Посібник для початківців щодо використання WordPress

WordPress – це сила, з якою слід рахуватися у світі веб-сайтів. Популярні компанії CMS підтримують такі новини, як Sony, Time і навіть Facebook. Незважаючи на цю потужність, навіть найскромніші веб-сайти можуть заволодіти платформою. Особисті блоги, журнали, готелі, ресторани та інше можуть відчути силу WordPress, і цей посібник призначений для початку роботи..


У цьому посібнику для початківців щодо використання WordPress ми розповімо про все для встановлення резервного копіювання WordPress. По дорозі ми дамо вам кілька порад та рекомендацій щодо подорожі, а також викинемо кілька плагінів, які ви можете встановити та зіпсувати.

Хоча веб-сайти потребують набагато більше, ніж просто ідея та хост. У нас на Cloudwards.net у нас є все – від хмарного зберігання даних до відновлення даних, тому обов’язково поцікавтеся будь-якими конкретними питаннями. Зокрема для WordPress, як зареєструвати доменне ім’я та наш інтернет-посібник щодо конфіденційності, буде корисним.

З усього цього не вдається, найкраща ідея – почати з самої вершини того, що таке WordPress, і чому ви повинні використовувати його для створення свого сайту.

Що таке WordPress?

Цей посібник, як випливає з назви, призначений для початківців. Хоча ми покриваємо зовсім небагато землі, ми все ще починаємо з абсолютного мінімуму знань WordPress. Якщо ви знайомі з платформою, не соромтеся пропустити цей розділ. Для абсолютно новачків визначення WordPress – це перший крок.

WordPress – найпопулярніша у світі система управління контентом або система управління вмістом. Близько 30 відсотків усіх веб-сайтів в Інтернеті використовують його через свою гнучкість. Він може перетворити майже будь-яку потребу, що робить його чудовим вибором незалежно від того, який сайт ви будуєте. З певної точки зору, такі компанії, як eBay і Disney, використовують WordPress з Pagely (читайте наш огляд Pagely) для створення своїх сайтів.


© Cloudwards.net


© Cloudwards.net


© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Кілька популярних веб-сайтів, побудованих на WordPress

Будь-яка CMS дійсно досить проста. Все ім’я означає, що програма обробляє створення, модифікацію та управління цифровим контентом. CMS використовує бекенд-інтерфейс, тоді як такий веб-сайт, як Wix (читайте наш огляд Wix), обробляє все в одному інтерфейсі редагування.

Однак WordPress не для всіх. Система заохочує експериментувати, часто вимагаючи великої кількості ніг, щоб встати та працювати. Ви матимете велику гнучкість, створюючи сайт, щоб він відповідав бажаним цілям, шукаючи потрібне. Це, однак, коштує часу.

Якщо ви хочете простіший маршрут, то, можливо, найкраща ставка для веб-сайтів. Для створення свого веб-сайту ви будете використовувати простий інтерфейс перетягування, звичайно починаючи з дизайнерської теми. Не дуже багато контролю, але простота використання набагато краща. Ознайомтеся з нашими кращими розробниками веб-сайтів щодо рекомендацій.

початківці-wordpress-gif-1

Для тих із вас, хто не злякався, приготуйтеся до тривалого перевезення. WordPress – це надзвичайно щільна платформа, яка настільки ж складна, як і корисна. Цей посібник призначений для початку роботи з WordPress, тому обов’язково ознайомтеся з нашими двома посібниками щодо більш просунутих навчальних посібників..

 • Проміжний посібник з використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

Отримання веб-хостингу для WordPress

Перш ніж робити що-небудь із WordPress, вам потрібен веб-хостинг. В основному веб-хостинг – це сховище для вашого веб-сайту. Постачальник приймає всі дані, пов’язані з вашим сайтом, розміщує їх на сервері та обробляє всі мережі за доставку цих даних користувачеві. Тут ми не будемо вносити деталі щодо веб-хостингу, тому обов’язково ознайомтеся з нашим найкращим посібником з веб-хостингу для отримання детальної інформації.

Якщо весь світ веб-хостингу для вас новий, переконайтесь, що читайте, як вибрати постачальника веб-хостингу як базову лінію, перш ніж продовжувати. Коли у вас є деякі умови, ми можемо змінити ці критерії спеціально для WordPress.

По-перше, вам потрібна хороша кількість місця для зберігання. Сайти WordPress, як правило, керуються вмістом, тобто багато архівів та зображень. Оскільки роздільна здатність піднімається все вище і вище на моніторах і мобільних пристроях, розміри зображень також повинні бути готовими. Потрібно більше місця, тому переконайтеся, що у вас є велика сума від веб-хостингу.

Вам також потрібно буде шукати що-небудь для збільшення швидкості. SEO (оптимізація пошукових систем) відіграє велику роль на більшості сайтів WordPress, і час завантаження сторінки – це те, на що пошукові системи дивляться. Це можуть бути сервери з низькою щільністю, CDN або інструмент кешування, просто переконайтеся, що є деякий обсяг швидкості. Для веб-хоста, який включає всі три, ознайомтеся з HostGator (читайте наш огляд HostGator).

HostGator є одним з провайдерів серед наших кращих веб-хостингів для WordPress. У цьому посібнику ви знайдете кілька рекомендацій щодо WordPress.

Як встановити WordPress

Як тільки у вас є веб-хостинг під обгортанням, ви, нарешті, можете встановити WordPress. Деяким людям не доведеться торкатися нічого, оскільки багато планів WordPress зазвичай поставляються із попередньо встановленою CMS. Наприклад, InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion), WordPress вже встановлений у вашому домені під час реєстрації..

Однак, можливо, вам потрібно буде використовувати інсталятор одним клацанням, щоб почати працювати. Ви можете знайти це, увійшовши у свій cPanel та шукаючи інсталятор WordPress. Просто запустіть його, і вам добре йти. SiteGround (читайте наш огляд SiteGround) навіть покаже вам вашу поточну установку WordPress з вашої платіжної панелі.

Це стосується майже всіх, і навряд чи вам колись знадобиться торкнутися ручної установки WordPress. Однак, напевно, ви можете вивантажити необхідні файли через FTP-клієнт. Це хороший інструмент, щоб дізнатися, навіть якщо ви не встановлюєте WordPress, використовуючи його, оскільки це дозволяє вам отримати доступ до свого сайту, якщо щось піде не так.

FTP або протокол передачі файлів – це пряма лінія до вашого веб-сайту, що зберігається на серверах веб-хоста. Ви використовуєте такий клієнт, як FileZilla, для входу на сервер та перегляду ієрархії папок вашого веб-сайту. Хоча дані, які ви використовуєте тут, відрізняються від вашого входу в WordPress. Як правило, ви можете знайти їх поруч зі своєю установкою WordPress в cPanel, але просто зверніться до свого веб-хоста, якщо у вас виникли якісь проблеми.

Із встановленою FileZilla перейдіть на WordPress.org (не .com) та завантажте останню версію. Підніміть архів і помістіть папку десь легко. Відкрийте свій FTP-клієнт, увійдіть у систему та додайте папку WordPress у свою кореневу директорію (зазвичай / public_html /). Ви також можете додати його до підкаталогу, якщо у вас вже є веб-сайт, як-от “/ public_html / example”.

Далі вам доведеться створити базу даних MySQL. Ми будемо використовувати cPanel для цього, оскільки це найпоширеніший інтерфейс серед веб-хостів. Якщо ваш веб-хост не використовує cPanel, просто зверніться до служби підтримки, і він може вказати вам у правильному напрямку, щоб додати його.

Зайдіть у cPanel і знайдіть свої бази даних MySQL. Зазвичай ви можете додати нову вгорі цієї сторінки, називаючи її все, що завгодно.

Для виконання будь-яких дій над БД вам знадобиться ім’я користувача. Прокрутіть униз і знайдіть область, щоб додати нового користувача. Створіть логін та пароль, щоб додати користувача до свого облікового запису.

Це не додає користувача до бази даних. Відразу під розділом, щоб додати користувача, ви знайдете розділ «додати користувача до бази даних». Виберіть користувача та базу даних, які ви тільки що створили, і вони будуть зв’язані між собою.

Важка частина не в дорозі, але WordPress ще не встановлений. Перейдіть до домену, на який встановлено WordPress, і вас вітатиме екран налаштування. Вибравши мову та ознайомившись з короткими інструкціями, вам потрібно буде ввести інформацію про вашу базу даних. Переконайтеся, що у вас є таке:

 • Назва бази даних
 • Ім’я користувача
 • Пароль
 • Хост бази даних
 • Приставка таблиці

Останні два набагато простіші, ніж здаються. Зберігайте хост бази даних на “localhost”, якщо ваш веб-хост не каже іншого, а префікс таблиці “wp_”. Поки на вашому сайті працює лише одна установка WordPress, ці налаштування працюватимуть нормально.

Запустіть установку, і ви побачите сторінку зі створення адміністратора, коли це буде завершено. Важливо пам’ятати дані для входу адміністратора. Якщо ви маєте намір писати на сайті, ваші особисті дані можуть бути різними, але цей обліковий запис адміністратора все ще має повний контроль над вашим сайтом.

Це воно. Прочитана п’ятихвилинна установка займає читання більше часу, ніж це робиться. Мабуть, вам не знадобиться інсталювати WordPress таким чином, але все ж це хороша вправа для ознайомлення з FTP-клієнтами та базами даних MySQL. Тепер, коли WordPress запущений, настав час його налаштувати.

Як налаштувати WordPress

У цьому розділі посібника ми збираємось демонтувати всі параметри за замовчуванням, з якими WordPress постачається. Ми переходимо до тем, плагінів, користувачів та меню, щоб у вас був гарний базовий сайт, на якому ви можете налаштувати.

Вибір та встановлення теми

Після встановлення WordPress на ваш сайт буде завантажена тема за замовчуванням. У більшості випадків ви повинні змінити це на щось трохи більш унікальне. Існує маса способів отримати різні теми, безпосередньо через WordPress або від сторонніх постачальників, таких як MOJO Marketplace. Перш ніж завантажувати чи купувати тему, слід врахувати деякі речі.

Постарайтеся зберегти тему якомога простішою. Легко загорнутись у блиск і гламур екстравагантних варіантів, але це спричинить більше проблем у дорозі. Ваша тема повинна підштовхувати мету вашого сайту, а не просто демонструвати класну функцію, яку написав розробник. Наприклад, медіа-сайт, ймовірно, хоче максимально висунути вміст на перший план, а не мати цільову сторінку.

Крім того, тема веб-сайту відіграє важливу роль у SEO. Ми розповімо більше про оптимізацію вашого веб-сайту для пошукових систем у нашому проміжному посібнику з використання WordPress. Що вам потрібно знати зараз, це те, що вибір теми, оптимізованої для SEO та хорошої оцінки, вплине на ваш сайт..

Хоча це не так важливо, все-таки корисно перевірити, чи відповідає ваш вибір. Це означає, що розмір та загальний макет теми адаптуються для планшетів та мобільних пристроїв. Google заряджає сайти, що не реагують на них, в результатах пошуку, що сильно шкодить органічному трафіку. Однак сьогодні більшість тем реагує, тому це не повинно викликати особливих проблем.

Для швидкого ознайомлення, ось те, що вам слід шукати в темі:

 • Простий
 • Чистий код
 • Чуйний

Вибір теми – найскладніша частина. Встановити його досить просто. У програмі WordPress перейдіть до розділу “Зовнішній вигляд”>Теми ». Там ви знайдете всі теми WordPress, які зараз встановлені на вашому сайті, і, якщо одна працює для вас, ви можете її просто активувати. Якщо ви придбали його десь із іншого, є ще один додатковий крок.

Завантажуйте придбану тему десь легко, але не знімайте її. Поверніться до розділу теми WordPress Backback та натисніть “Додати нове” вгорі. Ви знайдете список доступних тем безпосередньо з WordPress, який ви можете придбати чи завантажити. У цьому випадку ви виберете “тему завантаження” вгорі. Завантажте .zip файл, і він з’явиться в розділі тем після завершення. Натисніть “активувати”, і все у вас все.

Як і при встановленні WordPress, ви можете обробляти теми за допомогою FTP-клієнта. Якщо ви метушитеся з кодом теми, а щось не працює, це чудовий спосіб відновити свій сайт. Розпакуйте файл, відкрийте FTP-клієнт та увійдіть у систему. Там знайдіть шлях «/ wp-content / themes /» та перетягніть туди папку.

Теми можуть заплутатися з багатьма різними елементами на вашому сайті, тому важливо спробувати кілька та дотримуватися того, який вам подобається. Якщо ви не можете знайти той, який відповідає вашим потребам, ви завжди можете розробити власну тему. Про це ми розповімо більше в нашому розширеному посібнику з використання WordPress.

Встановлення плагінів у WordPress

Однією з причин того, що WordPress настільки великий, є його доступ до плагінів. Це найкраща частина WordPress, яка дозволяє вам розміщувати майже все на своєму сайті. Існують плагіни для створення форм, додавання цільових сторінок, розміщення форуму на вашому сайті, зміна бекенда WordPress і майже все інше, про що ви могли придумати.

З самого початку є декілька попередньо встановлених, наприклад, “Hello Hello,” плагін, який випадково показуватиме лірику з пісні всередині вашого WordPress. Встановлення нового плагіна – це, мабуть, найпростіша річ у WordPress.

Перейдіть до меню «плагіни» та виберіть «додати нове». Ви перейдете на сторінку з деякими з найпопулярніших плагінів, у верхній частині якого знаходиться панель пошуку. Знайдіть те, що шукаєте, і натисніть «встановити». Зачекайте, коли це завершиться, натисніть «активувати», і у вас новий плагін готовий до роботи.

Для їх використання потрібно налаштувати деякі плагіни. Зазвичай налаштування ви знайдете прямо у вікні плагіна. Якщо ні, то плагін створює власне меню або безпосередньо на панелі інструментів WordPress, або на вкладці “Налаштування”. Існує розділ “редактор” для ваших плагінів, який показує код, але не бідайте тут, якщо ви не знаєте, що ви робите.

Як і в більшості областей WordPress, існує кілька різних способів додати плагін. Ви можете завантажити те, що ви розробили, або з джерела, наприклад GitHub, за допомогою кнопки “завантажити плагін” зі своєї сторінки плагіна. Крім того, ви можете додати плагін через FTP, завантаживши, витягнувши та додавши папку до «wp-content / plugins». Якщо ви йдете цим маршрутом, переконайтесь, що перегляньте файл readme, що додається до плагіна, щоб переконатися у відсутності спеціальних інструкцій.

Це найбільш захоплююча частина запуску вашого сайту, демонструючи справжню силу використання WordPress. Однак після того, як у вас все вийде з вашої системи, найкраще знімати лише основні плагіни, які вам знадобляться. Додавання човнового вантажу призведе до того, що час завантаження зросте, і це не те, що потрібно для збору користувачів.

Якщо ви не розкриваєте нові плагіни, то це, мабуть, найгірша область WordPress. Щоб полегшити параліч паралізу, ось короткий список основних плагінів, яких хочуть більшість сайтів WordPress:

 • Йоаст SEO
 • Загальний кеш W3 (або інший плагін кешування)
 • WP Smush
 • Jetpack

Додавання та керування користувачами в WordPress

Ще коли ви встановили WordPress, вам запропонували створити користувача адміністратора, і поки ви проходили цей посібник у хронологічному порядку, ви внесли всі зміни як цей користувач. Перш ніж ми переходимо до налаштування вашого сайту за допомогою публікацій, важливо створити нового користувача окремо від адміністратора.

У програмі WordPress перейдіть до пункту «користувачі», а потім «додайте нове». Тут ви можете встановити електронну пошту, ім’я, пароль та роль нового користувача, і WordPress автоматично надсилатиме інформацію на вказаний електронний лист. Ви можете знайти специфіку кожної ролі в WordPress Codex.

Якщо новий користувач персональний, радимо встановити свою роль на “редактор” або “адміністратор”. Редактор повністю контролює вміст сайту, включаючи публікації, сторінки та таблиці, тоді як адміністратор може обробляти установки плагінів, зміни тем та загальні налаштування. Після створення нового користувача ви можете перейти на yourdomain.com/wp-login.php, щоб увійти на свій сайт.

Це, однак, загальна URL-адреса для всіх сайтів WordPress і залишає вас трохи вразливими. Спам-боти, ймовірно, перейдуть на ваш сайт і підписуються на роль передплатників, навіть якщо ви теж не маєте намір їх. Пізніше це може стати непорозумінням, тому важливо вилучити ці проблеми, якщо ви не збираєтесь збирати членство.

Перше, що вам потрібно зробити – це відключити реєстрацію членства. Увійдіть до загальних налаштувань у бекенде WordPress і зніміть прапорець “будь-хто може зареєструватися”, щоб відключити його. Після цього на ваш сайт мають доступ лише користувачі, яких ви додали. Якщо у вас вже є маса облікових записів спаму, використовуйте плагін групового видалення, щоб позбутися від них.

Далі ви можете змінити URL-адресу входу. Для цього добре працює плагін WPS Hide Login, що дозволяє змінити URL-адресу входу на все, що завгодно. Не забудьте запам’ятати те, що ви відклали, оскільки забуття заблокує вас із сайту. Якщо це трапиться, просто видаліть плагін через FTP і вам слід відновити доступ.

Ви можете мати членів, але, мабуть, ви повинні використовувати плагін для цього. Ultimate Member є хорошим вибором, оскільки він дозволяє вставити reCAPTCHA, щоб вилучити будь-які спам-боти. Ви також можете оформити реєстрацію членства за допомогою плагіну форуму, але про це ми поговоримо в розділі далі в посібнику.

Меню

Меню здається досить простою функцією всередині WordPress, але часто викликають зайву плутанину. Ми розберемося з тим, що може входити у ваші меню, як їх налаштувати та де їх розмістити на своєму сайті. За замовчуванням у вас є ці три меню:

 • Верхнє меню
 • Головне меню
 • Меню колонтитула

Щоб відредагувати їх, увійдіть у свій сервер WordPress, натисніть «зовнішній вигляд», а потім «меню». Тут ви можете додати нові меню, упорядкувати існуючі, перейменовувати та видалити будь-які наявні там. Почнемо з головного меню, оскільки воно зазвичай використовується для основної навігації.

Ви можете додати категорії, сторінки чи спеціальні посилання до меню. Категорії та сторінки вже повинні бути створені, перш ніж додавати їх сюди, але ви завжди можете встановити прапорець “автоматично додати нові сторінки верхнього рівня”, щоб додати сторінки під час їх створення. Ви також можете поплутатися з компонуванням меню, перетягуючи різні елементи. Якщо елемент позначений відступом під іншим, то це підрозділ цієї категорії.

Залежно від теми ви також матимете кілька різних місць розташування. Кожна тема відрізняється, тому немає можливості точно знати, які місця доступні для вас. Однак вони досить прості, тому у вас не повинно виникнути занадто багато проблем.

Якщо ви любите свою тему, але ненавидите її меню, ви завжди можете редагувати CSS. Таблиця стилів вимагає певних знань кодування, тому це лише для досвідчених користувачів. Однак ви можете використовувати плагін на зразок CSS Hero, у якому є редактор WYSISYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте) редактор, щоб безладно без будь-яких знань кодування.

Налаштування вашого сайту

Далі ми хочемо зайнятися налаштуванням вашого сайту. Ви можете обговорити тему та параметри плагінів у цій галузі, але ми більше зосереджуємось на вмісті вашого веб-сайту та на тому, що робить його унікальним, а не лише загальною естетикою. Тут ви дізнаєтесь про основи WordPress щодня та про те, як можна використовувати CMS для доставки вмісту на ваш веб-сайт.

Сторінки Повідомлень В.С.

Є два основні способи створення контенту в WordPress. Ви можете створити або сторінку, або публікацію, і розуміння різниці є важливою частиною вивчення платформи. Наприклад, коли я вперше розпочав роботу, я використовував сторінки для всього, включаючи звичайні публікації в блозі. Настільки, як зараз здається, не важко уявити трохи плутанини між ними.

Почнемо зі сторінок, як вони зазвичай налаштовуються на початку створення сайту і суцільно згодом переплутаються. Сторінки – це саме те, що сторінки вашого веб-сайту. Ви використовуєте обмежену кількість таких, щоб додати до свого меню або створити спеціальні області вашого сайту. Деякі приклади включають вашу домашню сторінку та сторінку контактів.

За замовчуванням WordPress завантажує ваші останні публікації як домашню сторінку на вашому сайті. Оскільки більшість сайтів шукають дещо цікавіше, вам доведеться створити власну статичну домашню сторінку.

Для цього перейдіть до входу в WordPress, натисніть на «сторінки», а потім «додайте нове». Ви помітите звичайний редактор WordPress, у якому відсутні кілька додаткових опцій, такі як категорії та теги. Якщо у вас встановлений плагін Yoast SEO, ви все одно можете ввести своє ключове слово та метаопис.

Створіть потрібну сторінку, а потім натисніть «налаштувати» на верхній панелі інструментів. Звідти натисніть «Налаштування домашньої сторінки» та встановіть сторінку, яку ви тільки що створили, як статичну домашню сторінку.

Якщо ваша тема не відповідає одній, радимо встановити плагін для створення веб-сторінок, щоб створити домашню сторінку. Деякі плагіни надають вам редактор WYSISYG, тоді як інші використовують блоки в бекенде WordPress. Як і у плагінів, це шанс для вас проявити творчість і знайти інструмент, який підходить саме вам. Ось кілька простих у використанні розробників сторінок, щоб розпочати:

 • Конструктор сторінок від SiteOrigin
 • Elementor Builder сторінки
 • Бівер будівельник

Перш ніж переходити до публікацій, ми хочемо відзначити різницю сторінок і категорій, що стосується меню. Вам не потрібно створювати окрему сторінку для кожного розділу свого сайту, якщо ви цього не хочете. Наприклад, категорію “новини” можна просто додати до вашого меню, і ваша тема автоматично відобразить останні публікації в цій категорії без необхідності окремої сторінки.

Постів відбувається набагато більше, але все ще є простими. Клацніть на “повідомлення”, а потім “додати нове”, щоб створити нове. Ви можете писати свою публікацію у текстовому полі, додавати медіа, встановлювати свої теги та інше безпосередньо у редакторі.

Навчальний посібник із публікації не так вже й багато. Просто створіть свій вміст, встановіть категорію та натисніть на публікацію. Замість того, щоб замовити, ми дамо вам кілька корисних порад щодо цієї області. Ви можете створювати категорії безпосередньо на сторінці публікації. Просто натисніть на “Додати нову категорію” і дайте їй ім’я. Ви також можете вибрати батьківську категорію, якщо ви хочете створити підмножину існуючої.

За замовчуванням редактор повідомлень WordPress не відображає всіх доступних розділів. Наприклад, ви не побачите розділ для автора публікації за замовчуванням. У верхньому правому куті редактора натисніть “Параметри екрана”. Ви можете перевірити розділи, які ви хочете бачити, і ті, яких ви не маєте, хоча це індивідуально для кожного користувача на вашому сайті.

Нарешті, якщо ви хочете вставити відео з YouTube або музичний кліп із SoundCloud, вам потрібно буде перейти в текстовий редактор. Праворуч над текстовою областю ви побачите дві вкладки. Перейдіть на один текст “Текст”, і ви побачите свої публікації в HTML. Скопіюйте вбудований код там, де ви хочете його у своїй публікації, перемкніть назад у візуальний редактор, і все готово.

Бічні панелі

Статичний блог, навіть із привабливою домашньою сторінкою, відчуває себе безплідним без бічних смуг. Це невелика функція, яка може легко пройти непомітно, коли ви відвідуєте сайт, але без нього вигляд не буде завершеним.

По суті, бічна панель заповнює пропуски, залишені після того, як ваш основний вміст заповнює сторінку. Хоча традиційно бічна панель переходить на обидві сторони основного вмісту, деякі теми дозволяють розміщувати її над або під вмістом..

Більшість тем WordPress мають принаймні одну бічну панель на сайті – праворуч або ліворуч. Однак ви можете використовувати плагін на зразок Спеціальних бічних панелей, щоб додати їх майже нескінченну кількість. Щоб відредагувати те, що у вас вже є, натисніть «налаштувати», а потім «віджети» на верхній панелі інструментів WordPress. Ви можете знайти ті самі налаштування в сервісі WordPress, перейшовши до “зовнішній вигляд”, а потім “віджети”.

Незалежно від способу, WordPress відобразить список ваших поточних бічних панелей. Так само, як у меню, ви можете перетягувати різні частини вмісту в потрібному порядку на своїй бічній панелі. Параметри за замовчуванням включають такі речі, як календар та категорії публікацій, але у вашої теми можуть бути унікальні параметри бічної панелі.

Ви знайдете параметри місця розташування в налаштуваннях теми, хоча не існує конкретного підручника для точного місця, яке вам знадобиться. Кожна тема є різною, включаючи розроблену WordPress, тому вам доведеться трохи розкопати, щоб знайти варіанти розміщення.

Бічні панелі стають набагато кориснішими, коли ви просуваєтесь у своїх знаннях WordPress. Залежно від вашої теми, вони можуть переходити практично де завгодно і дозволяти створювати сторінки та публікації унікальними способами. Ми розглянемо кілька таких випадків, як-от реалізація реклами, у нашому наступному посібнику.

Форуми в WordPress

Форуми є одним із тих аспектів в Інтернеті, які ніколи не зникають. Вони існують з тих пір, як люди зібралися в Інтернеті і відтоді втратили мало популярності. Якщо ви хочете створити інтернет-спільноту, форум – це чудовий варіант, і, на щастя, у WordPress є безліч інструментів, які допоможуть вам на шляху..

Є багато плагінів, створених спеціально для форумів. BuddyPress, bbPress, WP Symposium та CM відповіді – це всі варіанти. Однак для цього розділу посібника ми перейдемо до використання bbPress, зокрема, оскільки він має найбільшу кількість активних користувачів та досить надійний у функціях.

Спочатку завантажте плагін або через сервер WordPress, або через FTP. Після його встановлення на бічній панелі WordPress ви побачите три нові параметри: форуми, теми та відповіді. Форуми дозволяють створити цілий новий форум. Наприклад, ви можете мати «загальну дискусію» та «питання» як окремі форуми. Інші два роблять саме те, що вони говорять, дозволяють переглядати, редагувати та видаляти теми та відповіді.

Перш ніж залучати користувачів на ваші форуми, вам потрібно перевірити їх. У бекенде WordPress перейдіть до «налаштувань > форуми ». У параметрі «корінь форуму» переконайтеся, що ви вводите те, що маєте на увазі тег форуму. У цьому випадку збереження його під назвою “форуми” таким, яким воно є за замовчуванням, мабуть, найкращий варіант. Далі, перейдіть на “форуми” у вашому меню WordPress та створіть тестовий.

Після завершення зайдіть у розділ своїх сторінок і додайте новий під назвою «форуми». Ви можете змінити це пізніше, але важливо, щоб постійна посилання на даний момент була такою ж, як і корінь. На цій сторінці просто введіть “[bbp-topic-index]”, опублікуйте і з’являться ваші форуми. Це один із довгого списку шорт-кодів, якими користується bbPress, тому переконайтеся, що ви закладаєте їх у швидку довідку.

Ваш форум зараз готовий до роботи. Ви можете додати сторінку до свого меню та налаштувати такі налаштування, як кількість тем на сторінку в меню налаштувань форуму. Однак вам потрібен спосіб, щоб користувачі могли підписуватись та користуватися вашими форумами.

Ось тут плагін на зразок Ultimate Member стає особливо зручним, оскільки дозволяє користувачам зареєструватися та отримати персоналізований профіль. Як і цей плагін, bbPress – не єдиний варіант форуму для вас. Експериментуйте з різними плагінами, щоб знайти найкраще підходить для вас та користувачів вашого сайту.

Як створити резервну копію веб-сайту WordPress

Як спосіб закрити цей вступний посібник до WordPress, здається, що підходить лише захистити всю роботу, вкладену на ваш сайт. Резервне копіювання WordPress – одна з основних частин CMS, і важливо зрозуміти, наскільки глибоко має бути надмірність, щоб ви не втратили всю цю важку роботу.

Багато кращих постачальників веб-хостингів включають автоматичні резервні копії з WordPress сайтів, наприклад Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). Ці резервні копії контролюються хостом, тобто вони займають задану кількість місця на сервері. У більшості випадків ваш хост автоматично вирішить це, тому будьте впевнені, що якщо ваш хост запропонує це, ви будете охоплені.

Не повністю охоплений, хоча. Веб-хости зберігають у файлі лише певну кількість резервних копій, і, якщо у вас є великий сайт, може зберігатися лише невелика купка. Ви також повинні створити резервну копію свого веб-сайту вручну, використовуючи одну з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті, наприклад Backblaze (читайте наш огляд Backblaze).

Ви можете обробити резервні копії одним із двох способів. Перший – використовувати плагін, такий як BackUpWordPress. Цей інструмент планує резервне копіювання та зберігає їх у вашому просторі на веб-хості. Однак найкраще завантажити ці резервні копії, покласти їх у Інтернет-скриньку для зберігання, а потім видалити їх із веб-хоста, щоб не займати місця на вашому сайті.

Є й інші плагіни, такі як UpdraftPlus, які дозволяють зберігати резервні копії безпосередньо в Dropbox (читайте наш огляд Dropbox) або Google Drive (читайте наш огляд Google Drive). Однак слід зазначити, що веб-сайти можуть бути досить великими, особливо якщо у вас багато вмісту, тому перед установкою переконайтеся, що у вас є достатня кількість місця для зберігання..

Хоча багато рішень для резервного копіювання рекламують систему “встановити та забути”, важливо стежити за своїми резервними копіями. Речі періодично псуються, тому не забудьте періодично перевіряти свої резервні копії, навіть якщо все працює без проблем. У нас є посібник щодо резервного копіювання WordPress, якщо ви хочете дізнатися більше.

Фінальні думки

WordPress – надзвичайно глибока платформа. Цей елементарний погляд на CMS повинен забезпечити гарну основу для просування вперед. Якщо ви абсолютно новачок, то це вся інформація, яку вам знадобиться, щоб розпочати роботу в WordPress. Не забудьте ознайомитись з іншими нашими посібниками щодо більш складних тем, коли ви просуваєтесь під час використання платформи.

Ми висвітлюємо такі теми, як реклама, SEO, розробка плагінів та дочірні теми. Хоча, розбиваючись на деякі досить складні області, ми не можемо охопити кожну область WordPress. Для цього зручно розміщувати закладку посилання на WordPress Codex та WordPress TV, щоб дізнатися про будь-які конкретні проблеми.

Де ти у WordPress? Повідомте нас про це та будь-яке питання, пов’язане з робочою силою в коментарях нижче, щоб ми могли вирішити їх у майбутньому посібнику.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map