Sync.com проти pCloud: битва з нульовими знаннями

Безпека в Інтернеті – це завжди гаряча тема на Cloudwards.net. Хоча ми рекомендуємо знайти найвищий VPN-сервіс, щоб захистити ваші Інтернет-шенагігани, якщо мова йде про хмару, то немає нічого такого втішного, як приватне шифрування в кінці..


У хмарному сховищі таке шифрування прийнято називати шифруванням нульових знань, і його особливістю ви не знайдете у програвачах із великими іменами, такими як Dropbox, Google Drive та OneDrive. Раніше ми склали список найкращих виборів хмарного сховища з нульовими знаннями. Під час цього прямого початку ми будемо безпосередньо порівнювати два наших улюблених: Sync.com та pCloud.

Ви можете переглянути наш окремий огляд Sync.com або огляд pCloud, якщо ви хочете дізнатися більше про будь-яку послугу або скористатися нашою бібліотекою відгуків про хмарні сховища, щоб знайти інші варіанти. Крім того, не забудьте прочитати наш найкращий посібник із зберігання хмар, де чітко функціонують Sync.com та pCloud. У нас також є відеозапис цієї статті, якщо це ваш стиль.

Sync.com vs pCloud Відео огляд

Вибір найкращого постачальника хмарних систем зберігання нульових знань

Sync.com і pCloud – це дві служби зберігання хмар, які конкурують в одній ніші. Ці два сервіси розроблені з урахуванням конфіденційності, а не фокусування на продуктивності, як ви отримуєте з Dropbox та Google Drive.

Ця конфіденційність найбільше залежить від функції захисту, відомої як шифрування нульових знань. Цей спосіб шифрування означає, що тільки ви, власник облікового запису, керуєте ключем шифрування. Ні Sync.com, ні pCloud (якщо ви використовуєте додаток pCloud Crypto) не можуть читати ваші файли.

Це означає, що, на відміну від згаданих раніше Dropbox та Google Drive, ні Sync.com, ні pCloud (знову ж таки, якщо ви використовуєте криптовалютний додаток pCloud) ніколи не могли брати участь у схематичних маркетингових практиках або передавати свої дані в NSA.

Безпека, як ми побачимо, здається, що в ДНК Sync.com трохи більше, ніж у pCloud, з різних причин. Обидва сервіси чудово підходять для налаштованого на конфіденційність користувача, і обидва вони також роблять багато інших речей.

Протягом п’яти раундів ми порівняємо Sync.com та pCloud головою до голови, щоб допомогти вам зрозуміти, що в будь-якому випадку найкраще відповідає вашим потребам. Після кожного раунду ми будемо називати переможця, а в кінці складати свої думки, щоб назвати наш найкращий вибір.

1

Вартість зберігання

Спочатку ми розглянемо вартість зберігання кожної послуги. Як це відбувається, Sync.com та pCloud – це дві найкращі пропозиції на хмарне зберігання на сьогодні. Тож це має бути весело.  

Sync.com

Основна проблема підписки на Sync.com полягає в тому, що вам доведеться заплатити за рік до початку. Немає варіанту щомісяця, як у більшості інших хмарних служб зберігання даних. Однак якщо це не відключає вас, вартість послуги є однією з найбільш розумних у хмарному сховищі.

Є два платні плани на вибір. Перший отримує 500 Гб за 49 доларів США щороку, що складає трохи більше 4 доларів на місяць. Ми любимо варіант, враховуючи, що занадто мало конкурентів пропонують менше 1 ТБ, часто змушуючи купувати більше місця, ніж потрібно.

Якщо вам потрібно більше, наступний рівень переходить до 2 ТБ пам’яті. Хоча це може здатися надзвичайним зростанням, ціна робить це вартим. Щорічна плата за підписку на 96 доларів працює лише до 8 доларів на місяць, що на 2 долари дешевше, ніж на 1 ТБ пам’яті Dropbox (більше порівнянь див. У Sync.com проти Dropbox).  

Якщо ваші потреби набагато менші, Sync.com також має базовий план, який не обійдеться вам ні копійки. Ви отримуєте 5 Гб пам’яті безкоштовно, і можете збільшувати їх на 1 ГБ за кожне звернення, яке ви робите – без обмежень. Його щедра реферальна програма, тому ми вважаємо Sync.com одним з найкращих безкоштовних планів у хмарному сховищі.  

pCloud

Однією з переваг переходу з pCloud на Sync.com є те, що він пропонує варіант оплати щомісяця. Однак оплата за рік обслуговування допоможе вам зекономити 20 відсотків. Якщо ви суперфанат pCloud, тепер пропонується також довічна підписка.

pCloud забезпечує два платні сховища, як і Sync.com. Ви можете отримати 500 Гб пам’яті або підписатися на план 2 ТБ, якщо вам потрібно більше місця.

Щорічні витрати на pCloud близькі до того, що пропонує Sync.com: близько 4 доларів за 500 ГБ і 8 доларів за 2 ТБ. Як і в Sync.com, ми цінуємо опцію в 500 ГБ і загальну вартість, яка перемагає найбільші імена.  

Щомісячні підписки коштували 4,99 долара за 500 ГБ і 9,99 доларів за 2 ТБ, що все ще є дуже конкурентоспроможним.

pCloud пропонує безкоштовний план, даючи 10 ГБ пам’яті для роботи. pCloud також має реферальну програму, але замість гігабайт ви отримуєте долари, щоб переконати інших підписатися. Кожен реферал, який витрачає принаймні місяць на pCloud, принесе вам 5 доларів США, без обмеження на кількість людей, яких ви можете направити.

Думки круглі

Як для Sync.com, так і для pCloud цінність – це найкраща точка продажу. Також не дуже багато розділяти вартість зберігання між ними. Не дивно, що цінник майже однаковий, враховуючи, що обидві послуги націлені на одну і ту ж натовп, орієнтовану на конфіденційність.

Багато людей вважають витрати на прання, з інших міркувань важливішими для їх прийняття рішення. Однак зв’язки – це не забава.

Правда, питання про значення насправді стає дещо складнішим, оскільки pCloud додатково стягує за шифрування знань і розширену версію, тоді як Sync.com цього не робить. Однак перший тур – це вартість зберігання; ми з часом звернемось до цих витрат.

Ми нагороджуємо перший тур в pCloud завдяки опції щомісячних платежів, довічних підписок і більше безкоштовного хмарного сховища (10 ГБ проти 5 ГБ).

Круглий: Точка вартості зберігання для pCloud

Sync.com логотип
pCloud логотип

2

Синхронізація

Синхронізація файлів або синхронізація є важливою особливістю хмарного сховища, що дозволяє вам редагувати файл на одному пристрої та бачити відповідні зміни в однакових файлах, що зберігаються на інших пристроях. Dropbox є королем синхронізації з причин, про який ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox, але обидва Sync.com та pCloud перевершують більшість решти змагань.

Який з них кращий? Для цього ми перевірили швидкість завантаження та завантаження файлів за допомогою тестової папки 1 Гб. Тести проводились через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 10 Мбіт / с та швидкістю завантаження 22 Мбіт / с.

Sync.com

Для синхронізації файлів можна підключити стільки пристроїв, скільки потрібно Sync.com. Підтримувані платформи включають звичайних підозрюваних, Windows, OS X, Android та iOS. Linux не підтримується. У нас є стаття про найкраще хмарне сховище для статті Linux, якщо це щось вам потрібно.

Встановлення клієнта на ПК або Mac створить спеціальну папку синхронізації у вашій файловій системі. Перемістіть файли у цю папку, і вони за замовчуванням зберігатимуться як на вашому жорсткому диску, так і в хмарі, а також у папках синхронізації на інших комп’ютерах, підключених до вашого облікового запису Sync.com.

Немає нічого нового в підході до хмарних служб зберігання даних, який популяризував Dropbox. Однак деякі обробляють копіювання файлів ефективніше, ніж інші. Ось результати наших тестів на швидкість із Sync.com:

Тест перший: Тест другий: Середній:
Завантажити:16 хвилин, 30 секунд14 хвилин15 хвилин, 15 секунд
Завантажити:7 хвилин7 хвилин7 хвилин

Незважаючи на те, що ми коли-небудь бачили, середні показники швидкості завантаження та завантаження знаходяться протягом кількох хвилин, таких як Dropbox і Google Drive, обидва з яких мають перевагу в глобальних серверних мережах.

Ми також протестували файл 1 Гб. Більшість файлів, з якими ви працюєте, ймовірно, будуть значно меншими, і в такому випадку синхронізація з Sync.com повинна наближатись до ідеальної позначки майже в реальному часі.

Sync.com дозволяє налаштувати кількість пропускної здатності, що використовується для синхронізації, що допоможе зберегти системні ресурси для інших завдань. Внесіть ці налаштування через мережеву вкладку панелі управління Sync.com на робочому столі.

За замовчуванням Sync.com автоматично регулює швидкості синхронізації, уповільнюючи, коли клієнт виявляє проблему. Ви можете переключити його на жорсткий об’єм між 50 Кбіт / с і 5 Мбіт / с як для завантаження, так і для завантаження.

Ми хотіли б побачити варіант “не обмежувати”, який ви отримаєте з іншими службами хмарного зберігання. Клієнт сам потребує певної роботи, оскільки текстові вікна на вкладці мережі занадто малі, відрізають текст і не можуть бути змінені розміри.

Щоб повністю скористатися планом 2TB Sync.com, ви, ймовірно, захочете вимкнути синхронізацію для деяких файлів, щоб зберігати їх просто в хмарі, а не на вашому жорсткому диску.

Sync.com дозволяє це робити, вимикаючи синхронізацію для підпапок у вашій папці синхронізації, функцію, яку називають селективною синхронізацією.

Наша єдина суперечка полягає в тому, що, як і при зменшенні пропускної здатності, на панелі управління Sync.com є деякі проблеми з розміром, які відрізають текст і ускладнюють його використання, ніж це повинно бути.

pCloud

pCloud також використовує модель папки синхронізації, щоб зробити синхронізацію пристрою максимально простою. Клієнти доступні для Windows, Mac та, на відміну від Sync.com, Linux. Android і iOS обидва підтримуються і для мобільних додатків.

Після встановлення настільного клієнта у вашій файловій системі буде створена папка pCloud.

Якщо ви хочете, ви можете фактично визначити власні стосунки синхронізації за допомогою панелі управління pCloud на робочому столі, де ви можете пов’язати папки у вашій файловій системі з локаціями папок у хмарі.

Хоча декількома папками синхронізації може бути важко керувати на декількох пристроях, цей параметр вітається, а не той, який ви побачите у більшості інших хмарних служб зберігання даних, включаючи Sync.com, які дозволяють мати лише одну папку синхронізації.

Ми перевірили швидкість копіювання файлів pCloud за допомогою тестової папки 1 Гб. Ось що ми отримали:

Тест перший: Тест другий: Середній:
Завантажити:22 хвилини20 хвилин21 хвилина
Завантажити:8 хвилин8 хвилин, 30 секунд8 хвилин, 15 секунд

Як бачимо, завантаження нашої 1 Гб папки з pCloud зайняло приблизно шість хвилин більше, ніж із Sync.com. Завантаження тривала дві хвилини довше.

Знову ж таки, ви сподіваємось, ви не будете працювати з файлами настільки великими, як у нас на тестуванні. Однак різниця досить велика. Крім того, більше, ніж різниця між Sync.com та Dropbox. pCloud дозволяє регулювати швидкість синхронізації за допомогою панелі управління на робочому столі.

Наші тести проводились з використанням “необмеженої” пропускної здатності, опція pCloud дає вам можливість Sync.com. Автоматичне дроселювання також є варіантом, або ви можете встановити жорсткий ковпак будь-якої потрібної вам швидкості.       

pCloud також дозволяє встановити клієнта ігнорувати певні шаблони файлів під час синхронізації, якщо ви не хочете синхронізувати певні файли чи типи файлів. Sync.com – і більшість інших хмарних служб зберігання даних – не мають цієї можливості.

Це доповнення майже не переважає той факт, що у pCloud немає можливості для вибіркової синхронізації. pCloud використовує мережевий диск під назвою pCloud Drive, який додається до вашої файлової системи, якщо ви хочете зберігати файли лише у хмарі, а не на комп’ютері.

Хоча підхід до мережевого диска працює, це також більше роботи, ніж селективна синхронізація, особливо якщо ви часто змінюєте файли, які ви хочете синхронізувати, а які ви не хочете синхронізувати. Набагато простіше просто увімкнути або вимкнути синхронізацію у вашій папці.

Круглі дві думки

pCloud має такі приємні функції синхронізації, як можливість налаштування декількох папок синхронізації та виключення типів файлів із синхронізації. Він також має більш гнучкі параметри дросельної синхронізації – не кажучи вже про кращу панель управління, ніж те, що ви отримуєте з Sync.com.

Однак завантаження та завантаження файлів проходило повільніше в нашому тестуванні pCloud, ніж у Sync.com, і відсутність селективної синхронізації значно зменшує досвід користувача.

Sync.com не робить нічого особливого щодо синхронізації файлів, але працює на рівні, близькому до основних хмарних служб зберігання даних, що більшість людей не помітить різниці в продуктивності.

Круглий: точка синхронізації для Sync.com

Sync.com логотип
pCloud логотип

3

Файлообмінник

Можливість обмінюватися файлами з іншими – це природне розширення зберігання файлів у хмарі, що дозволяє обходити обмеження розміру файлів для вкладень електронної пошти та інших проблем із зберіганням..

Майже всі хмарні служби зберігання сьогодні дозволяють вам ділитися вмістом, створюючи посилання на файли. Однак існують великі відмінності у виконанні функцій, призначених для контролю доступу до посилань, що враховують більшість із них.

Sync.com

За допомогою Sync.com ви можете ділитися збереженими файлами безпосередньо зі своєї папки синхронізації або через веб-переглядач або мобільний додаток.

Це створює посилання, яке ви можете надіслати електронною поштою або розповсюдити вручну.

Це все досить звично. Що ні, це те, що Sync.com також надає деякі додаткові налаштування посилань, щоб допомогти контролювати вміст. Основні параметри включають захист паролем, терміни придатності та налаштовані обмеження на завантаження.

Щоб відстежувати активність, ви також можете встановити сповіщення про активність посилань. Існує навіть опція під назвою “покращена конфіденційність”, яка розширює шифрування нульових знань Sync.com для подання спільних доступ.

Створюючи посилання на папку, кожен файл всередині цієї папки отримує своє окреме посилання з Sync.com. Раніше ті, з ким ви поділилися папкою, повинні були завантажити кожен файл окремо; однак Sync.com тепер включає в себе можливість завантажити всю папку відразу як .zip файл.

Також є можливість створити посилання для завантаження папки, яке дозволяє іншим завантажувати файли у ваш хмарний простір, навіть якщо вони самі не є власниками облікових записів Sync.com.  

Спільне використання папок, а не файлів, дозволяє вам обмежувати доступ до файлів конкретних людей на основі електронної адреси, а не створювати посилання. Спільний доступ до папки за електронною адресою ви також можете додавати дозволи на папки, такі як лише перегляд та редагування.

Нарешті, ви можете переглянути як посилання, так і папки, якими ви поділилися, використовуючи спеціальні перегляди браузера для кожного. Ці перегляди корисні для перевірки того, яким вмістом ви поділилися, щоб не втратити слід. Це може здатися простою справою, але багато хмарних служб зберігання даних не помічають цієї можливості.

pCloud

Ви не можете ділитися окремими файлами через папку синхронізації на робочому столі з pCloud. Однак існує можливість налаштування спільних папок через панель управління робочим столом.  

Взагалі кажучи, найкраще ділитися з pCloud за допомогою інтерфейсу веб-переглядача або мобільного додатку pCloud, який надає багато інших варіантів.

Кожна папка та файл дозволяє створювати посилання для завантаження.

Ви можете поділитися посиланням вручну або надіслати його по електронній пошті. pCloud навіть дозволяє імпортувати список контактів Gmail, щоб допомогти.

Як і в Sync.com, ви також можете встановити паролі та термін придатності для посилань.

Однак у вас немає інших варіантів, як-от встановлення лімітів завантаження та сповіщення про активність. Кожне посилання має вкладку статистики, якщо ви хочете перевірити загальну кількість завантажень.

pCloud має більше варіантів спільного доступу для папок, ніж для файлів. До них належить можливість генерувати посилання для завантаження, яке інші можуть використовувати для додавання файлів до вашого хмарного сховища, а також можливість дозволу доступу на основі електронної пошти, а не створення посилання. Як і в Sync.com, це дозволяє надати іншим правам перегляду чи редагування.

Нарешті, pCloud дозволяє вам перевіряти як спільні папки, так і посилання з виділеними переглядами, щоб ви не втратили інформацію про доступ, який вам надали.

Три круглі думки

І Sync.com, і pCloud дуже добре обробляють обмін файлами. Насправді ми оцінили ці дві послуги номер один та номер два за спільним використанням файлів у нашому останньому оновленому посібнику із зберігання хмарних даних. Важливі речі: захист паролем для посилань, термін придатності, завантаження посилань та інструментів для аудиту акцій роблять обидва безпечнішими для цього завдання, ніж навіть найбільші імена в галузі..

У кінцевому підсумку ми вручаємо Sync.com натиснути на pCloud у посібнику покупця, і ми зробимо те саме тут.

Найбільшою причиною цього є те, що Sync.com дозволяє захищати посилання з шифруванням нульових знань, тоді як pCloud цього не робить. Це означає, що компанія може технічно бачити, якими файлами ви ділитесь з pCloud, але не з Sync.com. Можливість встановлення лімітів завантаження посилань є ще однією перевагою на користь Sync.com.

Раунд: Точка обміну файлами для Sync.com

Sync.com логотип
pCloud логотип

4

Безпека

Раніше ми згадували, що безпека хмари – це хліб та масло Sync.com та pCloud. Незважаючи на те, що обидва перемагають над конкуренцією, коли йдеться про вартість зберігання та функції спільного використання файлів, їх статус хмарних служб шифрування нульових знань – це те, що найбільше визначає їх конкурентну нішу.

Sync.com

За замовчуванням Sync.com забезпечує шифрування нульових знань. Насправді, немає жодного способу її вимкнути. Теоретично це призведе до уповільнення швидкості синхронізації, оскільки шифрування займає більше часу, і Sync.com не може використовувати метадані файлів для індексації. Однак, як було виявлено у другому раунді, Sync.com все ще рухається разом із приємним кліпом.

Ви можете будь-коли змінити свій пароль на панелі керування робочого столу. Цей пароль використовується для створення ваших ключів шифрування.

Оскільки Sync.com не знає ваш пароль, він не може знати ваші ключі шифрування. Однак це також означає, що якщо ви забудете свій пароль, ви втратите доступ до свого хмарного сховища.

Рівень використовуваного шифрування AES-256. AES – це протокол шифрування, який найчастіше зустрічається серед хмарних служб зберігання даних, і 256-бітний AES не може бути зламаний (про що ми знаємо).

Sync.com також надає можливість використовувати двофакторну автентифікацію, яку ми пропонуємо активувати. Двофакторна автентифікація вимагає додаткового коду безпеки для входу в обліковий запис Sync.com, коли на комп’ютері сервіс не розпізнає. Цей код можна отримати електронною поштою або Google Authenticator – мобільним додатком.

Цінність двофакторної аутентифікації – захист від крадіжки пароля, яку набагато простіше зняти, ніж розтріскування ключа шифрування – особливо якщо у вас слабкий пароль.

Якщо ваш комп’ютер викрадений, Sync.com також дозволяє віддалено стерти папку синхронізації, щоб той, хто його має, не міг, принаймні, викрасти ваші селфі.  

Кінцевою перевагою Sync.com є те, що він розташований у Канаді, яка, як правило, має більш сильні закони про конфіденційність інформації, ніж США, де базується більшість хмарних служб зберігання даних. Однак із шифруванням нульових знань розташування не така вже й велика справа.

pCloud

pCloud забезпечує шифрування нульових знань, але на відміну від Sync.com, це не робиться за замовчуванням. Насправді вам доведеться доплатити, щоб отримати його, завдяки додатку під назвою криптовалюта pCloud.

Вартість криптовалюти pCloud становить $ 4,99 на місяць. Ви можете зекономити 20 відсотків, заплативши за рік наперед, загалом 47,88 доларів. Як і у планах підписки, ви також можете одноразово здійснити платіж, щоб отримати Crypto на все життя; вартість – 125 доларів.

Якщо додано Crypto, вам потрібно скористатися окремою захищеною папкою, щоб скористатися приватним шифруванням в кінці, тому не помиляйтеся, що файли мислення у вашій звичайній папці синхронізації також захищені.

Крім того, як згадувалося, спільні файли не можуть бути захищені шифруванням нульових знань при використанні pCloud. Служба використовує AES 256 для максимального захисту від жорстоких злому, так що це добре.

Що не так добре, це відсутність двофакторної аутентифікації. Будьте абсолютно впевнені, що використовуєте міцні, унікальні паролі для свого облікового запису pCloud, оскільки ніхто не зупинить доступ до вашого облікового запису. Дотримуйтесь наших порад щодо створення надійних паролів, якщо ви хочете дотримуватися кращих практик.

Круглі чотири думки

Незважаючи на промах двофакторної автентифікації, факт, що вам доведеться платити за шифрування нульових знань та факт, що файлові спільні файли неможливо захистити, pCloud займає одне з найкращих захищених інструментів зберігання хмари.

Sync.com – це наш абсолютно улюблений вибір хмарного сховища, якщо мова йде про конфіденційність. Служба насправді не пропускає ритму, коли потрібно переконатися, що ваші файли є лише для ваших очей – від її місцезнаходження в Канаді до безкоштовного шифрування нульових знань та двофакторної аутентифікації.

Раунд: Точка безпеки для Sync.com

Sync.com логотип
pCloud логотип

5

Додаткові характеристики

Вартість зберігання, синхронізація, спільне використання та безпека є основними причинами розгляду Sync.com та pCloud. Наприклад, немає інтегрованих додатків для підвищення продуктивності, які не вирізняються на Диску Google (читайте, як користуватися Google Drive). Однак це стосується додаткових можливостей шафи.

У нашому фінальному раунді ми вирішили виділити деякі функції, які, на наш погляд, можуть спонукати покупців до тієї чи іншої послуги.

Sync.com

Багато в чому Sync.com є настільки ж базовим, як ви отримуєте. Ви не можете переглядати документи зі свого браузера, не кажучи вже про їх редагування. Немає жодної опції передавати музику чи фільми. Ви навіть не можете переглянути свою колекцію фотографій, не завантажуючи файлів.

Ці промахи утриматимуть деякі, і це правильно. Однак Sync.com має привід не пропонувати додаток для нотаток або можливість дивитися улюблені фільми, і це шифрування нульових знань, яке воно застосовується.

По суті, відсутність доступу до ваших ключів шифрування означає, що Sync.com не може розшифрувати ваші файли для попереднього перегляду чи відтворення їх у програмі веб-переглядача.

Sync.com має декілька додаткових функцій, які варто згадати. Наприклад, Sync.com Vault дозволяє архівувати папки та файли, щоб звільнити місце на жорсткому диску. Однак Vault має обмежене використання, коли ви можете просто використовувати селективну синхронізацію.

Більшість хмарних сервісів зберігання пропонують певну форму обмеженого збереження видалених файлів та контролю версій, але реалізація Sync.com є щедрішою: видалені файли та попередні версії файлів зберігаються лише 30 днів. Однак якщо ви підписка, а не користуєтесь безкоштовним обліковим записом, ви можете зберігати видалені файли безстроково і зберігати стільки попередніх версій файлів, скільки вам потрібно.

Це дійсно все, що є для додаткових функцій Sync.com. Як ми вже говорили, обмежені додатки – це фактор того, наскільки заблокована послуга – це більше, ніж усе. Деяким користувачам сподобається, іншим – не. Інші отримають максимальну користь від змішування речей, наприклад, з’єднання Sync.com з Google Drive.

pCloud

Як обговорювалося, pCloud за замовчуванням не забезпечує шифрування знань із нульовим знанням. Якщо ви додасте Crypto, у вас будуть варіанти як керованого шифрування (папка синхронізації), так і шифрування нульових знань (папка Crypto).   

Оскільки компанія може читати ваші файли в деяких випадках, pCloud може запропонувати більше, ніж Sync.com, коли мова йде про функції, які вимагають доступу до файлів. Хоча pCloud не іде настільки далеко, як, наприклад, інтеграція з MS Office Online, як це робить OpenDrive (читайте наш огляд OpenDrive), це має деякі хитрощі.

Для початку ви можете переглянути файли, включаючи документи та фотографії.

Ви також можете змінити розмір фотографій, хоча це стосується масштабу редагування файлів, який ви можете виконати за допомогою pCloud. Переглядач зображень pCloud, однак, можна використовувати для створення слайд-шоу – і якість зображення відмінна.

Музику та відео можна передавати безпосередньо з pCloud, якщо вони не знаходяться у вашій папці Crypto. Загальний досвід для обох дуже хороший, що робить pCloud одним з найкращих хмарних сховищ для медіа.

Як і Sync.com, pCloud дозволяє звільнити місце на жорсткому диску, не йдучи звичайним селективним маршрутом синхронізації. Це можна зробити за допомогою параметра мережевого накопичувача pCloud. pCloud також може використовуватися для резервного копіювання фотографій у соціальних мережах (Facebook, Instagram та Picassa, зараз) та може автоматично створювати резервні копії WordPress сайтів.

Версія файлу та збереження видалених файлів є дещо слабкими з pCloud. Попередні версії файлів зберігаються лише 15 днів, якщо ви безкоштовний користувач, і 30 днів, якщо ви підписалися. Те саме із видаленими файлами.

pCloud пропонує розширену надбудову історії файлів, яка збільшує це число до одного року. Однак річна вартість надбудови становить ще $ 36.

П’ять круглих думок

Якби гроші не були предметом, це було б кругообіг pCloud. Однак щорічна плата в розмірі 36 доларів за розширені можливості історії файлів, які все ще не відповідають тому, що ви отримуєте безкоштовно, із Sync.com хмарами.

І все ж, в кінцевому рахунку, нам дуже подобаються можливості відтворення медіапрограми pCloud та функція слайд-шоу. Додайте до цього той факт, що 30-денна історія файлів, яку ви отримуєте безкоштовно з pCloud, буде достатньою для більшості користувачів, і ми все ще рухаємося до pCloud – не так сильно, як ми могли б.

Круглий: Додаткові функції Точка для pCloud

Sync.com логотип
pCloud логотип

6

Вирок

pCloud взяв участь у першому, витрати на зберігання, зважаючи на те, що він пропонує щомісячні (та довічні) варіанти оплати, а Sync.com цього не робить. Однак, хоча щорічна вартість послуги може бути однаковою між цими двома сервісами, той факт, що Sync.com включає в себе шифрування нульових знань та необмежену версію як частину вартості послуг, ймовірно, робить її загальною кращою ціною, ніж pCloud.

Ми також вважаємо, що в той час як pCloud робить хорошу роботу як з обміном файлами, так і з безпекою порівняно з усіма іншими службами хмарного зберігання, Sync.com – це просто найкращий загальний результат, коли справа стосується обох. Крім того, синхронізація працює трохи повільніше з pCloud, і це, здається, не є вибірковою опцією синхронізації, що змушує покладатися на мережевий диск pCloud, щоб очистити місце на жорсткому диску.

Якщо справа зводиться до цього, окрім більш гнучких варіантів оплати, єдине, що має справедливо переконати деяких користувачів обрати pCoud через Sync.com – це його потокові можливості передачі медіа.

pCloud – чудова послуга. Sync.com просто трохи кращий.

Кінцевий переможець: Sync.com

Де ви орієнтуєтесь на питання Sync.com проти pCloud? Залиште свої думки в коментарях нижче і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map