а також вдається приховати себе від скриптів виявлення рекламного блоку.

Налаштування Firefox-Tracking-Settings

Якщо ви шукаєте додаткову інформацію про веб-переглядач, перегляньте наш огляд Firefox про повний термін дії.

7. AdLock

AdLock – це ще один блокувальник реклами на всі пристрої, який є нашим продуктом номер один, AdGuard. На жаль, хоча AdLock зробив гідну роботу, блокуючи рекламу, він виявив і заблокував набагато менше запитів, ніж AdGuard. 

AdLock-Main-Panel

Це також трохи дорожче, з однорічною ліцензією, що має цінник 36 доларів, який охоплює шість окремих пристроїв. Також вам надають можливість заплатити 90 доларів за ту саму ліцензію, але на цей раз на все життя.

AdLock-Settings

Існує двотижнева пробна версія, щоб вирішити, чи подобається вам послуга та 30-денна гарантія повернення грошей, якщо вона не відповідає вашим очікуванням. Також немає нічого на шляху до вдосконаленого захисту конфіденційності, наприклад, блокування WebRTC або захисту IP, що є ще однією причиною того, чому AdLock настільки далеко в списку, порівняно з конкурентами.

8. Оглядач Opera

Вбудований рекламний блокатор Opera пристойний для блокування реклами, але важко точно сказати, як вона співпадає з нашими іншими виборами, оскільки браузер не надає будь-якої статистики про те, скільки оголошень вдалося заблокувати. Хоча, здавалося, це робиться досить добре – ми не бачили багато реклами, поки вона працювала – Opera має велику проблему з маскуванням блокатора реклами з веб-сайтів.

Opera-Adblock-Settings

Наскільки ми можемо сказати, майже кожен веб-сайт, що використовує функцію виявлення блокування реклами, підхоплював той факт, що ми блокували рекламу в Opera, яка заблокувала нас з багатьох різних веб-сторінок. Це величезна проблема для блокувальника реклами і головна причина, чому Opera йде до кінця цього списку.

Виявлено Opera-AdBlocker

Opera також не блокує рекламу у Facebook, що змушує нас думати, що вона уклала якусь угоду з платформою для показу своїх оголошень, що не дуже добре виглядає для функції блокування реклами. Щоб дізнатися більше про браузер в цілому, обов’язково прочитайте наш огляд Opera.

Opera-Facebook

Кращий безкоштовний блокувальник оголошень: походження uBlock

Ми вже детально висвітлювали джерело uBlock в цій статті, тому ми не будемо намагатися повторюватися тут. Досить сказати, що uBlock – це найвищий блокатор реклами, а той факт, що він повністю безкоштовний, – це лише обмерзання торта. Якщо ви не хочете робити гроші за блокування реклами, то uBlock – найкращий варіант.

Ще один варіант, який ви можете перевірити, це AdBlocker Ultimate, який використовується як Firefox, так і розширення Chrome.

Найгірші блокатори реклами

Поза нашими вищезгаданими виборами, там є ще більше «блокаторів оголошень», які є трохи більше, ніж афери. Вони запускають гаму від просто поганого блокування оголошень до схеми збору даних, яка навіть не намагається захистити вас належним чином.

Деякі з цих служб, наприклад AdBlock Pro та uBlock Plus, цілеспрямовано маскуються під себе, використовуючи імена, схожі на легальні блокатори реклами, сподіваючись заплутати користувачів замість завантаження програмного забезпечення. Інші, такі як Smart Popup Blocker, Webutation або HD для YouTube, не такі підлі, але все-таки не варті вашого часу або місця на диску..

Один сервіс – AdBlock Plus – здебільшого є цілком прийнятним варіантом блокування реклами, з одним важливим застереженням: для отримання реклами компанії потрібні гроші компаніям. У більшості випадків це не помітно, тому якщо вам дійсно подобається AdBlock Plus, ви можете продовжувати його використовувати, але така поведінка є принаймні істотним конфліктом інтересів, якщо не прикордонним шахрайством.

Вибір найкращих блокаторів реклами

Найважливішим критерієм при вирішенні питання про те, які блокатори оголошень найкращі, – це, звичайно, наскільки вони ефективні при блокуванні реклами. Це включає в себе функцію блокатора реклами на YouTube, а також вилучення інших видів відеореклами, дратівливих банерних оголошень, відстеження запитів та будь-якої іншої реклами, про яку ви можете придумати..

Крім основної функціональності блокування оголошень, ми також розглядали, який додатковий захист пропонував кожен сервіс. Це здебільшого обертається тим, що блокують різні трекери та пропонують посилений захист конфіденційності. 

Деякі блокатори оголошень також укладають угоди з певними веб-сайтами, щоб дозволити показ оголошень у своїх доменах, що є величезним конфліктом інтересів і може швидко зробити блокатор гіршим, ніж марний.

Нарешті, оскільки реклама є такою важливою складовою інтернет-бізнесу, багато хто вживає заходів щодо виявлення, коли користувачі блокують їх оголошення, а згодом обмежує їх доступ до вмісту. Блокувальник реклами, який може обійти ці обмеження, одразу набагато привабливіший, ніж той, який не може.

Дійсно блокатори оголошень?

Здебільшого, так. Блокатори оголошень працюють шляхом сканування скриптів, що працюють на веб-сайті, і перехресних посилань на них із переліком відомих сценаріїв реклами. Якщо щось відповідає, скрипт не може завантажуватися, що призводить до того, що оголошення не відображається. Хоча зазвичай неможливо буквально заблокувати всі оголошення, найкращі блокатори реклами наближаються.

Незаконні блокатори оголошень?

Блокатори оголошень абсолютно легальні, і ви ніколи не опинитесь у будь-яких юридичних проблемах щодо її встановлення та використання під час перегляду Інтернету. Хоча ви, безумовно, можете стверджувати, що це є крадіжкою (і ми впевнені, що там є деякі адвокати, які судили), ніхто не стикався з юридичними наслідками щодо використання блокатора реклами..

Однак, хоча ви не будете вчиняти жодних злочинів, встановлюючи блокувальник реклами та переглядаючи Інтернет, варто пам’ятати, що будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте, що базує свою бізнес-модель на рекламі, не побачить прибутку від вашого відвідування. Таким чином, якщо ви є великим шанувальником певного веб-сайту і хочете виконати свою роль, щоб переконатися, що він продовжує функціонувати, розгляньте його дозволене списку.

Фінальні думки

Зрештою, є безліч варіантів, які ви можете вибрати, коли мова йде про блокування реклами. Якщо ви готові заплатити невелику плату, то AdGuard – це найкращий варіант, оскільки ви отримуєте покриття на всі пристрої та чудову ефективність. 

З іншого боку, uBlock Origin та AdBlock є абсолютно безкоштовними та чудовими для блокування оголошень у вашому веб-переглядачі, тому, якщо саме тут є ваші потреби, то ви також можете скористатися одним із цих варіантів, який не обійдеться вам ні копійки.

Що ви думаєте про наш вибір блокаторів оголошень? Чи мали у вас поганий досвід роботи з кимось із них, чи ми пропустили ваш улюблений вибір? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map