Recenzie online zálohovania 2020 – v porovnaní s viac ako 34 poskytovateľmi

Ľudia generujú 2,5 kvintiliónu bajtov údajov za jeden deň. Je to veľa filmov, fotografií a príspevkov vo vysokom rozlíšení, ale je to všetko porucha pevného disku mimo digitálneho cintorína. Ak to tak nie je, niekto môže ukradnúť váš laptop alebo by pri inej nehode mohlo dôjsť k strate údajov.


Na obnovenie súborov môžete použiť náš výber najlepšieho softvéru na obnovu dát, ale nie je to spoľahlivá oprava. Nemôžete závisieť ani na jednotkách SSD, pretože sa v nich vyskytuje viac chýb údajov, aj keď ich miera zlyhania je menšia ako 1 percento..

Lepšou stratégiou na zabránenie strate údajov je použitie služieb zálohovania online na ochranu vašich údajov. Toto je pravidlo 3-2-1. Pomocou služby zálohovania v cloude môžete pristupovať k svojim údajom na diaľku, nastaviť automatické zálohovanie a robiť ich v krokoch, čím sa proces urýchli.

Ak označíte konkrétne súbory alebo typy súborov na zálohovanie, vaše údaje zostanú v bezpečí, pretože ich budete mať na vzdialenom serveri. Vaše údaje sa replikujú na viacerých serveroch, takže v prípade zlyhania zostanú prístupné.

Služby zálohovania online však nemôžete použiť na vyčistenie miesta na pevnom disku. Je to funkcia cloudového úložiska. Viac informácií o rozdieloch medzi týmito dvoma typmi služieb sa dozviete tu. Ak chcete zistiť, ktorá služba cloudového úložiska je pre vás najvhodnejšia, pozrite si náš zoznam najlepších služieb úložiska cloudu. Ak sa zameriavate na spoluprácu, prečítajte si článok o najlepšom úložisku v cloude pre spoluprácu.

Ak si nie ste istí, koľko miesta na zálohovanie budete potrebovať, prečítajte si nášho najlepšieho neobmedzeného sprievodcu zálohovaním online. Milovníci úložného priestoru pripojení k sieti by si mali pozrieť našu najlepšiu online zálohu na kus NAS.

Ako hodnotíme

Služby zálohovania online sú si navzájom podobné a mierne sa líšia vo vlastnostiach, ktoré ponúkajú. Na hodnotenie a hodnotenie služieb používame bežné kategórie, ako napríklad zálohovanie a obnovenie súborov, rýchlosť a ceny. Podrobnejšie to vysvetlíme nižšie.

Zálohovanie a obnova súborov

Zálohovanie súborov je najdôležitejším krokom pri odosielaní údajov do cloudu. Niektoré služby umožňujú označiť konkrétne súbory a priečinky na zálohovanie, zatiaľ čo iné prehľadajú váš pevný disk a ukážu vám prehľad vybraných súborov. Backblaze využíva druhý prístup a páči sa nám, aké je to jednoduché. Ak sa chcete dozvedieť viac o Backblaze, prečítajte si našu Backblaze recenziu.

Po počiatočnom zálohovaní, ktoré môže trvať týždne v závislosti od toho, koľko potrebujete na zálohovanie, môžete naplánovať automatické zálohovanie. Môžete nastaviť konkrétny čas alebo deň, nechať ich bežať raz denne alebo ich spustiť ručne. Inkrementálna záloha, ktorá sa spustí vždy, keď dôjde k zmene, je zďaleka najužitočnejšou funkciou.

Po zálohovaní súborov ich zmeny spustia službu na odovzdanie do zmenených častí a nie na úplné nahradenie. Toto je známe ako kopírovanie súborov na úrovni blokov a zrýchľuje procesy zálohovania a obmedzuje tak vyčerpanie systémových prostriedkov.

Namiesto zálohovania do cloudu môžete poslať zálohu do iných oddielov na pevnom disku, externom pevnom disku, zariadení NAS a ďalších. Ak chcete úplnú zálohu, môžete vytvoriť obraz disku, ktorý je ideálny pre prípad zlyhania pevného disku.

Nie ste obmedzení iba na zálohovanie vášho počítača. Služby ako IDrive vám umožňujú zálohovať neobmedzené množstvo zariadení. V skutočnosti je IDrive náš najlepší výber, takže sa o ňom dozviete viac v našej recenzii IDrive.

Ak chcete obnoviť súbor, zvyčajne používate funkciu obnovenia stolného alebo webového klienta. Môžete obnoviť všetko zálohované alebo konkrétne súbory. Máte tiež možnosť obnoviť pôvodné alebo nové súbory. Niektoré služby, vrátane služby IDrive, majú kuriérsku službu, ktorá vám pošle vaše údaje na externú jednotku pošty.

Vlastnosti

V tejto kategórii sa zameriame na funkcie, ktoré sú atypické na zálohovanie a obnovu. Na rozdiel od služieb úložiska v cloude, ktoré sa môžu integrovať do mnohých aplikácií tretích strán a majú aplikácie na natívnu spoluprácu, zálohovacie služby online nie sú všestranné.

Väčšina z nich ponúka prístup k smartfónom, vytváranie verzií verzií, obmedzovanie rýchlosti a schopnosť povoliť viac záložných vlákien na zvýšenie prenosovej rýchlosti. Existujú však také, ako sú Acronis True Image a SpiderOak ONE, ktoré majú ďalšie funkcie. Zahŕňajú nástroje na archiváciu, synchronizáciu, zdieľanie, klonovanie a ďalšie. Špecifiká hovoríme v našej kategórii „päť najlepších“ nižšie.

Služby ako Backblaze vám umožňujú prehrávať zvukové súbory, ktoré ste si zálohovali. Backblaze nie je jedinou službou, ktorá vám to umožní. Prečítajte si naše najlepšie online zálohy pre hudbu, kde nájdete viac možností..

CloudBerry Backup má výkonnú sadu funkcií, vrátane zálohovania typu cloud-to-cloud, možnosti vytvorenia zavádzacieho disku USB a politiky uchovávania údajov, pomocou ktorých môžete určiť, kedy by sa mali z úložiska odstrániť predchádzajúce verzie. Ak chcete získať ďalšie informácie o službe, prečítajte si našu recenziu služby CloudBerry Backup.

zabezpečenia

Nahrávanie údajov do cloudu bez riadneho zabezpečenia nie je chytré. Počítačoví zločinci môžu ukradnúť vaše poverovacie údaje, niekto si môže prečítať vaše tajné informácie a vláda môže prezerať vaše fotografie. Dobrá bezpečnosť je nevyhnutnosťou, preto zvažujeme, aká silná je bezpečnosť každej služby.

Služby zálohovania online používajú na zabezpečenie vašich údajov proti potenciálnym hrozbám veľa spôsobov. Napríklad dvojfaktorová autentifikácia zabráni hackerom, ktorí ukradli vaše heslo, v prístupe na váš účet. Napriek tomu by ste sa mali uistiť, že máte silné heslo.

Súkromné ​​šifrovanie bráni v čítaní vašich súborov nikomu inému. Nevýhodou je, že služby, ktoré ich poskytujú, nebudú môcť obnoviť svoje heslo, ak na to zabudnete. Ak chcete zabrániť strate prístupu k svojmu obsahu, použite správcu hesiel.

Protokol TLS zabraňuje úspechom útokov typu človek v strede, zatiaľ čo šifrovanie zabezpečuje vaše údaje v tranzite av pokoji. Ransomware môže vziať rukojemníkov vašich cloudových údajov a požadovať platbu za jeho vydanie, ale náš článok o ochrane ransomware vám môže pomôcť vyhnúť sa mu.

Jednou z najbezpečnejších služieb je SpiderOak ONE. Na zabezpečenie vašich súborov používa šifrovanie s nulovými znalosťami s 256-bitovým AES a šifruje vaše metadáta, ktoré nikdy na server vôbec neodovzdá. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii SpiderOak ONE.

súkromia

Silné zabezpečenie nezaručuje vaše súkromie. Niektoré vlády špehujú svojich občanov. Jedným z príkladov je program dohľadu PRISM v USA. Zákon USA Patriot Act a CLOUD Act pomáhajú vláde USA udržiavať pevné pochopenie aj cloudových údajov. Ďalšími hlavnými hráčmi v dohľade sú Rusko, Veľká Británia a Austrália.

Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste zaistili súkromie svojich informácií na webe. Aké silné je vaše súkromie, závisí od krajiny, v ktorej je služba cloudovej zálohy založená. Niektoré krajiny, ako napríklad Kanada a Švajčiarsko, sa starajú o práva používateľov na ochranu osobných údajov lepšie ako iné. Môžete to využiť tým, že konzultujete našu najlepšiu online zálohu pre kus Kanady.

Radi by sme videli služby, ktoré dodržiavajú všeobecné nariadenie o ochrane údajov, čo je ironický prístup EÚ k ochrane osobných údajov v cloude. Domovská stránka služby BigMIND má jasnú a priamu stránku o zhode s normami GDPR, na ktorej nájdete informácie o tom, ako ju služba implementovala. Ak sa chcete dozvedieť viac o súkromí a funkciách domovskej stránky BigMIND, prečítajte si našu recenziu z domovov BigMIND.

stanovenie ceny

Koľko platíte za používanie služby, je jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere služby zálohovania online. Nemá zmysel získať skvelú službu, ktorá by vás zbankrotovala. Najlepšie je, ak má prémiové plány s dobrou hodnotou.

Dobrá hodnota je určená tým, koľko dostanete za cenu. Čím viac plánov má služba, tým lepšie budú vaše možnosti. Je skvelé, ak služba ponúka aj bezplatný plán alebo skúšobnú verziu, takže si ich môžete pred potvrdením vyskúšať. Ak vás zaujíma iba dobrá hodnota, prečítajte si nášho najlacnejšieho sprievodcu online zálohovaním.

Väčšina služieb ponúka skúšobnú verziu a niektoré ponúkajú bezplatný plán. Môžete sa napríklad prihlásiť na odber bezplatného 5 GB plánu spoločnosti IDrive. CloudBerry Backup poskytuje až 200 GB voľného miesta na zálohovanie, čo znamená, že ho môžete spárovať s bezplatným účtom v akejkoľvek službe úložiska typu cloud..

Jednoduchosť použitia

Ako ľahké je používanie služby, je dôležité, pretože bez ohľadu na to, koľko skvelých funkcií má, nebude stačiť, ak bude ťažké zálohovať a obnoviť súbory..

Užívateľská skúsenosť by mala byť priama. Týmto spôsobom sa môžete zamerať na svoju prácu a nie na svoje údaje. Desktopový klient by mal pracovať na väčšine operačných systémov a jeho rozhranie, spolu s webovými a mobilnými aplikáciami, by malo byť príjemné a intuitívne na používanie.

Väčšina stolových klientov pracuje na Windows a MacOS, ale radi by sme videli, ako fungujú aj na Linuxe. Uvidíte, čo sa robí v našej najlepšej online zálohe pre Linux. Okrem tých, ktoré sme už spomenuli, sú na tomto zozname CrashPlan pre malé firmy a Duplicati. Prečítajte si preto naše CrashPlan pre malé firmy a Duplicati recenzie, aby ste sa o nich dozvedeli viac..

Ak pracujete na systéme Windows, pozrite si naše najlepšie cloudové úložisko pre porovnanie systému Windows.

rýchlosť

Počiatočné zálohy môžu trvať dlho. Ako dlho závisí od mnohých faktorov, vrátane vašej vzdialenosti od servera, poskytovateľa internetových služieb a množstva údajov, ktoré musíte zálohovať. Hľadali sme služby, ktoré vám umožnia vylepšiť nastavenia prenosu, aby sa zlepšilo vaše pripojenie a použili sa algoritmus prenosu na úrovni bloku. Služby, ktoré vám umožňujú obmedziť šírku pásma, získate navyše.

Aby sme mohli hodnotiť služby, vykonávame niekoľko testov nahrávania a sťahovania pomocou priečinka 1 GB a zisťujeme, koľko času zaberajú. Zohľadňujeme aj našu vzdialenosť k serveru.

Jednou z najrýchlejších služieb na trhu zálohovania online je Acronis True Image. Nahranie nášho testovacieho priečinka trvalo v priemere iba 14 minút. Použili sme spojenie s rýchlosťou nahrávania 14 megabitov za sekundu z juhovýchodnej Ázie. Pomáha to, že Acronis True Image má sieť serverov rozmiestnených po celom svete.

podpora

Všetko je v poriadku, zatiaľ čo služba funguje, ale je to iná vec, keď to tak nie je. Tu prichádza technická podpora a dobrá technická podpora je na nezaplatenie. Služby zvyčajne majú e-mailovú podporu a niektoré ponúkajú chat alebo dokonca telefonickú podporu.

Pred kontaktovaním tímu podpory sa však používatelia môžu obrátiť na FAQ, vedomostnú základňu av mnohých prípadoch na užívateľské fóra. Často sa budú konať aj výukové videá. Berieme do úvahy, aké typy podporných služieb ponúkajú a ako dlho trvá, kým odpovedia na naše otázky.

Najlepší poskytovatelia online zálohovania

Väčšina služieb zálohovania online je podobná, pričom nepárne služby majú nové funkcie. Toto hodnotenie sme vytvorili porovnaním ich celkových výkonov s kritériami uvedenými v predchádzajúcej časti. V tejto časti nájdete stručné zhrnutie piatich najlepších služieb v našom zozname, počnúc IDrive.

Šoférujem

IDrive sídli v údolí San Fernando v Kalifornii. Spoločnosť bola založená v roku 1995, čo z nej robí veterána. Jeho vek sa však neobjaví, s výnimkou bohatých skúseností.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Obnovenie Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

IDrive neponúka neobmedzené zálohovanie, ale umožňuje vám zálohovať neobmedzené zariadenia vrátane NAS. Na výber sú dva ročné osobné plány: 2TB alebo 5TB. Plán 2TB vás vráti o niečo viac ako 50 dolárov, zatiaľ čo plán 5TB stojí okolo 75 dolárov. IDrive ponúka zadarmo plán s 5 GB záložného priestoru na jeho otestovanie.

IDrive používa 256-bitové AES na šifrovanie údajov v pokoji a počas prepravy. Zachováva kľúč na dešifrovanie vašich údajov, ale môžete si ich ponechať, ak chcete zabezpečiť súkromné ​​šifrovanie. Musíte sa však rozhodnúť pred spustením prvej zálohy.

Práca s IDrive je zložitejšia, pretože neponúka neobmedzené zálohovanie. Musíte vybrať a vybrať súbory, ktoré chcete zálohovať. Môžete to urobiť podľa umiestnenia, ale nie podľa typu súboru. IDrive má navyše veľa možností nastavenia, takže si na to musíte zvyknúť. To by však nemal byť problém pre väčšinu ľudí.

IDrive môžete používať na Windows, MacOS a Linux. Existujú aj aplikácie pre smartfóny pre Android alebo iOS.

Backblaze

Spätná väzba uvedená na trh v roku 2007 a je jednou z najpopulárnejších online zálohovacích služieb. S tak dlhou históriou nie je žiadnym prekvapením, že sa nachádza v hornej časti nášho najlepšieho zoznamu záloh online.

Backblaze-Slider1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Neukladá obmedzenia súborov pre neobmedzenú zálohu. Môžete zálohovať súbory ľubovoľnej veľkosti bez manuálneho výberu. Len s jedným plánom je cenová schéma jednoduchá. Stojí to 5 dolárov mesačne alebo 50 dolárov ročne. Mesačný plán je výhodný, pretože väčšina záložných služieb ho neponúka.

Ak sa rozhodnete Backblaze používať dlhodobo, môžete sa rozhodnúť platiť rok alebo dva vopred, čím získate zľavu 10 alebo 25 dolárov.

Backblaze má veľa bezpečnostných funkcií, ktoré dúfame v zálohovacej službe, vrátane súkromného šifrovania. Ak chcete zabrániť hackerom v krádeži hesla, ktoré môžu urobiť, ak je slabé, môžete povoliť dvojfaktorové overenie. Môžete tiež nastaviť možnosť požadovať bezpečnostný kód pri každom prihlásení.

Backblaze šifruje vaše súbory pomocou 128-bitového AES. Pokiaľ to vieme, nikto to neprelomil, ale my máme radi ťažšiu verziu, 256-bitovú verziu AES. SSL bude chrániť vaše súbory v tranzite.

Rovnako ako jeho cenový plán je Backblazeho užívateľský zážitok jednoduchý a ľahký. Nie je potrebné spravovať, koľko alebo čo zálohujete, pretože Backblaze to robí za vás, hoci služba vylučuje systémové a dočasné súbory. Nemusíte ani vytvárať plán zálohovania. Všetko je automatizované.

Acronis True Image

Na produkt Acronis True Image môžete získať celoživotnú licenciu. Nedovoľuje vám však zálohovať údaje do cloudu, ale iba do miestneho úložiska. Z tohto dôvodu vám odporúčame získať ročný plán. Na výber sú: Advanced a Premium.

Acronis True - Image-Backup-Setup-Slider1

Acronis True - Image-Destination-Slider2

Acronis True - Image-Active-Protect-Slider3

Acronis True - Image-Nastavenie-Slider4

Acronis-True-image-Tools-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Pokročilé náklady 4,16 dolárov mesačne alebo 49,99 dolárov ročne, za 250 GB. Zahŕňa úplné zálohovanie obrázkov, aktívne klonovanie diskov, univerzálne obnovenie a zálohovanie sociálnych médií. Prémiové náklady 8,33 dolárov mesačne, 99,99 dolárov ročne, za 1 TB. Do zoznamu funkcií pridáva elektronické podpisy a certifikáciu blockchainu pre súbory.

Acronis True Image má užitočný archívny nástroj, ktorý môžete použiť na uvoľnenie miesta na pevnom disku. Táto služba vám umožňuje synchronizovať aj súbory medzi zariadeniami. Jej klient prichádza s radom nástrojov, ktoré pomáhajú aj s úlohami správy údajov.

Acronis True Image používa 256-bitové šifrovanie AES a protokol TLS / SSL na ochranu vašich údajov počas prenosu. Je to tiež nulová znalosť.

CloudBerry Backup

CloudBerry Backup nie je štandardná služba online zálohovania. Namiesto toho je to ovládacie centrum, ktoré vám pomáha spravovať plány zálohovania v iných službách cloudového ukladania. Z technického hľadiska je to riešenie typu infraštruktúra ako služba, ktoré neposkytuje záložný priestor. Z tohto dôvodu ju musíte spárovať so službou, ako je Wasabi. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii Wasabi.

Kľukva-zálohovanie Plans-Slider1

Kľukva-Cloud-Storage-Slider2

Kľukva-Backup-Mode-Slider3

Kľukva-Backup-Source-Slider4

Kľukva-Backup-Schedule-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Wasabi účtuje 0,0049 centov za gigabajt úložného priestoru. To znamená, že 1 TB stojí iba 5 dolárov mesačne a na rozdiel od iných služieb IaaS sa Wasabi neúčtuje za sťahovanie.

CloudBerry Backup vyžaduje iba jednorazovú licenciu. Licencia na počítač je najlacnejšou voľbou za 49,99 dolárov. Skôr ako sa rozhodnete prihlásiť, môžete si ho otestovať pomocou 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Po dokončení musíte získať cloudovú službu, ktorá poskytuje úložný priestor.

CloudBerry Backup podporuje mnoho štandardných bezpečnostných metód pre cloudové riešenia, ale ich dostupnosť závisí aj od partnerskej služby. So správnym partnerom môže CloudBerry Backup používať až 256 bitov AES na strane klienta.

Mnoho služieb podporuje iba šifrovanie na strane servera, ale CloudBerry Backup ho poskytuje aj na strane klienta. Počas prenosu služba chráni vaše súbory pomocou protokolu TLS. Ponúka tiež vytváranie verzií, čo vám pomôže, ak vás zasiahne ransomware. Wasabi podporuje pokojové šifrovanie a dáva vám dvojfaktorové overenie.

CloudBerry Backup nie je určený pre bežných používateľov, pretože jeho používanie nie je také ľahké, ale výkonní používatelia sa budú cítiť ako doma.

Domov BigMIND

BigMIND Home je ďalší produkt spoločnosti, ktorá vytvorila Zoolz Home Backup. Nie je prekvapujúce, že sú si podobné, ale funkcie domovských balíkov BigMIND sú podporované umelou inteligenciou

BigMIND Desktop Dashboard

Možnosti pripojenia BigMIND

Inteligentný výber BigMIND

Rozvrh zálohovania BigMIND

BigMIND Preskúmať súbory online

predchádzajúca

Ďalšie

Osobný plán spoločnosti BigMIND Home stojí 2,99 dolárov mesačne, platí sa však ročne a poskytuje jednému užívateľovi a trom počítačom takmer 100 GB záložného priestoru. Rodinný plán stojí 6,99 dolárov mesačne a poskytuje vám 500 GB úložného priestoru pre troch používateľov, deväť počítačov a šesť mobilných zariadení.

Ak sa prihlásite na odber plánu Family Plus, získate 1 TB cloudového záložného priestoru za 12,99 dolárov. Tento plán vám umožňuje zdieľať so štyrmi ďalšími používateľmi v 15 počítačoch a neobmedzených mobilných zariadeniach.

Službu môžete vyskúšať pomocou bezplatného plánu, ktorý poskytuje 5 GB záložného priestoru pre jedného používateľa. Umožňuje vám zálohovať jeden počítač, jednu externú jednotku a dve mobilné zariadenia.

BigMIND Home šifruje súbory na serveroch pomocou 256-bitového algoritmu AES. Pri nastavovaní plánu zálohovania sa môžete rozhodnúť pre súkromné ​​šifrovanie, neskôr to však nemôžete urobiť. Súbory sú chránené tranzitným protokolom SSL, ale je zvláštne, že ho musíte povoliť. BigMIND poskytuje dvojfaktorové overenie na ochranu vašich poverení.

Desktop klient je užitočný a rozhranie je atraktívne a ľahko použiteľné. Webové rozhranie, ktoré zobrazuje kategórie a zariadenia, je farebnejšie a umožňuje vám prehliadať váš obsah v cloude. Aplikácia BigMIND Home je k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS.

Najčastejšie otázky o zálohovaní online

Pozrime sa na niekoľko otázok, s ktorými sme sa v priebehu rokov stretli od čitateľov.

Čo je zálohovanie online?

Online zálohovanie je spôsob ukladania mimo stránky, v ktorom sa údaje pravidelne zálohujú cez internet a zvyčajne ich hostuje poskytovateľ služieb..

Ktorá služba online zálohovania je najlepšia?

IDrive je podľa nášho rebríčka najlepšia online služba zálohovania. Má silné zabezpečenie a lacné predplatné plány, umožňuje vám zálohovať neobmedzené množstvo zariadení a obsahuje nulové zabezpečenie vedomostí.

Koľko stojí zálohovanie online?

Cena závisí od toho, koľko miesta na zálohovanie potrebujete a ktorú službu používate. Napríklad osobný plán IDrive 2TB vás bude stáť 52,12 dolárov ročne, zatiaľ čo plán Backblaze, ktorý má neobmedzený priestor, vás bude stáť 50 dolárov ročne..

Ceny Acronis True Image závisia od toho, koľko úložného priestoru potrebujete a koľko počítačov chcete zálohovať. Jeho Pokročilý plán stojí 49,99 dolárov ročne a poskytuje 250 GB na jeden počítač.

Ako používať zálohovanie online?

Ak chcete používať online zálohu, musíte si predplatiť službu. Kliknutím na tlačidlo „Navštíviť“ vo vyššie uvedenom poradí prejdete na webovú stránku konkrétnej služby a zaregistrujete sa pre plán alebo skúšku.

Ďalej musíte prevziať a nainštalovať klienta pre stolné počítače alebo, ak plánujete zálohu svojho mobilného zariadenia, mobilnú aplikáciu. Existujú malé variácie o tom, ako služby fungujú, ale všetky vyžadujú, aby ste si vybrali, ktoré súbory alebo typy súborov chcete zálohovať. Potom môžete spustiť zálohovanie a čoskoro budú vaše údaje v bezpečí v cloude.

Podrobnejší návod na zálohovanie údajov nájdete v tomto článku.

Kam zálohovať fotografie online?

Na zálohovanie fotografií by ste mali použiť Backblaze. Poskytuje neobmedzený priestor na zálohovanie lacných a nemá žiadne skryté krytky. Jeho použitie tiež zaistí, že neexistujú žiadne obmedzenia na nahrávanie alebo veľkosť súboru. Viac informácií o tom, prečo je to dobré pre fotografie, nájdete v článku o najlepšom online zálohovaní fotografií.

Záverečné myšlienky

Nezáleží na tom, čo alebo koľko potrebujete na zálohovanie, naše hodnotenie vám pomôže vybrať najlepšie online zálohovanie pre vaše potreby. Zohľadnili sme veľa kritérií vrátane zálohovania a obnovy súborov, zabezpečenia, ochrany osobných údajov a funkcií.

IDrive je naša najlepšia voľba, pretože má veľkú hodnotu obchodov, vysokú bezpečnosť a schopnosť zálohovať neobmedzené zariadenia a súkromné ​​šifrovanie.

Spätná väzba je hneď za ňou vďaka svojej veľkej jednoduchosti použitia, jednoduchému a lacnému plánu a neobmedzenému záložnému priestoru.

Aplikácia Acronis True Image obsahuje funkcie, ktoré sú vyňaté z príručky úložiska v cloude, vrátane synchronizácie a knižnice nástrojov. Je to tiež rýchle.

CloudBerry Backup je skvelý pre nadšencov, ktorí chcú vylepšiť všetko a získať prehľad o viacerých zálohovacích službách na jednom mieste.

V neposlednom rade je naším posledným výberom domov BigMIND Home, ktorý neponúka veľa záložného priestoru pre lacné, ale má aj nové funkcie vrátane rozpoznávania tváre a rozpoznávania objektov. Jeho bezpečnosť a súkromie sú tiež silné.

Tento článok predstavuje prehľad najlepších zálohovacích služieb online. Ak sa domnievate, že ste našli službu, ktorá vám vyhovuje, odporúčame vám prečítať si jej preskúmanie a získať ďalšie informácie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me