Огляд Microsoft Azure – оновлено 2020 рік

Огляд Microsoft Azure

Напевно, один з найпопулярніших постачальників послуг IaaS, Microsoft Azure пропонує конкурентоспроможне ціноутворення та швидкісні швидкості, а також інтеграцію з безліччю програмного забезпечення для передачі інших виробників. Прочитайте наш повний огляд Microsoft Azure для отримання повної картини.


Для тих, хто шукає здатну службу хмарної інфраструктури для розміщення файлів, Microsoft Azure забезпечує розумні ціни та ще глибшу глобальну інфраструктуру, ніж популярний Amazon S3. Azure також добре працює з програмованим стороннім програмним забезпеченням, таким як онлайн-резервний клієнт CloudBerry Backup та клієнт хмарного зберігання даних Зроблено легко.

Звертаючись до цього огляду Microsoft Azure, ми розділимо витрати, серверну мережу, досвід роботи користувачів, безпеку та підтримку, щоб показати вам, чому вона вважається найкращою опцією IaaS у хмарі.

Не забудьте прочитати наш огляд CloudBerry Backup та огляд зберігання Made Easy для отримання інформації про наші два улюблені інструменти, сприятливі для Azure..

Альтернативи для Microsoft Azure

Сильні сторони & Слабкі сторони

Ціноутворення

Багато продуктів і послуг потрапляють під парасольку Azure, і все з різними витратами. Це включає сервіс додатків Azure, віртуальні машини Azure та службу контейнерів Azure. Хостинг файлів для резервного копіювання або зберігання вимагає використання Azure Blob Storage, який призначений для неструктурованих даних.

Як і в більшості рішень IaaS, вам стягується плата за те, що ви використовуєте, що забезпечує перевагу масштабності перед традиційними хмарними сховищами та онлайн-резервними копіями.

Однак, обчислення витрат на Azure може бути складним, оскільки вони включають плату за гігабайт за зберігання та використання. Ми покриємо ціни, але якщо вам потрібна більш точна оцінка, Microsoft надає калькулятор пам’яті, який допоможе.

Тарифи зберігання Azure

Майкрософт стягується на основі загальних гігабайт, що зберігаються в Azure Blob Storage щомісяця. Не потрібно мінімального обсягу пам’яті, тому ви можете зберігати якнайменше даних.

Також немає стелі.

Існує три типи зберігання Azure Blob: гаряче, прохолодне та архівне. Гаряче зберігання оптимізоване для частого доступу. Ви будете платити більше за зберігання, але менше за користування, ніж ви будете за прохолодне або архівне сховище. Це найкращий вибір із трьох для синхронізації та спільного використання файлів і ідеально підходить для тих, хто використовує Storage Made Easy.

Класне сховище оптимізоване для нечастого доступу, тоді як зберігання архівів – для рідкісного доступу. Використовуйте перший для короткострокового резервного копіювання, а останній для довгострокового.

Microsoft також пропонує локальне резервне зберігання та географічно надлишкові сховища. Ціни на GRS значно вищі, оскільки файли зберігаються в декількох центрах обробки даних, тоді як LRS використовує лише один. Якщо ви не будуєте мережу доставки вмісту або не маєте офісів по всьому світу, LRS має бути достатньо.

Плани: Гарячі (LRS): Гарячі (GRS): Круті (LRS): Круті (GRS): Архів (LRS): Архів (GRS):
Перші 50 ТБ:0,0184 дол0,0208 дол0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол
Наступні 450 ТБ:0,0177 дол0,0200 доларів США0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол
Понад 500 ТБ:$ 0,0170,0192 дол0,01 дол0,0334 дол0,002 дол0,004 дол

Витрати на зберігання LRS гарячого зберігання набагато дорожчі, ніж у Wasabi або Backblaze B2, але більш ніж розумні для IaaS з серверною мережею розміру Azure. Для порівняння, гаряче зберігання з Cloud Rackspace Cloud Files коштує 100 доларів за терабайт, що більше, ніж у п’ять разів перевищує вартість Azure (читайте наш огляд файлів хмарних файлів Rackspace).

Амазонський льодовик, відомий як довготривале резервне рішення, має більш високі витрати на зберігання, ніж архівне сховище Azure. Багато постачальників послуг IaaS також надають лише гарячі та архівні параметри зберігання. Нам подобається, що Microsoft пропонує опцію середнього рівня.

Тарифи використання Azure

Microsoft доповнює свої розумні витрати на зберігання однаково розумними витратами на використання. Найголовніше, що плата за зберігання гарячого зберігання не стягується. Егрег стосується завантаження файлів, за які платять більшість постачальників.

Існує плата за вихід як для класного, так і для зберігання архіву. Класне зберігання також включає плату за завантаження даних.

Гарячі (LRS): гарячі (GRS): круті (LRS): круті (GRS): архіви (LRS): архіви (GRS):
Прочитайте:БезкоштовноБезкоштовно0,01 дол0,01 дол0,02 дол0,02 дол
Написати:БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно

Незалежно від того, який тип пам’яті ви використовуєте, за дзвінки API стягується плата, на що ви хочете звернути увагу, якщо ви плануєте використовувати Azure для розробки додатків. Ви можете знайти ці витрати тут.

Якщо ви хочете пропустити пробну версію Azure перед тим, як здійснити випуск, ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис 5 Гб, який є хорошим протягом одного року..

Серверна мережа

Microsoft підтримує хмарні центри обробки даних у 52 місцях по всьому світу, а доступ до Azure доступний у 140 країнах.

Північна Америка має найбільше об’єктів із 13, всі, крім двох, у Сполучених Штатах. У Європі є вісім, і ще кілька на шляху. Азіатсько-Тихоокеанський регіон також добре обслуговується з приміщеннями в Китаї, Південній Кореї, Японії, Сінгапурі та Австралії.

У Південній Америці існує лише один центр обробки даних, який знаходиться в Бразилії, і жоден в Африці та на Близькому Сході, хоча Microsoft має чотири списки для запуску.

Для порівняння, бюджетна опція IaaS Backblaze B2 має одне місцезнаходження центру обробки даних в Каліфорнії. Amazon S3 налічує 14 по всьому світу. У Google Cloud 16.

Ви отримуєте картину. Що стосується серверних можливостей, Azure набагато перевершує решту поля. Хоча це не обов’язково означає, що ви отримаєте швидше обслуговування з Azure, це не зашкодить.

Простота використання

Для цього огляду нас цікавить Azure як варіант хостингу файлів. Як і інші просунуті платформи IaaS, Azure робить набагато більше, ніж надає інструменти для створення додатків, розміщення веб-сторінок та створення баз даних.

Через його складність, вам може бути важко почати роботу з Azure, саме тому ми склали керівництво, щоб допомогти. Орієнтований на резервне копіювання, наш посібник дасть вам уявлення про те, як налаштувати Azure для зберігання файлів, тому ми не будемо вносити його в таку глибину.

Щоб зберегти файли у Azure Blob Storage, створіть обліковий запис пам’яті, увійшовши на приладну панель Azure та натиснувши «зберігання» у вікні «Початок роботи»..

На наступній сторінці під панеллю ринку Azure ліворуч натисніть кнопку «Зберігання». Нова панель з’явиться праворуч зі списком пропонованих програм. Клацніть той, на якому написано “Обліковий запис”.

Далі створіть обліковий запис пам’яті. Якщо говорити IaaS, ви створюєте відро або контейнер, але Microsoft не використовує жодного з цих термінів. Вам потрібно буде вказати ім’я свого облікового запису, вибрати тип облікового запису та вибрати місцезнаходження центру обробки даних.

Для типів облікових записів можна вибрати сховище блоку, v1 загального призначення або v2 загального призначення. Виберіть v2 загального призначення для більшості випадків. Він підтримує всі останні функції зберігання Azure, blob або іншим чином, і забезпечує найкращі ціни.

Натисніть «створити», і ви будете готові до завантаження файлів, як тільки ви отримаєте ключ API для цього облікового запису пам’яті. Ви можете знайти цю клавішу, натиснувши посилання «ключі доступу» на порталі Azure.

За допомогою цих ключів та імені вашого акаунта ви зможете інтегрувати Azure із сторонніми програмами, призначеними для переміщення файлів.

Клієнтські параметри включають прості додатки для завантаження та завантаження, такі як серед наших кращих клієнтів для передачі файлів, та більш розвинені інструменти, такі як Duplicati, Arq, CloudBerry Backup та Storage Made Easy. Ви також можете налаштувати мережевий диск, що вказує на Azure, використовуючи такий інструмент, як Mountain Duck.

Хоча рішення IaaS від Microsoft може бути не таким простим у використанні, як Wasabi або Backblaze B2, жоден із них не пропонує настільки складний спектр послуг. Після того, як ви перейдете початкову криву навчання, Azure забезпечує привабливий та зручний інтерфейс для створення та управління обліковими записами пам’яті.

Безпека

Під час створення облікового запису пам’яті вам буде надано можливість шифрувати всі дані, що зберігаються на сервері. Відомий як шифрування в режимі спокою, цей підхід дає певну впевненість, що порушення сервера не призведе до викрадення читабельних копій ваших файлів..

Azure використовує розширений стандарт шифрування для протоколу шифрування, встановлений на 256 біт. Це протокол, рекомендований американськими національними інститутами стандартів і технологій, і той, який найбільше використовується постачальниками хмарних технологій.

Ключами шифрування управляє Microsoft і зберігається на окремому сервері від ваших даних. Немає можливості приватного шифрування в кінці, але це норма з хмарною службою IaaS. Якщо цей рівень захисту потрібен вам, багато сторонніх інструментів, що поєднуються з Azure, пропонують шифрування на стороні клієнта.

Щоб убезпечити крадіжку пароля, яка дозволила б іншим увійти на вашу приладну панель Azure і спричинити хаос, ви можете включити двофакторну автентифікацію. 2FA вимагає додаткового облікового запису безпеки під час входу в Azure на незнайомій машині. Ви можете отримати цей код у вигляді текстового повідомлення або перейти за допомогою програми автентифікатора, наприклад Google Authenticator.

Як фізичний, так і віртуальний контакт з мережею центрів обробки даних Azure ретельно контролюються. Доступ до центру обробки даних здійснюється через єдину точку доступу, а решту центру заблоковано високими огорожами. Служби патрулюють охоронці та контролюють цілодобово телевізор із замкнутим контуром, включаючи камери на передній та задній сторонах кожної серверної стійки.

Підтримка

Щоб отримати повну підтримку Azure від Microsoft, вам потрібно зареєструвати план підтримки. Якщо ви не платите за підтримку, ви отримаєте допомогу лише з питань оплати та підписки від Microsoft, хоча форум технічної підтримки можна використовувати для технічних проблем.

Доступні чотири рівні плану підтримки: розробник, стандартний, професійний та провідний. Плани підтримки не дешеві. Найменш дорога підтримка розробників коштує 29 доларів на місяць. Стандартна підтримка коштує 100 доларів, а професійна – 1000 доларів.

Підтримка Premier вимагає зателефонувати в Microsoft, щоб отримати пропозицію.

План розробника повинен бути достатнім для невиробничих середовищ, включаючи резервне копіювання та хмарне зберігання, щоб надавати вам електронну пошту в робочий час. За 29 доларів на місяць ми очікуємо включення телефонної підтримки, але для цього потрібен стандартний план. Потім знову подібний план підтримки з Google Cloud коштує 150 доларів на місяць, тому, для порівняння, запит Azure здається розумним.

Час відповідей оцінюється в межах восьми робочих годин для плану розробника. Дорожчі плани отримують швидші відповіді залежно від серйозності питання. Для Північної Америки робочий час триває з 6:00 до 18:00. PST, з понеділка по п’ятницю. У більшості інших країн години підтримки – від 9:00 до 17:00. в будні дні.

Для керівництва “Зроби сам” Azure підтримує онлайн-документацію та базу знань, яка охоплює багато поширених питань. У базі знань можна шукати або переглядати теми за товарами та тегами на кшталт “резервне копіювання” чи “виставлення рахунків”.

Ресурси Майкрософт Microsoft зробили глибокий і його користувальницький форум активний, але ці переваги не переважують вартість його планів підтримки, щоб створити сприятливе враження.

Фінальні думки

Якщо ви можете не помітити його дорогі плани підтримки, то вам варто захоплюватися Microsoft Azure. Порівняно з аналогічними службами IaaS, як Amazon S3 та Google Cloud, швидкість зберігання нижче, а серверна мережа більша. Ми також великі шанувальники його привабливого та простого у користуванні веб-інтерфейсу.

Ми оцінюємо Azure як найкраще хмарне рішення IaaS, навіть якщо у нього ще довгий шлях, перш ніж відповідати ринковим номерам Amazon. Звичайно, ми відкриті до розбіжностей у думках. Поділіться власними думками про Azure в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map