У світі, де нас легко відволікає нова тенденційна тема в Twitter або новий фільтр на Snapchat, нам потрібні додатки для продуктивності, щоб тримати нас мотивованими та допомагати нам запам’ятати все, що потрібно зробити за день.


Звичайно, був час, коли люди вели на своїх робочих сторінках довгі щоденники щоденних списків справ або робили замітки до календаря, але оскільки робота, перенесена на комп’ютери, вже не має сенсу складати список на папері: наша продуктивність залежить про навколишнє середовище та темпи, з якими ми управляємо своїми завданнями.

Щоб допомогти вам знайти найкращі програми для підвищення продуктивності в Інтернеті, ми порівнюємо три найбільш компетентні програми: Todoist, Wunderlist та Any.do.

Хоча битва дуже близька до кінця, переможець, очевидно, Wunderlist завдяки своїй повнофункціональній безкоштовній версії.

Не те, що інші не мають заслуги: Todoist має гладкий мобільний додаток, а Any.do має гладкий веб-інтерфейс та унікальне розширення для браузера. Зрештою, жоден з них не міг дати реальній боротьбі Вундерлісту.

Критерії вибору правильної програми продуктивності

Оскільки в Інтернеті доступно багато додатків для продуктивності, знайти потрібне можна буде важко. З одного боку, вони дуже схожі з контрольними списками та термінами, але з іншого боку, всі вони сильно відрізняються один від одного..

Ось декілька критеріїв, які ви можете врахувати, перш ніж вибрати правильну програму продуктивності:

Інтерфейс

Якщо ви хтось, хто виявить, що інтерфейс без захаращення робить вас краще зосередитись і підвищити продуктивність, тоді виберіть для програми чистий вигляд. Хоча Any.do має найскладніший інтерфейс серед усіх додатків, Wunderlist – це справді той, який відображає всю інформацію в одному екрані.

Мобільна підтримка

Хіба ви не ненавидите це, коли ви створюєте вичерпний список продуктів на веб-інтерфейсі інструмента продуктивності, щоб зрозуміти, що цей інструмент не має мобільного додатка? Якщо ви користуєтесь декількома пристроями щодня, важливо вибрати інструмент підвищення продуктивності, який є перехресною платформою, щоб ви могли отримати доступ до своїх даних, де б ви не були. На щастя, усі програми, про які ми розглядаємо в цій статті, мають мобільні додатки.

Обмін

Якщо ваша основна мета вибору програми для підвищення продуктивності – це обмін та призначення завдань іншим користувачам, то виберіть службу, яка робить обмін та співпрацю безпроблемними. Якщо ви плануєте використовувати лише безкоштовну версію, переконайтеся, що у додатку немає обмежень для кількості користувачів, що ділиться спільнотою.

Наприклад, Any.do дозволяє одночасно обмінюватися завданнями та списками в одному проекті, а Todoist має обмеження в 5 користувачів.

Інтеграція календаря

Після випробування всіх цих трьох додатків продуктивності є одне абсолютно зрозуміле – хороший додаток продуктивності повинен мати інтеграцію в календар, щоб автоматично створювати події для строків виконання кожного завдання.

Деякі з цих додатків забезпечують повну інтеграцію з Google Calendar, а деякі добре працюють з iCal, але правильний для вас буде залежати від календаря, який ви використовуєте.

Todoist vs Wunderlist vs Any.do – Порівняння

То як виглядають ці критерії на практиці? Погляньмо.

Інтерфейс

Почнемо з Todoist: він має простий білий і червоний фон з трьома іншими кольорами. Щоб отримати більше кольорів, вам доведеться придбати преміум-версію.

Інтерфейс досить чистий з лівою бічною панеллю та параметром налаштувань. На верхній червоній смузі є кнопка плюс для негайного додавання завдань та панель пошуку.

На відміну від кольорових тем у Todoist, Wunderlist дозволяє змінювати фонове зображення, а кольорова тема змінюється разом із ним, хоча я б хотів, щоб вони дозволяли користувачам завантажувати власні зображення, навіть якщо це була преміальна функція.

Wunderlist – це, очевидно, найпоширеніший додаток, але він все ще вдається зберегти інтерфейс порівняно просто.

У додатку є перегляд на три панелі, що корисно, оскільки допомагає користувачам бачити всю інформацію за один раз.

Any.do на сьогоднішній день має найменший і елегантний інтерфейс. Інструмент хоче зробити прості речі, надаючи користувачам усі основні функції.

Мені також подобається, як весь інтерфейс розмивається, коли ви пишете нове завдання. Ці завдання можна переміщувати з одного списку в інший шляхом перетягування та опускання.

Переможець – Any.do

Any.do очевидно має найтонший та сучасний інтерфейс. Todoist все-таки добре поєднує, але класичне поєднання білого та синього кольорів – неперевершене.

Створення завдань та нагадувань

Перш ніж розпочати цей розділ, важливо зрозуміти різницю між завданням та нагадуванням. Завдання у вашому списку справ – це дія, яка не залежить від часу. Може бути встановлений термін, але не визначений час, в який потрібно виконати роботу.

Нагадування – це надзвичайно важлива для часу подія, яку вам потрібно зробити лише в цей момент, наприклад, передзвонити когось або призначити лікаря.

Щоб створити завдання на Todoist, спочатку потрібно вибрати проект, для якого потрібно створити завдання, або створити новий проект. Ви можете додавати завдання по черзі, додаючи текст, або можете додавати кілька завдань, копіюючи рядки з електронної таблиці та вставляючи їх разом.

Після створення завдання ви можете встановити термін, пріоритет, перенести його в інший проект або заархівувати його.

Натиснувши на невелике поле для коментарів, ви відкриєте коментарі до завдання. Хоча ви можете бачити деякі інші функції в цьому полі, окрім коментарів, як-от вкладені файли, коментарі через електронну пошту та журнал активності, вони фактично є преміальними функціями та недоступні при використанні безкоштовної версії.

Повторні завдання також можна створити на Todoist, встановивши термін виконання щоденного, тижневого або щомісячного розкладу.

Щоб створити підзадачі, все, що вам потрібно зробити, – це перетягнути завдання вправо. Функція простого перетягування в Todoist означає, що ви можете створювати декілька рівнів завдань (зауважте, що підзадачі можна створювати лише в представленні проектів, а не у відфільтрованих поданнях).

У Wunderlist ви можете створювати завдання, додаючи текст і натискаючи клавішу Enter. На відміну від Todoist, кілька завдань неможливо створити, копіюючи рядки з аркушів Excel.

Після створення завдання ви можете двічі клацнути по ньому, і відкриється цілий масив опцій, як термін, нагадування, підзадачі, примітки та вкладення до файлів..

Файли можна завантажувати або додавати з Dropbox, але немає інтеграції з Google Drive. Wunderlist має обмеження на завантаження файлів у 5 Мб, але якщо ви використовуєте Dropbox, проблем із цим не повинно бути..

Також можна задавати повторювані завдання, і мені подобається гнучкість, яку Wunderlist забезпечує в порівнянні з Todoist.

Перейшовши на Any.do, ви можете натиснути кнопку плюс, щоб додати завдання після відкриття проекту або створення нового.

Після того, як завдання буде створено, ви можете встановити дату закінчення, додавати нотатки, додавати файли, додавати підзадачі або розміщувати нагадування про завдання. Навіть незважаючи на те, що Any.do дозволяє вам ділитися будь-якими списками або завданнями; це не дозволяє призначити користувачеві завдання.

Any.do дозволяє повторювати задачі, але ви можете встановити власну тривалість для них, лише якщо ви користуєтеся преміальним користувачем.

Переможець – Wunderlist

За допомогою файлів Wunderlist можна легко завантажувати або з комп’ютера, або з Dropbox. Найголовніше, що Wunderlist дозволяє встановлювати повторювані завдання на власну тривалість, яка недоступна в жодному з двох інших додатків.

Розширення браузера

Розширення для браузера Todoist – це дуже голі кістки, і воно має лише дві функції. Ви можете побачити всі свої проекти та завдання Todoist на будь-якій вкладці, не відкриваючи веб-сайт Todoist

Ви можете додати нове завдання, клацнувши правою кнопкою миші будь-де в браузері (ця функція доступна у всіх трьох додатках).

Розширення для веб-переглядачів Wunderlist працює так само, як і Evernote. Це допомагає вирізати дані з веб-сторінки та створити їх у завдання. Наприклад, якщо ви знайдете чудовий подарунок для друга на Amazon, ви можете миттєво відрізати дані зі сторінки та додати нагадування про придбання товару.

За допомогою Any.do ви можете переглянути завдання зі списку або додати нове завдання, але найкраща частина його розширення для браузера – це те, що він дуже добре інтегрується з Gmail.

Щоразу, коли ви отримуєте новий електронний лист, Any.do автоматично підбирає з нього відповідні слова та підкаже вам створити нове завдання чи нагадування. Для когось, як я, хто відповідає на щонайменше 20 листів на день, це швидкий спосіб додавати нагадування для важливих матеріалів, не залишаючи інтерфейс Gmail.

Переможець – Any.do

Todoist дозволяє користувачам бачити всі завдання зі свого списку або додавати нове завдання з розширення браузера, тоді як Wunderlist дозволяє відсікати дані з веб-сторінок і призначати їх як завдання.

Хоча Wunderlist може виявитися корисним, його розширення для браузера – це в основному легка версія Evernote. Якби я хотів відрізати дані з веб-сторінок і зберегти їх в автономному режимі, я б скоріше скористався Evernote, який дає безліч додаткових варіантів для цього.

З іншого боку, можливість Any.do швидко вибирати діючі слова з електронної пошти та створювати з них завдання унікальна і може бути надзвичайно корисною для користувачів Gmail.

Обмін та співпраця

На Todoist ви можете поділитися кожним проектом максимум з п’ятьма людьми. Ви також можете отримати посилання на певне завдання та поділитися ним з іншими. Але навіть за посиланням завдання не можна переглянути в загальнодоступному режимі, вам потрібно увійти до свого облікового запису Todoist і мати доступ до завдання.

Щоб полегшити співпрацю, Todoist дійсно дозволяє коментарі, але, на жаль, не додає файли.

Wunderlist справді чудовий, коли мова йде про обмін та співпрацю. Користувачі можуть призначити до 25 завдань у кожному спільному списку, створити до 25 підзадач та завантажити файли розміром до 5 Мб..

Кожне завдання може мати нотатки та коментарі, пов’язані з ним, що полегшує користувачам обговорення роботи прямо на Wunderlist.

Щоб зробити список загальнодоступним у Wunderlist, вам просто потрібно перейти до “більше” та вибрати “опублікувати”.

Оприлюднення списку означає, що ви отримаєте URL-адресу, яку можна негайно поділитись з іншими людьми; немає необхідності створювати обліковий запис у Wunderlist.

За допомогою Any.do ви можете поділитися всім проектом чи завданням з іншими користувачами. Якщо ви вільний користувач, ви можете одночасно ділитися лише одним завданням, що, безумовно, є недоліком.

Коментування недоступне в Any.do, тому вам доведеться скоригуватися за допомогою Notes. Any.do забороняє приєднувати файли безпосередньо зі свого комп’ютера, Google Drive та Dropbox.

Переможець – Wunderlist

Справа простої математики, якщо чесно – Todoist дозволяє ділитися завданнями максимум з п’ятьма користувачами, а Any.do дозволяє ділитися завданнями та списками лише з одним користувачем одночасно. Для Wunderlist ліміт – 25.

Інтеграція з iCal та Google Calendar

Todoist забезпечує пряму інтеграцію з iCal, але ця функція доступна лише для користувачів преміум класу.

Хоча IFTTT можна використовувати для перетворення подій Календаря Google у завдання Todoist або навпаки. На жаль, немає можливості з’єднати iCal з Todoist, якщо ви не першокласний користувач.

Інтеграція календаря Wunderlist набагато простіше, ніж у Todoist. Інструмент забезпечує посилання календаря в налаштуваннях облікового запису, і це посилання дозволяє Wunderlist легко інтегруватися з iCal, Google Календар і навіть Outlook.

Any.do не дає можливості інтегрувати iCal або Google Календар.

Переможець – Wunderlist

Wunderlist – єдиний інструмент із трьох, який забезпечує просту та швидку інтеграцію з iCal, Google Calendar та Outlook. Todoist дозволяє інтегрувати iCal лише для преміум-користувачів, а Any.do взагалі не забезпечує інтеграцію календаря.

Інтеграція сторонніх організацій

Інтеграція сторонніх розробників є важливою для продуктивності програм, оскільки вони допомагають поєднати потужність інших інструментів та зробити роботу ще швидшою.

Такі програми, як IFTTT та Zapier, дозволяють користувачам поєднувати два додатки разом, коли подія в одному додатку запускає дію на іншій.

І Todoist, і Wunderlist мають просту інтеграцію з IFTTT та Zapier, що дозволяє легко додавати завдання автоматично.

Наприклад, щоразу, коли для iOS створюється нове нагадування, у Wunderlist буде створено нове завдання з тим самим іменем.

Або щоразу, коли на Trello створюється нова картка, на Todoist встановлюється нове завдання.

Any.do інтегрується з Gmail через розширення свого веб-переглядача, а також має інтеграцію Google Now, але це стосується цього.

Переможець – краватка між Todoist та Wunderlist

І Todoist, і Wunderlist забезпечують легку інтеграцію третьої сторони через Zapier та IFTTT. Кількість програм, з якими вони інтегруються, більш-менш однакова. Навпаки, Any.do дозволяє інтегрувати лише два додатки Google.

Цінові та платні функції

ЦінаБезкоштовні функціїПлатні функції
Тодоїст$ 28,99 на рік
 • Створюйте завдання
 • Створюйте проекти
 • Додати коментарі
 • Створюйте повторювані завдання
 • Додати підзадачі
 • Поділитися завданнями (макс. 5)
 • Додайте нагадування
 • Створіть мітки
 • Додайте завдання на основі місцезнаходження
 • Створюйте завдання електронною поштою
 • Синхронізуйте завдання з iCal
 • Додайте файли до завдань
 • Перегляд журналів активності
 • Додайте спеціальні фільтри пошуку
 • Поділитися завданнями (максимум 25)
 • Оповіщення про завдання
Wunderlist$ 5 на місяць
 • Створюйте завдання
 • Створіть нагадування
 • Створюйте проекти
 • Додати коментарі
 • Додайте примітки
 • Вкладіть файли
 • Повторювані завдання
 • Додати підзадачі (максимум 25)
 • Поділитися завданнями (максимум 25 користувачів)
 • Резервне копіювання рахунку
 • Діліться необмеженими завданнями
 • Немає обмеження на вкладення файлів
 • Необмежені підзадачі
Any.do2,25 долара на місяць
 • Створюйте завдання
 • Створюйте проекти
 • Створіть нагадування
 • Створюйте повторювані завдання
 • Додати коментарі
 • Додайте примітки
 • Поділитися завданнями (максимум 1 користувач)
 • Вкласти файли (обмеження 1,5 Мб)
 • Поділитися завданнями
 • Налаштування повторюваних завдань
 • Нагадування на основі місцезнаходження

Todoist, можливо, надає найбільшу кількість функцій у своїй преміум-версії, але це лише тому, що вона має найобмежнішу безкоштовну версію. Функції, за які Todoist стягує додаткову плату, надаються безкоштовно Any.do та Wunderlist.

Переможець – Any.do за найдоступніший доступ

Any.do – найкраща пропозиція, але Wunderlist пропонує великі варіанти, навіть якщо вона є найдорожчою. Однак Wunderlist також пропонує найширші безкоштовні варіанти, що цікаво для тих, хто працює з бюджетом.

Мобільні програми

Мобільний додаток Todoist є мінімальним, розумним та інтуїтивним. Ви можете швидко перейти від одного проекту до іншого, щоб переглянути всі завдання. Щоб позначити завдання як закінчене, проведіть пальцем зліва направо і перекладіть пальцем справа наліво.

Загалом, мобільний додаток Todoist не залишає нічого кращого, все, що ви знайдете в веб-інтерфейсі, можна знайти і в мобільному додатку..

Щойно я завантажив додаток Wunderlist на свій телефон, я помітив, наскільки чіткий його інтерфейс (якщо чесніше, ніж його веб-інтерфейс). У середині є кнопка плюс для створення нових завдань, і всі проекти перераховані разом. Проведення кожного проекту дає такі варіанти:

 • Повідомлення про вмикання / вимкнення
 • Відредагуйте проект
 • Видалити проект

Варіант сповіщення мене дуже вразив, тому що ні Todoist, ні Any.do не надають цей варіант, і це особливо корисно для спільних проектів, де ви завжди отримуєте сповіщення.

Існує прапорець, щоб позначити кожне завдання як закінчене, і натискання на це відкриє меню налаштувань для нього. Загалом, Wunderlist має чудовий мобільний додаток, хоча я бажаю замість прапорців, завдання можна буде позначати завершеними просто пальцем.

Мобільний додаток Any.do має декілька збоїв і працює не так гладко, як виглядає. Натискання на окремі завдання відкриває параметри позначення зірочки, розкладу, встановлення нагадування, додавання підзадач або спільного використання завдання з іншими користувачами. Проведення завдання зліва направо позначає його як закінчене.

Я хочу, щоб вся інформація про кожне завдання могла відображатися на одному екрані. Загалом, мобільний додаток Any.do буде працювати для вас, якщо ви просто хочете використовувати його як додаток до справ, але якщо ви хочете використовувати його як інструмент спільної роботи з проектами, ви можете дотримуватися його веб-інтерфейсу.

Переможець – Тодоїст

Todoist має найкращий інтерфейс із зручними функціями перенесення, щоб відкласти завдання або позначити його як виконане. У Wunderlist встановлені прапорці для позначення завдання як закінченого, а Any.do має багато помилок.

Вирок

У той час як Todoist, Wunderlist і Any.do всі добре підходять, Wunderlist чітко виділяється завдяки ряду функцій, які він надає у своїй безкоштовній версії.

Todoist стягує додаткові кошти за вкладення файлів, інтеграцію в iCal, обмін завданнями з більш ніж п’ятьма членами і навіть встановлення нагадування. З іншого боку, Any.do не забезпечує абсолютно ніякої інтеграції календаря, дозволяє обмінюватися лише одним користувачем одночасно і не дозволяє налаштовувати повторювані завдання.

Wunderlist надає всі ці функції безкоштовно, включаючи власні повторювані завдання, інтеграцію календаря, створення нагадувань та завантаження файлів. Any.do також дозволяє приєднувати файли, але існує обмеження файлу 1,5 Мб, що вкрай низько. Навпаки, Wunderlist має обмеження на завантаження файлу в 5 Мб.

Ви використовували будь-який із цих додатків? Поділіться своїми думками з нами в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me