Огляд файлів хмарних файлів Rackspace – оновлено 2020 рік

Огляд файлів хмарних файлів Rackspace

Хоча Rackspace Cloud Files – чудовий постачальник послуг, його послуги приносять перевагу: це далеко не найдорожчий постачальник IaaS. Прочитайте повну структуру його цінової структури в нашому огляді Rackspace і, ймовірно, приєднайтесь до нас, зробивши висновок, що ви можете ходити трохи більше.


Огляди хмарного зберігання

Для тих, хто купує хмарну інфраструктуру для розміщення даних, одне з найбільших імен в галузі – Rackspace. Служба хостингу файлів компанії Cloud Files допоможе вам заощадити місце на жорсткому диску та створити резервну копію своїх пристроїв..

У цьому огляді файлів хмарних файлів Rackspace ми розглянемо, як сервіс вирівнюється проти конкуренції. Коротше кажучи, є великі проблеми з підсумком. У чотири рази більше, ніж вартість Amazon S3, у п’ять разів більша за вартість Microsoft Azure і в двадцять разів більша за вартість Wasabi, ми не можемо виправдати рейтинг хмарних файлів серед найкращих хмарних постачальників послуг IaaS.

Продовжуйте читати деталі. Якщо ви вирішите спробувати Cloud Files, вам також може знадобитися клієнт для завантаження файлів. У нашому найкращому огляді клієнтів для передачі файлів ми викладаємо основні варіанти простого завантаження файлів. Ми також великі шанувальники резервного копіювання CloudBerry для тих, хто хоче реалізувати план захисту даних на своєму жорсткому диску комп’ютера за допомогою хмарних файлів Rackspace.

Альтернативи для файлів хмарних файлів Rackspace

Сильні сторони & Слабкі сторони

Ціноутворення

Немає щомісячної абонентської плати за використання хмарних файлів Rackspace. З вас стягується плата за те, що ви використовуєте, що забезпечує перевагу масштабування в порівнянні з хмарними рішеннями для зберігання даних, такими як Egnyte Connect, та інструментами резервного копіювання, як Acronis True Image. Немає обмеження на кількість даних, які ви можете зберігати, або мінімальні вимоги щодо зберігання.

Витрати поділяються на рівні зберігання та використання. Хоча це стандартна практика для рішень IaaS, Rackspace виділяється настільки дорогими, як ці ціни. На відміну від своїх найближчих конкурентів, компанія не знижувала ціни в останні роки в міру розвитку галузі.

Як результат, ці ціни, мабуть, є найбільш переконливою причиною перевезення вашого бізнесу в інше місце.

Ціни зберігання в Rackspace

Темпи зберігання хмарного зберігання для стандартного зберігання є багаторівневими. Хоча мінімальних вимог немає, чим більше ви зберігаєте, тим менше платите за гігабайт.

Помножте ставки на 1000, щоб отримати приблизну приблизну плату за терабайт. Це працює на 100 доларів на місяць за перший збережений 1 ТБ, що приблизно в чотири рази більше, ніж для Amazon S3, про який ви можете прочитати в нашому огляді Amazon S3.

Важко зрозуміти, чому Rackspace коштує набагато дорожче, ніж його найбільший конкурент, який також має більш вражаючу серверну мережу. Ми не могли отримати прямої відповіді від Rackspace про дорожнечу чи плани щодо виправлення на ринку.

Ціни використання Rackspace

Немає вхідних частот пропускної здатності для файлів хмарних файлів Rackspace, тому ви не стягуватимете плату за завантаження файлів. З вас буде стягнуто плату за вихідну пропускну здатність, включаючи вихід (завантаження файлів), у розмірі 12 центів за гігабайт.

Цей цінник узгоджується з Google Cloud, але дорожче інших постачальників. Багато сервісів, як-от Wasabi, зараз надають безкоштовний пошук даних (читайте наш огляд Wasabi).

Вартість Rackspace просто не збільшується в 2018 році, коли більш спроможні сервіси пропонують обсяг пам’яті за менший.

Хмарні файли Rackspace надають функцію мінімального повідомлення про виставлення рахунків. Це не зупинить вас від накопичення великої купюри, але дасть вам знати, коли ви є. Усі нові клієнти отримують 14-денну безкоштовну пробну версію, що повинно бути достатньо, щоб зрозуміти, чи варто хмарні файли.

Серверна мережа

Rackspace має п’ять центрів обробки даних по всьому світу. Три – у США, розташованих на півночі Вірджинії, Далласа та Чикаго. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні є два, розташовані в Гонконгу та Сіднеї, а остаточний заклад знаходиться в Лондоні.

Створюючи відра для зберігання даних, ви можете вибрати, в якому регіоні розміщуються ваші файли, але вам потрібно створити обліковий запис у Великобританії, щоб скористатися розташуванням у Лондоні.

У Amazon та Google є три рази більше об’єктів, ніж Rackspace. Microsoft Azure лідирує в комплекті з 52 можливостями по всьому світу, що в 10 разів більше, ніж Rackspace.

Rackspace має 100-відсоткову гарантію тривалості роботи, за винятком простоїв для планового обслуговування. Згідно з умовами гарантії, ви отримуватимете 5-відсотковий кредит від щомісячного рахунку кожні 30 хвилин, коли ваш сервер перебуває в режимі офлайн.

Простота використання

Для керування обліковим записом можна використовувати панель керування хмарних файлів. Як і будь-який IaaS, процес може бути заплутаним, поки ви не отримаєте свої підшипники. Rackspace надає набагато більше послуг, крім розміщення файлів, і більшість функцій панелі управління не застосовуватимуться до тих, хто просто хоче завантажувати файли за допомогою клієнтів, таких як CyberDuck або Duplicati (читайте наш огляд Duplicati).

Перш ніж почати надсилати файли до хмари Rackspace, вам потрібно створити контейнер. Контейнери, які іноді називають “відрами” іншими постачальниками IaaS, схожі на ящики в комоді, оскільки вони використовуються для організації файлів.

Щоб створити контейнер, відкрийте меню “зберігання” на панелі керування та виберіть “файли”.

На наступній сторінці натисніть кнопку створити контейнер.

Потім додайте ім’я контейнера, виберіть область сервера та виберіть один із трьох типів контейнерів:

 • Приватне: зберігайте файли у хмарі та отримуйте доступ до них через панель керування чи API
 • Загальнодоступний (CDN): автоматично зберігає файли на серверах, близьких до ваших клієнтів
 • Статичний веб-сайт: завантажте .html файл

Якщо ви маєте намір зарахувати Rackspace для резервного копіювання в Інтернеті за допомогою стороннього клієнта, виберіть “приватний”. Те саме стосується налаштування хмарного сховища за допомогою сервісу синхронізації та обміну, такого як Storage Made Easy (читайте наш огляд Storage Made Easy).

Після створення контейнера ви можете підключити сторонні додатки до нього, отримавши ключ API Rackspace. Ви можете зробити це, натиснувши своє ім’я користувача у верхньому правому куті панелі управління та вибравши “акаунт та налаштування”.

Прокрутіть униз до заголовка безпеки та натисніть кнопку “Показувати ключ API”.

Допомога щодо використання цього ключа API для підключення стороннього клієнта, щоб ви могли розпочати завантаження файлів, дивіться наш посібник із роботи з посібником по Rackspace. Це головне питання знати, що натиснути і що ігнорувати.

Безпека

Центри обробки даних Rackspace створені для запобігання зловмисним та кібер-атакам. З точки зору фізичної безпеки, вхід охороняється за допомогою біометричної аутентифікації, а споруди контролюються цілодобово за допомогою відеоспостереження.

Для відмови перехоплення даних, таких як атаки “людина-посеред”, увесь трафік до та з хмари Rackspace захищається за допомогою SSL для створення зашифрованого тунелю. Аутентифікація також потребує імені користувача та ключа доступу API. Ключ можна отримати лише з панелі керування Rackspace Cloud, яка потребує доступу до ваших облікових даних користувачів.

Оскільки слабкі паролі можуть бути зламані, і навіть надійні паролі можуть бути викрадені, Rackspace дозволяє увімкнути двофакторну автентифікацію, щоб інші не могли отримати ваш ключ доступу до API.

Якщо 2FA увімкнено, для входу з незнайомих машин потрібен додатковий код безпеки. Цей код можна отримати за допомогою програми автентифікатора телефону смартфона, наприклад Google Authenticator, Authy чи Duo, або ви можете отримати його за допомогою текстового повідомлення.

На відміну від Amazon S3 та Azure, у Rackspace немає можливості шифрувати файли, що зберігаються на сервері. Це помилка, хоча шифрування в кінці може бути додано багатьма клієнтами, які керують завантаженням файлів. Наприклад, резервна копія CloudBerry може зашифрувати ваші файли за допомогою протоколу AES.

Підтримка

Rackspace пропонує три канали для прямої підтримки: телефон, електронна пошта та чат у прямому ефірі. Усі троє доступні цілодобово, тому у вас ніколи не виникатиме проблем з контактом з кимось.

Однак, якість підтримки сумнівна. Ми використовували чат в реальному часі, щоб вирішити декілька простих питань, і в кожному випадку представник служби підтримки не зміг дати нам прямої відповіді. Натомість вони вказали нам на веб-сторінки та сказали нам знайти відповіді там. У кількох випадках веб-сторінки були навіть нерелевантними.

Щоб оцінити час відгуку на електронні листи, ми зняли кілька тестових запитів. У кожному разі, підтримка Rackspace так і не повернулася до нас. Подібні звіти інших користувачів свідчать, що наш поганий досвід не був поодиноким явищем.

Замість того, щоб перейти до підтримки відповідей, ви можете переглянути домашню підтримку Rackspace. Там ви знайдете сторінку поширених запитань та базу даних про статті. Також є окремий розділ, присвячений хмарним файлам.

База знань непогана, але її недостатньо, щоб врятувати наше враження про підтримку Rackspace.

Остаточний вердикт

Не так давно хмарні файли Rackspace обладнали Amazon S3 з точки зору вартості зберігання. У той час як Amazon та інші широкомасштабні постачальники послуг IaaS знизили ціни, з тих пір Rackspace не рухався з місця.

Немає вагомих причин, тим більше, що Rackspace працює в меншій мережі, ніж ті самі конкуренти, якщо ви не дивитесь на бюджетних постачальників, таких як Backblaze B2 або Wasabi. Можливо, просто, що Rackspace вирішив зосередитись на керованих послугах, а не на власних пропозиціях IaaS.

Незалежно від причини, якщо ви шукаєте хмарну послугу інфраструктури, щоб поєднатись із CloudBerry Backup, Storage Made Easy або іншим клієнтським хостингом, радимо шукати в іншому місці.

Погоджуєтесь чи не погоджуєтесь? Поділіться своїми думками про місце Rackspace на хмарному ринку IaaS в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map