Sync.com проти Tresorit: битва за хмарне зберігання нульових знань

Завдяки такому великому вибору на сьогоднішній день, пошук найкращого рішення для зберігання хмар для ваших потреб може бути високим замовленням. Якщо ви надаєте пріоритет безпеці хмари, Sync.com та Tresorit – це два сервіси з нульовим знанням із цінними наборами функцій, які повинні бути у вашому остаточному списку. Навіть звузившись до тих самих двох варіантів, хоча все ще потрібно зробити.


Щоб допомогти вам прийняти остаточне рішення, ми поставимо обидві служби головою, щоб побачити, який з них – найкращий загальний вибір хмарного сховища. Хоча обидва є одними з найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням, є достатньо відмінних особливостей між ними, щоб зробити порівняння цікавим.

Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні того, чи заслуговує будь-яка служба ваше рішення хмарного сховища, будьте впевнені та ознайомтеся з нашими окремими, нещодавно оновленими оглядами для отримання детальної інформації.

  • Sync.com огляд
  • Огляд Tresorit

Якщо у вас більше, ніж у вас, ви можете відвідати Sync.com і підписатися на безкоштовний план від 5 Гб або перейти до Тререріта та скористатися 14-денною пробною версією.

Навіщо використовувати хмарне зберігання з нульовими знаннями?

Більшість сервісів пропонують розумну, хоча і рідко водонепроникну міру безпеки. Для більшості користувачів це добре: відносно безпечний і зручний спосіб зберігання файлів – це все, що потрібно. Як мінімум, ми рекомендуємо вибрати службу, яка принаймні шифрує ваші дані, перебуваючи в стані спокою на його серверах і в дорозі..

Для людей, які зберігають фінансові документи, інтелектуальну власність та інші високочутливі файли, таких заходів може бути недостатньо. Це тому, що до зашифрованих даних може отримати доступ кожен, хто має ключ шифрування, і більшість постачальників хмарних сховищ зберігають контроль над цими ключами для вас.

Це означає, що якщо компанія, що зберігає хмару, зазнає порушення на сервері, що містить ваші облікові дані користувачів, винуватець може отримати доступ до ваших даних. Це також означає, що ваші дані можуть бути розшифровані та скановані для маркетингових цілей або включені в урядові програми нагляду, такі як PRISM.

Якщо такі речі стосуються вас, ви, ймовірно, захочете серйозно розглянути службу хмарного зберігання даних з нульовими знаннями. Перевага цих компаній полягає в тому, що вони не зберігають ваш ключ. Натомість ви зберігаєте повний контроль над ним, тобто лише ви можете розшифрувати свої дані.

Хоча це може бути найбезпечнішим підходом до шифрування, ця додаткова безпека стає вартістю: постачальники нульових знань не можуть відновити ваш пароль, якщо ви його забули, і вони, як правило, пропонують меншу функціональність, оскільки приватне шифрування робить інтеграцію додатків (наприклад, Google Docs або Office Online ) важко здійснити.

Sync.com – Tresorit: порівняємо

Зважаючи на це, настав час детальніше ознайомитись, як Sync.com та Tresorit співпадають один з одним, щоб визначити, який із них – кращий хмарний сервіс зберігання даних. Ми будемо оцінювати обидва чотири раунди: ціни, безпеку, простоту використання та додаткову функціональність.

1

Ціноутворення

Під час покупки хмарного сховища нижній рядок, ймовірно, буде головним питанням, тому саме з цього ми почнемо, навіть якщо Sync.com має несправедливу перевагу, оскільки він є одним з наших кращих постачальників безкоштовних сховищ там.

Що стосується халяви, то є дуже очевидний переможець: Sync.com пропонує 5 Гб безкоштовно, тоді як Tresorit пропонує лише 14-денну безкоштовну пробну версію. Насправді, деякі люди виявлять, що 5 Гб, які пропонує Sync.com, покриває всі їхні потреби. Якщо ваша основна проблема – це документи Word або електронні таблиці Excel, вам не знадобиться величезна кількість пам’яті.

Що стосується платних підписок, Sync.com витягує ще більше вперед, коли йдеться про вартість. Sync.com надає 2 ТБ пам’яті за 8 доларів на місяць. Tresorit отримує лише 100 Гб – невелика частка того, що ви отримуєте з Sync.com, за 10,42 доларів на місяць, якщо платите щорічно.

Навіть якщо вам потрібно всього 100 Гб, все-таки дешевше було б перейти на план Sync.com у 2 ТБ. Незважаючи на те, що він широко розміщений на своєму веб-сайті, Sync.com також має опцію 500 ГБ, яка коштує всього 49 доларів на рік.

У Tresorit також є план на 1 ТБ, але він коштує 24 доларів на місяць, якщо ви платите щороку.

Єдиною реальною перевагою, яку має Tresorit перед Sync.com, є те, що ви можете платити щомісяця, а не платити за повний рік наперед. Однак при цьому послуга стає ще дорожчою. План на 100 Гб становить 12,50 доларів на місяць, а план на 1 ТБ – 30 доларів на місяць.

Хоча ціна, мабуть, не є вашою єдиною увагою, різницю між оплатою Sync.com та Tresorit важко не помітити. Tresorit – це просто дуже дорога послуга.

Раунд: цінова точка для Sync.com

Sync.com логотип
Tresorit Логотип

2

Безпека

Оскільки Sync.com та Tresorit є постачальниками нульових знань, безпека є головним моментом продажу. Окрім приватного шифрування в кінці, обидві служби під час транзиту використовують TLS-шифрування, надійний протокол, для подальшого захисту ваших файлів та особистої інформації.

У спокої Sync.com використовує 256-бітне шифрування AES, протокол, який практично не порушений. Tresorit використовує те саме 256-бітове шифрування AES, а також пройшов аудит на сертифікацію ISO27001: 2005 та SSAE 16, тож ви можете бути впевнені, що це безпечно.

Обидва постачальники хмарних сховищ знаходять свої сервери за межами Сполучених Штатів, захищені від досяжності програми PRISM NSA та інших шнанігантів Патріотського закону. Sync.com підтримує свої центри обробки даних у Канаді, а Tresorit – в Ірландії та Нідерландах.

Однак, розташування сервера насправді не так важливе для Sync.com та Tresorit. Завдяки безпеці з нульовими знаннями ваші дані повинні бути безпечними, навіть якщо вони були сховані на сервері в підвалі Білого дому.  

Обидва сервіси пропонують безпечний обмін файлами за посиланням на паролі, терміни придатності, ліміти завантаження та дозволи. Обидва сервіси йдуть вище та далі, коли мова йде про обмін посиланнями, оскільки вони залишаються зашифрованими за допомогою протоколів з нульовим знанням навіть після польоту в поговорку..

Якщо якимось чином приватного шифрування недостатньо, і Sync.com, і Tresorit пропонують також двофакторну автентифікацію. Це означає, що навіть якщо хтось дізнається ваш пароль, він не може отримати доступ до вашого облікового запису без вашого пристрою.

Незважаючи на довгий перелік подібностей, між ними є деякі відмінності. Одне полягає в тому, що Tresorit є партнером Microsoft Azure, тобто американським властям потрібно трохи більше, ніж ордер, щоб запитувати ваші файли, хоча вони будуть зашифровані. Sync.com, з іншого боку, працює з серверами в Канаді, неподалік від АНБ.

Раунд: Безпека Без чіткого переможця, очки для обох

Sync.com логотип
Tresorit Логотип

3

Простота використання

У 2020 році позитивного, спрощеного користувальницького досвіду не слід надто багато запитувати. Здебільшого і Tresorit, і Sync.com дуже тверді в цьому відношенні.

Tresorit дійсно відстає кількома способами, особливо якщо мова йде про видалені файли. Хоча постачальникам пам’яті все частіше стає пропонувати папку для сміття, яка буде містити файли, перш ніж їх остаточно видалити, Tresorit не робить.

Щойно файл видаляється з Tresorit, він втрачається назавжди. Tresorit заявив, що це буде переглянуто незабаром, але наразі користувачам потрібно буде бути надзвичайно обережними щодо видалення файлів.

З Sync.com ваші файли все ще підлягають відновленню протягом 30 днів після видалення з безкоштовного акаунта та безстроково з платною підпискою.

Tresorit також застосовує непотрібно складний підхід до його особливостей. Рішення називати папки Tresorit “тресорами” (німецьке – “treult”) справді схоже на винахід колеса. Це додає зайвої плутанини тим, хто тільки починає його використовувати. Користувачі звикли до папок, саме так поводяться тресори.

Народний додаток Tresorit схожий на інтерфейс браузера, але пропонує швидший доступ до різних функцій. Спочатку це може бути трохи заплутано, але після звикання користувальницький інтерфейс виглядає сучасно і не повинен викликати багато проблем.

Однією з переваг використання Tresorit є те, що ви можете синхронізувати будь-яку папку у вашій файловій системі. Не потрібно переміщувати все до спеціальної папки, як це робиться із Sync.com або більшості інших хмарних служб зберігання даних.

З іншого боку, наявність у вашій файловій системі папок, пов’язаних із хмарою, може ускладнити управління, особливо якщо мова йде про обмежений обсяг пам’яті, який пропонує Tresorit.

Sync.com слідує за моделлю папок синхронізації, яку Dropbox популяризував у 2007 році. На вашому комп’ютері встановлена ​​одна папка синхронізації, а додаток Sync.com використовується головним чином для налаштувань. Ви багато в чому керуєте своїм файлом у своєму браузері, увійшовши до свого облікового запису на веб-сайті Sync.com.

Якщо у вас є доступ до файлів із браузера, обидва сервіси пропонують сучасний інтерфейс, який можна легко орієнтувати. Tresorit має велику схожість зі своїм настільним додатком, хоча з дещо меншою функціональністю. У Sync.com трохи легше орієнтуватися, але він пропонує більше функціональних можливостей, таких як сховище та історія подій в Інтернеті.

Здебільшого, ймовірно, ви матимете доступ до своїх файлів з операційної системи замість веб-браузера, і більш традиційний підхід Sync.com буде більш легким для більшості людей.

Раунд: точка простоти використання для Sync.com

Sync.com логотип
Tresorit Логотип

4

Додаткові функції

Такі сервіси, як Google Drive та Microsoft OneDrive встановлюють високу планку для того, що користувачі можуть очікувати з точки зору додаткової функціональності від хмарного сервісу зберігання даних. Це включає текстові процесори, електронні таблиці та інші інтегровані інструменти (читайте наш огляд Google Диска та огляд OneDrive, щоб отримати докладнішу інформацію про будь-який із цих чудових сервісів).

З постачальниками нульових знань ви не отримаєте стільки бонусів, оскільки їхній характер робить проблему співпраці в додатках проблематичною. Однак, від преміум-сервісів слід очікувати хоча б трохи більше, ніж функціонал з голими кістками.

Sync.com пропонує гідну пропозицію із захищеним обміном файлами, який містить терміни придатності, дозволи, співпрацю, обмеження для завантаження та віддалене протирання. Sync.com також має можливість зберігати спільні посилання в зашифрованому вигляді навіть без паролів, а також версію файлів до 30 днів.

Sync.com – це не надто кричущий сервіс, якому не вистачає інтеграції з іншими програмами, але він, безумовно, все ще надає основні інструменти, які ви хочете отримати із служби хмарного зберігання.

Тресорит відбирає справи далі. Незважаючи на відсутність можливості відновлення видалених файлів, він відповідає іншим функціям Sync.com і його можливість синхронізувати будь-яку папку на вашому комп’ютері дуже корисна. Якщо ви не хочете переміщати файли або спеціально потрібні файли в певному місці, Tresorit може синхронізувати цю папку. Не потрібно переміщувати його у виділену папку синхронізації.

Tresorit також пропонує кращу підтримку операційної системи, ніж Sync.com. Незважаючи на те, що Sync.com надасть вам доступ до основних операційних систем, включаючи Windows, macOS, iOS та Android, Tresorit підтримує такі додатки, як Windows Phone, Blackberry та Linux..

Круглий: Точка додаткових функцій для Tresorit

Sync.com логотип
Tresorit Логотип

5

Вирок

З цієї причини, ми вважаємо Sync.com не тільки найкращим постачальником нульових знань, але й першим серед кращих постачальників хмарних сховищ загалом. Це простий у використанні, чудовий для спільного використання файлів, доступний і пропонує такий же хороший підхід до безпеки даних, як ви знайдете на ринку споживчих хмарних сховищ.

Однак, Tresorit не без цінності. Дуже мало рішень для зберігання даних пропонують можливість синхронізувати будь-яку папку на вашому комп’ютері. Ті, хто часто ділиться високою ціною Tresorit, але з Tresorit ви також отримуєте перевагу безпеки з нульовими знаннями.

Tresorit також надає вам додатковий бонус від сторонніх аудитів для підтвердження його безпеки, а також більш широку підтримку операційної системи. Для більшості людей Sync.com стане кращим вибором, але Tresorit має своє місце на ринку.

Кінцевий переможець: Sync.com

Чи будете ви користуватися більш традиційним і дешевшим Sync.com чи ваші потреби достатньо конкретні, щоб виправдати оплату за Tresorit? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане та не соромтеся ознайомитись з іншими нашими відгуками про зберігання хмари, якщо ваш розум все ще не налаштований.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me