Огляд B2B backblaze – оновлено 2020 рік

Огляд зворотного огляду B2

Backblaze B2 може бути найдоступнішим та простим у використанні постачальником IaaS сьогодні на ринку. Однак обмежена серверна мережа та декілька інших незначних проблем утримують її від ідеального бала. Перегляньте наш повний огляд, щоб допомогти вам вирішити, чи Backblaze B2 – це шлях для вас.


Якщо ви намагаєтесь вибрати між Backblaze B2 або Amazon Glacier або між B2 та будь-якою іншою службою IaaS, ви приземлилися в правому куті Інтернету. У цьому огляді Backblaze B2 ми розглянемо входи та доповнення одного з найдоступніших та найпростіших доступних варіантів хмарної інфраструктури..

Ми розкриємо ціноутворення на Backblaze B2, можливо, його найбільшу точку продажу, і поговоримо про те, якою ціною виходить ця доступність, включаючи обмежену серверну мережу. Ми також розглянемо досвід роботи користувачів, включаючи клієнт Backblaze B2 та API, а також охопимо шифрування Backblaze B2 та інші аспекти безпеки.

Якщо ви шукаєте повний огляд хмарного ринку IaaS, включаючи те, де B2-слоти серед найкращих сервісів, наш найкращий огляд IaaS у хмарі – це посібник, який ви шукаєте..

Для сторонніх клієнтів, щоб поєднатись з B2, ми також оглянули найкращі клієнти для передачі файлів, що охоплюють прості інструменти, окрім оглядів більш складних сервісів, таких як CloudBerry Backup та Storage Made Easy.

Альтернативи Backblaze B2

Сильні сторони & Слабкі сторони

Ціноутворення

Підписуючись на Backblaze B2, вибирається лише один тип пам’яті, а тарифи – фіксовані. Для порівняння, Amazon S3 має чотири типи пам’яті, а показник швидкості варіюється в залежності від регіону, що може призвести до плутанини та несподіваних рахунків в кінці місяця (читайте наш огляд Amazon S3).

B2 має менше витрат на аналіз, перевага, якщо врахувати, що він також дешевший, ніж будь-який план Amazon, включаючи льодовик Amazon. Тільки бюджетний Васабі коштує менше серед постачальників послуг IaaS. Знову ж таки, Wasabi має мінімальну плату за зберігання – 1 ТБ, будь-яку кількість ви використовуєте, тоді як B2 дозволяє зберігати як мало, або стільки даних, скільки потрібно (читайте наш огляд Васабі).

Плата за B2 розбивається між зберіганням та використанням. Для тих, хто шукає простіший підхід до резервного копіювання в Інтернеті, компанія пропонує необмежену послугу онлайн-резервного копіювання за 5 доларів на місяць. Ви можете прочитати про це в нашому огляді Backblaze.

Тарифи зберігання B2BBBB

Перші 10 Гб хмарного сховища B2 безкоштовні. Зберігання після цього коштує пів копійки за гігабайт на місяць, приблизно чверть вартості Amazon S3, Microsoft Azure та Google Cloud.

Backblaze не надає знижок для тих, хто зберігає терабайт даних, але за такою ставкою, яка працює до 5 доларів за терабайт щомісяця, це не проблема.

Коефіцієнти використання B2-фонаря

Зворотна оплата як для виходу, так і для дзвінків API. Egress посилається на завантаження файлів і становить 1 цент-долар на кожен гігабайт, завантажений щомісяця. Хоча Wasabi взагалі не стягує плату за вихід, показник Backblaze все ще становить десяту частину швидкості виходу, що стягується Microsoft та Google.

Ми не особливо зацікавлені в оплаті дзвінків API за цей огляд, оскільки ми зосереджені на B2 як сховищі для розміщення файлів, а не на створенні програм, орієнтованих на клієнтів. Якщо коротко, ці платежі поділяються на три класи, A, B і C. Угоди класу A безкоштовні, тоді як класи B і C нараховують витрати після проходження 2500 транзакцій..

Дзвінки класу B стягуються чотирма десятими відсотками на 10000 транзакцій, а дзвінки класу A тарифікуються на ту ж суму, але на 1000 транзакцій. Для отримання детальної інформації про те, які дзвінки класифікуються як які, вам потрібно перевірити прайс-лист транзакцій Backblaze.

Серверна мережа

Найбільшою причиною розглянути Backblaze B2 альтернативи, навіть ті, які коштують зовсім трохи більше, є те, що мережа сервера B2 обмежена одним центром обробки даних. Цей заклад знаходиться в Сакраменто, Каліфорнія.

Завдяки цьому B2 найкраще працює для людей у ​​Сполучених Штатах, тоді як ті, хто в інших куточках світу, можуть захотіти розглянути інші варіанти. Навіть ті, хто знаходиться в США, можуть зіткнутися з проблемами перевантаженості мережі та вузькими місцями сервера, які можуть вплинути на швидкість.

Ви можете перевірити швидкість підключення та перевірити затримку під час підключення до мережі B2 за допомогою інструменту тестування швидкості Backblaze. Для затримки інструмент вимірює пінг і тремтіння.

Простота використання

Backblaze UX відповідає простоті його структури витрат. Як і всі сервіси хмарної інфраструктури, перед тим, як почати зберігати файли у хмарі, вам доведеться створити відра. Відра, які іноді називають контейнерами, працюють як каталоги вищого рівня. Вони допомагають організувати ваш онлайн-вміст.

Ви можете створити до 100 відра на один обліковий запис, і вони можуть зберігати стільки даних, скільки вам потрібно, і будь-який тип файлу. Максимальний розмір файлу, але при 10 ТБ це не повинно створювати проблем.

Створіть відро, увійшовши в інтерфейс B2 та натиснувши посилання “відро” зліва. У вікні відра ви можете переглянути будь-які створені відра та налаштувати нові, натиснувши кнопку “створити відро”.

BackblazeB2.CreateBucket

Коли ви створюєте відро, вас попросять дати йому унікальне ім’я та встановити його на загальнодоступне чи приватне.

BackblazeB2.BucketDetails

Різниця між ними полягає в тому, що доступ до спільних URL-адрес, згенерованих для файлів у публічних колах, може отримати будь-хто, тоді як для приватних відправ потрібен маркер автентифікації для доступу. Ви можете генерувати цей маркер через веб-сайт.

Ви можете перетворити загальнодоступні відра у приватні відра пізніше, або навпаки, на інформаційній панелі B2, натиснувши «Настройки відра» для контейнера, який ви хочете змінити. Також є параметр налаштувань для “життєвих циклів”, який визначає кількість версій кожного файлу.

Налаштування BackblazeB2.BucketSettings

Щоб інтегрувати сторонні програми з B2, вам потрібно буде отримати ID свого облікового запису та створити ключ інтерфейсу програми. Використання ключів API є звичайним явищем серед провайдерів IaaS, що дозволяє встановлювати безпечні з’єднання.

Існують різні сторонні інструменти, які можна підключити до B2 для завантаження та отримання файлів. Популярні вибори включають резервне копіювання CloudBerry, Storage Made Easy та Cyberduck. Ви також можете створити мережевий накопичувач на своєму комп’ютері за допомогою програмного забезпечення, такого як Mountain Duck.

Клацнувши на вкладці «перегляд файлів» зліва, ви можете створювати папки та завантажувати файли у відра з інтерфейсу B2. Інтерфейс підтримує перетягування, тому ви можете додавати відразу декілька файлів. Це функція, яку ви не знайдете в Google Cloud, Microsoft Azure або Amazon S3.

Ви також можете завантажувати файли та створювати знімки файлів, щоб зберегти їх у поточному стані для відновлення.

BackblazeB2.CreateSnapshot

На інформаційній панелі B2 є корисна інформація, яка допомагає керувати вашим обліковим записом, включаючи розмір відра та кількість файлів у них. Існує вкладка “звіти” з інформацією про обліковий запис вищого рівня, наприклад, загальною кількістю гігабайт, що зберігаються та завантажуються.

Однією з зручніших функцій B2 є те, що ви можете встановити сповіщення та обмеження вартості долара для свого рахунку. Це допоможе вам переконатися, що ви не зібрали велику суму випадково.

BackblazeB2.CapsAlerts

Backblaze забезпечує чудово розроблений UX, який входить до числа кращих на хмарному ринку IaaS. Через це він є чудовим вибором для власників малого та середнього бізнесу, які хочуть уникнути перешкод щодо впровадження та великих рахунків.

Безпека

Усі файли, завантажені в Backblaze B2, зберігаються на декількох накопичувачах і серверах. Таким чином, якщо один диск не вдасться, додаткові копії ваших файлів є в інших місцях. B2 досягає п’яти дев’яти разів.

На Backblaze є довідка з деталізацією безпеки її центру обробки даних, якщо ви хочете зануритися в деталі. Деякі основні моменти включають цілодобову безпеку, доступ до ключових карт, біометричні сканери, мантри та відеоспостереження.

Шифрування В2 заднім числом

Шифрування B2 backblaze включає захист у режимі спокою, але не захист спокою. Шифрування під час транзиту використовує SSL для запобігання атаки “людиною в середині” та подібними кібератаками. Це чудово, але ми очікуємо, що відсутність шифрування в спокої стане больовим моментом для деяких.

Backblaze пояснює, що він не шифрує файли на стороні сервера, оскільки це може заважати деяким випадкам використання, наприклад, обслуговуючи файли. Це виправдання настільки тоненьке, як вони приходять. Багато інших постачальників послуг IaaS, у тому числі колеги, які вибирають бюджет Wasabi, шифрують дані у стані спокою.

Якщо ви маєте намір використовувати B2 та хочете бути в безпеці, вам потрібно зашифрувати свої дані, перш ніж завантажувати їх у хмару. Один з найпростіших способів зробити це – використання стороннього клієнта, який має опцію приватного шифрування. Наприклад, якщо ви використовуєте CloudBerry Backup для завантаження файлів у B2, ви можете спробувати їх спершу за допомогою протоколу Advanced Encryption Standard спочатку.

Двофакторна автентифікація Backblaze B2

Веб-сайт Backblaze підтримує двофакторну аутентифікацію. Увімкніть цю функцію, і вам буде запропоновано отримати додатковий код безпеки, надісланий текстовим повідомленням під час входу з незнайомих машин. Перевага полягає в тому, що якщо ваш пароль зламається або вкрадеться, той, хто його придбав, не зможе увійти у вашу службу без цього коду.

Підтримка

Backblaze підтримує веб-сайт підтримки, де ви можете знайти статті, пов’язані з хмарним сховищем B2. На сайті можна шукати та поділяти на категорії, щоб швидше знаходити відповідні статті.

B2 надає клієнтам безкоштовну підтримку, яка включає пряму допомогу електронною поштою. Додайте дані вашої кредитної картки до свого рахунку B2, і ви можете очікувати, що електронна пошта буде обертатися раз за один робочий день. Без додавання вашої кредитної картки відповіді можуть тривати до двох робочих днів.

Якщо вам потрібна більш чуйна підтримка, ви можете перейти до одного з двох платних програм підтримки. Перший коштує 150 доларів на місяць і скорочує час відповіді до двох робочих годин. Друга коштує 400 доларів на місяць і додає цілодобову гарячу лінію підтримки.

Хоча ми ненавидимо, щоб компанії платили за підтримку, це норма, якщо мова йде про постачальників послуг IaaS. Більшість навіть не надають безкоштовну підтримку електронною поштою, тому ми можемо, принаймні, дати там реквізити Backblaze.

Фінальні думки

До тих пір, поки Wasabi не вийшов на сцену в 2017 році, не виникало сумнівів, що Backblaze B2 – найкращий доступний постачальник послуг IaaS з бюджетної хмари. Той факт, що у Wasabi є два центри обробки даних для одного Backblaze, і коштує менше, також зменшив наш погляд на B2. Однак, є ще багато чого сподобатися.

Відсутня мінімальна кількість пам’яті та півцента на гігабайт – це велика цінність для домашніх та ділових користувачів. Хоча ми хотіли б, щоб Backblaze повністю знизив плату за виїзд, ставка є достатньо низькою, щоб не призводити до великих рахунків, особливо якщо ви скористаєтеся функцією обмеження ліміту B2..

Найкраще, що B2 є простим у використанні та підтримується широким колом сторонніх додатків, від Cyberduck до CloudBerry Backup. Для американських користувачів варто отримати безкоштовний обліковий запис 10 Гб, щоб побачити, чи відповідає швидкість передачі файлів вашим потребам.

Перегляньте, чи вважаєте Ви, що Backblaze B2 має сенс як послуга IaaS в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map