Проміжний посібник з використання WordPress

WordPress – найпопулярніша CMS (система управління контентом), доступна сьогодні, на даний момент працює понад 30 відсотків усіх сайтів в Інтернеті. Це неймовірно різноманітна платформа, яка дозволяє вам ретельно розробити сайт відповідно до ваших потреб.


У цьому проміжному посібнику з використання WordPress ми підемо глибше вниз у кролячу дірку платформи. Ми розглянемо оптимізацію пошукових систем, скорочуючи час завантаження вашого сайту, працюючи з WordPress у щоденній обстановці та вирішуючи деякі поширені проблеми WordPress..

Залежно від того, де ви перебуваєте, цей посібник може бути занадто простим або занадто складним. У нас є ще два посібники для WordPress, тому переконайтеся, що ви перевірили їх після проходження цього:

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

Оптимізація WordPress та пошукових систем

Хоча не характерно для WordPress, SEO (оптимізація пошукових систем) є величезною частиною використання CMS. Як згадується в нашому посібнику з WordPress для початківців, плагін Yoast SEO – це найважливіший інструмент для того, щоб органічно збирати трафік із пошукових систем. Ми розберемо основи плагіна, а також деякі найкращі практики для SEO в цілому.

Індексація пошукових систем

Перш ніж зробити будь-яку SEO, вам потрібно буде подати свій сайт для індексації. Ми, зокрема, збираємось перебирати індексацію Google, але для інших пошукових систем є окремі кроки. Спочатку перейдіть до консолі пошуку Google і ввійдіть за допомогою облікового запису Google.

Потрапивши всередину, натисніть «додати властивість» та подайте його для індексації. Зверніть увагу, що вам потрібно буде ввести повну URL-адресу свого веб-сайту, включаючи протокол. Наприклад, якщо у вас є сертифікат SSL, вам потрібно буде додати “https: //” на передню частину URL-адреси.

Відкриється нове вікно з двома вкладками. Клацніть на “альтернативні методи” та встановіть прапорець “HTML тег”. Ви побачите повний сценарій для розміщення у своєму заголовку, але для Yoast SEO вам не потрібно все це. Замість цього скопіюйте код у дужки після “content =”.

З цим кодом все ще в буфері обміну, поверніться до WordPress і переконайтеся, що у вас встановлений плагін Yoast SEO. На лівій панелі інструментів натисніть на вкладку “SEO”. На наступному екрані натисніть “Інструменти для веб-майстрів”.

Вставте код у “Код підтвердження Google” та збережіть зміни. Також є слоти для кодів Bing та Yandex. Поверніться до консолі пошуку Google і натисніть «підтвердити». Після цього ви офіційно підтвердили, що ви власник домену, але фактично не подали свій сайт для індексації. Для цього вам потрібно надіслати мапу сайту.

Yoast SEO автоматично створює мапу сайту. В основному, це індекс усіх ваших веб-сторінок, який дозволяє ботам Google сканувати ваш веб-сайт і знаходити інформацію для індексації.

Додавання його до консолі пошуку Google так само просто. Поверніться до консолі та видаліть усі застарілі чи недійсні мапи сайту. Потім у верхньому правому куті натисніть «додати / випробувати мапу сайту». Введіть “sitemap_index.xml” та подайте його. Протягом кількох днів Google почне сканувати ваш сайт та індексувати сторінки та публікації в результатах пошуку.

Індекс мапи сайту, який створює Yoast, включає в себе все про ваш сайт, включаючи теми, категорії та форуми. Якщо ви не хочете, щоб усе з’являлося в результатах пошуку, ви можете налаштувати свою мапу сайту в WordPress.

Поверніться на вкладку Yoast SEO і натисніть на “зовнішній вигляд пошуку”. Потім натисніть на “типи вмісту”, щоб побачити всі різні мапи сайту у вашому індексі. Ви можете окремо вимкнути будь-яку з мап сайту, а також встановити заголовок та шаблон опису мета. Ви хочете трохи поглянути навколо цієї області, оскільки в ній є налаштування того, як ви будете показувати результати пошуку та RSS-канали.

Оптимізація пошукових систем

Тепер, коли ви індексуєтесь, ви можете розпочати оптимізацію своїх публікацій для рейтингу пошуку. Це досить густа тема, тому ми просто розберемо основи того, як ви можете використовувати плагін Yoast SEO, щоб допомогти вашому пошуковому рейтингу..

Під кожною публікацією та сторінкою ви будете мати вікно для SEO. Є дві вкладки: ключове слово та читабельність. Читання – це автоматизований аналіз того, наскільки простий для читання ваш вміст, з деякими рекомендаціями щодо покращення оцінки. Якість змістових факторів у рейтингу Google, тому зверніть пильну увагу на цей розділ.

Далі – ваше ключове слово. Це центр усієї SEO, ключового слова або фрази, яка повідомляє пошуковим системам про те, про що йдеться у вашому вмісті. Ви хочете вибрати щось відповідне вашій темі, але не надто широке. Наприклад, якщо ви писали повідомлення про те, як зробити домашню піцу, то “домашня піца” була б набагато кращим ключовим словом, ніж просто “піца” та “як зробити домашню піцу” ще краще.

Ви хочете використовувати своє ключове слово в кількох областях. Заголовок публікації, URL-адреса, мета-опис та власний вміст повинні містити ключове слово. Однак не вкладайте його в вміст, намагаючись отримати вищий рейтинг пошуку, оскільки Google вживає заходів для полегшення подібної практики.

проміжний путівник-wordpress-6

Налаштувавши все для SEO, ви отримаєте бал – червоний, помаранчевий або зелений. Нижче наведено кілька пропозицій щодо вмісту щодо того, що можна зробити, щоб покращити оптимізацію роботи певної теми, хоча вам слід взяти деякі із зерном солі..

Наприклад, веб-сайт новин, який публікує статті, що містять 300 слів, часто, ймовірно, буде зафіксований у оцінці Yoast, оскільки вміст буде занадто коротким. У цьому випадку проблема, з якою Йоаст заявляє, не є обов’язковою проблемою, тому використовуйте найкраще рішення, читаючи їх.

Це приблизно як основне розуміння SEO, яке ми можемо дати в цьому посібнику. Система Google постійно змінюється, тому важливо бути в курсі того, що шукають боти Google під час сканування вмісту вашого сайту.

Оптимізація WordPress

Є одне яскраве питання від усієї сили WordPress. Платформа легко сповільнюється до повзання, коли забивається занадто великою кількістю плагінів, екстравагантних тем або непотрібних елементів дизайну. У цьому розділі ми допоможемо вам розрізати жир, щоб WordPress працював плавно, не визираючи із застарілого.

Оптимізація зображень

Зображення – ваш найгірший ворог, коли справа доходить до завантаження часу. Ви можете мати десятки років варті статей, накопичених на вашому веб-сайті, і все одно не викликати стільки перешкод, як набір зображень. Ви повинні оптимізувати свої зображення, щоб максимально зменшити розмір файлу без шкоди для якості.

Це починається з зображень, які ви насправді знімаєте. Ми рекомендуємо .png файли для скріншотів або будь-якого цифрового зображення. Висока роздільна здатність більшості сучасних дисплеїв покалічить при стисненні .jpg, що призведе до нечітких зображень, які важко читати. Якщо ви проектуєте графіку, .jpg працює, але ми радимо .svg (векторний) файл.


© Cloudwards.net


© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Далі розміри файлу. Однак розміри не збігаються з роздільною здатністю. Ми трохи пізніше поговоримо про це. Залежно від теми, ваша область тексту матиме максимальну ширину. Для більшості це близько 600-800 пікселів.

Ваша тема повинна змінити розмір будь-якого великого зображення, щоб відповідати ширині області вмісту. Тим не менш, цей повний файл зберігається на вашому сервері. Щоб максимально зменшити розмір файлу, опустіть ширину принаймні на 800 пікселів. Це можна зробити в будь-якому редакторі зображень, навіть у включеному в Windows.

Роздільна здатність не є такою ж, як розміри. Ваша роздільна здатність стосується кількості пікселів зображення. Для більшості використання в Інтернеті чудово працює 72 PPI (пікселів на дюйм). Навряд чи ваш файл коли-небудь буде надрукований, і, таким чином, не потрібно більшого дозволу. Більш висока роздільна здатність призводить до збільшення файлу і більшого часу завантаження, хоча якість взагалі не впливає.

До цього часу ми спеціально говорили про будь-яке цифрове зображення, будь то скріншот чи графічне зображення. Якщо ви використовуєте фотографії, менталітет дещо інший. jpgs краще працює для фотографій. Кольори набагато складніші, що робить широкий кольоровий простір .jpg ідеальним для стиснення. На відміну від цифрової роботи, ви також не маєте справу з надто прямими лініями та текстом.

Перш ніж навіть завантажувати зображення, переконайтеся, що заздалегідь їх оптимізуйте, зменшивши розмір файлу за допомогою роздільної здатності та розмірів. Як правило, будь-яке цифрове зображення розміром 800 × 500 пікселів з роздільною здатністю 72 PPI, збереженим у форматі .png, має бути чудовим для веб-використання. Якщо вам потрібне зображення великого розміру, то зменшіть розміри до тих пір, поки воно не буде добре виглядати на вашій темі.

Однак битва не закінчена. Є ще певні заощадження, які потрібно мати на кінці WordPress. Використовуючи плагін для оптимізації зображень, ви можете обрізати розмір файлів зображень, зазвичай економлячи 30 і більше відсотків. Ось кілька рекомендацій:

 • WP Smush
 • Оптимізатор зображень ShortPixel
 • reSmush.it

Оптимізація бази даних

Зображення є найбільшим правопорушником, коли йдеться про оптимізацію, але є кілька інших речей, які ви можете зробити, щоб ще більше прискорити свій сайт. Плагін WP-Optimize очищає всі залишки на вашому сайті, зменшуючи час завантаження відвідувачів та прискорюючи робочий процес під час роботи WordPress.

По суті, WordPress зберігає все, що створює ваш сайт. Це приємно, що ви не втрачаєте жодної роботи, але це накопичує вашу систему. Такі речі, як публікації після публікації, не підтверджені та спам-коментарі, пінгбеки, відстеження та перехідні терміни з минулим терміном дії, займають місце у вашій базі даних.

WP-Optimize дозволяє автоматично видалити все це за допомогою однієї кнопки. Ви можете перевірити, що ви хочете зберегти, а що ви хочете піти, і дозволити плагіну обробляти решту.

Важливим у цьому плагіні є те, що він сканує таблиці вашої бази даних MySQL. У міру додавання, видалення та переміщення вмісту на вашому сайті ваша таблиця стане більш захаращеною і менш зосередженою. WP-Optimize входить і очищає всі мотлохи, щоб ви мали максимальну ефективність.

Однак є ймовірність, що він може видалити щось важливе для вашого сайту. Незважаючи на те, що плагін є повністю автоматизованим і іноді трапляються помилки. На щастя, вона включає в себе можливість резервного копіювання свого веб-сайту через UpdraftPlus до оптимізації.

UpdraftPlus інтегрується з такими платформами, як Google Drive, Dropbox та Rackspace, щоб ви могли зручно отримати доступ до своїх резервних копій, якщо щось стане дивним. Щоб дізнатися більше про цих постачальників хмарного сховища, прочитайте наш огляд Google Диска та огляд Dropbox.

Оптимізація бази даних не має такого великого впливу, як оптимізація зображень з точки зору швидкості. Однак це робить, що сервер WordPress відчуває себе більш текучим, відкриваючи трохи місця на вашому сервері.

Оптимізація веб-хостингу

Останнім кроком оптимізації вашого сайту є огляд будинку, в якому він живе. Веб-хостинг є найважливішою частиною того, як безперебійно працюють сайти WordPress, є головною причиною того, чому розміщення власного веб-сайту погано. Оптимізація на стороні сервера може допомогти вам у швидшому завантаженні та підвищенні рівня безпеки.

Більшість планів WordPress, за межами надзвичайно дорогого Pagely (читайте наш огляд Pagely), використовують спільну архітектуру, де на одному сервері живе кілька користувачів, передаючи ресурси навколо. Якщо це так, ви шукаєте сервер низької щільності, який має меншу кількість користувачів, щоб мати більший доступ до ресурсів. Наприклад, Bluehost (читайте наш огляд Bluehost) використовує спільні сервери з низькою щільністю для планів WordPress.

Деякі провайдери, такі як DreamHost (читайте наш огляд DreamHost), пропонують VPS (віртуальний приватний сервер) плани для WordPress. Це як спільний сервер, але ви отримуєте статичну кількість ресурсів для свого сайту, збільшуючи послідовність у завантаженні.

Далі вам потрібно буде відстежити якийсь плагін кешування. Багато постачальників веб-хостингів містять плагін кешування з підпискою WordPress, наприклад SiteGround (читайте наш огляд SiteGround). Він тимчасово зберігає дані, щоб пришвидшити час завантаження, особливо в місцях, віддалених від сервера.

Кешування – це величезна частина оптимізації вашого сайту. Він по суті служить статичною версією вашого сайту, тому серверу не потрібно отримувати вміст щоразу, коли ваш домен вводиться. Хоча плагіни кешування, розроблені веб-хостом, – це найкраща ставка, у каталозі плагінів WordPress є кілька безкоштовних:

 • Супер кеш WP
 • W3 Загальний кеш
 • Оптимізація швидкості сторінки колібрі

Тут ви хочете використовувати кращий веб-хостинг для WordPress, щоб знайти будь-який приріст продуктивності, навіть якщо його невеликий. Часто гоління фракцій мілісекунди може допомогти пошукати рейтинги та зробити ваш веб-сайт таким чутливим.

Керування сайтом WordPress

Щоденне використання WordPress вимагає декількох навичок поза створенням публікацій та оптимізації вмісту. У цьому розділі ми розглянемо, як отримати всю статистику для вашого сайту, відредагувати погляд на дочірні теми та розібратися зі спам-коментарями.

Встановлення Google Analytics

Google Analytics є важливим інструментом для роботи будь-якого веб-сайту. Analytics пропонує комплексний огляд вашого сайту, надаючи глибоку інформацію про склад вашої читацької аудиторії. Щоб повністю скористатися послугою, радимо взяти безкоштовну сертифікацію Google Analytics.

Установка Google Analytics на вашому веб-сайті раніше була кошмаром. Однак плагін Google Analytics MonsterInsights робить його набагато простішим. Перш ніж це встановити, спочатку потрібно зареєструватися в обліковому записі Analytics.

Перейдіть на сторінку “anayltics.google.com” і підпишіться на акаунт, якщо ви ще цього не зробили. Переконайтеся, що ви ввели всі правильні дані для свого сайту, а також часовий пояс, оскільки це може вплинути на вашу статистику. Після цього натисніть “отримати ідентифікатор відстеження”.

Залиште цей розділ зараз, але тримайте вкладку відкритою. Поверніться до інформаційної панелі WordPress та встановіть та активуйте плагін MonsterInsights. Після її завершення перейдіть до його налаштувань і натисніть «автентифікувати за допомогою облікового запису Google». Переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис Google, пов’язаний із вашою Analytics.

Дотримуйтесь підказок, і він покаже код, який потрібно скопіювати. Скопіюйте та вставте його в потрібну область, і Analytics тепер буде прив’язаний до вашого облікового запису WordPress. Вам не потрібен ваш ідентифікатор відстеження для цього методу, але ми сказали вам, щоб це було відкрито.

Інший спосіб встановити Analytics – це плагін Insert Headers and Footers. Цей плагін особливо корисний, оскільки дозволяє вставити будь-який сценарій у свій заголовок, не псуючи свою тему. Наприклад, якщо ви хочете відслідковувати пікселі Analytics і Facebook, ви можете розмістити тут обидва сценарії.

Відкрийте вкладку Analytics і скопіюйте код відстеження. Поверніться на інформаційну панель WordPress, дотримуйтесь “налаштувань > вставити колонтитули та колонтитули ». Вставте код у верхній частині заголовка, зачекайте кілька хвилин, і код почне звітувати в Google.

Якщо в майбутньому ви хочете більше сценаріїв у своєму заголовку, просто помістіть їх під кодом Analytics. Залиште порожнє, як після “”, і вставте його під.

Робота з темами дитини

Якщо ви оновили сторонню тему, ви, мабуть, помітили фразу “дочірня тема”, яку ви накидаєте. Цей похідний від основного стилю вашого сайту дозволяє забезпечити безпечне середовище, яке змінює загальні функції та стиль вашого сайту, зберігаючи при цьому безпеку. Якщо ви хочете зробити будь-яку естетичну модифікацію, то ми настійно рекомендуємо використовувати для цього дочірню тему.

Ідея дитячої теми досить проста. По суті, це окрема область для файлів function.php та style.css, яка спрямована на батьківську тему для свого сценарію. Це дозволяє вносити зміни до сценарію вашого сайту, при цьому все ще успадковуючи все інше від батьківської теми. За допомогою цього ви можете внести всі потрібні зміни на свій сайт, зберігаючи можливість оновлення та відновлення батьківської теми.

Створення дочірньої теми, якщо досить просто, хоча не для всіх. Ми трохи поговоримо про деякі недоліки, тому обов’язково прочитайте цей розділ, щоб дізнатися, чи варто створювати.

Все, що вам потрібно для дочірньої теми, – це файл style.css, щоб повернутись до батьківської теми. Отримайте доступ до WordPress через FTP та створіть новий каталог у “public_html / wp_content / теми”. Створіть новий каталог із назвою теми та “-child”. Для цього підручника ми використаємо тему «Двадцять п’ятнадцять» WordPress та створимо каталог з назвою «двадцять п’ятнадцять дітей».

Відкрийте NotePad або будь-який текстовий редактор і вставте наступне:

/ *

Назва теми: Двадцять п’ятнадцять дітей

Тема URI: http://example.com/twenty-fifteen-child/

опис: >-

 Тема двадцяти п’ятнадцяти дітей

Автор: Джон Доу

Автор URI: http://example.com

Шаблон: двадцять п’ятнадцять

Версія: 1.0.0

Ліцензія: Загальна публічна ліцензія GNU v2 або новішої версії

URI ліцензії: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html

Теги: світлий, темний, двоколонний, права бічна панель, адаптивний макет, доступність

Текстовий домен: двадцять п’ятнадцять дітей

* /

Звичайно, замініть все на відповідну інформацію для вашої теми. Однак тут не все потрібно. Ліцензія, URI ліцензії, теги, текстовий домен та авторський URI – це всі рядки, які ви можете опустити з файлу таблиці стилів. Вони просто використовуються для надання даних про тему на інформаційній панелі WordPress.

При створенні дочірньої теми є лише шість важливих елементів, які є важливими для її функціонування:

 • Назва теми: Це ім’я, яке з’явиться для вашої теми на інформаційній панелі WordPress. Не критично, але вам потрібен спосіб знайти тему своєї дитини.
 • URI теми: Це вказує на демонстрацію відповідної теми. У більшості випадків у вашого постачальника тем має бути тестовий сайт, який ви можете тут ввести. WordPress не прийме тему, якщо цей рядок не присутній.
 • Опис: Як і назва теми, і тут ви знайдете детальну інформацію про свою тему, коли натискаєте на “Інформація про тему” на інформаційній панелі WordPress.
 • Автор: Людина, яка створила команду, яка може бути вами або розробником вашої системи.
 • Шаблон: Це найважливіший рядок файлу. Це те, на яке батьківську тему звернеться дочірня тема. Введіть назву батьківської теми, яку ви хочете використовувати, як вона відображається на FTP. У цьому випадку це не «двадцять п’ятнадцять», а скоріше «двадцять п’ятнадцять».
 • Версія: Просто вказівка ​​на те, яку версію теми ви маєте на інформаційній панелі WordPress.

Збережіть і завантажте цей файл у каталог дочірньої теми та оновіть веб-сторінку, щоб побачити зміни, відображені в WordPress. Якщо ви стрибнули вперед і активували тему, ви все одно побачите свій сайт, але він може виглядати трохи зламаним. Це тому, що ваша тематична папка також потребує файлу function.php.

По суті, цей файл принципово змінює те, як виглядає і поводиться ваш сайт WordPress. Вам потрібно буде створити окрему тему для вашої дитини, щоб повернути всю функціональність вашого сайту. Навіть якщо все виглядає нормально, рекомендується зробити це.

Відкрийте текстовий редактор та вставте такий сценарій:

<?php

// * Код іде тут

Це воно. Збережіть його як function.php, і ви успішно створили файл. Однак вам потрібно додати функцію, щоб зв’язати теми батьків та дітей разом. У розділ «Код йде сюди» вставте наступне:

добавлення (‘wp_enqueue_scripts’, ‘enqueue_parent_styles’);

функція enqueue_parent_styles () {

  wp_enqueue_style (“батьківський стиль”, get_template_directory_uri (). ‘/ style.css’);

}

Збережіть файл і все повинно повернутися до нормального. Якщо це не працює, ви можете успадкувати батьківський стиль через файл style.css, хоча WordPress цей метод офіційно не рекомендує. Відкрийте файл style.css та вставте наступне перед закриттям:

@import url (“../ двадцять п’ятнадцять / style.css”);

Тут вам не потрібно вводити повну ієрархію каталогів. Просто замініть «двадцять п’ятнадцять» на каталог вашої батьківської теми, і ви повинні бути готовими. Це старий шлях до вирішення проблем і може спричинити деякі проблеми з ефективністю, але все-таки працює, якщо основний метод не вирішиться.

Це два основні файли, які ви будете редагувати для вашої дочірньої теми, але ви можете скопіювати будь-який інший файл у тему дочірньої теми, щоб внести зміни. Наприклад, для зміни заголовка та колонтитула потрібен окремий файл у дочірній темі.

Коли ви не повинні використовувати тему для дітей

Тепер створення дитячої теми – це не найкращий варіант для всіх. Якщо ви не хочете нічого змінювати на своєму веб-сайті, що стосується теми, то немає жодної причини створювати його. З іншого боку спектру, якщо ви хочете змінити занадто сильно, то краще просто розробити тему з нуля за допомогою рамки.

Рамка є основою для будь-якої теми WordPress, і вам потрібно впевнитись, що у вас є міцний, перш ніж заглиблюватися в розвиток. Наприклад, тема журналу Gloria використовує рамку Redux, яка має багато варіантів налаштування. Ми розповімо більше про рамки та розробку власної теми у наступному посібнику.

Вам потрібно буде знати деякі CSS / HTML, щоб відредагувати тему дитини, і, на жаль, ми не можемо повністю навчити вас тут мови. Однак ми хотіли надати короткий посібник для демонстрації сили дитячої теми. Ми замінимо логотип WordPress за замовчуванням на інформаційній панелі на будь-який логотип, який ви хочете.

Спочатку створіть свій логотип і збережіть його як .png-файл розміром 16 × 16 пікселів. У цьому підручнику ми назвемо його “custom-logo.png.” Ви можете назвати його все, що завгодно, просто обов’язково оновіть сценарій відповідно.

Підключіть свій веб-сайт через FTP та потрапляйте у довідник тем своїх дітей. Створіть нову папку під назвою “зображення”. Відкрийте файл function.php, щоб відредагувати його. Вставте нижче наведені нижче будь-які спеціальні сценарії:

функція custom_logo () {

відлуння ‘

#wpadminbar # wp-admin-bar-wp-logo > .ab-item .ab-icon: до {

background-image: url (‘. get_bloginfo (‘ stylesheet_directory ‘).’ /images/custom-logo.png)! важливо;

фон-позиція: 0 0;

колір: rgba (0, 0, 0, 0);

}

#wpadminbar # wp-admin-bar-wp-logo.hover > .ab-item .ab-icon {

фон-позиція: 0 0;

}

‘;

}

// підключення до виводу адміністративного заголовка

добавлення (“wp_before_admin_bar_render”, “custom_logo”);

Оновіть інформаційну панель WordPress, і у верхньому правому куті ви побачите ваш новий спеціальний логотип.

Визначення спаму

Спам про коментарі є частиною життя будь-якого веб-сайту WordPress. Ви б не повірили номеру, який ми отримуємо тут на Cloudwards.net щодня. Однак є кілька способів відфільтрувати коментарі, щоб у вас було якомога менше спаму, який відображався на інформаційній панелі WordPress.

Зазвичай спам для коментарів є результатом спроби зібрати зворотні посилання. Спам-боти пройдуть по всьому Інтернету, коментуючи публікації із зворотними посиланнями, що містяться в них, намагаючись покращити рейтинг пошуку. Google вже багато зробив для того, щоб SEO такого типу з чорною шапкою не покращило рейтинги, але спамери все ще спам.

Для кожної версії WordPress за замовчуванням використовується фільтр спаму Akismet – плагін, який проглядає всі коментарі на вашому веб-сайті та кошить будь-які, на його думку, підозрілі. Він використовує машинне навчання, збирає дані з усіх сайтів за допомогою плагіна, щоб постійно робити його виявлення більш розумним.

В основному, він буде продовжуватись і карантинувати будь-які коментарі, які він вважає спамом. Тому важливо пройти і позначити кожного з них як спам чи не спам. Таким чином, система може стати більш розумною, забезпечуючи проникнення неспамських коментарів, а коментарі спаму залишаються убік.

Поза межами Акісмета є кілька речей, які можна зробити, щоб позбутися від спаму та спростити процес для справжніх коментаторів. Перший – ваш чорний список коментарів. Цей інструмент автоматично видалить і позначить коментарі як спам, якщо вони містять певні ключові слова. Ви можете знайти чорний список у розділі “Налаштування > дискусія ».

Тут будьте дуже обережні, оскільки фільтр шукає не просто ключове слово, а слова, схожі на ключове слово. Запис WordPress Codex наводить приклад слова “трамадол”. Чорний список автоматично видаляє будь-які коментарі, що містять трамадол, трамадоли, бігмамадол тощо. Однак, якщо ви переведете у чорний список таке слово, як “жопа”, фільтр автоматично видалить коментарі зі словами, як допомога, пристрасть, припущення тощо..

Хоча це може зайняти багато часу, також непогано пом’якшити всі коментарі на вашому сайті. Вам доведеться вручну схвалити кожен, але це гарантує, що спам не проходить. Дотримуйтесь налаштування “шлях” > обговорення “на інформаційній панелі WordPress і встановіть прапорець” адміністратор повинен схвалити коментар (незалежно від будь-яких відповідностей нижче) “.

У цій самій області ви можете дозволити WordPress автоматично схвалювати коментарі від коментаторів, які були схвалені раніше. Поставте прапорець “у автора коментаря повинен бути затверджений раніше коментар”, і вони не відображатимуться на панелі модерації.

Якщо у вас немає Akismet або що експериментувати з іншими плагінами для боротьби зі спамом, є безліч варіантів. Ось кілька наших рекомендацій:

 • Захист від спаму та брандмауер CleanTalk
 • Акісмет проти спаму
 • Брандмауер WordFence Security, захист від зловмисних програм та спаму

Поширені помилки WordPress

Хоча ми хочемо висвітлити всі можливі помилки, які може запропонувати WordPress, це просто неможливо. Занадто багато обставин і занадто багато помилок, щоб пережити це, навіть якщо знайти те, що вам потрібно, було б кошмаром. Натомість ми розкриємо деякі найпоширеніші помилки WordPress і що ви можете зробити, щоб їх виправити. Якщо ви тут не знайдете, що вам потрібно, обов’язково зверніться до статті WordPress Codex у цій темі.

Внутрішня помилка сервера

Найпоширеніша помилка, яку ви зіткнете, – це внутрішня помилка сервера. Коли ви намагаєтеся підключитися до свого домену, ви побачите сторінку з “внутрішньою помилкою сервера” або “500 помилками внутрішнього сервера”. Хороша новина в тому, що ваш сайт не зайшов. Погана новина полягає в тому, що це загальна помилка, оскільки WordPress не може визначити проблему.

Однак ви можете вирішити кілька проблем. Перша перевірена область – файл .htaccess, оскільки він, ймовірно, пошкоджений. Увійдіть на свій сайт через FTP і знайдіть свій .htaccess файл. Він повинен знаходитись у кореневому каталозі вашого веб-сайту, всередині “public_html”. Якщо він відсутній, обов’язково прочитайте .htaccess файли у WordPress Codex.

Перейменуйте файл на “.htaccess_old” і спробуйте перезавантажити свій сайт ще раз. Якщо він працює, перейдіть до «налаштування > постійні посилання “та скиньте свої постійні посилання. Це створить новий .htaccess файл та замінить пошкоджений. Якщо це не допомогло, продовжуйте продовжувати.

У випадку, якщо ваш файл .htaccess добре, один або кілька плагінів, ймовірно, проблема. Увійдіть на свій сайт через FTP та перейдіть до папки «wp-content». Знайдіть папку з назвою “плагіни” та перейменуйте її на “plugins.hold.”

Поверніться до свого веб-браузера та перейдіть до “www.yourdomain.com/wp-admin.plugins.php.” Це дозволить вимкнути всі ваші плагіни, але збереже їх установку та налаштування. Поверніться до менеджера FTP і перейменуйте “plugins.hold” на “плагіни”. Після цього вам слід відновити доступ.

Повторно активуйте плагіни один за одним і подивіться, де криється помилка.

Якщо ви хочете зробити це без доступу до FTP, перейдіть до свого веб-хостінгу та використовуйте phpMyAdmin. Знайдіть таблицю під назвою “wp_options.” У стовпчику “option_name” знайдіть рядок “active_plugins”. Змініть поле “value_value” на “a: 0: {}” і спробуйте увійти знову.

Той самий процес стосується і тем. Знайдіть папку тем у своєму файловому менеджері і спробуйте завантажити типову тему WordPress за замовчуванням, видаливши поточну.

Якщо все інше не вдається, зверніться до служби підтримки вашого веб-хоста, і вони можуть допомогти вам зробити нову інсталяцію WordPress або збільшити ліміт пам’яті, щоб побачити, чи повертає ваш сайт онлайн.

Тайм-аут підключення

Якщо у вас з’являється екран із “помилкою встановлення підключення до бази даних”, це означає, що ваш сайт має проблеми з підключенням до бази даних, з якою він пов’язаний. Для цього є три основні причини:

 • Помилка веб-хостингу
 • Неправильна інформація про wp-config.php
 • Зламаний веб-сайт

У більшості випадків ця помилка виникає через просту проблему веб-хостингу. Навіть у кращих постачальників веб-хостингів виникають проблеми періодично, імовірно, щось з’явиться, якщо ви бачите цю помилку. Буває одне з двох: або ваша база даних виконала свою квоту, і веб-хостинг був закритий, або ваш веб-сервер хостингу не працює.

У будь-якому випадку зверніться до служби підтримки вашого веб-хоста і перевірте, чи є відомі проблеми. У випадку, якщо ваша база даних буде закрита, веб-хости, ймовірно, відновлять тимчасовий доступ, щоб ви здійснили чистку будинку.

Інший ймовірний сценарій – ваш файл wp-config.php містить неправильну інформацію. Увійдіть до свого FTP-клієнта та знайдіть файл під назвою “wp-config.php.” Він повинен розташовуватися у вашому кореневому каталозі “public_html”.

Відкрийте файл і переконайтеся, що таке:

 • Назва бази даних
 • Ім’я користувача бази даних
 • Пароль бази даних
 • Хост бази даних

Ви можете знайти цю інформацію всередині cPanel свого веб-хоста. Для постачальників, які роблять цю інформацію легко доступною, ознайомтеся з нашим найкращим веб-хостингом за допомогою cPanel. Збережіть файл із правильною інформацією, і вам слід добре зайти.

Навряд чи можливо, щоб ваш веб-сайт був зламаний, якщо жоден із цих двох виправлень не працює. Щоб переконатися, що він порушений, знайдіть свій домен на Sucuri SiteCheck. Якщо ваш сайт був зламаний, ви можете зробити кілька речей.

Спочатку слід зв’язатися з постачальником веб-хостингу. Він може надавати послугу очищення, так, але ви хочете дати їм голову у випадку, якщо сервер порушений. Після цього поверніться на свій сайт і спробуйте зменшити якомога більше шкоди.

Це означає заблокувати всіх зареєстрованих користувачів та примусити скинути пароль. Є кілька плагінів, які допоможуть вам це зробити:

 • Примусові сильні паролі
 • iThemes Security

Заблокувавши все, найкраще, що ви можете зробити, це проскочити. Спробуйте знайти нові плагіни або останні зміни CSS вашого сайту. Ви також можете переглянути дані свого веб-сайту через менеджер файлів веб-хостингу, щоб побачити, чи щось виглядає дивно.

На жаль, немає жодної відповіді на очищення зламаного сайту. Часто буває багато спроб і помилок і просити громаду відповідей. Sucuri має посібник з усунення несправностей для зламаного сайту, який ми рекомендуємо вам пройти, перш ніж платити за послугу з прибирання.

Щойно ви знайшли атаку та очистили свій сайт, не забудьте знову змінити свої паролі. Це найбільша проблема повторних атак на веб-сайт. Після того, як все з’явилося свіжим, створіть резервну копію свого веб-сайту та розгляньте запуск криміналістики за допомогою інструменту типу Splunk, щоб виправити будь-яку вразливість у вашій системі.

Помилка технічного обслуговування

Останній у черзі у нашому списку поширених помилок WordPress насправді є досить простим. Після оновлення WordPress ви побачите “коротко недоступні для планового обслуговування. Перевірте через хвилину ». Перший крок – добре, прислухатися до попередження. Почекайте кілька хвилин і перевірте, чи повертається ваш веб-сайт до нормальної роботи.

Якщо це не так, WordPress забув видалити всі інсталяційні файли після оновлення. Коли WordPress оновлюється, він встановлює на ваш сайт файл з технічним обслуговуванням. Якщо ця помилка зберігається, значить, файл не було видалено.

Все, що вам потрібно зробити – це увійти на свій сайт за допомогою програми FTP та видалити файл .maintenance. Він повинен розташовуватися прямо в кореневому каталозі.

Цей файл несе відповідальність за відображення цього повідомлення про помилку. Хоча навряд чи ви побачите цю помилку поза оновленням WordPress, навряд чи трапляються незнайомі речі. Кожен раз, коли ви побачите його, переконайтеся, що ви перевіряєте файл у кореневому каталозі.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей проміжний посібник із використання WordPress допоміг вам подорожувати CMS. У наступному посібнику ми розглянемо такі теми, як плагін та розробка тем, а також деякі розширені варіанти оптимізації, щоб зменшити трохи часу завантаження..

Якщо у вас є ще кілька основних питань, то, мабуть, найкраще вам підходить наш посібник для початківців (який пов’язаний у верхній частині цієї статті). Ми надаємо вам основи встановлення та налаштування WordPress, щоб ви мали міцну основу для подальшого вивчення цієї платформи.

З будь-яких конкретних питань WordPress обов’язково повідомте їх у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map