Найкращий веб-хостинг із cPanel 2020

Корисність є ключовою особливістю серед кращих постачальників веб-хостингу. Перш за все, важливим є простий у користуванні інтерфейс, що дозволяє швидко керувати своїм сайтом без зайвої суєти. Багато веб-господарів намагалися розробити панель управління, яка займає високі позиції за потужністю та зручністю використання, але мало хто може наблизитися до cPanel.


cPanel або просто панель управління – це інтерфейс, створений для серверів Linux. Це почалося ще в 1997 році, розроблений тодішнім підлітком Ніком Костоном. На це пішло п’ять років, але з тих пір це інтерфейс для масових веб-хостів, таких як HostGator та GoDaddy.

Однак це не так чітко, як просто встановити інтерфейс і викликати його щодня. cPanel може бути налаштований веб-хостом, тобто деякі реалізації краще, ніж інші.

Чому cPanel?

Перш ніж зануритися у господарів, визначення, безумовно, в порядку. cPanel часто плутають як просте скорочення “панелі управління”, і хоча це правда, термін cPanel відноситься до фактичного продукту. Це все ще панель управління, але вона є однією з найкращих панелей управління веб-хостингом.

Причина в тому, що це так добре, оскільки він простий у використанні: cPanel пропонує чіткий макет на основі іконок для управління вашим сайтом. Це концентратор «все в одному», який пропонує дивовижну кількість енергії, не заважаючи новачкам.

Інтерфейс нагадує іконні операційні системи, що робить його повністю інтуїтивним досвідом. Навіть ті, хто не має поняття про веб-хостинг, можуть легко знайти свій шлях, використовуючи розбірні категорії та піктограми як дорожню карту, щоб знайти те, що їм потрібно.

Навіть завдяки простоті використання, cPanel є одним з найпотужніших інтерфейсів навколо. Наприклад, користувачі WordPress часто можуть керувати більшістю аспектів свого сайту, не ввійшовши ніколи в WP-сервер. Це дослідницький інтерфейс, який представляє безліч варіантів, далекий від вибагливої ​​панелі управління, як у DreamHost (читайте наш огляд DreamHost).

Простіше кажучи, cPanel – це найкращий спосіб управління вашим сайтом. Він працює на Linux, а значить, більшість серверів може запускати його, пропонує велику кількість енергії та завершує весь набір у простий у користуванні інтерфейс.

Це також дуже приємний партнер з WordPress. Ви можете побачити, як cPanel та WordPress інтегруються в наші посібники з WordPress. 

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник з використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

1. Найкращий веб-хостинг із cPanel: HostGator

HostGator має фірмовий процес прийому cPanel, беручи звичний інтерфейс та ремонтуючи його. Хоча це не останнє перероблення cPanel у цьому списку, це, безумовно, найкраще, взявши вже чудовий дизайн та зробивши його ще кращим.

Зовнішній вигляд в основному такий же, як і будь-який інший cPanel. Ви все ще маєте категорії, побудовані один на одного, із значками всередині кожного варіанту. Що стосується функцій, це той самий cPanel, як і у будь-якого іншого хоста.

Однак HostGator реалізує деякі свої особливості навколо основної конструкції. Наприклад, на панелі cPanel є панель пошуку для пошуку функцій в ньому та окрема смужка вгорі по всій сторінці для пошуку бази знань HostGator. Невелика зміна, звичайно, але така, яка допоможе вам обійтись ще швидше.

Однак найбільшим включенням в cPanel є посилання на MOJO Marketplace. У лівому меню HostGator є вкладка, яка дозволяє вам перейти безпосередньо до ринку, не відкриваючи іншої вкладки. Ви можете переглядати теми, плагіни та інше, все в своєму cPanel.

Інші причини, які нам подобаються HostGator

HostGator, безумовно, займає високу юзабіліті, але це не єдина область, де цей господар отримує смуги. Він вважається нашим першим вибором для найкращого веб-хостингу для малого бізнесу та з поважних причин. Велика лінійка планів означає, що цей хост може вмістити практично будь-якого користувача.

Цей список відчувається збалансованим у всіх напрямках, надаючи варіанти з обох кінців цінового спектру. Часто веб-хост фокусується на одному з кінців, перекошуючи всю лінійку в цьому напрямку. У HostGator кожен план виглядає збалансованим за відповідну ціну, тобто ви обов’язково знайдете той, який підходить вам.

HostGator – це єдине відвідування, і наша рекомендація для більшості користувачів. Так, зручність використання є прекрасною, але це стосується будь-якої іншої області цього веб-хостингу. Прочитайте наш огляд HostGator, щоб дізнатися конкретні особливості, або спробуйте самостійно за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

2. Блюхост

Bluehost входить як близько до HostGator. Так само, як і його конкурент, Bluehost пропонує унікальне використання cPanel, що додає додаткові функції без шкоди для простоти використання. Ви все ще отримуєте дизайн на основі іконок з кількома перевагами, особливо для сайтів WordPress.

Основна область cPanel чудово схожа на HostGator. На головній панелі розміщені всі ваші значки, вгорі – панель пошуку для швидкого пошуку того, що вам потрібно. Ліворуч те саме меню можна знайти за прямим посиланням на ринок MOJO.

Однак найбільшим відхиленням цього інтерфейсу є інтеграція з WordPress. Bluehost включає в себе вкладку “мої сайти”, яка дозволяє отримати швидкий огляд ваших сайтів WordPress, ресурсів, які вони використовують, та різних встановлених плагінів та тем.

Це робить управління WordPress абсолютним вітром. Ви можете виконувати безліч функцій, які зазвичай обмежені вхідним текстом WordPress прямо у вашому cPanel. Хоча це стосується не всіх, користувачі WordPress будуть задоволені кількістю запропонованих тут варіантів.  

Інші причини, які нам подобаються Bluehost

Bluehost займає друге місце в нашому найкращому веб-хостингу за списком WordPress, і це багато в чому пов’язано з тим, наскільки глибоко cPanel інтегрується в CMS. Ви маєте величезний контроль над своїм сайтом, не відкриваючи іншої вкладки, привілей, яку не може суперничати жоден інший веб-хост.

Хоча з Bluehost є й інші перки. Ви отримуєте доступ до одного з найкращих центрів підтримки, які ми бачили від веб-хостингу, з можливістю зробити ЗНО і пряму підтримку. Крім того, користувачі WordPress отримують безкоштовний сертифікат SSL та SiteLock Pro з будь-якою покупкою, тобто ваш сайт повністю захищений.

Bluehost, безумовно, орієнтується на тих, хто шукає недорогі плани, але за рахунок того, щоб кожен план був набагато більш багатим на функції. Це простий у користуванні веб-хостинг, який дає вам усі дзвіночки, щоб звести ваш сайт із землі. Прочитайте наш огляд Bluehost, щоб дізнатися більше, або спробуйте для себе з 30-денною гарантією повернення грошей. 

3. GoDaddy

Отримавши простий реєстратор домену, GoDaddy швидко стає одним з кращих доступних веб-хостів. Лінійка поширилася на досить довгий список пропонованих послуг, включаючи WordPress та спільний хостинг. Однак, це змушує всі ці плани зійти разом – cPanel.

Зовнішній вигляд трохи відрізняється від звичайного cPanel, але має однаковий функціонал. Наприклад, піктограми мають більш уніфіковану кольорову схему і трохи більше на сторінці, ніж типова збірка cPanel.

На відміну від HostGator та Bluehost, немає меню зліва. Це означає, що будь-який контроль над WordPress або доступ до ринку MOJO вже немає. Незважаючи на те, що GoDaddy займає нижчий рівень у нашому списку, ця функція дуже не пропускається, особливо для користувачів, які не входять в WordPress.

Натомість GoDaddy використовує цю екранну нерухомість, щоб дати вам огляд ваших ресурсів та способів їх використання. Швидкі статистичні дані про обмеження вашої пам’яті, використання процесора, кількості адрес електронної пошти та багато іншого прямо з головної сторінки cPanel..

Інші причини, які нам подобаються GoDaddy

GoDaddy не був би великим веб-хостом, якби у нього не було певної сили за cPanel. Незважаючи на скромні корені компанії, тут є дивовижна кількість функцій, в тому числі один з найкращих розробників веб-сайтів.

Наприклад, він не настільки потужний, як будівельник у Wix (прочитайте наш огляд Wix), але це все-таки непогано. Інтерфейс досить відомий, що більшість недосвідчених будівельників можуть досить швидко створити гарний дизайн.

Окрім розробника, кожен план оснащений безкоштовним доменом, плюс у GoDaddy, який має один із найбільших виборів розширень домену. Ви можете прочитати наш огляд GoDaddy, щоб дізнатись більше про хоста, або спробувати самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

4. Хостинг A2

Хостинг A2 представляє більш чесний погляд на cPanel, дуже мало метушившись із задуманим дизайном. Меню зліва, чи то для додаткових вкладок, так і для управління ресурсами, повністю вирізане, залишаючи широко відкритий погляд на варіанти.

Для деяких цей погляд може працювати трохи краще. Ще є деяка інформація про ваш веб-сайт у правій частині екрана, але більша частина нерухомості присвячена різним варіантам. Багато в чому це cPanel в найчистішому вигляді, який представляє тону потужності, не надто переважаючи.

Однак він знаходиться в нашому списку з однієї простої причини: ви маєте доступ до cPanel через спеціалізовану зону клієнтів. У Bluehost або HostGator, після входу в систему, ви приземляєтесь безпосередньо в cPanel. Це не так у A2, де вам потрібно буде увійти, а потім увійти до cPanel.

Трохи заплутано, так, але також трохи ніт. Незважаючи на трохи незграбний процес, A2 має чудову реалізацію cPanel. Дизайн управляє тонною інформації в невеликому просторі, не надто переважаючи, що є досить подвигом.

Інші причини, з якими нам подобається хостинг A2

Справжній розіграш хостингу A2 – це різні варіанти. Навіть більше, ніж HostGator, A2 має велику лінійку, що дозволяє вибирати не тільки тип хостингу, але навіть операційну систему сервера, на якому ви розміщені..

Як було сказано вище, однак, cPanel є лише Linux, тобто користувачі Windows будуть заблоковані в Plesk Onyx як засіб управління. Це не так добре, як cPanel, але все ж має чистий дизайн на основі іконок, який не надто складно розібратися.

Можливо, на A2 є велика кількість варіантів. Однак це також означає, що ви можете налаштувати кожен план, щоб конкретно відповідати вашим потребам. Прочитайте наш огляд хостингу A2, щоб дізнатися більше, або підпишіться сьогодні, будь-коли гарантуйте повернення грошей.

5. GreenGeeks

GreenGeeks – це веб-хостинг, який дозволяє вам відчувати себе добре при створенні веб-сайту. Екологічно чиста компанія стоїть у власному класі з прихильністю до зеленого хостингу, про який мало хто з інших компаній навіть згадує.

На щастя, він також використовує cPanel. Реалізація насправді зовсім трохи датована, іконки нижчої роздільної здатності показують її вік. Незважаючи на це, зовнішній вигляд, можливо, більш простий у використанні. Піктограми виділяються сміливіше на сторінці, а не відповідають універсальній кольоровій гамі.

У лівій частині ви можете помітити схожий макет GoDaddy з основною інформацією про використання ресурсів та ваш основний домен. Над цим ви знайдете останні новини від GreenGeeks, включаючи будь-які оголошення, а нижче ви можете вибрати свою тему cPanel.

Це базовий вигляд cPanel, і порівняно з оновленнями HostGator та Bluehost, дещо не вистачає. Однак це все-таки простота в найкращих випадках, надаючи вам чистий інтерфейс, в якому можна керувати своїм сайтом.

Інші причини, які нам подобаються GreenGeeks

GreenGeeks – це унікальний веб-хостинг через свою відданість екологічно чистому хостингу. Можливо, не здається, що ця галузь матиме великий вплив на навколишнє середовище, але GreenGeeks стверджує, що галузь веб-хостингу перевершить галузь авіакомпаній із забруднення навколишнього середовища до 2020.

Однак компанія не може змінити характер веб-хостингу та енергію, яку вона споживає. Натомість GreenGeeks обіцяє придбати в три рази більше електроенергії, яка використовується у кредитах вітрової енергії, щоб компенсувати вплив на навколишнє середовище.

GreenGeeks – це справді особливий хост, і, хоча він зосереджується в основному на планах з низькою потужністю, все ще належить до числа наших кращих постачальників дешевих веб-хостингів. Прочитайте наш огляд GreenGeeks, щоб дізнатися більше, або спробуйте самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Фінальні думки

Безперечно, cPanel повинен стати вашим першим вибором для веб-хостингу. Хоча це не єдиний показник хорошого хоста, він, безумовно, є надійним, і ми радимо шукати його серед списку функцій будь-якого веб-хоста, перш ніж перевірити його.

Ці п’ять хостів – не єдині, хто пропонує cPanel, але вони стоять головою та плечима вище за інших, особливо HostGator та Bluehost. Який хост cPanel є вашим улюбленим? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map