Sync.com проти Dropbox: Епічна битва за хмари

Як і дива, Dropbox має поляризуючий ефект. Деякі присягаються в ньому, інші присягаються. Далеко не врегулювавши дискусію, ми думали, що ми підкинемо трохи палива у вогонь із синхронізацією без затримки. Учасник: нішевий плеєр Sync.com, орієнтований на конфіденційність.


І Dropbox, і Sync.com часто фігурують у нашому списку кращих постачальників хмарних сховищ, що постійно змінюється. Це і те, що вони заслужили нашу повагу тут на Cloudwards.net з дуже різних причин, робить те, що ми думали, буде дуже переконливим контрастом.

Ми також присоски до історії недоїдання, тож це є. Прочитавши, не забудьте переглянути нашу бібліотеку відгуків про хмарні сховища, де ви знайдете наш повний огляд Sync.com та огляд Dropbox.  

Битва за найкраще хмарне зберігання: Sync.com проти Dropbox

Dropbox вже давно є одним з лідерів галузі зберігання хмар. Засновник Дрю Х’юстон винайшов модель папок синхронізації, яка зазвичай використовується сьогодні, і Dropbox є одним з найкращих інструментів хмарного зберігання для співпраці та продуктивності. Частково з тих причин, що Dropbox сьогодні претендує на понад 500 мільйонів користувачів.

Тим часом, Sync.com, нарешті, мав 260 000 користувачів, включаючи компанії. У той час, як кількість клієнтів Sync.com подвоїлася в 2016 році, це очевидно далеко за Dropbox в конкурсі на популярність.

Однак, загалом активних користувачів – це не все. Хоча ми не заперечуємо, що Sync.com відстає від Dropbox у функціональних можливостях, як Google Drive і OneDrive, але це залишається інтригуючим варіантом хмарного зберігання, який варто серйозно переглянути..

Ідучи далі, ви швидко зрозумієте, чому Cloudwards.net вважає Sync.com однією з найкращих альтернатив Dropbox. Ми склали порівняння за чотири раунди: вартість, синхронізація файлів, обмін файлами та безпека. Давайте розпочнемо.

1

Вартість зберігання

Ми розпочнемо все, порівнюючи вартість особистого хмарного сховища для кожної послуги. Хоча підсумковий рядок – це не все, це теж нічого.

Sync.com

Домашні користувачі можуть безкоштовно використовувати Sync.com із 5 Гб безкоштовного сховища. Крім цього, ви можете запропонувати Sync.com друзям, щоб заробити 1 Гб додаткового сховища за рефералу. Ваші друзі також отримають додатковий 1 Гб.  

Ви можете розмістити своє посилання на реферал у своєму блозі чи Twitter, щоб заробити більше, і немає обмеження на те, скільки безкоштовних гігабайт можна заграти. Ця велика політика щодо рефералів зробила Sync.com високим рейтингом серед найкращих безкоштовних хмарних сховищ.

Якщо вам потрібно більше місця, ніж ви можете отримати безкоштовно, ви можете вибрати один з двох особистих планів: 500 ГБ або 2 ТБ.

Обидва плани потрібно сплачувати щорічно і вперед, але це справді єдиний мінус. 500 Гб пам’яті за 49 доларів на місяць працює трохи більше 9 доларів на місяць, тоді як 2 ТБ за 96 доларів на рік працює до 8 доларів на місяць. Це так чи інакше, хоча план на 2 ТБ, безумовно, краща угода.

Якщо ви все-таки отримаєте зрікання покупця, у вас також є 30 днів, щоб повернути гроші, без запитань. Ми не чули жодних скарг щодо Sync.com щодо невиконання цих умов.

Dropbox

Як і Sync.com, Dropbox надає безкоштовний особистий план. Однак це не так вже й великодушно, лише 2 Гб.

Те саме стосується реферальної програми Dropbox, яка отримує вам 500 Мб додаткового сховища, максимум 16 Гб на вільному плані. Підпишіться, однак, і ви отримуєте 1 Гб пам’яті за рефералу, а обмеження – до 32 ГБ.

Dropbox має два особисті плани на вибір, як Sync.com, але ви отримуєте лише 1 ТБ хмарного сховища. Більше чи менше немає варіанту.

Dropbox Plus – це план, з яким збираються більшість користувачів, і коштує $ 9,99 на місяць або $ 99,99, якщо ви платите за рік вперед. Щорічний варіант працює до 8,12 дол. США щомісячно, заощадження, які насправді не виправдовують зобов’язання.  

Dropbox Plus насправді не вистачає деяких основних функцій, включаючи селективну синхронізацію та розширені функції спільного доступу. Ми торкнемось обох, коли будемо висвітлювати синхронізацію у другому раунді та спільний доступ до третього.

До переваг сплати $ 19,99 за Dropbox Professional можна віднести 120-денне оновлення файлів, розширені функції спільного доступу, пошук тексту, пошук зображень та “розумну синхронізацію”, функцію, яку ми торкнемось у наступному раунді.

Це приємні функції, але значно менше, якщо враховувати те, що вони подвоюють вартість.

Думки круглі

Sync.com надає більше безкоштовного хмарного сховища, ніж Dropbox. Однак, більш важливим моментом є його план на 2 ТБ. Це на один долар менше, ніж Dropbox Plus за два рази більше місця. Sync.com – це не тільки краща пропозиція, ніж Dropbox, це одна з найкращих угод у хмарному сховищі.

Раунд: вартість точки зберігання для Sync.com

Sync.com логотип
Dropbox логотип

2

Синхронізація файлів

Синхронізація файлів або просто “синхронізація” дозволяє вам підключати кілька пристроїв до хмари для обміну файлами між ними. Мета полягає в тому, щоб редагування файлів, зроблених на одному пристрої, автоматично передавалося на інші пристрої, щоб у вас не було загадки з USB-накопичувачами.

У цьому раунді ми розглянемо, як і Sync.com, і Dropbox підходять до синхронізації, і наскільки добре вони це роблять. Ми включимо кілька результатів швидкості, щоб допомогти визначити переможця.

Ці тести проводились через мережу WiFi зі швидкістю Інтернету на 10 Мбіт / с і на 22 Мбіт / с нижче від тестового місця в Південно-Східній Азії. Ваша власна швидкість, швидше за все, сильно відрізнятиметься залежно від того, де ви знаходитесь, та вашого інтернет-з’єднання, але це має дати вам деяке уявлення про відносну продуктивність.

Sync.com

Sync.com управляє синхронізацією через папку синхронізації, як і більшість хмарних служб зберігання даних. Встановіть настільний клієнт, і ця папка буде додана у вашу файлову систему.

Перетягніть файли в папку синхронізації, щоб надіслати їх у вашу хмару та інші пристрої. У дизайні немає нічого особливого, але саме так має бути: просто.  

Важливим є те, як швидко копіюються файли. Ось результати наших тестів на швидкість із Sync.com:

Перша спроба:
Друга спроба:
Середній:
Час завантаження:16 хвилин, 32 секунди14 хвилин, 03 секунди15 хвилин, 29 секунд
Час завантаження:6 хвилин, 56 секунд6 хвилин, 42 секунди6 хвилин, 49 секунд

Ці швидкості не страшні, якщо врахувати, що центр обробки даних Sync.com знаходиться в Канаді, на іншій частині світу. Принаймні, вони порівнянні з іншими службами, які ми перевірили. Майте також на увазі, що зазвичай ви не завантажуєте та не завантажуєте файли 1 ГБ, якщо тільки не працюєте з відео.

Як правило, найкраще швидко, але синхронізація може уповільнити іншу діяльність, якщо ваш комп’ютер працює з обмеженими ресурсами. За замовчуванням Sync.com налаштовує пропускну здатність автоматично, щоб не заважати іншим процесам. Однак ви також можете зафіксувати її вручну.

Просто перейдіть до піктограми панелі завдань Sync.com, виберіть “налаштування” та перейдіть на вкладку “мережа” у вікні, яке відкриється.

Немає можливості для “необмеженої” пропускної здатності, хоча, виходячи з наших тестів на швидкість вище, Sync.com, схоже, ефективно використовує доступні.

Хоча синхронізація є корисною функцією, можливість перетворення синхронізації буде важливішою для деяких користувачів. Це тому, що при синхронізації ви зберігаєте файли як на жорсткому диску, так і в хмарі. Якщо ви хочете використовувати хмарне сховище для очищення місця на жорсткому диску, синхронізація є контрпродуктивною.

Для задоволення цієї потреби Sync.com забезпечує те, що відоме як селективна синхронізація. Отримайте доступ до цієї функції з піктограми панелі завдань Sync.com, вибравши “Налаштування” та відкривши вкладку “Додаткові”.   

Зніміть прапорці, і вони більше не зберігатимуться на вашому жорсткому диску.

Одним з недоліків інтеграції цієї функції Sync.com є те, що ви більше не зможете бачити не синхронізовані папки у вашій файловій системі. Вам доведеться використовувати інтерфейс браузера Sync.com. Dropbox вирішує цю проблему – якщо ви готові платити за неї.

Dropbox

Як і Sync.com, Dropbox також встановлює папку синхронізації у вашій файловій системі під час встановлення клієнта. Як згадувалося, це насправді механізм, який винайшов Dropbox.

Ми проводили ті ж тести на швидкість синхронізації з Dropbox, що й у Sync.com, у тій же мережі WiFi. У таблиці нижче показані результати.

Перша спроба:
Друга спроба: Середня:
Час завантаження:16 хвилин16 хвилин16 хвилин
Час завантаження:6 хвилин6 хвилин, 30 секунд6 хвилин, 15 секунд

Схоже, Dropbox набагато краще використовує доступну пропускну здатність, ніж Sync.com. Dropbox має сервери в США та Європі, хоча європейські засоби можуть використовувати лише бізнес-клієнти. Тим не менше, кілька центрів обробки даних в США повинні допомогти уникнути вузьких місць.

Dropbox також дозволяє обмежувати швидкість завантаження та завантаження, отримуючи доступ до налаштувань клієнта через піктограму робочого столу панелі завдань. (Меню панелі завдань Dropbox насправді набагато краще розроблене, ніж Sync.com, хоча ми не враховуємо смак цієї статті).  

Пропускна здатність мережі Dropbox

За замовчуванням Dropbox, як Sync.com, автоматично налаштовує швидкість завантаження, щоб не заважати іншим заходам. Також як Sync.com, ви також можете вручну обмежувати швидкість. На відміну від Sync.com, Dropbox також має налаштування “без обмеження”, що дозволить максимально пропустити пропускну здатність незалежно від того, що ви ще робили.

Там, де Dropbox дійсно перевершує Sync.com, використовується його копіювання файлів на рівні блоку. Цей спосіб копіювання означає, що під час редагування файлу в редакцію хмари перезаписується лише відредагована частина файлу, а не повторна копія всього файлу.

Такий підхід значно підвищує швидкість синхронізації, що робить дещо дивовижним те, що більше хмарних рішень для зберігання даних не дотримувались відповідності. Зараз єдині інші, які пропонують блокове копіювання, про яке нам відомо, – це Amazon Drive, OneDrive (для файлів MS Office) та Egnyte, наш вибір для найкращого сервісу синхронізації та спільного користування..   

Dropbox надає як стандартні можливості синхронізації вибору, і ви готові розвідатись в обліковому записі Dropbox Professional, вдосконаленій версії, Smart Sync.

Вибірковою синхронізацією керується на вкладці “синхронізація” інструменту налаштувань настільних клієнтів.  

При стандартній селективній синхронізації всі папки, вибрані для синхронізації, більше не відображатимуться у папці синхронізації Dropbox. Smart Sync дозволяє вам все одно бачити та отримувати доступ до них, як-от мережевий диск. Це велике вдосконалення, але те, що ми бажаємо, було включене безкоштовно.  

Круглі дві думки

Dropbox не тільки винайшов сучасний підхід до синхронізації, який всі використовують сьогодні, компанія продовжує встановлювати планку. Швидкий при початковій передачі файлів, а такі функції, як синхронізація на рівні блоків та інтелектуальна синхронізація, значно покращують роботу користувачів.

Sync.com, незважаючи на свою назву, не дуже відповідає. Але це не означає, що вона працює погано. Більше того, щонайменше, згідно з тим, що нам сказали Sync.com, захист від шифрування нульових знань служби, про який ми поговоримо у четвертому раунді, не дозволяє їй здійснювати синхронізацію на рівні блоків..

Крім того, реально процес приватного шифрування файлів, можливо, дещо сповільнює. Однак найбільший виробник різниці – це, ймовірно, що Sync.com просто не має інфраструктури Dropbox, яка є безліччю центрів обробки даних.

Пробачте, якщо ви шукаєте рідинну синхронізацію пристроїв, Dropbox – найкраща ставка.

Круглий: точка синхронізації файлів для Dropbox

Sync.com логотип
Dropbox логотип

3

Файлообмінник

Обмін файлами дозволяє іншим переглядати або завантажувати файли у хмарному сховищі. Як і синхронізація, більшість компаній дотримуються того самого основного підходу до впровадження, який полягає у створенні посилань, що вказують на папки та файли. Знову ж таки, деякі компанії роблять краще, ніж інші.

Подивимося, як це робити Sync.com та Dropbox.

Sync.com

Ви можете ділитися збереженими файлами з Sync.com як через інтерфейс браузера, так і через мобільні додатки Sync.com, доступні для Android та iOS.

Файли можна поділитись у веб-переглядачі, натиснувши на них відповідну кнопку “поділитися”.

Це створює посилання, що вказує на цей файл, який ви можете скопіювати, щоб розповсюдити вручну або поділитися електронною поштою.

Одне з речей, які зробили Sync.com улюбленим Cloudwards.net, – це те, що він не зупиняється на цьому. Послуга дозволяє приєднувати до посилань і паролі, і терміни придатності, якщо ви є платником.

Деякі служби починають виходити на цю смугу, пропонуючи ті самі функції, хоча більшість – ні. Sync.com йде ще далі, однак, дозволяючи також встановлювати обмеження для завантаження посилань, отримувати сповіщення про активність посилань та перевіряти статистику завантаження..

Ще краще, що користувачі Sync.com можуть додавати “посилену конфіденційність” до посилань, що робить їх нульовими знаннями. Знову ми поговоримо більше про нульові знання в нашому раунді з безпеки, але в основному це засіб гарантувати, що ніхто, крім вас, і тих, з ким ви ділитесь своїми файлами, не може їх розшифрувати..

За допомогою Sync.com ви також можете поділитися доступом до папок, який працює так само, як і спільний доступ до окремих файлів. Коли ви ділитесь папкою, кожному файлу всередині надається окреме посилання. Ті, хто має доступ до папки, можуть або завантажити їх окремо, або завантажити всі разом у форматі .zip.

Ви також можете запросити користувачів отримати доступ до папок на основі їх адреси, а не створювати посилання. Роблячи це, ви можете надати особам дозволи, такі як лише перегляд, редагування та запрошення. Ще однією можливістю є посилання, які дозволяють іншим завантажувати файли у ваше хмарне сховище.

Параметри обміну на вашому смартфоні схожі, завдяки розширенням, здійсненим у вересні 2017 року. Раніше мобільний додаток не міг обмінюватися файлами.

Dropbox

Dropbox також дозволяє обмінюватися файлами як з його інтерфейсу браузера, так і з додатків для Android або iOS. Dropbox має додаткову перевагу перед Sync.com і надсилатись безпосередньо з папки синхронізації на робочому столі.

Загальнодоступні веб-переглядачі виконуються натисканням кнопки «поділитися», пов’язаної з будь-якою папкою або файлом. Це відкриє вікно, де ви можете ввести електронні адреси або скопіювати посилання для спільного доступу вручну.

Обмін папками додає додаткові параметри дозволів для редагування вмісту. Ви також можете надати тим, хто має дозволи на редагування, можливість керувати папками.

Dropbox має як налаштування посилання, так і терміну дії, але для доступу до них потрібен Dropbox Professional, який здається трохи скупим у частині Dropbox.

Dropbox не дозволяє обмежувати завантаження посилань або отримувати сповіщення про активність, але у нього є кілька корисних, пов’язаних переглядів.

Перший – це перегляд “обміну”, де ви можете отримати короткий огляд папок і файлів, якими ви ділитеся, та створених посилань. Другий – перегляд “запит на файл”, який дозволяє запитувати файли від інших та завантажувати їх у свій акаунт Dropbox, навіть якщо вони самі не є клієнтами..

Мобільний додаток Dropbox також дозволяє вам ділитися вмістом, але не дозволяє вам захищати паролем або додавати терміни придатності до посилань, навіть із Dropbox Professional. Додаток також не включає два згадані перегляди (“обмін” та “запити на файли”).  

Три круглі думки

Обмін файлами з Dropbox зручно, особливо з можливістю обміну файлами безпосередньо з вашої файлової системи. Однак не виникає сумніву, що використаний підхід не є настільки безпечним, як у Sync.com, і не було б навіть якщо пароль Dropbox Plus був включений паролем посилання та терміном придатності..

У Sync.com просто справжній підхід до обміну файлами, який зараз не відповідає жоден інший хмарний сервіс зберігання даних – не лише Dropbox. Так само, як Dropbox задає тенденції синхронізації, Sync.com встановлює тенденції спільного використання файлів.

Саме тому ми обираємо Sync.com найкращим хмарним сховищем для спільного використання файлів, вибиваючи Dropbox. Мабуть, само собою зрозуміло, що Sync.com також перекриває Dropbox в третьому раунді.

Раунд: Точка обміну файлами для Sync.com

Sync.com логотип
Dropbox логотип

4

Безпека

Зберігати свої файли у хмарі зручно, але для деяких це також зрозуміло лякає пропозиція. Вину у високопрофільних хаках, таких як горезвісне «фаппенінг» та інших подібних, часто ставлять перед дверима технологічних компаній, хоча вони, скоріше, є наслідком слабких паролів, а не поганої хмарної безпеки.   

Однак, все ще є багато хмарних служб зберігання даних, щоб переконатися, що ви не ваш найгірший ворог, крім того, щоб гарантувати, що навіть якщо їх служби якимось чином порушені, ваші файли залишаться приватними. Перегляньте Інтернет-посібник щодо конфіденційності Cloudwards.net, щоб дізнатися більше про безпеку.  

Sync.com

Sync.com робить те, що має сподіватися на будь-яку хмарну службу зберігання, шифруючи ваші файли як у дорозі, так і в спокої.

Дуже небагато компаній, що зберігають хмари, досі не шифрують файли користувачів, що зберігаються на їх серверах, а Amazon Drive та OneDrive (так чи інакше для домашніх користувачів) є двома найбільшими іменами, які ще не почали діяти разом.  

Використовуваний метод шифрування – 256-бітний AES, який, за більшою оцінкою, розшифрує навіть найшвидші світові суперкомп’ютери мільярди років. Sync.com також захищає передачу даних за допомогою TLS / SSL та 2048-бітного RSA для запобігання успішного підслуховування в Інтернеті.

Знову ж таки, більшість із них – це стандартна вартість проїзду в ці дні. Там, де Sync.com відокремлюється від пакета, це дозволяє користувачам повісити ключі для розшифровки цих файлів, а не триматися за них самих.

Файли шифруються до того, як вони покинуть вашу машину, і не розшифровуються, поки ви не отримаєте їх. Використовуваний пароль шифрування створюється на основі встановленого пароля, який Sync.com ніколи не знає.

Званий шифруванням нульових знань – це найкращий підхід до збереження ваших файлів. Це означає, що ніхто з Sync.com не може читати ваші файли, чи то з маркетингових чи юридичних цілей, чи внаслідок порушення центру обробки даних.

Мінус полягає в тому, що якщо ви забудете свій пароль, Sync.com також не може скинути його для вас, тож ви втратите доступ до своїх файлів. Якщо ви вирішили використовувати Sync.com, переконайтеся, що ви зберігаєте свій пароль десь у безпеці, як-от хмара-менеджер паролів.

Якщо ви не довіряєте себе запам’ятовувати, ви можете дозволити Sync.com зберігати свій пароль, замість цього, або надати підказку про пароль, щоб компанія зберігала свою інформацію.  

Навіть за умови шифрування нульових знань та 256-бітного AES, слабкий пароль можна легко зламати. Ви хочете переконатися, що ви робите кроки для створення надійного пароля, але також можете скористатися двофакторною автентифікацією Sync.com.

Двофакторна автентифікація означає, що навіть якщо хтось вкраде або вгадає ваш пароль, він не зможе увійти у ваш обліковий запис зі свого комп’ютера, не ввівши також спеціальний код.

Коли ви ввійдете з незнайомого пристрою, Sync.com надішле вам цей код електронною поштою, щоб ви могли отримати доступ. Ви також можете використовувати Google Authenticator.

Ще однією перевагою використання Sync.com є місцезнаходження компанії в Торонто. Це означає, що її регулюють закони про конфіденційність щодо споживачів Канади, встановлені в PIPEDA (Закон про захист персональної інформації та електронні документи).

Dropbox

Файли шифруються під час транзиту та в режимі спокою за допомогою Dropbox, але цей процес не закінчується до кінця. Після прибуття до центру обробки даних Dropbox, перш ніж зберігатись на сервері, вони розшифровуються та повторно шифруються.

Причина, по якій Dropbox використовує такий підхід, полягає в відокремленні вмісту ваших файлів від його метаданих, що стосується таких елементів, як назви файлів, типи та розміри.

Dropbox витягує цю інформацію для індексації, що прискорює доступ до файлів. Незважаючи на ефективність, вона працює не тому, що Dropbox відокремлює метадані, а тому, що він не шифрує їх знову, як це робиться із вмістом вашого файлу.

Інші можуть розповісти про вас лише з метаданих вашого файлу. Хороша новина полягає в тому, що Dropbox принаймні зберігає метадані на окремому сервері від файлового вмісту.

Рівень шифрування, який використовується Dropbox для захисту вмісту файлів, становить 256-бітний AES. У дорозі він використовує 128-бітний AES разом з тунелями TLS / SSL. 128-розрядний AES слабкіший, але також швидший і, як і 256-бітний AES, знадобиться непрактична кількість часу, щоб зламати грубу силу.

Dropbox також підтримує двофакторну автентифікацію для захисту від крадіжки пароля. Коли ви входите у свій обліковий запис на незнайомій машині, ви можете попросити Dropbox підтвердити свою особу або через текстове повідомлення, або через мобільний додаток для автентифікації.

Штаб-квартира Dropbox зі штаб-квартирою в США, яка, на жаль, не має найбільш стерлінгової репутації щодо конфіденційності користувачів. Програма нагляду за АНБ PRISM, яка виявилася під великим попитом населення у 2013 році, продовжує тривати. У 2016 році ФБР прийняло Apple до суду, щоб спробувати змусити компанію розробити зашифрований бекдор, що дозволить отримати доступ до даних iPhone.

ФБР програв цю справу, але і вона, і ПРИЗМ вказують на готовність вторгнутись у приватну інформацію, що зберігається в електронному вигляді. Це може бути причиною для деяких, хто вважає за краще зберігати свої дані за межами США.

Круглі чотири думки

Далеко не всі будуть піклуватися про доступ до своїх даних ДНС, і для більшості людей це не змінить, де вони зберігаються. Розташування Sync.com у Канаді є перевагою конфіденційності, але значно більшою перевагою, яку вона має над Dropbox, є використання шифрування нульових знань.

Можна справедливо зазначити, що Dropbox не був би хмарним сервісом зберігання даних, який є приватним шифруванням. Той факт, що він тримається на ваших ключах шифрування, дозволяє вказувати його файли індексу, що підвищує продуктивність. Швидкий доступ до файлів є величезною частиною того, чому сервіс має 500 000 користувачів.

Однак також мало сумнівів, що Sync.com є більш захищеним. Ми навіть не довели до того, що Dropbox вкрав 68 мільйонів паролів користувачів у 2012 році.

Раунд: Точка безпеки для Sync.com

Sync.com логотип
Dropbox логотип

5

Вирок

Sync.com пройшов три з чотирьох раундів, але ви будете правильно називати фол. В іншому випадку ми не знайшли одну з найбільших переваг Dropbox перед Sync.com – це її інтегровані додатки для продуктивності.

Dropbox має дієвий додаток для заміток під назвою Dropbox Paper, який дозволяє записувати думки та хвилини зустрічей та зберігати їх у хмарі. Він також дозволяє переглядати файли зі свого браузера та редагувати документи Microsoft Office завдяки інтеграції з Office Online.

Sync.com не дає нічого із цього, хоча б тому, що підхід до шифрування ускладнює інтеграцію на основі браузера. Однак у вакуумі багато користувачів збираються вибирати Dropbox над Sync.com для своїх інструментів.

На щастя, ми не живемо у вакуумі. Наприклад, і Google Drive, і OneDrive мають більше та краще інтегровані програми для підвищення продуктивності, ніж Dropbox. Той факт, що Google Drive також надає 15 Гб вільного місця у хмарному сховищі, допоміг йому швидко пропустити Dropbox в загальній кількості користувачів, за останніми підрахунками 800 000 (читайте наш огляд Google Диска).

Причина, про яку ми розповідаємо в статті про Sync.com та Dropbox, полягає в тому, що завдяки інструментам продуктивності та щедрому безкоштовному сховищу ви можете використовувати як Google Drive, так і Sync.com, щоб отримати переваги як для Dropbox передплати.

Насправді це так правильно, що ми написали статтю про потенційне партнерство. Романтичні, чи не ми?

Коли справа доходить до цього, єдиною справді переконливою причиною використання Dropbox через Sync.com або будь-якого іншого хмарного сховища є те, що він так добре обробляє синхронізацію файлів. Крім того, Sync.com пропонує набагато вищу вартість із 2 ТБ пам’яті за 8 доларів на місяць та набагато безпечніший підхід до обміну файлами та шифрування..

Кінцевий переможець: Sync.com

Sync.com – це наш вибір, але ми вітаємо різницю в думках. Залиште нам деяке розуміння цього питання в коментарях нижче. Також ми робимо питання.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map