Обласний інструмент співпраці у хмарі

Enterprise 2.0 протягом декількох років ставили під сумнів приватно, оскільки переваги хмарних обчислень ставали все більш важливими для виконання повсякденних бізнес-завдань. Який далекий плач від майбутнього, який добре виглядає на тому, де хмарні програми стануть головною точкою взаємодії користувачів та служб спільної роботи.


Безліч службових абревіатур, що виникли з середини 00-х, говорять не лише про те, що хмарові провайдери слухали, але й про Enterprise Enterprise 2.0 (визначений Вікіпедією як «використання нових платформ соціального програмного забезпечення в межах компаній або між компаніями та їх партнерів чи замовників ») буде реалізовано за набагато швидшим терміном, ніж було запропоновано спочатку.

Після того, як хмара набула довіри, все більше та більше інфраструктури перекладають на аутсорсинг у спробах бізнесу зменшити витрати на управління інфраструктурою..

За допомогою хмарної співпраці існує декілька всеосяжних платформ, таких як Google та Microsoft, а потім є ряд платформ управління проектами, які обслуговують різні ринки ніші. Платячи за рахунок лідерів на ринку, ми також хочемо внести деякі нові послуги в складку. Деякі орієнтовані на соціальні медіа, є додатки для спільного використання карти з розумом та велика кількість програм, що мають багатий набір функцій.

Перебравшись через безліч хмарних програм для співпраці, ми зібрали різноманітну колекцію. Цей список аж ніяк не вичерпний, однак він повинен дати вам гарне уявлення про спектр програм, які доступні для співпраці та продуктивності для малого і середнього бізнесу. Основними з наших міркувань є:

 • Інтеграція пристроїв 
 • Передача знань
 • Управління файлами
 • Обговорення
 • Продуктивність

Одне з цих завдань є спільним у тому, що колись вони виконувались електронною поштою, чатом чи телефоном. Втрата продуктивності зазвичай трапляється при організації контактів, опрацюванні документів, залученні членів команди за межами сайту, зовнішньої співпраці тощо.

Звичайно, перші два сервіси, які ми хочемо обговорити, знайомі тим, хто знає простір хмарної співпраці. OneDrive та Google Drive – не єдині доступні сервіси для редагування документів там (див. Примітки «власне клоун» та «Box»), але вони є найвідомішими.

Інструменти редагування документів в Інтернеті

Документи Google

Який перелік інструментів спільної роботи в Інтернеті би конкурував без включення Документів Google? Звичайно, Google Документи, безумовно, не призначені для бізнесу в його поточній версії. Це все ще надзвичайно корисна і міцна платформа для співпраці. Ця послуга дозволяє завантажувати, зберігати, редагувати та обмінюватися файлами з робочого столу, через браузер або мобільний додаток.

Інтеграція служб Google – це плюс для багатьох через її всюдисущість та багатство функціональних можливостей. Однак багато хто вважає, що всюдисутність Google дещо непосильна. Звичайно, інтеграція пристроїв проходить бездоганно, а додатків для продуктивності багато.

Чи варто навіть згадати, як просто ділитися вмістом на електронній пошті та соціальних мережах? Серед недоліків є те, що файли конвертуються у формат Google, безпека нестандартна, а підтримка сторонніх програм недостатня. 

OneDrive

Класичне програмне забезпечення для настільних програм у хмарі. Служба Office 365 за замовчуванням OneDrive створює обліковий запис Microsoft, який надає вам доступ до пакету веб-додатків Office..

Один із приємних бонусів – це безкоштовний доступ до розміщеної електронної пошти (до 25 Гб пам’яті), бізнес-доменного імені та загальнодоступного веб-сайту без додаткових плати за хостинг. Трохи надмірності, але ми можемо оцінити зусилля. Це поряд із функцією веб-конференції, захистом від спаму та зловмисного програмного забезпечення на додаток до шифрування транзиту та зберігання. Вау!

OneDrive забезпечує функціональність співпраці через сайти команд, де члени створюють, редагують та переглядають звіти, пропозиції, календарі та бюджети в режимі реального часу. Призначені завдання відображаються лінійно на часовій шкалі. Бізнес-клієнти також отримують SharePoint разом із підпискою.

Деякі недоліки полягають у тому, що під час редагування немає підтримки для колонтитулів та колонтитулів. Брендування будь-кого?

Зохо

Безкоштовна (або безкоштовна пробна версія) / 99 доларів на рік. Zoho орієнтований на ринок SMB і, хоча є відносно новим, тут належить до Google Docs і OneDrive. Придбаючи 100 000 клієнтів за перші 12 місяців і зростаючи, це “третя залізниця”, коли справа стосується співпраці з хмарними підприємствами..

Zoho Books Review

Безкоштовна версія Zoho включає в себе наступне:

 •  Програмне забезпечення для відстеження
 • Користувачі проектів Zoho можуть публікувати свій робочий статус 
 • Учасники проекту спілкуються в чаті 
 • Project Stream надає членам команди негайне оновлення статусу 
 • Створіть веб-сторінку або документацію проекту
 • Зберігайте весь вміст, організований, розміщуючи документи централізовано

Класна річ про Zoho – це те, що ви можете створювати файли безпосередньо у своєму браузері. Ідіть прямо вперед і завантажуйте Microsoft Office, Open Office, Star Office, AutoCad, Photoshop, ZIP-файли та будь-який формат документа. Ще одна особлива особливість – це контроль над версіями документа. Відстеження помилок – це потужний модуль подання помилок, який дозволяє визначити, як потрібно вирішувати помилки та проблеми.

На жаль, поки Zoho шифрує ваші файли, це стосується лише даних, що перебувають у дорозі. Крім того, для початку ви отримуєте мізерний 1 Гб пам’яті. Більше пам’яті вимагає, щоб ви підписалися пунктирною лінією (3 долари за кожного користувача, що забезпечує більше кількох чудових функцій), і вам все одно потрібно заплатити 3 долари за додатковий 3 Гб місця.

Інструменти співпраці для спеціальних цілей (чи ні)

Ми не будемо проходити через повний ринок інструментів спільної роботи для підприємств через брак місця. Крім того, ми хочемо перенести фокус на різні види інструментів для SMB. Деякі інструменти пропонують лише сховище плюс кілька цікавих функцій, а інші націлені на певний тип додатків.

Інструменти, описані в цьому розділі, як правило, орієнтовані на SMB за деякими винятками. 

Citrix Sharefile (30 доларів на місяць)

ShareFile стосується передачі великих файлів з окремими особами або в команді. Sharefile постачається зі стандартними 5 Гб пам’яті та пропускною здатністю, крім двох облікових записів.

Професійний пакет за $ 59,95 на місяць забезпечує 10 Гб пам’яті та пропускної здатності та 10 облікових записів працівників. Суть Sharefile – це надсилання файлів, що перевищують більшість порогів електронної пошти, або збирання всіх артефактів проекту в одному місці.

Туляння ($ 20 на місяць)

Суперник Microsoft SharePoint (див. OneDrive). Використовується більш ніж 100 000 підприємствами у всьому світі, він пропонує функції, засновані на обміні файлами та керуванні ними, співпраці з вмістом, керуванні людьми та завданнями. Доступ через браузер, він може бути налаштований, брендований та забезпечує підтримку мобільних пристроїв.

Ми любимо управління контролем версій у цьому просторі, тому ми завжди вказуємо цю функцію для тих, хто її має. “Робочі області” дозволяють переглядати інформаційні панелі проектів. Кожну з них можна переглянути через меню у верхній частині інтерфейсу.

Натовп на відміну від інших провайдерів добре піклується про розробку стандартизованих функцій безпеки. Їх основний центр обробки даних сертифікований за стандартом ISO 27001, і тому вони зараховують американські та американські державні установи як клієнтів. З іншого боку, у безкоштовного акаунта є лише 100 Мб простору, що жахливо мало. Послуга коштує 20 доларів на користувача на місяць для малого бізнесу та 40 доларів на користувача на місяць для підприємств. 90-денне випробування, що включає 100 МБ.

Також одночасне редагування неможливе, оскільки при одному користуванні файл він блокується. Хоча вбудована функція конференцій є плюсом, відвідувачі зустрічей можуть стягувати плату за доступ.

Коробка (15 доларів на місяць)

Існує що можна сказати для роботи з браузера під час співпраці. Box використовує посилання та чутливі функції ролей та прав людини прямо з вашого браузера. Інтегрований переглядач файлів працює з пакетом Microsoft Office, Adobe та іншими людьми – все це зручно для веб-програми.

Обмеження розміру для файлів shred – 2 Гб, що цілком достатньо. Крім того, ви можете відстежувати в режимі реального часу взаємодії, такі як завантаження, коментарі та додані файли (щоб назвати декілька). Одне, що нам дуже подобається у Box, – це широка інтеграція стороннього програмного забезпечення, як-от багато додатків Google, Twitter та DocuSign.

Набір для співпраці MangoSpring ($ 5,00 на місяць)

Чи справді соціальна мережа не є аспектом співпраці? Звичайно, це так, але ми не будемо надто заглиблюватися в комплект для співпраці MangoSpring з акцентом на корпоративну соціальну мережу. Цей інструмент приносить дещо свіжу перспективу з інструментами спільної роботи в команді та інтранет-інтеграцією з LinkedIn. Це дозволяє миттєво заповнювати профілі співробітників такими деталями, як контактна інформація, набори навичок та досвід.

Система обміну миттєвими повідомленнями оновлюється автоматично, щоб забезпечити такі функції, як конференційний чат та відеоконференції, а також групи та проекти. Для завершення функцій соціальних мереж є також функція мікро-блогів.

Інтерфейси відкритого прикладного програмування з такими бізнес-системами, як CRM, зарплата або інші бізнес-системи HR. Це також полегшує обмін та управління проектами із зовнішніми співробітниками. Керуйте обліковими записами за допомогою Active Directory та інтегруйтеся з іншими інструментами, такими як Dropbox, Google Drive, OneDrive та Box.

Yammer ($ 5,00 на місяць)

Yammer також взяла деякі нотатки з набору соціальних мереж з тенденційними файлами та популярним контентом, крім спільного використання файлів, версій та приміток. Особливістю, яка виділяється серед колекції інструментів, є опитування. Опитування – це проста, корисна і точна ідея.

Користувачі також можуть налаштувати опитування та події, якими слід ділитися всередині або зовні. Групи дозволяють користувачам шукати ключові слова у спільному вмісті. Ви також можете керувати кількома доменами, контролем доступу та централізованими ролями та правами користувачів.

Socialcast (Безкоштовно до 50 користувачів) 

SocialCast призначений для великого бізнесу з потужним набором управління проектами, обміном документами, групами проектів та конкретними функціями діяльності.

Створюйте приватні групи для сприяння взаємодії з командою. Послуга повністю настроюється для вашого бренду, і ви можете надати доступ громадськості. Весь набір функцій доступний на всіх основних мобільних платформах.

MindMeister (безкоштовна пробна версія)

MindMeister – це інструмент співпраці для розробки розуму для розробки проектів. Блискуче! З причини того, що розробникам та інженерам (і зацікавленим сторонам у проекті взагалі завжди важко зрозуміти) і розумові карти – це один із способів “візуалізувати” чуже бачення.

Mindmeister - мозковий штурм у кращих випадках

Це досить продуманий інструмент, який дозволяє переміщувати та вставляти гілки карт, контролювати версії та експортувати ваші файли у ряд форматів. За допомогою мобільного додатку ви можете отримувати доступ до своїх розумних карт, а режим офлайн дозволяє працювати через ваш браузер.

Ще одна приємна особливість полягає в тому, що ви можете вставляти посилання, електронні адреси та примітки до вузлів. Він також сумісний з Freemind та MindManager.

Висновок

Перебравшись через безліч хмарних програм для співпраці, ми зібрали різноманітну колекцію. Цей список аж ніяк не вичерпний, однак він повинен дати вам гарне уявлення про спектр програм, які доступні для співпраці та продуктивності для малого та середнього бізнесу.

Звичайно, ми хотіли б почути ваші думки та думки з цього приводу в розділі коментарів нижче. Тож сміливо використовуйте його та дякую за прочитане до кінця.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map