Огляд Amazon S3 – оновлено 2020 рік

Огляд Amazon S3

Найпопулярніший сервіс IaaS там, Amazon S3, пропонує хорошу інфраструктуру, хороші швидкості, але мутну структуру ціноутворення. Перегляньте наші симпатії та неприємності щодо цього хостового файлу в нашому огляді Amazon S3.Amazon S3 – найпопулярніша хмара, яку IaaS надає сьогодні, контролюючи 33 відсотки ринку в 2018 році. Хоча ми в основному піклуємося про здатність S3 поєднуватися з стороннім клієнтським програмним забезпеченням та функціями розміщення файлів, як частина більшого веб-сервісу Amazon ( AWS) екосистема, вона забезпечує інфраструктуру, щоб зробити набагато більше.

У ході цього огляду на Amazon S3 ми згадаємо про деяких таких сторонніх клієнтів. Якщо вам подобається перехід, дайте керівництву наших найкращих клієнтів для передачі файлів. Для більш досконалих потреб наш огляд CloudBerry Backup та огляд зберігання Made Easy виділяють два наших улюблених S3-сумісних варіантів.

Підібравшись, ми розбиємо заплутані витрати на Amazon S3 і подивимося на його вражаючу серверну мережу. Ми також торкнемося досвіду користувачів, безпеки та підтримки, щоб переконатися, що S3 – найкращий хмарний постачальник послуг IaaS для ваших потреб.

Альтернативи для Amazon S3

Сильні сторони & Слабкі сторони

Ціноутворення

Розуміння структури ціноутворення Amazon S3 може зайняти певну роботу. Не враховуючи льодовика Amazon, компанія має три різні рівні зберігання та рахунки по-різному за регіонами. Як і багато рішень IaaS, компанія також стягує плату як за зберігання, так і за використання. Для деяких також варто потурбуватися про виклики API.

Три яруси зберігання Amazon S3 називаються стандартними, стандартно-нечастого доступу (стандарт-IA) та нечастого доступу в одну зону (одна зона-IA).

Amazon S3 Standard забезпечує гаряче зберігання – термін для зберігання, до якого часто можна отримати доступ. Виберіть це, якщо ви плануєте використовувати Amazon S3 для зберігання хмарних даних із стороннім клієнтом, таким як Storage Made Easy.

Два плани ІА розроблені для менш рутинного доступу, що робить їх кращими для резервного копіювання в Інтернеті. Стандартні та стандартні-IA зберігають дані в декількох регіонах для стійкості, тоді як One-Zone-IA зберігає дані в одному регіоні.

Amazon Glacier, про який ви можете прочитати в нашому огляді Amazon Glacier, призначений для тривалого зберігання файлів, до яких вам рідко потрібно отримати доступ.

Норми зберігання для S3 Standard набагато вищі, ніж будь-який план ІА, але коефіцієнти використання значно нижчі. Щоб зробити це просто, ми розглянемо окремо витрати на зберігання та використання. Також ви можете використовувати калькулятор пам’яті Amazon, щоб оцінити витрати.

Ціни зберігання

Амазонські рахунки за гігабайт і на місяць. Немає мінімальних вимог щодо зберігання, і ви можете зберігати стільки обсягу даних, скільки стільки об’єктів, скільки вам потрібно. Існує обмеження на розмір окремих об’єктів, що зберігаються, що становить 5 ТБ.

Для стандартного зберігання є три різні тарифи залежно від того, скільки ви зберігаєте, в той час як плани ІА мають одну ціну. Ці тарифи наведені для регіону Огайо в таблиці нижче.

Вартість за ГБ на місяць для Amazon S3 (Огайо) Стандарт: Стандарт-IA: Одна зона-IA:
Перші 50 ТБ$ 0,0230,0125 дол0,01 дол
Наступні 450 ТБ$ 0,0220,0125 дол0,01 дол
Понад 500 ТБ0,021 дол0,0125 дол0,01 дол

Норми зберігання залежать від регіону, але не на багато. Наприклад, дані, що зберігаються на півночі Каліфорнії, мають стандартну ставку 2,6 копійки, а у Франкфурті – 2,45 копійки.

Витрати на зберігання обґрунтовані для мережі розмірів Amazon, і компанія значно знизила ціни в останні роки, щоб конкурувати з іншими варіантами IaaS. Хоча більше, ніж Microsoft Azure гарячого сховища – приблизно на піввідсотка на ГБ, S3 знижує файли хмарних файлів Rackspace більш ніж на 75 відсотків (читайте наш огляд файлів хмарних файлів Rackspace).

Якщо ви хочете спробувати спершу Amazon S3, підпишіться на безкоштовний план від 5 Гб, що добре на один рік.

Для набагато дешевших тарифів ви можете користуватися Wasabi або Backblaze B2, але немає серверної інфраструктури, яку ви отримаєте з Amazon.

Тарифи на використання

Завантаження та завантаження даних безкоштовні для S3 Standard. Обидва плани ІА мають рівний 1 відсоток на гігабайт для пошуку.

Безкоштовне завантаження даних із гарячим сховищем забезпечує вигідну вартість у порівнянні з Azure, яка стягує 1,84 копійки за гігабайт за перші отримані 50 ТБ. Ставки плану ІА на отримання даних ідентичні тим, що платять Microsoft за “круте” зберігання.

Для тих, хто має намір використовувати S3 для розробки додатків, за дзвінки API стягується плата, як отримати, вибрати, поставити та скопіювати. Ви можете ознайомитись із детальною інформацією на сторінці ціни S3.

Серверна мережа

Мережева інфраструктура Amazon S3 – це основна причина, по якій сервіс зберігає свою позицію лідера IaaS на ринку. Хоча вони не такі великі, як мережа Azure, швидкість копіювання файлів в мережу S3 і з неї в багаторегіональному сховищі є плюсами.

Амазонка має чотири центри обробки даних S3 в США, розташовані на півночі Вірджинії, Огайо, Північної Каліфорнії та Орегону. Є ще один північноамериканський заклад у Канаді та один у Південній Америці. Інші центри – у E.U. (чотири) та Азіатсько-Тихоокеанський (шість).

Це 16 центрів обробки даних, що більше, ніж Google Cloud, але Azure випереджає обидва милі з 52 серверними засобами.

Простота використання

Перш ніж ви зможете завантажувати файли на Amazon S3, потрібно створити відра для зберігання. Відра – це контейнери файлів, які використовуються для спрощення управління, оскільки в іншому випадку ви зберігаєте кожен файл в одному місці, будь то резервне копіювання, хмарне зберігання чи інша ціль.

Щоб додати нові відра, увійдіть до консолі Amazon AWS та натисніть «S3».

На пов’язаній сторінці відображатимуться відрізки, які ви вже створили. Також є синя кнопка “створити відро”, яку можна використовувати для додавання нових.

Кожному відрі має бути присвоєне ім’я, яке є унікальним для всіх облікових записів Amazon S3, а не лише для вашого. Вам також потрібно вибрати область сервера для вашого нового відра та встановити різні функції, такі як версія файлів, створення журналу, теги та шифрування. Щоб прискорити роботу, ви можете скопіювати налаштування з уже створеного відра, якщо у вас є.

Створивши відро, ви можете почати зберігати файли. Хоча інтерфейс S3 дозволяє завантажувати окремі файли у відро, немає можливості переміщувати файли масово. Для цього вам потрібно скористатися простим завантажувачем файлів, як-от Cyberduck, або з більш функціональним клієнтом, наприклад CloudBerry Backup.

Щоб з’єднати стороннього клієнта з Amazon S3, вам знадобиться ключ API. Отримайте це, натиснувши своє ім’я вгорі інтерфейсу та виберіть у спадному меню пункт “Вхідні дані безпеки”. Потім натисніть на заголовку «ключі доступу».

Для встановлення з’єднання вам знадобляться два облікові дані: ідентифікатор ключа та ключ. Ключова частина може бути згенерована лише один раз, тому переконайтеся, що ви записуєте її або завантажуєте файл ключа, коли надаєте можливість.

Ми детально описуємо, як використовувати цей ключ для встановлення зв’язку з CloudBerry Backup у нашому способі резервного копіювання за допомогою посібника Amazon S3. Кроки схожі для встановлення зв’язків з іншими сторонніми клієнтами, будь то дуплікаті, зберігання зроблено легко, гірська качка чи інша.

У той час як використання Amazon S3 може виявитися трохи складним спочатку, оскільки він похований у більшій екосистемі AWS, після того, як ви дізнаєтесь, які посилання натискати, налаштовувати та керувати відрами, має бути простим..

Безпека

Amazon здійснює багато кроків для забезпечення безпеки даних S3, включаючи можливість встановлення шифрування за замовчуванням для відроків для зберігання даних. Це приємне доповнення, оскільки багато постачальників послуг IaaS забезпечують лише захист під час транзиту та ставлять шифрування на стороні сервера на плечі користувача..

Протокол шифрування – це стандартний AES, який використовується багатьма хмарними службами, встановлений на 256 біт. Ви також можете скористатися AWS-KMS, яка є ключовою системою управління Amazon. Служба управління ключами Amazon полегшує створення та знищення ключів шифрування, а також доступ до журналу.

Оскільки слабкі паролі створюють одну з найбільш часто використовуваних дірок у безпеці, Amazon також підтримує багатофакторну автентифікацію. Якщо MFA увімкнено, вам потрібно буде ввести додатковий код безпеки під час входу. Цей код надсилається на ваш мобільний телефон текстом. Ви також можете використовувати пристрій MFA, як-от брелок або додаток для смартфона.

Щоб забезпечити цілісність серверного сервісу, Amazon проходить сторонні аудити, обмежує доступ на основі принципу найменшого привілею, контролює точки доступу за допомогою систем виявлення та багатофакторної аутентифікації та підтримує цілодобове спостереження, серед інших заходів.

Споруди також захищені від екологічних загроз, таких як пожежі, повені та землетруси, використовуючи автоматичні датчики, чуйне обладнання та заходи надмірності даних у разі, якщо найгірше трапиться.

Ми не будемо брати участь у всіх захисних засобах, які Amazon має для захисту своїх центрів обробки даних, але вони значні, що нас не дивує, враховуючи, що серверні засоби виконують основу основного бізнесу Amazon.

Хоча у нас є багато проблем щодо безпеки щодо рішення хмарного сховища Amazon, Amazon Drive, S3 виглядає сильним, наскільки вжиті заходи безпеки. Повідомлялося про численні повідомлення про порушення S3, але вони, як правило, є результатом необережних помилок користувачів.

З іншого боку, як лідер на ринку, Amazon S3, без сумніву, пропонує більш спокусливу ціль для хакерів тощо, тому це потрібно враховувати..

Підтримка

Для хорошої підтримки Amazon S3 необхідний план підтримки AWS. Існує безкоштовний базовий план підтримки, який забезпечує цілодобовий доступ до обслуговування клієнтів, але не включає технічну підтримку, це означає, що це буде робити лише для дивного питання і, звичайно, підтримки продажу та виставлення рахунків.

Найдешевший варіант оплати підтримки коштує 29 доларів на місяць, і ви отримуєте технічну підтримку в робочий час і лише електронною поштою. Цілодобова технічна підтримка, включаючи чат в реальному часі та доступ до телефону, починається від 100 доларів на місяць.

Для простих запитань має бути достатньо онлайн-знань та форуму підтримки Amazon, якими можна користуватися обидва. У базі знань можна шукати статті та відео з навчальними посібниками. Форум підтримки, як ви могли очікувати від популярного IaaS, активний, і в більшості випадків вам не доведеться довго чекати допомоги.

Фінальні думки

Користувачам важко звинуватити в тому, що вони перебралися на Amazon S3. Для постачальника послуг IaaS з її мережею та можливостями стягувані тарифи на зберігання та використання є більш ніж розумними, навіть якщо це може зайняти кілька годин зачісування голови, щоб зрозуміти, скільки все це буде коштувати.

Незалежно від того, чи справді це найкращий Iaas, незважаючи на провідний ринок, – це питання дискусії. Хоча на другому місці Microsoft Azure все ще відслідковує Amazon S3 на 20 відсоткових пунктів, він набирає більше, а це забезпечує менші витрати та більшу мережу. Дешевші варіанти, такі як Backblaze B2 та Wasabi, також ростуть.

Хоча з Amazon S3 дуже багато подобається, його дні, що панують на ринку IaaS, можуть бути пронумеровані.

Сміливо передзвоніть своїм думкам про місце S3 на ринку IaaS в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me