Огляд Bitcasa – необмежене хмарне зберігання та синхронізація

Ми багато чули про Біткасу. Зловісна необмежена послуга зберігання та синхронізації хмар, яка обіцяє вирішити всі ваші проблеми з хмарою. Хоча існує велика кількість сервісів резервного копіювання в Інтернеті, які пропонують необмежену кількість пам’яті, але ще немає жодної, яка б також пропонувала необмежену синхронізацію файлів. Це майже звучить занадто добре, щоб бути правдою, і все ж вони це зробили. 


Відтепер ви можете офіційно отримувати доступ та купувати Bitcasa для своїх особистих потреб у хмарному сховищі. Будучи необмеженим, неможливо не вистачити місця. Звичайно, “необмежений” – це просто маркетингова хитрість, що означає, що ви можете зберігати стільки файлів, скільки захочете, не стикаючись з обмеженнями з боку постачальників. Жоден сервіс у світі насправді не міг би зберігати необмежену кількість даних. Здоровий глузд, правда? Але все ж варто згадати – ніколи не знаєш, що думають люди.

 • 10 Гб безкоштовно хмарного сховища 
 • Зараз лише 69 доларів на рік за нескінченне зберігання та синхронізацію
 • Використовуйте його і на мобільному телефоні

Однак є кілька чудових послуг, які, наприклад, обмежують деякі функції, пропускна здатність що робить передачі файлів жахливо повільними. Здається, Bitcasa тримається осторонь такої практики, яка гальмує досвід користувачів, що забезпечує реальне необмежене рішення. 

Нескінченний драйв Bitcasa
Огляд Bitcasa

У Bitcasa є настільні програми для Windows, Mac та Linux (альфа). Інтерфейс для Bitcasa мінімальний; Bitcasa інтегрується у файлову систему, видаючи диск, із буквою диска “Я” в Windows або улюбленим місцем на Mac.

Нескінченний накопичувач – це причина, чому Bitcasa хоче, щоб ви «вирили зовнішні жорсткі диски і зберігали свої файли у вашому Bitcasa Infinite Drive, щоб звільнити місце на комп’ютері та телефоні».

Як розпочати роботу з Bitcasa

Завантажте Bitcasa для Windows на їх веб-сайті

Встановлення Bitcasa досить прямо. Налаштування можна завантажити зі сторінки завантаження Bitcasa.

Ви можете зареєструватися за посиланням нижче, щоб отримати безкоштовний місяць нескінченного зберігання перед встановленням клієнта, або можете зареєструватися в Bitcasa за допомогою програмного забезпечення після встановлення.

Після першого входу в систему є швидке введення.

Наприкінці підручника Bitcasa просить вибрати папки, які ви хочете відобразити в дзеркалі.

Як показує зображення, папки, які ви встановили для дзеркального відображення, зберігатимуться в Інтернеті, не змінюючи нічого про спосіб, який він уже існує на жорсткому диску в режимі офлайн. Не хвилюйтеся, якщо ви не впевнені, які папки вибрати, ви завжди зможете пізніше відобразити більше папок (або припинити дзеркальне відображення в цьому питанні).

Виберіть обліковий запис і починайте дзеркальне відображення файлів до хмари

Bitcasa на робочому столі

Існує два способи зберігання файлів на Bitcasa за допомогою настільного клієнта, ви можете просто натиснути свої файли на Нескінченний диск або ж “віддзеркалити” свої файли на нескінченний диск.

Коли ви копіюєте файли на нескінченний накопичувач Bitcasa, файли завантажуються в хмару. Це так просто, як Bitcasa виконує всю складну роботу ззаду. Але для копіювання файлів на нескінченний диск у настільному додатку іноді потрібно досить багато часу, щоб скопіювати його локально. Якщо файли дуже великі, завантаження може зайняти ще більше часу навіть після копіювання файлів. Піктограма системного трея показує, скільки даних ще потрібно завантажити.

Скопіюйте свої файли на свій новий нескінченний диск

Ви також можете клацнути правою кнопкою миші файл або папку, щоб скопіювати його безпосередньо в кореневий каталог накопичувача Bitcasa Infinite в Windows.

Зеркальне відображення, з іншого боку, просто створює копію файлів, фізично присутніх на комп’ютері; по суті, резервне копіювання комп’ютера. Доступ до цих файлів можна отримати через папку з назвою «Дзеркальні папки» на диску накопичувача Bitcasa.

Щоб відобразити дзеркальну папку, клацніть правою кнопкою миші папку та натисніть «Дзеркало цієї папки до Bitcasa». Знову ж таки, прогрес у завантаженні можна побачити, клацнувши правою кнопкою миші на значку системного трея. Ви також можете скористатися тим самим меню, щоб зупинити дзеркальне відображення папки.

Область налаштувань Bitcasa
Отже, як ви бачите, інтерфейс Bitcasa спрощений. Я б сказав, що інтерфейсу майже немає, тому що єдине вікно, на яке користувач натрапив – це вікно налаштувань, Bitcasa намагається зберегти інтерфейс простим, залишаючи всі складні речі працювати за лаштунками.

Як і копіювання файлів на Bitcasa, доступ до файлів – це дуже просто. Ви можете отримати доступ до своїх файлів, відкривши їх безпосередньо з Нескінченного диска. Якщо потокове передача не є вашою справою або не підтримується розміром вашої пропускної здатності, ви можете скопіювати файли на місце на фізичному диску та отримати доступ до них після їх завантаження..

Каталог «Дзеркальні папки» у нескінченному диску містить усі дзеркальні папки з усіх ваших пристроїв. Дзеркальні папки сортуються за пристроєм походження. Усі дзеркальні папки всередині цього каталогу доступні лише для читання, це означає, що ви можете отримати доступ або скопіювати файли лише з своїх папок.

Bitcasa показує ваші дзеркальні папки

Веб-інтерфейс Bitcasa

Веб-інтерфейс, або “доступ до Інтернету”, як він каже, – це видиме обличчя Bitcasa. У порівнянні з ледь існуючим інтерфейсом настільних додатків, приємно плоский і темний веб-інтерфейс веб-порталу має майже

Завдяки п’яти переглядам – ​​папки, музика, відео, фотографії та документи, як і мобільні програми, доступ до Інтернету забезпечує простий спосіб отримання будь-яких даних, що зберігаються в Bitcasa, через більшість нових браузерів..

Переглядайте свої файли скрізь із веб-інтерфейсу

Окрім можливості завантажувати файли чи видаляти файли чи папки, веб-портал здебільшого дозволяє отримувати доступ лише для читання, дозволяючи завантажувати файли, переглядати документи у браузері та відтворювати пісні чи відео. Хоча, Bitcasa натякає, що в майбутньому можливо редагування Документів.

Передайте музичну колекцію за допомогою Bitcasa

Версія файлів 

Веб-доступ Bitcasa має функції, недоступні в настільному або мобільному інтерфейсі. Наприклад, функція могутньої історії файлів доступна через меню, що випадає. Використовуючи це, ви можете повернутися в будь-який момент часу, отримати попередні версії файлів або навіть файли, які були видалені (на зразок нескінченного збереження видалених файлів, як у Crashplan і OpenDrive). Ви можете ознайомитись з точністю години та хвилини версії файлу, яку хочете завантажити.

Bitcasa на мобільних та інших пристроях

Bitcasa має додатки для iOS, що підтримують iPhone та iPad; для Android, що підтримує всі пристрої Android; а також у магазині Windows для всіх пристроїв Windows RT, Windows 8 та Windows 8 Pro.

Bitcasa підтримує мобільні пристрої

Додаток Bitcasa для Android пропонує простий та простий спосіб доступу до файлів у дорозі. Підручник та налаштування при початковому вході забезпечують швидкий і майже повний огляд клієнта. З інтерфейсом, ідентичним веб-порталу, плоский темно-тематичний додаток має п’ять переглядів папок, документів, фотографій, музики та відео, подібних до веб-порталу на початковому екрані. Крім того, у верхній липкій плитці відображається останній відкритий або завантажений файл, а також можливість перегляду улюблених (або зірковим) файлів.

Bitcasa зрозуміла, що мрія про жорсткий диск, що використовується лише у хмарі, не дуже реальна для мобільного телефону, тому зірка файла у верхньому правому куті дозволяє отримувати доступ до файлів офлайн (така функція, на жаль, недоступна для настільних клієнтів).

Доступ до мобільних фотографій у дорозі
Усю структуру папок можна переглянути у вікні Папки програми. Поряд із вбудованим медіаплеєром, Bitcasa дозволяє здійснювати прямий доступ до інших файлів за допомогою наявного додатка, встановленого на телефоні Android. Оскільки не всі Android-телефони мають вбудовану програму перегляду файлів або дослідників, Bitcasa застосував підхід до неможливості “завантаження” файлів. Файли можна відкрити безпосередньо з Інтернету або зберегти як улюблені та знову переглядати, розмістивши їх у мобільному додатку. Якщо ви не зануритеся в структуру папки, знайти файли за допомогою іншого провідника файлів або навігатора непросто. Це може спричинити проблеми, якщо ви хочете переглядати деякі файли, не відкриваючи Bitcasa або використовуючи програму, що не використовується за замовчуванням (Bitcasa може відкрити файл лише у випадку, якщо існує асоціація файлів за замовчуванням).

Крім цього, Bitcasa можна використовувати для передачі музики та відео з нескінченного сховища. Існує також можливість підключити камеру до Bitcasa – ця функція дозволяє Bitcasa періодично завантажувати всі фотографії та відео на мобільний телефон (або на 3G, або якщо вибрано, лише через WiFi). Так само, як резервне копіювання Camera Roll до iCloud на пристроях iOS, всі фотографії та відео на мобільному телефоні “відображаються” у папці “Завантаження”, створеній у корені Нескінченного диска, коли вибрано параметр.

Безпека

Спочатку Bitcasa рекламувала послугу із шифруванням «нульових знань», тобто ніхто, включаючи персонал у самій Bitcasa, не може отримати доступ або навіть зрозуміти, які файли ви завантажили в Інтернет. На відміну від популярних служб, таких як Google Drive або Dropbox, де постачальник може отримати доступ до ваших файлів у рідкісних випадках (наприклад, правові ситуації), Bitcasa каже, що “Ніхто в Bitcasa не може бачити ваші дані. Ми навіть не можемо побачити імена файлів. Все, що ми бачимо, – це краплі зашифрованих даних. Ми навіть не знаємо, хто їм належить. “
Тож навіть якщо їм було наказано урядом розшифрувати дані особи, вони ні в якому разі не зможуть допомогти..

В даний час на веб-сайті просто зазначено, що Bitcasa використовує шифрування AES-256, що є стандартом для військового шифрування. Користувачі в блогосфері та інших місцях висловлювали інші проблеми щодо безпеки, що стосуються використовуваних алгоритмів; система, розгорнута для розшифрування даних через веб-портал або мобільний додаток, і лазівки самої системи шифрування (відома як конвергентне шифрування). Багато хто отримав відповідь, а багато хто залишається без відповіді. Безпека Bitcasa звучить пристойно, щонайменше, на папері, але без проведення всебічного аудиту та / або сертифікації, ми маємо право скептично ставитися до претензій щодо безпеки, викладених Bitcasa..

Біткоїза заявляє, що має патенти на розгляді, можливо, пояснює, чому деталі безпеки не розкриті повністю.

Технологія

Тож ви можете задуматися: «Як реально Біткаса забезпечити мені нескінченне сховище за 10 доларів на місяць?“ Відповідь полягає в їх технології дедуплікації. Bitcasa зберігає лише одну копію кожного файлу, що зберігається у Bitcasa будь-яким користувачем. Bitcasa пояснює, що вони використовують ключ хеш-файлу як ключ для шифрування файлу, тому таким чином два однакових файли будуть ідентичними навіть після шифрування, і лише користувачі, які фактично завантажили його, мають доступ до ключів до розшифруйте завантажені ними файли.

Недоліки

Bitcasa має безпеку, зберігання з нескінченністю не тільки для ваших настільних ПК та ноутбуків, але і для ваших мобільних пристроїв; чого, можливо, не вистачає Біткасі? Це був мій перший запит, коли я вперше поцікавився на Bitcasa.

Bitcasa може передбачити, до чого ви можете отримати доступ (або потік) пізніше, але на диво не пам’ятайте про файли, до яких ви хочете отримати доступ в автономному режимі. Bitcasa не вистачає синхронізації файлів, у прямому розумінні цього слова; він не може зберігати файли в режимі офлайн. Оскільки він може або просто зберігати копію (резервну копію) файлів на своєму комп’ютері в хмарі, або зберігати одну копію на нескінченному диску, Bitcasa не дозволяє вам працювати над тими ж файлами на кількох комп’ютерах, коли ви працюєте ‘ знову в автономному режимі.

Залишаючи в стороні концептуальну сторону недоліків, є проблеми, безпосередньо пов’язані із зручністю використання. «Перегляд музики» або на Веб-порталі, або в мобільних додатках вимагає побудувати «кеш» (схожий на кеш-мініатюр у системах Windows); У мене було близько 500 ГБ даних під час перегляду, і менше 50 ГБ цих даних було музикою – на веб-порталі більше 10 хвилин, щоб завантажити цей список музичних файлів, які я мав (на одній сторінці). Такі питання, ймовірно, виникають через характер шифрування, використовуваного Bitcasa.

Стабільність додатків також викликає занепокоєння, про яке ще не повністю піклувались, настільні та мобільні додатки час від часу виходять з ладу, хоча Біткоя постійно випускає новіші версії та вдосконалення, щоб виправити помилки. Настільний клієнт перейшов від аварії кожні п’ять хвилин до абсолютно нульових збоїв на моєму комп’ютері. Клієнт Android для мобільних пристроїв Android, як і раніше, перебуває на моєму або десь назавжди застряг у завантаженні.

З такими недоліками, Bitcasa, ймовірно, не може бути вашого розміру, який відповідає всім рішенням, щоб замінити всі існуючі служби зберігання файлів, синхронізації та резервного копіювання там.

Перспективи

Bitcasa має гідну суміш технологій, фінансування, бачення, зручності та дизайну; але деякі деталі, починаючи від невеликих помилок до повної зручності в деяких ситуаціях, не доглядалися. Bitcasa передбачає вбивство всіх жорстких дисків, щоб зберегти всі ваші дані у хмарі; але з якістю підключення до Інтернету або проблемами з самим сервісом Bitcasa утопічна мрія далеко не досягнута.

До цього часу Bitcasa може бути звичайним сервісом резервного копіювання, архівації та зберігання файлів. Як ви думаєте, ви можете замінити своє поточне рішення для резервного копіювання чи зберігання на Bitcasa?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map