Огляд зберігання Wasabi – оновлено 2020 рік

Огляд зберігання у Васабі

Новий гравець на ринку SaaS, Wasabi отримує багато прав, що стосується функцій, але бере золоте кільце, коли мова заходить про ціни.


Для тих, хто хоче створити доступне рішення для резервного копіювання в Інтернеті, яке не передбачає Backblaze або IDrive, Wasabi – це гаряча компанія, яка варто врахувати. Свіжий вхід на ринок хмарної інфраструктури, Васабі зробив свою оцінку значно нижче конкурентних послуг, таких як Amazon S3, на додаток до швидкості, яка не дозволить вам проклинати богів.

Васабі, як хмарне інфраструктурне рішення, надає серверний простір для розміщення ваших файлів, але не пропонує великої допомоги для отримання цих файлів туди. Щоб використовувати його як онлайн-інструмент резервного копіювання, вам потрібно буде поєднати його із програмним забезпеченням для резервного копіювання, наприклад CloudBerry Backup – улюбленим Cloudwards.net, який представлений у нашому найкращому посібнику з резервного копіювання в Інтернеті.

Під час цього огляду Wasabi ми будемо працювати з основними функціями, витратами та іншими елементами, щоб допомогти вам вирішити, чи Wasabi – найкраще хмарне інфраструктурне рішення для ваших потреб. Незважаючи на те, що ціна є правильною, ви можете зареєструвати пробний рахунок у Васабі на 1 ТБ, щоб перевірити його перед тим, як здійснити.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Васабі – хмарна інфраструктурна послуга, яку іноді називають інфраструктурою як послугу (IaaS). Ідея IaaS полягає в наданні хмарного доступу до сервера, який можуть використовувати підприємства та приватні особи для управління файлами.

Ми дивимось на Wasabi суто як рішення для резервного копіювання в Інтернеті, але ви також можете використовувати його для зберігання у хмарі (дізнайтеся різницю між хмарним сховищем та онлайн-резервним копією) або навіть для розробки власного хмарного додатку.

Wasabi дозволяє завантажувати і папки, і файли, увійшовши до свого облікового запису в Інтернеті. Однак, щоб ефективно використовувати Wasabi для резервного копіювання в Інтернеті, вам потрібно спарити його з окремим додатком.  

Duplicati (читайте наш огляд Duplicati) – це надійне безкоштовне онлайн-додаток для резервного копіювання, яке працює з Wasabi, але якщо ви можете скребити одноразову ліцензійну плату в розмірі 30 доларів, радимо скористатися CloudBerry Backup (читайте наш огляд CloudBerry Backup).

Васабі та CloudBerry

CloudBerry Backup – це власне хмарне сховище, яке можна використовувати для резервного копіювання даних у понад 50 різних хмарних сервісах, включаючи Wasabi. CloudBerry Backup дозволить вам запланувати резервне копіювання файлів у Wasabi або запускати постійне резервне копіювання, гарантуючи, що план аварій завжди буде оновлений.  

Додаток може зашифровувати файли, перш ніж надсилати їх, і одночасно створювати резервну копію для Wasabi та локального пристрою зберігання для гібридної настройки резервного копіювання. Він також дозволяє налаштувати версію файлів і може використовуватися для зображення всього вашого диска.

В основному, поєднуючи Wasabi з CloudBerry Backup, ви отримаєте одне з найпотужніших, недорогих резервних програм, скориставшись функціями CloudBerry та недорогими планами Wasabi..

Наразі у Васабі є один центр обробки даних, розташований у штаті Вірджинія, США. На початку 2018 року планується відкрити другий центр обробки даних на заході Сполучених Штатів Америки. Після запуску ви зможете вибрати, в який об’єкт хочете створити резервну копію даних..

Навіть два центри обробки даних майже не такі, як пропонує Amazon S3, який має сервери по всьому світу. Це одна з компромісів, пов’язаних із Васабі, хоча якщо ви знаходитесь у Сполучених Штатах, це не повинно викликати жодних проблем.   

Wasabi дозволяє зробити відра для зберігання “незмінним”, що означає, що будь-які записані до нього дані не можуть бути видалені або змінені. Ця функція ідеально підходить для складання планів відновлення аварій, які відповідають HIPAA.

У хмарі Wasabi призначений для перевірки даних кожні 90 днів протягом тривалості зберігання будь-якого файлу. Це робиться для того, щоб файли залишалися недоторканими. Компанія претендує на тривалість 11 x 9s, а це означає, що ви ніколи не повинні втрачати файли. Звичайно, ми можемо взяти на це слово компанії, оскільки це твердження, що неможливо перевірити один обліковий запис з обмеженими даними.

Wasabi також дозволяє встановити політику збереження видалених файлів, яка, як ви могли здогадатися, стосується того, як довго вам потрібно відновити видалені файли. Багато інструментів онлайн-резервного копіювання, які поєднуються з Wasabi, включаючи CloudBerry Backup, також дозволяють налаштувати політику збереження.

Це приблизно все, що є для функцій. Однак як IaaS, особливості не є важливою справою. Вартість і ефективність є важливішими, оцінки яких підходять.

Ціноутворення

З двох претензій Васабі щодо Amazon S3, найпростішим для перевірки є структура цін. І, як обіцяли, це дешево.

StorageEgress (завантаження)
Вартість:0,0039 доларів за ГБ$ 0,04 за ГБ
Примітки:Мінімум 1 ТБ

Нещодавно Wasabi запустив нове ціноутворення за замовчуванням, яке становить 0,0049 доларів за гігабайт на місяць. Це працює приблизно до 5 доларів за терабайт, що є крадіжкою.

Мінус у тому, що вам потрібно платити щонайменше 1 ТБ щомісяця, навіть якщо ви не так багато використовуєте. Однак, враховуючи, що Amazon S3, Google Cloud та Microsoft Azure коштують у чотири рази дорожче, це, мабуть, думка.

Суть нового ціноутворення полягає в тому, що Wasabi більше не стягує плату за вихід або завантаження файлів. Це плата, яку ви знайдете майже в кожному іншому хмарному рішенні IaaS.

Якщо ви віддаєте перевагу старій структурі цін васабі, ви все ще можете підписатись на неї. Згідно з цими умовами, базова ціна зберігання становить 0,0039 доларів за гігабайт на місяць.

Спадкові ціни включають плату за виїзд, яка становить 0,04 дол. США за завантажений гігабайт. Це означає, що якщо ви завантажите 1 ТБ даних з Васабі, це обійдеться вам у 40 доларів.

Це дешевше, ніж Amazon, Azure та Google Cloud, але вдвічі більше, ніж Backblaze B2, що стягує $ 0,02 за гігабайт (про це читайте в нашому огляді Backblaze for Business).

Ми пропонуємо вибрати нову ціну, якщо ви завантажуєте часто. Однак ви можете пізніше переключитися між варіантами ціноутворення, якщо вирішите помилитися.

Загалом, ціни на Васабі повинні приваблювати бізнес за рахунок бюджету. Це навіть досить низька ціна, щоб зробити доступне рішення для резервного копіювання будинку, навіть за одноразову плату за CloudBerry Backup у розмірі 30 доларів..

Простота використання

Реєстрація у Wasabi займає максимум кілька хвилин. У нашому випадку ми створили пробний обліковий запис, який запропонував підтвердити електронний лист для створення пароля облікового запису.

Після входу у ваш новий обліковий запис на веб-сайті Wasabi, вам потрібно створити відро (сховище даних), щоб розпочати резервне копіювання даних. Ви можете створити стільки відер, скільки захочете.

Вам потрібно буде дати ім’я відра. Також є спадне меню, щоб вибрати регіон, який посилається на місцезнаходження центру обробки даних. Як уже згадувалося, наразі єдиним місцем розташування є США-Схід (Ешберн, штат Вашингтон), відкриття об’єкту США-Захід на початку 2018 року.

Вам також буде надана можливість ввімкнути або призупинити версію та ведення журналу. Версія стосується збереження минулих копій змінених файлів, якщо ви хочете відкатати зміни. Ви можете переключити обидва налаштування пізніше, якщо потрібно.

Останнім кроком для створення відра є перегляд вибраних вами і натиснення кнопки «створити відро».

Ви можете завантажувати папки та файли безпосередньо у новостворене відро для Wasabi, якщо це потрібно, але це не дуже ефективно для резервного копіювання в Інтернеті, оскільки це одноразове завантаження

У програмах Duplicati та CloudBerry Backup передбачено безперервне та заплановане резервне копіювання, щоб забезпечити захист файлів на комп’ютері без того, щоб керувати процесом вручну. Це, і вони мають багато інших зручних функцій, окрім того, щоб зробити вашу резервну копію більш зручною, всеосяжною та безпечною.  

Для того, щоб підключити онлайн-резервну програму до Wasabi, вам потрібно буде згенерувати ключ доступу, що можна зробити, увійшовши до свого облікового запису в Інтернеті, натиснувши на триточне меню у верхньому правому куті та вибравши «мій профіль . “

Потім натисніть на вкладку Доступ до API.

Там ви можете створити і ключ, і секретний ключ, який дозволить вашому резервному рішенню вибору підключитися до вашого відра Wasabi.

Наприклад, із CloudBerry Backup ви вводите ключі, коли ви вперше виберете Wasabi як вашу хмарну службу вибору при створенні нового плану резервного копіювання..

Ми не проведемо вас через інший процес налаштування з CloudBerry Backup, оскільки це не входить у сферу дії цієї статті. Однак це досить просто.

Загалом, сторона речей Васабі приблизно така проста, наскільки вона може отримати. Більш вражаючим буде те, яку службу резервного копіювання ви оберете для пари.

Швидкість

Wasabi заявляє кілька сміливих претензій на швидкість, у тому числі – в шість разів швидше, ніж Amazon S3. Зокрема, на своєму веб-сайті Wasabi стверджує, що записує 456 Мб даних за п’ять секунд, порівняно з 75 Мб для Amazon S3. Ви можете вимагати повного звіту, включаючи інструкції щодо відтворення тестів – у Васабі, якщо вам потрібно зробити власне тестування перед тим, як здійснити.

Для більшості користувачів малоймовірно, що швидкість звітування Васабі не буде торкатися. Це особливо вірно за допомогою WiFi. Якщо, наприклад, ваша швидкість завантаження через WiFi становить 10 Мбіт / с, абсолютна швидкість ви можете завантажувати 1000 Мб даних за допомогою однієї нитки – трохи більше 14 хвилин.

Ми провели власні тести, щоб побачити, як швидко ми могли завантажувати та завантажувати файли за допомогою Wasabi за допомогою CloudBerry Backup. Для цих тестів ми використовували папку 1 Гб і працювали в мережі WiFi зі завантаженням 10 Мбіт / с і швидкістю завантаження 22 Мбіт / с..

Ось наші результати:

Тест перший
Тест два
Середній
Завантажити:19 хвилин19 хвилин19 хвилин
Завантажити11 хвилин12 хвилин11,5 хв

Ці швидкості не страшні, якщо врахувати, що файли шифрували CloudBerry перед надсиланням. Однак вони також співпадають із тим, що ми бачили з Amazon S3, Google Cloud, Backblaze B2 та багатьма іншими рішеннями IaaS.

Для запису ми провели ці випробування з Південної Азії. У Сполучених Штатах ви, швидше за все, побачите кращі показники. Звичайно, якщо ви працюєте з будь-якого місця, крім США, Amazon S3 має регіональні сервери, якими ви можете користуватися, тоді як Wasabi – ні. Це, швидше за все, нахилить коефіцієнт швидкості на користь Amazon.

Безпека

Wasabi зберігає ваші дані у загартованих центрах обробки даних, розроблених для запобігання фізичних та віртуальних атак. Центри обробки даних є четвертим рівнем, що є найвищим рейтингом Інституту Uptime з гарантією безперебійного використання 99,9 відсотка. Охоронні патрулі працюють 24 години на добу та підтримуються системою відеоспостереження. Біометричні сканери також допомагають уникнути порушників.

Дані шифруються в режимі спокою в хмарі Wasabi, навіть якщо ви не шифруєте за допомогою програмного забезпечення для резервного копіювання в Інтернеті. HTTPS також використовується для забезпечення завантажень та завантажень із підслуховування в Інтернеті через атаки “людина-в-середині” тощо. Для додаткового захисту там також можна запустити VPN (знайти найкращий VPN).

Wasabi не надає вам доступу до ключів шифрування або можливості самостійно їх встановлювати. Навіть із застосуванням шифрування на стороні сервера, ми рекомендуємо використовувати онлайн-інструмент резервного копіювання, який дозволяє шифрувати файли до виходу з комп’ютера. Приватне, цільне шифрування гарантує нікому, окрім як ви можете читати свої файли.

І Duplicati, і CloudBerry підтримують приватне шифрування, як і багато інших онлайн-інструментів резервного копіювання.

Підтримка

Wasabi пропонує як основну підтримку – безкоштовну, так і преміальну підтримку для здорових 300 доларів на місяць. Основна відмінність веб-сайту Wasabi полягає в тому, що премійна підтримка отримує телефонну підтримку та пріоритетну відповідь по електронній пошті.

Запити на електронну пошту для базових абонентів, як правило, відповідають у робочі дні з 8:00 до 17:00. EST На електронні листи із підтримкою преміум відповіді відповідають 24 × 7. Служба підтримки Wasabi повідомила нас, що компанія намагатиметься відповідати на електронні листи від передплатників, які не є преміум-класами, у неробочий час, залежно від наявності ресурсу.

Ми не перевіряли пріоритетну підтримку, але ми видалили кілька тестових електронних листів, щоб виміряти час відповіді основної підтримки. Ми отримали відповіді протягом дня за всі випадки життя і навіть отримали відповідь у неділю.

Васабі має невелику базу знань та документи технічної підтримки. Також є відео для початку роботи.

Загалом, підтримка васабі непогана, і представники здаються доброзичливими та знаючими. Втім, ми хотіли б побачити певну форму безкоштовного прямого каналу, як чат та підтримку 24 × 7 для всіх користувачів. Крім того, плата за підтримку премій у розмірі 300 доларів на місяць трохи більша.  

Вирок

Важко зараховувати швидкі вимоги Васабі на Amazon S3. Якщо ви використовуєте Wasabi для резервного копіювання, навряд чи ви отримаєте швидкість, яка в шість разів швидша, ніж Amazon.

Насправді, залежно від вашого місцезнаходження, ймовірно, що Amazon буде працювати краще для вас завдяки тому, що у нього глобальна серверна мережа. Тим часом у Васабі на момент написання цього документа є єдиний центр обробки даних у Вірджинії, планують відкрити другий на початку 2018 року.

При цьому, не виникає сумнівів, що Wasabi не тільки значно дешевший, ніж Amazon, для більшості користувачів він буде представляти кращу цінність, ніж навіть бюджетний Backblaze B2. Крім цього, сервіс простий у користуванні, безпека виглядає надійною, а підтримка здається чуйною.  

Якщо ви шукаєте налаштування домашнього резервного копіювання на 1 ТБ, поєднання Wasabi з CloudBerry Backup виглядає як шлях. Незважаючи на те, що зайнято більше роботи, таке рішення може заощадити гроші на таких варіантах резервного копіювання в Інтернеті, як Backblaze та IDrive, два з Cloudwards.net для найкращої онлайн-резервної копії..   

Це наше гаряче сприйняття Васабі. Звичайно, ми вітаємо інші думки, тому сміливо залишайте своє в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map