Огляд льодовика Амазонки – оновлено 2020 рік

Огляд льодовиків Амазонки

Маючи заплутане ціноутворення та дивну систему налаштувань, Amazon Glacier спочатку може здатися не дуже хорошим постачальником IaaS. Однак, коли ви пройдете ці перешкоди, ви побачите, що це може бути одним з найкращих постачальників холодного зберігання. Прочитайте наш повний огляд льодовика Amazon, щоб дізнатися чому.


Шукайте хмарних постачальників послуг IaaS з дешевим холодильним сховищем, а назва, яке домінує в Інтернеті, – льодовик Amazon. Частина екосистеми веб-сервісів Amazon, льодовик стала популярною серед підприємств, які знають про підсумки.

Знайомство з льодовиком Амазонки може бути морозним досвідом через заплутане ціноутворення. Також потрібно більше майстерності, щоб перетворитись на ефективне сховище файлів, ніж провайдери “все в одному”, наприклад, ті, які домінують у нашому найкращому резервному резервному режимі для бізнес-регламенту..

Цей огляд льодовика Amazon допоможе. Ми порушимо швидкість зберігання та використання, мережу сервера та користувальницьку роботу. Ми також розглянемо безпеку та підтримку льодовиків.

Перш ніж продовжувати, слід підкреслити, що льодовик Amazon забезпечує зберігання в холоді, на відміну від гарячого зберігання. Холодне зберігання призначене для архівування даних і має менші витрати на зберігання, але більш високі показники використання, ніж гаряче зберігання. Це означає, що Glacier чудово підходить для резервного копіювання, але не для таких речей, як синхронізація та обмін файлами.

Для активного керування файлами вам потрібен гарячий сховище, наприклад Amazon S3. Для інших варіантів перегляньте наш найкращий хмарний огляд IaaS.

Альтернативи для льодовика Amazon

Сильні сторони & Слабкі сторони

Ціноутворення

Більшість хмарних послуг IaaS платять як за зберігання, так і за використання. Амазонський льодовик слідує цій тенденції і, як і Amazon S3, також веде рахунки залежно від регіону. Регіон посилається на місцезнаходження центру обробки даних. Не існує мінімальної плати, і Amazon надає 10 Гб сховища льодовиків безкоштовно.

Зберігання льодовика становить від чотирьох десятих відсотків до половини відсотка на гігабайт, що зберігаються щомісяця. Більшість регіонів США стягують плату на нижньому кінці, за винятком США Захід (Північна Каліфорнія), який стягує ціну в піввідсотка..

Примірні тарифи на зберігання льодовика Amazon на ГБ на місяць (після 10 Гб)

Американський Схід (Огайо):0,004 дол
США Захід (Орегон):0,004 дол
США Захід (штат Каліфорнія):0,005 дол
Азіатсько-Тихоокеанський (Сеул):0,005 дол
Азіатсько-Тихоокеанський регіон (Сідней):0,005 дол
ЄС (Франкфурт):0,0045 дол
ЄС (Ірландія):0,004 дол

Вартість коштує на 80 відсотків дешевше, ніж тарифи Amazon S3, і тому це має більше сенсу для підприємств, які потребують сервісу резервного копіювання. Так само це набагато дешевше, ніж Microsoft Azure та Google Cloud (читайте наш огляд Google Cloud).

Найближчими послугами з точки зору тарифів є Backblaze B2 та Wasabi, обидва вони забезпечують сховище по половині відсотків на гігабайт. Ці послуги відрізняються тим, що вони пропонують гаряче зберігання, а не холодне, та мають значно дешевші тарифи використання. (Прочитайте наш огляд сховища Wasabi.)

Велика плата за використання, на яку слід звернути увагу льодовика, – це пошук. Швидкість завантаження файлів змінюється залежно від терміновості, доступні три варіанти пошуку: Стандартний, Масовий та Експедиційний.

Експедиція – це найшвидше, для завантаження потрібно лише кілька хвилин, тоді як Навальний – найповільніший, займає до 12 годин. Правда, Amazon не дозволяє зрозуміти ці звинувачення.

Тарифи для пошуку льодовика AmazonCost за ГБ: Час пошуку:
Стандарт:0,01 долара за ГБ та 0,05 долара за 1000 запитів3-5 годин
Навальний:0,0025 дол. За ГБ та 0,025 дол. США за запит5-12 годин
Прискорено:0,03 дол. За ГБ та 0,01 дол. США за запит1-5 хвилин

Усі три варіанти стягують ставку за ГБ плюс ставка за запит. Ставки для пошуку льодовиків стандартні, стягуються на 1000 запитів, в той час як об’ємні та прискорені тарифи за один запит.

Льодовик не призначений для серйозної розробки додатків, але більшість тарифів на дзвінки API безкоштовні. Це включає LISTVAULTS, GETJOBOUTPUT та DELETE. Сплачуються лише запити UPLOAD за 5 центів за 1000 запитів.

Існує також плата за передачу даних Amazo Glacier між регіонами, як правило, близько 1 або 2 центів за гігабайт. Перегляньте всі збори на сторінці ціни на льодовики Amazon.

Серверна мережа

Як одна з найбільших інтернет-компаній у світі, Amazon підтримує серверні засоби по всьому світу. Багато хто використовується для зберігання даних про льодовики Amazon. Перевагою глобальної мережі є швидкість завдяки меншій кількості вузьких місць на сервері та меншій відстані для подорожі вашими даними.

Це велика перевага перед Backblaze B2, який оцінюється аналогічно, але має лише один центр обробки даних (читайте наш огляд Backblaze B2).

AmazonGlacier.ServerLocations

Існує 16 центрів обробки даних Amazon Glacier, з ними ще більше. Це включає п’ять локацій в Північній Америці, одне в Південній Америці, чотири в Європі та шість в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Хоча не так багато, як у 50-ти місцях розташування Microsoft Azure (читайте наш огляд Microsoft Azure), має бути достатньо варіантів для встановлення швидкої резервної копії..

Ця перевага швидкості є вагомою причиною для підприємств, які обирають Amazon Glacier за більш доступними варіантами, такими як Carbonite та CrashPlan, обидва з яких можуть бути неприємно повільними, незважаючи на те, що вони легші у використанні. Щоб використовувати Glacier для резервного копіювання, спочатку вам знадобиться резервний клієнт.

CloudBerry резервне копіювання – найкраще з групи, як ви можете прочитати в нашому огляді CloudBerry Backup.

Простота використання

Щоб використовувати Glacier для резервного копіювання, вам потрібно буде створити сховища пам’яті та отримати свої ключі API. Сейфи схожі на головні папки, які містяться в папках та файлах. Вони зберігають ваш обліковий запис IaaS організовано. Клавіші API дозволяють стороннім клієнтам підключатися до сховищ Льодовика, щоб завантажувати або іншим чином керувати файлами.

Щоб створити сховище, увійдіть до консолі AWS та виберіть “Глазур” під заголовком “зберігання”.

AWSConsole.GlacierLink

На наступній сторінці натисніть «створити сховище».

AmazonGlacier.CreateVault

Вам доведеться вибрати регіон для вашої сховища і придумати унікальне ім’я сховища (“MisterMcVaulty” береться).

AmazonGlacier.RegionAndVaultName

Клацніть “Наступний крок”, щоб увімкнути сповіщення, потім знову “наступний крок”, щоб переглянути та подати запит на створення сховища. Amazon обробить це за лічені секунди, після чого ви зможете отримати доступ до сховища для конфігурації.

AmazonGlacier.VaultsPage

Щоб обмежити витрати, натисніть «налаштування», щоб встановити обмеження витрат на пошук.

AmazonGlacier.DataRetrievalSettings

Ви можете створити теги, щоб швидко визначити подібні сховища. Наприклад, ви можете позначити кілька сховищ з іменем клієнта, для якого ви керуєте архівами даних.

У льодовика є функція під назвою «фіксація сховищ», яка може допомогти керувати регламентами бізнесу, створюючи політику доступу. Однією з таких політик може бути запобігання видалення файлів, поки вони не знаходяться в сховищі принаймні один рік.

AmazonGlacier.VaultPolicies

Хоча ви можете переглядати файли, завантажені у свій сейф із консолі AWS, ви не можете їх завантажувати туди. Для цього вам потрібно буде завантажити ключі API AWS та знайти сторонніх клієнтів. Ключі API можна отримати, натиснувши своє ім’я біля верхньої частини консолі, а потім виберіть у спадному меню пункт “Мої дані безпеки”.

На наступному екрані, під заголовком “ключі доступу”, ви можете створювати та отримувати ключі доступу. Вам знадобиться і «ідентифікатор ключа доступу», і «секретний ключ доступу».

AWS.CreateAccessKey

Ввівши їх у стороннього клієнта, призначеного для роботи з Glacier, ви можете встановити з’єднання для початку завантаження файлів. Раніше ми згадували резервну копію CloudBerry. Інші параметри включають хмарні браузери та інструменти мережевого диска.

CloudberryBackup.AmazonGlacier

Використовувати льодовик Amazon не набагато більше. Хоча схема ціноутворення може розібратися, встановити сховища та підключити їх до клієнтів для управління файлами виявляється просто, як тільки ви зрозумієте кілька кроків.

Безпека

На відміну від Amazon S3, у льодовика немає можливості включити шифрування в режимі спокою. Однак ця функція за замовчуванням увімкнена, і її не можна вимкнути, тож ваші файли не залишаться у простому тексті та сприймаються до крадіжок у разі порушення даних.

Дані шифруються за допомогою розширеного стандартного протоколу шифрування у 256 бітах, найбільший розмір ключів, доступний для AES. За більшістю підрахунків, суперкомп’ютеру знадобиться довше, ніж Земля, щоб зламати 256-бітний ключ AES.

З іншого боку, оскільки Amazon управляє вашими ключами шифрування, файли можуть бути розшифровані співробітниками Amazon або будь-ким, хто встигає викрасти ці ключі. Приватне шифрування – це не можливість, доступна безпосередньо в льодовику Amazon.

Якщо конфіденційність є найважливішою, знайдіть стороннього клієнта, який дозволяє сканувати файли перед завантаженням. Cyberduck, Mountain Duck та резервна копія CloudBerry забезпечують приватне шифрування в кінці, яке буде робити саме це.

256-бітні ключі шифрування AES не можуть бути зламані, але слабкі паролі можуть. Навіть надійні паролі можна вкрасти. Щоб запобігти виникненню проблеми з крадіжкою пароля, Amazon підтримує двофакторну автентифікацію, яку також називають багатофакторною автентифікацією.

Увімкнувши цю функцію, для входу в Amazon Glacier з незнайомого комп’ютера знадобиться додатковий обліковий запис. Цей ключ може бути надісланий текстом або ви можете використовувати додаток для смартфонів або багатофакторний пристрій аутентифікації, наприклад брелок для брелоків.

Амазонські центри даних посилені для запобігання вторгненням і крадіжкам, як фізичним, так і віртуальним. Ви можете ознайомитися з інформацією про безпеку компанії, щоб дізнатися, які заходи вжиті. Служби перевіряються сторонніми сторонами для забезпечення виконання цих заходів.

Підтримка

Підтримка IaaS, як правило, є больовою точкою для нас, не тому, що це не добре, а тому, що це дорого. Амазонський льодовик не відрізняється з цього приводу.

Є безкоштовна підтримка з цілодобовим доступом до продажів та виставленням рахунків, але технічної допомоги немає. Для цього вам потрібно буде виділити щонайменше 29 доларів на місяць, що надасть вам лише підтримку електронної пошти у робочий час. Живі канали підтримки (телефон та чат) та цілодобова підтримка починаються від 100 доларів на місяць.

Amazon пропонує розумний сайт підтримки зі статтями та відео-підручниками. Для відповідей, які там не включені, ви можете спробувати форум підтримки Amazon, який є більш активним, ніж більшість.

Фінальні думки

Amazon Glacier – це одна з найпопулярніших сервісів IaaS, завдяки доступній ціні та масивній серверній мережі. У той час як Wasabi і Backblaze B2 мають аналогічні ціни, нам краще подобається льодовик для резервного копіювання. Для синхронізації та спільного використання файлів льодовика не вистачає, якщо ви не заперечуєте платити за ніс.

Порівняно з варіантами холодного зберігання найближчих конкурентів, Google та Microsoft, Amazon Glacier дешевше і вигідніше, як для бізнесу, так і для домашнього використання. Ми рекомендуємо поєднувати Glacier із CloudBerry Backup, який постачається з такими функціями, як постійне резервне копіювання, планування та приватне шифрування, але багато сторонніх клієнтів працюють із сервісом.

Коротше кажучи, льодовик доживає галасу. Погоджуєтесь чи не погоджуєтесь? Повідомте нас у коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map